Loyola University Maryland College of Arts and Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

"لویولا" ، نام خانوادگی سنت ایگناتیوس ، بنیانگذار یسوعیان ، دارای مفهوم و تاریخچه ای عمیق در مدارس و دانشگاه های یسوعیان در سراسر کشور و سراسر جهان است.

کالج لویولا در مریلند اولین موسسه ای در ایالات متحده بود که نام لویولا را یدک می کشید و در طی بیش از 150 سال ، نام کالج لویولا نمایانگر تاریخ غنی و شگفت انگیز تعالی آموزشی ، ارزشهای پایدار و تعهد به سنت یسوعی هنرهای لیبرال. در حالی که دانشگاه تعییناتی را به عهده گرفته است که با وضوح بیشتری ماهیت برنامه های آن را به تصویر می کشد ، نام "کالج لویولا" در مدرسه هنر و علوم دانشگاه زندگی می کند ، که سنگ بنای رویکرد یزوعیان به آموزش است.

ماموریت ، چشم انداز و ارزش های دانشگاه لویولا مریلند

دانشگاه لویولا مریلند یک دانشگاه یسوعی ، کاتولیک متعهد به سنت های تربیتی و معنوی جامعه عیسی و رشد و نمو کل افراد است. بر این اساس ، این دانشگاه دانشجویان را به یادگیری ، رهبری و خدمت در جهانی متنوع و متغیر تحریک می کند.

در لویولا ، این بدان معنی است که برنامه درسی دقیق است و انتظارات اعضای هیئت علمی زیاد است. علاوه بر تکالیف درسی ، ماموریت یسوعیان از طریق برنامه ها و رویدادهای مختلفی که توسط بخش های مختلف دانشگاه از جمله وزارت دانشگاه و مرکز خدمات اجتماعی و عدالت حمایت مالی می شوند ، انجام می شود. لویولا قصد دارد دانشجویان ، اعضای هیئت علمی ، کارمندان ، دانش آموختگان و دوستان خود را به جلو سوق دهد تا زندگی تفکیکی فکری ، اجتماعی و معنوی را دنبال کنند. در ادامه این اهداف ، لویولا یک دیدگاه جسورانه ابراز می دارد: اینکه دانشگاه لویولا مریلند ، دانشگاه جامع و برجسته کاتولیک کشور خواهد بود. معیارهایی که ما به وسیله آن موفقیت را اندازه گیری می کنیم شامل ثبت نام دانشجویان برجسته است. ایجاد جامعه ای متنوع و حمایتی ؛ پرورش یک فضای فکری دقیق که به وضوح فارغ التحصیلان را برای موفقیت در هر کاری که برای پیگیری انتخاب می کنند آماده می کند. دستاوردهای علمی دانشکده ؛ شناخت همتایان دانشگاهی ؛ دستاوردهای فکری و شغلی و سخاوت روحیه دانش آموختگان.

مکان ها

بالتیمور

Address
North Charles Street,4501
21210 بالتیمور, مریلند, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: