L. Robert Payne School of Hospitality and Tourism Management, San Diego State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه کارشناسی ارشد مهمانداری و مدیریت گردشگری دانشگاه صنعتی سن دیگو یک برنامه توسعه رهبری است که برای حرفه ای های مشغول کار در سرتاسر جهان طراحی شده و به صورت آنلاین در کلاس های کوچک ارائه شده است، با جلسات یک هفته ای در محوطه زیبای SDSU به شروع و پایان برنامه 18 ماهه. این درجه به بیش از 100 مهمان نوازی و صنایع مرتبط با گردشگری و تقریبا هر مسیر شغلی قابل اجرا است.

دوره های کارشناسی ارشد HTM هر هفته توسط استادان برجسته ثبت شده و شخصی سازی شده به آرمان ها و فعالیت های خاص خود را. برنامه درسی ترکیبی از مشارکت پایه ای کسب و کار و تفکر نوآورانه است که تغییر سازمان ها را در عملکرد، رشد و تکامل می دهد. و اگر شما از گفتگوهای TED لذت می برید، سخنرانی ویدئو مهمان ما را از رهبران جهان به دست می آورید.

این دوره آموزشی به یک چالش، اما قابل کنترل 10-12 ساعت در هر هفته از خواندن، تکالیف، و بحث های انجمن است که می تواند بر اساس برنامه خود را کامل است. تمام مواد برنامه شامل برنامه های دنیای واقعی است که می توانید در روز بعد در دفتر خود اعمال کنید.

دانش آموزانی که با کارشناسی ارشد در مهمانداری فارغ التحصیل می شوند

مدرسه پین

از سال 2001، دانشکده مهمانداری L. Robert Payne

پیدایش مدرسه Payne، یک مشارکت عمومی / خصوصی، در سال 1999 آغاز شد، هنگامی که SDSU شروع به کار با 40 متخصص حرفه ای مهمان نوازی حرفه ای کرد تا یک مدرک کارشناسی ارشد مبتنی بر پیشگامان ایجاد کند. پس از دو سال برنامه ریزی، کارگاه ها و گروه های تمرکز با رهبران صنعت، یک برنامه آموزشی منحصر به فرد و دقیق به عنوان برنامه کارشناسی HTM ظاهر شد.

در سال 2010، مشاوران صنعت ما خواستار یک برنامه فارغ التحصیل شدند تا مهارت های رهبری و کسب و کار از استعدادهای فصلی و رهبران پیشرو را به دست آورند. برنامه کارشناسی ارشد HTM با یک هدف در ذهن ایجاد شد: برای تولید رهبران نوآورانه و بسیار موثر برای صنعت مهمان نوازی و گردشگری. این برنامه، با ایجاد یک تجربه آموزشی شخصی، در حین ارائه هر دانش آموز به حمایت، شبکه و تشویق لازم برای رشد و موفقیت در دوره، حرفه و زندگی خود، اصول دانشگاه های سنتی را از بین می برد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: