توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از آنجا که در سال 1919 تاسیس شد، دانشگاه لینکلن آموزش و پرورش نوین و چند فرهنگی را توسعه داده است. واقع در مرکز منطقه خلیج سانفرانسیسکو، دانشگاه برنامه عملی و مقرون به صرفه فراهم می کند.

با انتخاب دانشگاه لینکلن، شما در حال انتخاب آموزش و پرورش که ممکن یک زندگی پر از فرصت های خواهد شد و به شما مهارت های به دست آوردن کنترل بیشتر بر سرنوشت خود را به من بدهید.

دانشگاه لینکلن یک نهاد منحصر به فرد از آموزش عالی، که در آن تعالی آموزشی، حرفه ای دانش است، و تا به تاریخ استانداردهای بین المللی با توجه فردی و یک فضای دوستانه ترکیب، ظهور به آموزش و پرورش در سطح جهانی.

در لینکلن، ما خودمان را هر دو افتخار در کیفیت آموزش و پرورش ما و ارتباط آن در جهان حرفه ای امروز است. هر برنامه در دانشگاه طراحی شده است برای اطمینان حاصل شود که همه از دانش و مهارت به دست آورد با ارزش را به فارغ التحصیلان آن خواهد بود، ارائه یک پایه عملی و محکم برای آینده دانش آموز. ما مطمئن شوید که هر بخشی از آموزش و پرورش دانش آموزان ما در خدمت یک هدف و به ارمغان می آورد آنها را به اهداف حرفه ای خود نزدیک تر است.

از زمان تاسیس آن در سال 1919، در حدود همان زمان به عنوان بسیاری از مدارس در امریکا، دانشگاه انتخاب کرده است برای ارائه بهترین، آموزش سفارشی مناسب به چند را انتخاب کنید، به جای ارائه وسیع ترین طیف وسیعی از افراد و تهیه کردن به وسیع ترین مخاطبان ممکن . لینکلن با دانشکده بسیار صالح و برنامه های آموزشی مفید ترین، و مربیان هر دانش آموز تمام راه را به فارغ التحصیلی شروع می شود. موفقیت دانش آموزان ما ثابت می کند که ما حق انتخاب.

لینکلن یک دانشگاه واقعا جهانی به دلیل متنوع دانشجویان چند فرهنگی آن و اعضای هیئت علمی تبدیل شده است. واقع در یک مرکز قدرتمند بین المللی - منطقه خلیج سانفرانسیسکو - آن بسیاری از فرصت های یادگیری ارزشمند فراهم می کند. از آنجا که یک حرفه ای موفق در قرن 21 نیاز به درک عمیق از روابط بین المللی و تأثیر جهانی شدن، لینکلن است موقعیت خوبی را به دانش آموزان خود یک مزیت رقابتی در زمینه کسب و کار و حرفه ای در سراسر جهان. برنامه درسی بسیار عالی و دقیق، دانشکده برجسته ما و امکانات مناسب را فراهم همه اجزای لازم برای اطمینان از مسیر دانش آموزان ما به آینده موفق.

وابستگی

دانشگاه لینکلن عضو نهادی از انجمن آمریکایی دانشگاهی ثبت و پذیرش افسران (استAACRAO)، انجمن آمریکایی برای آموزش عالی و اعتباربخشی (AAHEA)، موسسه آموزش بین المللی (IIE)، انجمن ملی مشاوران دانشجویان خارجی (NAFSA) و انجمن ملی دانشکده های مستقل و دانشگاه (NAICU)؛ آن را با انجمن کالیفرنیا از شخصی متوسطه مدارس (وابستهCAPPS).

پردیس

این دانشگاه در یک ساختمان تاریخی زیبا در خیابان 15 و فرانکلین در مرکز شهر اوکلند، واقع در قلب منطقه خلیج سان فرانسیسکو. این دانشگاه در مرکز حیاتی، شهرستان در حال رشد واقع شده است و محیط جذاب و فراهم می کند برای دانش آموزان آن است. این کلاس های درس بزرگ، سالن، و یک کتابخانه، و همچنین کامپیوتر، انگلیسی، و آزمایشگاه تصویربرداری تشخیصی است. ماشین فروش خودکار و اجاقهای مایکروویو در کافه تریا و سالن استراحت دانشجویی، که در آن دانش آموزان ممکن است برای conversa¬tions، تماشای تلویزیون، و بازی جمع آوری ارائه شده است. منطقه خلیج حمل و نقل سریع (بارت) و بسیاری از مسیرهای اتوبوس در این نزدیکی هست.

انتخاب دانشگاه لینکلن

از سال 1919، دانشگاه لینکلن همواره جهت گیری نژادی و فرهنگی داشت. نفوذ جغرافیایی و تاریخی از ناحیه خلیج سان فرانسیسکو دانشجویان از بسیاری از کشورها، به ویژه کشورهای اطراف حاشیه اقیانوس آرام قرار گرفته است. بر این اساس، دانشگاه تلاش کرده است به ارائه محیط های بین المللی برای دانش آموزان آن است. دانش آموزان را تشویق به فکری در دستیابی به دانش و درک از تفاوت و شباهت های فرهنگی کنجکاو، و جدی در تلاش برای پیدا کردن راه حل به مشکلات جهان امروز است. در سال های اخیر، دانشجو از بیش از چهل کشور در دانشگاه لینکلن تحصیل کرده اند.

