Manchester Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمد

این افتخار متمایز من به شما خوش آمد به کالج منچستر است.

MCC است به شما ارائه با تجارب یادگیری مادام العمر با کیفیت است که پایه و اساس هر آنچه که شما تصمیم به انجام در آینده، آیا که گسترش آموزش و پرورش خود را، به دست گرفتن در یک کار جدید و یا بهبود فرصت های اجتماعی و فرهنگی خود را اختصاص یافته است.

بسیاری از دانش آموزان ما به در به انتقال به کالج های چهار ساله منطقه ای و ملی و دانشگاه مانند دانشگاه کانکتیکات امور خارجه، دانشگاه کنتیکت، دانشگاه ماساچوست، کالج ترینیتی و دانشگاه هاوارد. دانش آموزان دیگر را انتخاب کنید برای ثبت نام در برنامه های تخصصی برای آماده سازی برای مشاغل در بسیاری از سازمان ها و کسب و کار.

فعالیت های شرکت برنامه ما، که شامل باشگاه های ما و سازمان ها، برنامه های تناسب اندام و فرصت های یادگیری خدمات، شما را با یک محیط جامع غنی است که در آن به دنبال اهداف خود را فراهم می کند.

در همیشه در حال تغییر اقتصاد مبتنی بر دانش ما، کارفرمایان منطقه با ما کار را برای سفارشی کردن برنامه های آموزشی آموزش و به روز رسانی مهارت وقت کارگر.

ما توسعه و غنی سازی حرفه ای دوره های آزاد اعتباری برای بزرگسالان و برنامه های منافع خاص برای کودکان و نوجوانان از جمله تاریخ و آشپزی کمپ، مهندس که! و دختران را شارژ.

برخی از ساکنان منطقه به MCC آمده صرفا برای لذت بردن از هنر ما، موسیقی و دیگر رویدادهای فرهنگی. و، به عنوان بخشی از تلاش های پایداری ما، ما حتی بازار کشاورزان باید برای تولید کنندگان محلی و تجار که صدها نفر از مردم را به خود جذب در هر هفته.

آموزش یک سفر است که پتانسیل را دارد که ارضا حس کنجکاوی فکری خود را و شما را با راه های جدید تفکر در مورد جهان اطراف ما ارائه است - آن را می توانید آرزوهای خود را تحقق بخشد. این سفر که یک پایان ندارد هر چند شما مطمئنا کسب پاداش خود را با یک گواهی یا مدرک در صورتی که هدف شما این است است.

این کالج خود است. این محل که در آن شما خواهد روابط پایدار با یک گروه متنوع و اختصاص داده شده از افرادی که منافع خود را در یادگیری اشتراک تشکیل شده است. دانشکده، کارکنان و مدیران در این کالج همیشه در دسترس برای کمک به راهنمای شما در طول مسیر به سمت اهداف خود. هدف اصلی ما این است که به شما کمک کند بیشترین پتانسیل خود برسد.

بهترین آرزوها،

Gena Glickman، دکتری رئيس جمهور

مکان ها

منچستر

Address
Manchester Community College, Great Path
CT 06040 منچستر, کانکتیکات, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: