LIM College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد برنامه مدرک کارشناسی ارشد منحصر به فرد برای کسانی که به دنبال رسیدن به سطح بعدی در صنعت مد است که رشد فزاینده ای بیشتر به چالش کشیدن و رقابتی طراحی شده است.

به عنوان یک دانشجوی در اینجا، به شما خواهد آموخت به حرکت پیچیدگی جهانی، فن آوری های نوظهور و تنوع اجتماعی و فرهنگی در یک محیط کسب و کار به سرعت در حال تحول است. همچنین شما می خواهد مهارت های تحلیلی، فن آوری و ارتباطات مورد نیاز برای رسیدن به موقعیت حرفه ای مورد نظر شما و یا رسیدن به اهداف کارآفرینی خود را توسعه دهد.

کالج LIM ارائه می دهد صمیمی، تنظیم حمایتی و استادان و کارکنان اداری تشخیص و تنوع نیازهای دانش آموزان احترام بگذارند. اگر و وقتی که مشکلات بوجود می آیند، راه حل هرگز دور در پشت.

پذیرش

ورود به کالج LIM حمل با آن انتظار می رود که دانش آموزان خود را به عنوان اعضای مسئول جامعه کالج LIM و به شیوه ای حرفه ای انجام خواهد شد در حالی به نمایندگی کالج LIM. این شامل انتظار می رود که دانش آموزان تمام قوانین اطاعت کنند با قوانین و مقررات از کالج LIM تبعیت خواهید کرد؛ یک استاندارد بالایی از یکپارچگی و صداقت را حفظ. از حقوق، امتیازات و اموال دانشگاه لیم و اعضای جامعه کالج LIM احترام بگذارند. دانش آموزان نمی خواهد با مشروع امور کالج LIM دخالت و انتظار می رود که احترام در همه زمان ها به اعضای کالج LIM جامعه، مهمانان و فروشندگان کالج LIM.

دانشکده

اعضای هیئت علمی LIM کالج از آنچه آنها صحبت می کنند مطمئن شوید. آنها ثروت از تجربه حرفه ای و دستاوردهای علمی را به کلاس درس. بسیاری از استادان ما نگه دارید و یا موقعیت های سطح بالا در صنعت مد را برگزار کرده اند. آوردن دانش گسترده، تجربه، و اتصالات، این پزشکان با تجربه به خوبی مجهز به هدایت دانش آموزان ما از طریق پیچیدگی های کسب و کار مد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد (MPS) در مد جهانی مدیریت زنجیره تامین

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا New York

جهانی مد مدیریت زنجیره تامین در پاسخ به تکامل از زنجیره تامین جهانی در صنعت مد است. دانش آموزان در این برنامه دانش مدیریت زنجیره تامین به دست آوردن به طوری که آنها می تواند نامزد رقابتی برای مدیریت صنعت. فارغ التحصیلان از این برنامه با مهارت های مجهز برای پر کردن موقعیت در زمینه های مدیریت عملیات، تجزیه و تحلیل زنجیره تامین، تهیه و تدارکات. [+]

جهانی مدیریت زنجیره تامین مد پاسخ به تکامل از زنجیره تامین جهانی در صنعت مد است. دانش آموزان در این برنامه دانش مدیریت زنجیره تامین به دست آوردن به طوری که آنها می تواند نامزد رقابتی برای مدیریت صنعت. فارغ التحصیلان از این برنامه با مهارت های مجهز برای پر کردن موقعیت در زمینه های مدیریت عملیات، تجزیه و تحلیل زنجیره تامین، تهیه و تدارکات.

