توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه کارشناسی ارشد مهمانداری و مدیریت گردشگری دانشگاه صنعتی سن دیگو یک برنامه توسعه رهبری است که برای حرفه ای های مشغول کار در سرتاسر جهان طراحی شده و به صورت آنلاین در کلاس های کوچک ارائه شده است، با جلسات یک هفته ای در محوطه زیبای SDSU به شروع و پایان برنامه 18 ماهه. این درجه به بیش از 100 مهمان نوازی و صنایع مرتبط با گردشگری و تقریبا هر مسیر شغلی قابل اجرا است.

دوره های کارشناسی ارشد HTM هر هفته توسط استادان برجسته ثبت شده و شخصی سازی شده به آرمان ها و فعالیت های خاص خود را. برنامه درسی ترکیبی از مشارکت پایه ای کسب و کار و تفکر نوآورانه است که تغییر سازمان ها را در عملکرد، رشد و تکامل می دهد. و اگر شما از گفتگوهای TED لذت می برید، سخنرانی ویدئو مهمان ما را از رهبران جهان به دست می آورید.

این دوره آموزشی به یک چالش، اما قابل کنترل 10-12 ساعت در هر هفته از خواندن، تکالیف، و بحث های انجمن است که می تواند بر اساس برنامه خود را کامل است. تمام مواد برنامه شامل برنامه های دنیای واقعی است که می توانید در روز بعد در دفتر خود اعمال کنید.

دانش آموزانی که با کارشناسی ارشد در مهمانداری فارغ التحصیل می شوند

مدرسه پین

از سال 2001، دانشکده مهمانداری L. Robert Payne

پیدایش مدرسه Payne، یک مشارکت عمومی / خصوصی، در سال 1999 آغاز شد، هنگامی که SDSU شروع به کار با 40 متخصص حرفه ای مهمان نوازی حرفه ای کرد تا یک مدرک کارشناسی ارشد مبتنی بر پیشگامان ایجاد کند. پس از دو سال برنامه ریزی، کارگاه ها و گروه های تمرکز با رهبران صنعت، یک برنامه آموزشی منحصر به فرد و دقیق به عنوان برنامه کارشناسی HTM ظاهر شد.

در سال 2010، مشاوران صنعت ما خواستار یک برنامه فارغ التحصیل شدند تا مهارت های رهبری و کسب و کار از استعدادهای چابک و رهبران پیشرو خود را بدست آورند. برنامه کارشناسی ارشد HTM با یک هدف در ذهن ایجاد شد: برای تولید رهبران نوآورانه و بسیار موثر برای صنعت مهمان نوازی و گردشگری. این برنامه، با ایجاد یک تجربه آموزشی فردی، با ایجاد هر یک از دانش آموزان، حمایت، شبکه و تشویق لازم برای رشد و موفقیت در دوره، حرفه و زندگی خود، اصول دانشگاه های سنتی را ایجاد می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Address
5500 Campanile Dr
CA 92182 San Diego, California, آمریکا