Kogod School of Business, American University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

عمومی، خصوصی، و غیر انتفاعی: در Kogod، این ماموریت ما برای آماده سازی فارغ التحصیلان ما به کار و سرب در همه بخش های کسب و کار است.

ما در تلاش برای ایجاد یک محیط یادگیری تعاملی با تمرکز قوی بر روی یادگیری تجربی. دانش آموزان ما از تجربه عملی در همه زمینه های کسب و کار از طریق پروژه های دنیای واقعی در داخل و خارج از کلاس درس. شبکه فارغ التحصیلان گسترده Kogod و محل کار در پایتخت دست در دست ملت ما برای اتصال دانش آموزان ما به دنیای کسب و کار فراتر از محوطه دانشگاه.

مدرسه Kogod از کسب و کار در دانشگاه آمریکایی قدیمی ترین مدرسه کسب و کار معتبر در واشنگتن دی سی است

آمار و رتبه بندی

Kogod به ارائه آموزش کسب و کار دقیق و تحقیقات در حالی که تشویق یک جامعه متنوع و رو به جلو فکر اختصاص یافته است. ما بیش از 1000 دانش آموزان و 75 تمام وقت تگرگ دانشکده از ده ها کشور در سراسر جهان.

ما به طور منظم برای تعهد ما به دانش آموزان ما و جامعه تجارت جهانی شناخته شده است.

 • مجله مدیر عامل مدرسه Kogod از کسب و کار در درجه 1 شمال امریکا MBA مدارس رتبه بندی
 • شماره 58: بلومبرگ تجارت 2015 بهترین فارغ التحصیل مدارس کسب و کار (2015)
 • شماره 78: شاعران و Quants "بالا 100 برنامه های MBA آمریکا (2015)
 • شماره 21: US اخبار و گزارش جهانی بهترین کارشناسی کسب و کار تخصص - تجارت بین المللی (2016)
 • شماره 80: مقطع کارشناسی در آمریکا اخبار و گزارش جهانی (2016)
 • شماره 99: PT-MBA اخبار ایالات متحده و WR (2016)
 • شماره 65: فوربس تمام وقت رتبه بندی MBA (2015)
 • شماره 18: بهترین کالج برای کسب مدرک کسب و کار توسط مجله فورچون و Money.com (2015)
 • شماره 5: GraduatePrograms.com برنامه حسابداری بالا (2015)
 • شماره 17: GraduatePrograms.com بالا بازاریابی برنامه های MBA (2015)
 • شماره 9: TaxTalent بهترین برنامه های مالیاتی MS (2014)
 • شماره 10: شاعران و Quants برای بالا 20 کسب و کار مدارس محبوب ترین دانشجویان با دانشجویان بین المللی (2014)
 • شماره 51: شاعران و Quants برای برنامه های مقطع کارشناسی بهترین دانشجویان دوره لیسانس (2014)
 • شماره 45: برنامه پایداری محیط زیست: خالص تاثیر کسب و کار غیر معمول (2014)
 • شماره 1: بلومبرگ تجارت بهترین کارشناسی B-مدارس برای توسعه پایدار (2013)

برنامه های مدرک

علاوه بر این به ما تمام وقت، حرفه ای (نیمه وقت)، و برنامه های آنلاین MBA، Kogod نیز ارائه می دهد هفت استاد تخصصی از برنامه های رشته علوم، تمام طراحی شده برای یکپارچه سازی آموزش و پرورش کسب و کار با دیدگاه جهانی است.

ما ارائه می دهیم درجه کسب و کار در مقطع کارشناسی با فرصت های بی بدیل برای تخصص. از BS چند وجهی ما در کسب و کار و سرگرمی به جزئی کارآفرینی جدید ما، Kogod به ارائه یک پایه کسب و کار قوی برای رهبران آینده برای ساخت در، بدون توجه به مسیر آنها را انتخاب کنید به اختصاص یافته است.

دانش آموزان در Kogod همچنین دسترسی به دولت از هنر و امکانات، مانند خدمات ما مالی و اطلاعات آزمایشگاه فناوری، و خدمات تحصیلی و حرفه ای از طریق مرکز Kogod ما برای توسعه حرفه ای و مرکز Kogod برای ارتباطات کسب و کار است.

Kogod مفتخر به همکاری با دیگر مدارس و کالج در دانشگاه آمریکایی برای حمایت از برنامه دو درجه با پایگاه های قوی میان رشته ای است.

اعتباربخشی و عضویت

مدرسه Kogod دانشگاه آمریکایی از کسب و کار است که توسط انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB بین المللی) معتبر است. مجوز رسمی AACSB نشان دهنده بالاترین استاندارد موفقیت برای مدارس کسب و کار در سراسر جهان.

تاسیس در سال 1955، مدرسه Kogod از کسب و کار دارای جمعیت متنوع است که محور را به تفاوت در درون سازمان و در جهان در بزرگ است.