دانشگاه لینکلن یک جامعه از یادگیری، که اعضای آن از جمله مدیریت، هیئت علمی و دانشجویان، انواع زمینه های فرهنگی منحصر به فرد و صفات نگه داشته است. برنامه درسی است در مطالعات عمومی مبتنی و طراحی شده است برای تشویق اکتشاف فرد از مطالعات پیشرفته. دانشگاه انجام برنامه های خود را با تمرکز آگاهانه به ابعاد میان فرهنگی از یادگیری است.

دانشگاه لینکلن فراهم می کند فرصت آموزش بعد از متوسطه برای همه دانش آموزان، صرف نظر از کشور خود را از مبدا، سطح اجتماعی و اقتصادی، نژاد، قومیت، و یا زمینه های مذهبی است. دانشگاه دارای یک سیاست پذیرش باز به همه دانش آموزان واجد شرایط است.

هر دانش آموز یک فرد جداگانه و منحصر به فرد است که به عنوان چنین احترام است. یکی از اهداف برای هر عضو هیات علمی است به احترام و به منظور افزایش منزلت و ارزش هر دانش آموز. خدمات ارائه شده توسط دانشگاه توسط توانایی های خاص خود را برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزانی که در حال رسیدن به به اهداف منحصر به فرد خود متمایز کرده است. برای این منظور، هر عضو هیئت علمی و کارکنان به روند راهنمایی و مشاوره کمک می کند.

ماموریت دانشگاه لینکلن

ماموریت دانشگاه لینکلن است که به ارائه سنتز آموزش نوآورانه و سنتی منجر به فرصت های حرفه ای فوق العاده برای دانشجویان آمریکایی و بین المللی است. برنامه های آموزشی برای کارشناسی ارشد و مطالعات کارشناسی، و همچنین برنامه های گواهینامه، توسعه یافته برای ارائه ورود به مشاغل و ابزار موفق برای توسعه حرفه ای. با مدرک کارشناسی در کسب و کار و تصویربرداری تشخیصی و گواهی در زمینه های بهداشتی، دانشجویان دانشگاه لینکلن خوبی آماده شده برای ورود به بازار کار با مهارت های که پاسخگویی به نیازهای محیط کار معاصر هستند. برنامه های تحصیلات تکمیلی در مطالعات کسب و کار، در سطح هر دو استاد و دکترا، ارائه دانش آموزان موفق با یک پس زمینه جامع و عملی در جهان کسب و کار.

هدف اساسی از دانشگاه عبارتند از:

  1. برای کمک به دانش آموزان در توسعه ظرفیت های تحلیلی خود؛
  2. به ارائه دانش لازم از حوزه های موضوعی انتخاب شده.
  3. به معرفی نگرش مسئولیت شخصی لازم به عنوان یک شهروند در یک جهان وابسته به عمل؛
  4. ارائه یک درجه ترمینال به دانش آموزان انگیزه و قادر است.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Lincoln University

برنامه رشته مدیریت MS در امور مالی دانش آموزان با مدرک کارشناسی و / یا فارغ التحصیل را قادر می سازد در کسب و کار برای به دست آوردن در عمق و درک درستی از پیچیدگی و عملکرد ... [+]

کارشناسی ارشد (MS) مدارک تحصیلی مقدمه

دانشگاه لینکلن ارائه می دهد کارشناسی ارشد در تجارت بین المللی (MS در IB) و کارشناسی ارشد در مدیریت مالی (MS در FM) درجه است. برنامه های طراحی شده برای توسعه شایستگی گسترده و برای فعال کردن فارغ التحصیلان در طیف گسترده ای از شرایط کسب و کار مناسب برای تخصص خود به کار گیرند. برنامه های دانشگاه لینکلن MS حمایت تمرکز قوی بین المللی است. به منظور انجام این ماموریت به طور کلی، تاکید شده است در سراسر در رشته های مهم و مهارت و همچنین مناطق موضوع خاص قرار داده است.... [-]

آمریکا Oakland
سپتامبر 2019
انگلیسی
54 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Lincoln University

این برنامه درجه کسب و کار MS در بین المللی دانش آموزان با مقطع کارشناسی و / یا فارغ التحصیل درجه را قادر می سازد در کسب و کار برای به دست آوردن در عمق و درک درستی از پیچی ... [+]

کارشناسی ارشد (MS) مدارک تحصیلی مقدمه

دانشگاه لینکلن ارائه می دهد کارشناسی ارشد در تجارت بین المللی (MS در IB) و کارشناسی ارشد در مدیریت مالی (MS در FM) درجه است. برنامه های طراحی شده برای توسعه شایستگی گسترده و برای فعال کردن فارغ التحصیلان در طیف گسترده ای از شرایط کسب و کار مناسب برای تخصص خود به کار گیرند. برنامه های دانشگاه لینکلن MS حمایت تمرکز قوی بین المللی است. به منظور انجام این ماموریت به طور کلی، تاکید شده است در سراسر در رشته های مهم و مهارت و همچنین مناطق موضوع خاص قرار داده است.... [-]

آمریکا Oakland
سپتامبر 2019
انگلیسی
54 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Lincoln University, Oakland, CA

Location address
401 15th Street
Oakland, California 94612
USA

Oakland, California, 94612 US