Lourdes University

مقدمه

ABOUT LOURDES UNIVERSITY

Lourdes is grounded in the Franciscan values of learning, reverence, and service, and is known for its quality academic programs and the personalized attention afforded to our students. We pride ourselves on academic excellence and personal integrity. We are a diverse community that welcomes students who seek to better themselves through thoughtful conversation and hands-on practical experience.

MISSION

Lourdes University, rooted in Catholic and Franciscan traditions, provides a values-centered education that enriches lives and advances academic excellence through the integration of the liberal arts and professional studies.

GUIDING PRINCIPLES

In support of this mission, Lourdes University:

 • Nurtures a diverse community that supports students in fulfilling their potential.
 • Commits to the engagement of faith and reason, inspired by our Catholic and Franciscan intellectual traditions.
 • Provides a holistic, student-centered education, rooted in the liberal arts that prepare individuals for meaningful careers and lifelong learning.
 • Fosters personal integrity, ethical understanding, social responsibility, care for all of creation, and a commitment to community service.

ACCREDITATION

Not only do our students and alumni recognize the Lourdes difference, so do these national and state organizations. Lourdes University is:

 • Accredited by the Higher Learning Commission (HLC)
 • Accredited by the Commission on Collegiate Nursing Education (CCNE)
 • Accredited by the Council on Accreditation (COA) on Nurse Anesthesia Educational Programs
 • Accredited by the Council on Social Work Education (CSWE)
 • Accredited by International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE)
 • Accredited by the Teacher Education Accreditation Council (TEAC)
 • Authorized by the Ohio Board of Regents
 • Approved by the Ohio Department of Education
 • Approved by the Ohio Board of Nursing
 • Sponsored by the Sisters of St. Francis of Sylvania, Ohio
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید MAs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد رهبری سازمانی

Campus تمام وقت August 2018 آمریکا Sylvania

کارشناسی ارشد رهبری سازمانی برنامه ثابت شده است که کمک حرفه ای از تمام زمینه ها برای رسیدن به اهداف شغلی خود است. [+]

کارشناسی ارشد رهبری سازمانی برنامه های کاربردی در حال حاضر پذیرش پاییز 2015 پایان مهلت درخواست اولویت مه 1 است، سال 2015. کلاس شروع هفته از 2015 اوت 24 کارشناسی ارشد رهبری سازمانی برنامه ثابت شده است که کمک حرفه ای از تمام زمینه ها برای رسیدن به اهداف شغلی خود است. تاسیس در سال 2002، برنامه ما در حال حاضر بیش از 100 نفر از کسانی که در حال برگزاری نقش های رهبری در مراقبت های بهداشتی، کسب و کار، عدالت کیفری و بسیاری از مشاغل دیگر فارغ التحصیل شد. طراحی شده برای رهبران فعلی و آینده نگر در تمام سطوح هر سازمان، فارغ التحصیلان می توانند خود دانش رهبری سازمانی، مهارت ها، و توانایی به روز رسانی در نتیجه آنها را قادر می سازد به منظور افزایش عملکرد و فرهنگ سازمان های مربوطه خود و ایجاد تفاوت مثبت در هر دو سازمان و جوامع خود را! برنامه MOL به دنبال افزایش دانش آموزان در آن تفکر انتقادی، استدلال مرتبه بالاتر، و فضیلت اخلاقی به عنوان رهبران. مطابق با این اهداف، علم رهبری تاکید کرد و نه از نصایح در مورد رهبری به طوری که اغلب در مطبوعات محبوب در بر داشت.اصول رهبری، علمی و پیشرفته هستند، نقطه شروع برای مطالعات رهبری است. برنامه خود را به چالش در دنیای واقعی به شکل هسته کار علمی در برنامه است. دانشکده اختصاص داده شده، مشاوران و کارکنان ما در اینجا به شما حمایت در سفر آموزشی پاداش شما. بیشتر بدانید در یک محیط آموزشی متنوع است که به ارمغان می... [-]

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد الهیات

Campus تمام وقت August 2018 آمریکا Sylvania

کارشناسی ارشد الهیات برنامه (MA) در سنت کاتولیک و فرانسیسکن ریشه در حالی که ارائه پایه دینی جامد برای افراد که از انواع سنت مسیحی است. [+]

کارشناسی ارشد الهیات در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای پاییز 2016 کوهورت کارشناسی ارشد الهیات برنامه (MA) در کاتولیک فرانسیسکن و سنت ریشه دار در حالی که ارائه پایه دینی جامد برای افراد که از انواع سنت مسیحی است. درجه ملاقات تقاضا برای آماده سازی دینی به خصوص برای آن دسته از افرادی که در آموزش مذهبی فعال، غیر روحانی وزارت وزارت و جوانان. MA در الهیات برنامه ساعت سی و شش اعتباری متشکل از یازده دوره ها و سمینار capstone تمرکز بر مطالعه الهیات کتاب مقدس، تاریخی، اخلاقی، و سیستماتیک است. دانشجویان تشویق می شوند برای توسعه تحقیق قوی و مهارت های تفکر انتقادی و همچنین چشم انداز یکپارچه می نگریم. درجه پایه و اساس لازم برای مطالعه ادامه به سمت درجه دکترا و به یک منبع دینی برای دیگران فراهم می کند. ROBIN C.بورسیه اعطا فرانسه کارشناسی ارشد در دانش آموزان الهیات بورس تحصیلی وقف رابین C. فرانسه طراحی شده است برای ارائه کمک های مالی برای کارشناسی ارشد در دانش آموزان برنامه الهیات که نشان دادن شایستگی های علمی و نیاز مالی. جوایز سالانه خواهد شد به یک دانشجوی سال اول واگذار شده است. گیرنده خواهد شد و بر اساس معدل تجمعی، نیاز مالی و مقاله نوشته شده است. واجد شرایط بودن و کاربرد برای اینکه واجد شرایط برای در نظر گرفتن انتخاب شده، متقاضیان باید به طور فعال در کارشناسی ارشد در برنامه الهیات در دانشگاه لورد و جایگاه علمی خوبی قرار گرفتند. دانش آموزان واجد شرایط باید برنامه کمک هزینه تحصیلی وقف رابین... [-]