Loyola University Maryland

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره لویولا

Loyola University Maryland یسوعیون است، دانشگاه کاتولیک متعهد به سنت های آموزشی و معنوی جامعه عیسی و توسعه کل فرد است. بر این اساس، دانشگاه الهام بخش دانشجویان برای یادگیری، هدایت و خدمت در یک جهان متنوع و متنوع است.

در Loyola، ایده هایی که دانشگاه های یسوعیون را برای نزدیک به 500 سال هدایت می کنند، برتری تحصیلی، شخصیت های حرفه ای ، خدمات، عدالت، تنوع و یکپارچگی، در میان دیگران، همچنان به پیشرفت های علمی، اجتماعی و معنوی که دانشجویان، برنامه هایی که دنبال می کنیم و روابط ما با جوامعی که ما را احاطه کرده اند، ساخت می کنند.128674_naassom-azevedo-Q_Sei-TqSlc-unsplash.jpg

ماموریت لویولا

لویولا در تلاش است تا دانشجویان را در سطوح کارشناسی و فارغ التحصیلان برای ارائه خدمات حرفه ای و رهبری معنی دار آماده کند. در لویولا، این به این معنی است که برنامه درسی دقیق است و انتظارات هیات علمی بالا است. دانش آموزان برای درک ابعاد اخلاقی زندگی شخصی و حرفه ای و بررسی ارزش ها، نگرش ها و باورهایشان به چالش کشیده می شوند.

علاوه بر دوره های آموزشی دانشگاهی، ماموریت یسوعیون از طریق برنامه های مختلف و حوادث حمایت شده توسط ادارات مختلف دانشگاه پشتیبانی می شود.

بیانیه چشم انداز

آموزش و پرورش مردان و زنان از شفقت و شایستگی با تمایل به دنبال در همه چیز، شکوه و جلال بیشتری از خدا، نشان دهنده آرزوی پایدار از Loyola University Maryland . این ایده آل که ابتدا توسط سنت ایگناسیوس لویولا، بنیانگذار جامعه عیسی و همسرش دانشگاه ما، به رهبری لویولا ادامه می دهد، به عنوان تلاش برای هدایت دانش آموزان، اعضای هیات علمی، کارکنان، فارغ التحصیلان و دوستان به منظور وعده بررسی زندگی فکری، اجتماعی و معنوی.

لویولا در دستیابی به این اهداف، چشم انداز جسورانه ای را که دانشگاه با ارائه دانشجویان دوره کارشناسی به آموزش لیبرالی که آنها را تبدیل می کند، تضمین می کند که بالاترین ارزش را در زندگی فکری به ارمغان می آورد و درک آنها از رهبری و خدمات به جهان به طور کامل متصل هستند. به همین ترتیب، لویولا رهبر شناخته شده در آموزش عالی خواهد بود، برنامه هایی ارائه می دهد که به نیازهای جوامع حرفه ای و دانشگاهی که در خدمت آنهاست، الهام می گیرند و دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود را به رهبری می رسانند و دانش خود را در مورد خدمات به جهان بزرگتر تعریف اندازه مسئولیت های حرفه ای آنها به طور کامل درک شده است.

در تمام این موارد، لویولا همواره از دستورالعمل یسوعیایت که اهداف همه آموزشها در نهایت، روحیه روح انسان است، باقی میماند.128675_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

مکان ها

بالتیمور

Address
4501 N. Charles Street
Baltimore, MD 21210

بالتیمور, مریلند, آمریکا