Longy School of Music of Bard College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تبدیل به نوازنده جهان شوید که باید شما باشید.

اکنون دنیا بیش از هر زمان دیگری به موسیقی احتیاج دارد. لانگ شما را برای تبدیل شدن به یک نوازنده استثنایی آماده می کند که می تواند مخاطبان جدیدی را درگیر کند ، به هر کسی آموزش دهد ، در هر کجا و از هنر استفاده کند تا زندگی در جوامع مختلف جهان را تغییر دهد.

Longy School of Music of Bard College یک هنرستان اعطای مدرک در کمبریج ، ماساچوست با یک دانشگاه دیگر در لس آنجلس ، کالیفرنیا است. ما طیف کاملی از عملکرد ، ترکیب و برنامه های تدریس را ارائه می دهیم. در Longy ، شما مسیرهای بسیاری را پیدا خواهید کرد تا بتوانید زندگی معنی دار در موسیقی داشته باشید.

Longy School of Music of Bard College نوازندگان را برای ایجاد تفاوت در جهان آماده می کند. دانشکده آن رشد تخیل را تشویق می کند و نگرشی از استعلام راجع به نقش موسیقی و نوازنده در دنیای بزرگ تر پرورش می دهد.

تفاوت Longy

تأثیرگذار اجتماعی

Longy هنرستان است که ماموریت آن تهیه موسیقی دانان برای ایجاد تفاوت در جهان است. این ضرورت اجتماعی در هسته اصلی برنامه درسی مدرسه است و دانش آموزان را ترغیب می کند تا به موسیقی دانانی تبدیل شوند که دنیا به آنها نیاز دارند.

این آموزشگاه متعهد شده است دانش آموزان خود را برای دیدار با چشم اندازهای در حال تغییر موسیقی ، به آنها مهارت های اجرای ، جاه طلبی برای تدریس و تمایل به گسترش دسترسی و فرصت را در موسیقی کلاسیک فراهم کند. هر دانشجویی تشویق می شود که با مأموریت جسورانه لانگ زندگی کند و به طور فعال به جامعه اطراف خود خدمت کند. Longy با بافتن هنر و خدمت به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از برنامه درسی ، آینده جدیدی را برای موسیقی کلاسیک شکل می دهد.

برنامه درسی کاتالیزور

ما به نوازندگان آموزش می دهیم که بتوانند کاتالیزور شوند - هنرمندانی که می دانند چگونه می توانند تغییر ایجاد کنند و اتفاقات بیفتد. به همین دلیل است که ما تحصیلات تکمیلی خود را با نوع دیگری از برنامه درسی که برای شما شخصی سازی شده است ، بر روی سر آن قرار داده ایم. این ویژگی برتری موسیقی را با تمرکز بر مهارتهایی که شما باید یک نوازنده باشید ، جلب می کند: توانایی طراحی تجربیات ، تولید پروژه ها و جذب مخاطبان با برخوردهای موسیقی استثنایی. با داشتن اساتید به عنوان تسهیلات خود ، شما در آموزش و پرورش خود رهبری خواهید کرد: کاوش ، آزمایش و دنبال کردن اشتیاق شما. شما یاد می گیرید که چگونه فرصت های خود را برای کار ایجاد کنید و در نهایت متوجه خواهید شد که می خواهید به عنوان یک نوازنده تبدیل شوید.

فرهنگ همکاری

Longy جایی است که "همکاری" و "گروه" هم اجراهای ما را توصیف می کنند و هم نحوه زندگی و یادگیری با هم. شما بخشی از جامعه موسیقی دانانی خواهید بود که به یکدیگر ریشه می دهند. شما ضمن انجام کارهایشان با دانش آموزان دیگر برای اجرای آهنگ های خود به نیروها می پیوندید. و هرچه مخاطبان را درگیر می کنید و به عنوان یک نوازنده رشد می کنید ، مربیان و همکلاسی های شما موفقیت های شما را به اشتراک می گذارند.

تجربه واقعی در جهان

از نخستین روزهای حضور در Longy ، شما به یک نوازنده بوستون تبدیل می شوید و به صورت حرفه ای با اساتید در مراحل کنسرت در سطح شهر اجرا می کنید. با جامعه گسترده ای از نوازندگان و سازمان های موسیقی فرصت های شبکه ای خواهید داشت.

مهارتهایی را که برای یک نوازنده موفق در یک چشم انداز همیشه در حال پیشرفت نیاز دارید ، پرورش دهید. مسیرهای بسیاری را که یک زندگی موسیقی می تواند طی کند ، کشف کنید. تجربه واقعی و واقعی جهان را بدست آورید که شما را برای انجام این کار آماده می کند - این خود حرفه ای است که باید هنرمندان حرکت کنند.