مد حرفه ای واقعی

مد یک صنعت جهانی است. با الهام از شمال امریکا می توانید طرح های در اروپا که در آسیا تهیه و تحویل به مشتریان در سراسر جهان را بسازد. همانطور که ما به طور فزاینده وابسته به یک زنجیره تامین جهانی، دانش پیشرفته در این منطقه در حال ظهور شما را برای موفقیت در سراسر جهان قرار دهد. نمایندگان مجلس ما در مدیریت زنجیره تامین جهانی مد به شما می دهد مهارت های شما نیاز به رهبری یک حرفه ای در مدیریت زنجیره تامین و تجزیه و تحلیل، واردات، توزیع، و یا تدارکات.... [-]


کارشناسی ارشد (MPS) در بازاریابی مد

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New York + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد مطالعات و حرفه ای (MPS) در بازاریابی مد برنامه فارغ التحصیل 30-اعتباری است. هر دوره طراحی شده است به شما بازاریابی کسب و کار و روند جاری در جهت به دست آوردن یک مزیت رقابتی در بخش بازاریابی مد امروز به من بدهید. [+]

بازاریابی و مد بررسی روابط بین کسب و کار از صنعت مد و مصرف کنندگان از جمله توسعه، ترویج، تبلیغات، و جنبه های خرده فروشی این صنعت جهانی است. بازاریابی مد کار می کند با استفاده از روند فعلی در مد به تجزیه و تحلیل، توسعه و پیاده سازی استراتژی های فروش در سراسر رسانه های متعدد.

بازاریابان مد موفق درک کنند که شناخت روند مصرف کننده، نام تجاری قوی، و یک تصویر محصول مطلوب همه عناصر ضروری برای ایجاد یک کمپین موثر و معنادار هستند.... [-]


کارشناسی ارشد (MPS) در تجارت بصری

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New York + {تعداد} بیشتر

اولین از نوع خود در ایالات متحده، استاد مطالعات حرفه ای در برنامه التجارة ویژوال (MPS VM) در کالج LIM ارائه می دهد، آموزش تخصصی و جوی پیشرفته بشود به سمت در نهایت به دست آوردن بالای مدیریت و سطح اجرایی موقعیت. 

 [+]

ویژوال تجارت بخشی ضروری از هر استراتژی خرده فروشی است. که در آن احساسات خلاق باید به رهبری و مدیریت مهارت های قوی مرتبط - در طول چند سال گذشته، درست از استودیو زیرزمین به اتاق هیئت مدیره اجرایی نقل مکان کرد.

اولین از نوع خود در ایالات متحده، استاد مطالعات حرفه ای در ویژوال التجارة برنامه (MPS VM) در کالج LIM ارائه می دهد، آموزش تخصصی و جوی پیشرفته بشود به سمت در نهایت به دست آوردن بالای مدیریت و سطح اجرایی موقعیت. MPS VM به شما یک پا تا به عنوان یک حرفه دنبال کنید در این زمینه در حال تحول می دهد. شما اصول، فلسفه و فن آوری تجارت بصری را از طریق کاوش در بازار یاد بگیرند، دست در یادگیری در کلاس درس، و آزمایش درست، با تاکید بر اصول و شیوه های طراحی سازگار با محیط زیست. همچنین شما می خواهد رهبری و توانایی های مدیریتی، از جمله منابع انسانی و مهارت های مدیریت پروژه توسعه.... [-]


کارشناسی ارشد (MPS) در تجارت مد و مدیریت خرده فروشی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New York + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد مطالعات حرفه ای در مد تجارت و مدیریت خرده فروشی طراحی شده است برای شما یک مزیت رقابتی در بازارهای خرده فروشی، پوشاک، و تجارت امروز به من بدهید. [+]

استاد مطالعات حرفه ای در مد تجارت و مدیریت خرده فروشی طراحی شده است برای شما یک مزیت رقابتی در بازارهای خرده فروشی، پوشاک، و تجارت امروز به من بدهید. این برنامه ایده آل است اگر شما به دنبال یک برنامه فارغ التحصیل با تاکید بر توسعه حرفه ای به منظور ایجاد یک گذار وارد صنعت مد. این مدرک کارشناسی ارشد مناسب است که به شما ابزاری برای راه اندازی یک حرفه در صنعت مد را است.

MPS طراحی شده است به منظور ارتقاء موفقیت خود را در مد صنعت مدیریت خرده فروشی. در حالی که به دنبال این برنامه درجه:... [-]


ویدئو ها

I am LIM

2015 LIM Commencement Promo