Lehigh University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره لیگی

جامعه پردیس پر جنب و جوش ، پویا

Lehigh یکی از مشهورترین دانشگاه های تحقیقاتی خصوصی کشور است که در دره لوحینگ زیبا واقع در پنسیلوانیا واقع شده است. از طریق دشواری های آکادمیک، یک ذهنیت کارآفرینی و فرصت های همکاری، ما دانشجویان را به چالش می کشیم تا رهبران آینده شوند.

قاطعانه Lehigh

برای بیش از 150 سال، Lehigh چشم خود را در مورد آینده داشته است، تعریف دوباره آن چیزی است که به معنای هدایت هر مرحله از راه است.

به کالج هنر و علوم خوش آمدید

ما به عنوان بزرگترین و متنوع ترین کالج Lehigh ، ما خانه علوم اجتماعی ، هنر ، علوم انسانی و علوم طبیعی هستیم. با هزار و 894 دانشجوی کارشناسی ارشد ، 342 دانشجوی کارشناسی ارشد ، 270 دانشکده تمام وقت و 90 نفر کارمند حرفه ای ، در اندازه قابل مقایسه هستیم و صمیمیت کالج هنرهای لیبرال را ارائه می دهیم ، اما از منابع یک دانشگاه تحقیقاتی بهره مند می شویم. دانشکده های ما دانشمندان ، هنرمندان و نویسندگان برجسته ای هستند که در سطح ملی و بین المللی به عنوان رهبر در زمینه هایشان شناخته می شوند ، که تعهد خود را برای ادغام تدریس و بورس تحصیلی در برنامه های درسی نوآورانه و پویا تنظیم شده در یک محیط تحریک فکری دارند.

برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما دانشجویان را برای پیچیدگی جهانی که پس از فارغ التحصیلی کشف می کنند ، آماده می کند ، جایی که آنها دیدگاه ها و ارزش های رقابتی را پیدا می کنند که باید برای درک آنها بدان کار کنند و به آنها واکنش نشان دهند. دانشکده فضایی برای گفتگوی جدی است. ما دانش آموزان را آموزش می دهیم تا تغییرات را پیش بینی و پیش بینی کنند ، چالش ها را به عنوان فرصت مشاهده کنند ، دانش را به عمل تبدیل کنند و در جهان تغییر ایجاد کنند. ما به دنبال حداكثر رشد و پیشرفت دانش آموز هستیم در حالی كه فرد را در بستر وسیع تر فرهنگ انسانی و جهان طبیعی قرار می دهیم. کلاسهای درس ما بیش از چهار دیوار تا جامعه وسیع و کشورهایی که کره زمین را پوشش می دهند گسترش یافته است.

"صرف نظر از آرزوهای شما ، برنامه های دانشکده هنر و علوم فرضیات شما را به چالش می کشد ، توانایی های شما را گسترش داده و چشم انداز شما را گسترش می دهد."

Lehigh University College of Arts and Sciences

جهان ما را کاوش کنید. خودت رو پیدا کن.

در دانشکده هنر و علوم ، دانش آموزان یاد می گیرند ، رشد می کنند ، به اشتراک می گذارند و ایده هایی را به وجود می آورند که یک عمر طول می کشد. دانشکده یک محیط یادگیری را فراهم می کند که دانشجویان را با اساتیدی که در حال پیشرفت فکری رشته های خود هستند ، درگیر می کند. صرف نظر از آرزوهای شما ، برنامه های دانشکده هنر و علوم فرضیات شما را به چالش می کشد ، توانایی های شما را گسترش داده و چشم انداز شما را گسترش می دهد. بخشی از یک محیط یادگیری مادام العمر باشید که مسیرهای دانشگاهی جدید ، مسیرهای شخصی جدید و امکانات روز افزون را برای شما ارائه می دهد. خواه برای پیشبرد اهداف شغلی ، یافتن افق های جدید ، یا روح خود را پرورش دهید ، برنامه هایی را پیدا کنید که درگیر ، غنی سازی ، اطلاع رسانی ، چالش و الهام بخش باشند.

اهمیت تنوع

دانشکده هنر و علوم جمعی از دانشمندان و مربیان است که اشتیاق به دنبال دانش و گسترش درک ما از جهان را دارند. ما به دنبال جامعه ای از اساتید ، کارمندان و دانشجویان هستیم که بازتاب دهنده جامعه هستند. تنوع یکی از مؤلفه های مهم تعالی دانشگاهی است و برای تحقق مأموریت دوگانه ما در آموزش و پژوهش ضروری است. ما وقتی در معرض دیدگاه ها ، تجربیات ، عقاید و دیدگاه های متفاوت از خودمان هستیم ، بهترین چیز را می آموزیم. این امر به راحتی در یک محیط متنوع و متنوع انجام می شود. جهان امروز بهم پیوسته و به هم وابسته است. ما هنگامی که استعدادها و توانایی های همه اعضای جامعه خود را در آغوش می گیریم و از آنها جشن می گیریم ، در زندگی موفق ترین هستیم. در کاوش جدی و با احترام در مورد اختلافات و مشترکات خود ، درک و جامعه مدنی را تقویت می کنیم.

ما اطلاعات زیادی در مورد زندگی در دانشکده یا هنرها و علوم دانشگاه لیگی در این سایت قرار داده ایم. به بخشهای ما و بسیاری از برنامه ها و مراکز تحقیقاتی بین رشته ای که اساتید و دانشجویان را به طور یکسان درگیر می کنند ، پیوند خواهید یافت. امیدوارم فرصت های ارائه شده توسط دانشکده هنر و علوم را کشف و کشف کنید.

رابرت گل
هربرت و آن سیگل دین
دانشکده هنر و علوم

Lehigh University Linderman Library

مکان ها

بیت لحم

Address
Lehigh University,
College of Arts and Sciences,
9 West Packer Avenue

PA 18015 بیت لحم, پنسیلوانیا, آمریکا