موقعیت مکانی پر جنب و جوش شهر

پردیس Longy واقع در میدان پر جنب و جوش هاروارد و در فاصله کمتر از سه مایل از مرکز شهر بوستون ، امکان دسترسی به ثروت از ثروت های موسیقی و فرهنگی را در سراسر انگلستان برای دانشجویان فراهم می کند. از ارکستر سمفونیک بوستون گرفته تا موزه هنرهای زیبا تا میدان معروف کندال ، مرکز نوآوری جهانی لرزان کمبریج ، بوستون / کمبریج صرفاً یک پس زمینه نیست - این دانشگاه شما و یک بخش لاینفک از تجربه Longy است.

فوربس از بوستون به عنوان دومین شهر خلاق ایالات متحده نام برد.128699_Longy-4-students.jpg

چشم انداز لانگی

چگونه نوازندگان را برای ایجاد تغییر در جهان آماده می کنید؟

از آنها بخواهید عالی باشند. سخت ترین آموزش را برای آنها فراهم کنید. دانش آموزان در هر سنی را به بالاترین استانداردهای تعالی غیر قابل انعطاف نگه دارید. از آنها الهام بگیرید که هنرمندانی باشند که می توانند قلبها را جابجا کنند ، ذهن را روشن کنند ، از مرزها عبور کنند و از هم جدا شوند. به آنها نشان دهید که نوازندگان استثنایی چگونه باید انسانهای استثنایی باشند.

سپس از آنها بخواهید که رهبر باشند. آنها را ترغیب کنید تا نه تنها در مسیرهای پر رفت و آمد بلکه قدم های جدیدی را به آتش بکشند ، و فرصت های خود و دیگران را در هنگام گذر از فرصت ها جعل می کنند. آنها را تحریک کنید ، زیرا آنها مهارتهای موسیقی را یاد می گیرند و تصحیح می کنند ، تا در نظر بگیرند که این مهارت ها می تواند آنها را به دست آورد.

همکاری پرورشی ، زیرا رهبران بزرگ نیز باید شنوندگان خوبی باشند. بر موسیقی مجلسی متمرکز شوید که در صورت نبود هادی ، دانشجویان باید مسئولیت یافتن صدای خود را به عهده بگیرند.

روحیه کارآفرینی را ایجاد کنید و مهارت های تفکر انتقادی را در دانش آموزان ایجاد کنید تا توانایی های موسیقی آنها مطابقت داشته باشد. به آنها بیاموزید که چگونه یک روز حرکت آرام را شروع کنند ، روز بعد یک سریال کنسرت را راه اندازی کنند و در سالن های کنسرت ، کلوپ ها و هر جای دیگری که می توانند مخاطبان گرسنه پیدا کنند.

از دانش آموزان در هر سطحی الهام بگیرید که خواب ببینند که چگونه موسیقی آنها می تواند زندگی و زندگی دیگران را دگرگون کند. به آنها کمک کنید تا رویاهای خود را بیان کنند و سپس آنها را به مرحله اجرا برسانند. با مشاغل ، مدارس و همسایگان همکاری ایجاد کنید که دانش آموزان بتوانند ایده های خود را در دنیای واقعی آزمایش کنند.

محیطی برای جوجه کشی ایجاد کنید - مکانی که در آن می توانید نوازندگان عالی و ایده های خوبی پرورش دهید. آن را به مکانی متنوع تبدیل کنید که در آن تفاوت می تواند ذهن ها را گسترش دهد و دیدگاه ها را بزرگتر کند. آن را صمیمی نگه دارید ، بنابراین توجه فردی تضمین می شود. جایزه همکاری و خلاقیت به اندازه توانمندی موسیقی. هر دانش آموز را تشویق کنید که از همسالان خود بپرسد - "چگونه می توانم به شما در رسیدن به رویاهای خود کمک کنم؟"

اینگونه است که Longy School of Music of Bard College نوازندگان را برای ایجاد تغییر در جهان آماده می کند: با ارائه آموزش هایی که به دانش آموزان می آموزد موسیقی دان و فوق العاده خارق العاده ای باشند در حالی که آنها را به چالش می کشد تا راه های جدیدی برای تغییر جهان از طریق موسیقی پیدا کنند.

این رویای ماست. این چشم انداز ماست.

مکان ها

کمبریج

Address
Garden Street,27
02138 کمبریج, ماساچوست, آمریکا