Kogod عضو افتخار شورای پذیرش تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAC) است، اصول مسئولانه مدیریت آموزش و پرورش (PRME) گروه، کنسرسیوم برای کارشناسی آموزش و پرورش کسب و کار بین المللی (CUIBE)، و شورای نظارت اقدام (SAC).

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

MS در حسابداری

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 آمریکا District of Columbia + {تعداد} بیشتر

استاد ما از علوم در برنامه حسابداری (MSA) دانشجویان برای مشاغل پاداش آماده در همه زمینه های زمینه، از غیر انتفاعی برای حسابداری قانونی. [+]

برنامه درسی نوآورانه. برنده جایزه هیئت علمی. راهنمایی شغلی برجسته. ما کارشناسی ارشد علوم در حسابداری (MSA) برنامه دانشجویان برای مشاغل پاداش آماده در همه زمینه های زمینه، از غیر انتفاعی برای حسابداری قانونی. این که آیا شما پیشبرد کار خود را، انتقال به یک جدید، و یا تنها با شروع کردن، برنامه MSA شما را در مسیر قرار داده به رقابت در شکوفایی درست یک است که پیش بینی شده به 22 درصد افزایش در دهه آینده. در کلاس کلاس های کوچک تعاملی را حفظ ترم. دانشکده پزشکان در دنیای واقعی که به کلاس درس تجربه های متنوع خود هستند. و کارشناسان برجسته حسابداری از «چهار بزرگ» شرکت سخنرانان مهمان به طور منظم. شما انعطاف پذیری برای سفارشی کردن برنامه های درسی خود را داشته باشد. دانش آموزان با پس زمینه حسابداری می توانید از طیف وسیعی از دوره های در گزارشگری مالی و تضمین، حسابداری قانونی، و یا مالیات را انتخاب نمایید. و همه دانش آموزان دوره های انتخابی را انتخاب کنید برای تکمیل تخصص به عنوان خود را به خوبی به عنوان بخشی در کارآموزی و گروه های رهبری. فارغ التحصیلان برنامه کارشناسی ارشد به خوبی آماده برای آزمون CPA ظهور، و مهمتر از همه، یک کار موفق. آموزش عملی در یک محل سکونت نخست با میزان موفقیت بالا برای اشتغال تمام وقت، برنامه MSA مجموعه شما برای یک نتیجه کار است که متناسب با اهداف خود. مکان نخست AU در پایتخت کشور ارائه می دهد دسترسی دانش آموزان به کارآموزی و فرصت های شغلی گسترده در سراسر شرکت های بزرگ، نه برای سود، و بخش های دولتی. دانش آموزان، چه تمام وقت یا کار حرفه ای، امکان استفاده کامل از قوی DC و Kogod فارغ التحصیلان شبکه های. و آماده سازی شغلی است که توسط ما مرکز Kogod به خوبی متصل برای ارتباطات کسب و کار کمک می شود. این که آیا شما می خواهید برای کار محلی و یا جهانی، شما را با شبکه ای از رهبران حرفه ای راه اندازی. نتایج حرفه ای از برنامه MSA چیست؟ فارغ التحصیلان کار برنامه MSA برای انواع شرکت ها در طیف گسترده ای از موقعیت، از جمله، اما نه محدود به: شرکت Deloitte / DELOITTE & Touche EY KPMG پی دبلیو سی CohnReznick RSM آمریکا LLP فانی مشاوره FTI صندوق بین المللی پول مشاوره دریانوردی SC & H گروه [-]

MS مالی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا District of Columbia

استاد ما از علم در برنامه مالی (MSF) ارائه می دهد یک برنامه درسی نوآورانه و فکری پیچیده است که فارغ التحصیلان برای سمت های رهبری در بخش مالی. [+]

می خواهید برای افزایش عرضه در بازار خود را در زمینه امور مالی؟ ما کارشناسی ارشد علوم در امور مالی (MSF) برنامه ارائه می دهد یک برنامه درسی نوآورانه و فکری پیچیده است که فارغ التحصیلان برای سمت های رهبری در بخش مالی. احساس می کنید برای وال استریت. به دست آوردن تجربه عملی با یک صندوق دانش آموز اداره می شود. این که آیا شما پیشبرد کار خود را، آماده برای امتحان CFA، و یا گسترش مجموعه خود را از مهارت های مالی، برنامه MSF شما را در مسیر قرار داده به رقابت در یک میدان پر رونق. آیا شما می خواهید برای باز کردن درب به فرصت های جدید در زندگی حرفه ای خود را؟ یادگیری نوآورانه، آموزش دست ها را در کلاس های کوچک و نظریه مالی ترکیبی یادگیری تجربی با مهارت های عملی اعمال می شود و دانش آموزان برای فرصت های بزرگ آماده در یک بازار رقابتی. مدیریت 500K $ در دارایی از طریق دانشجویی مدیریت برنامه صندوق سرمایه گذاری ما، فراهم می کند که در دنیای واقعی دانش در تجزیه و تحلیل اوراق بهادار و مدیریت نمونه کارها. و یا تجربه طبقه تجاری مجازی در ما برش لبه خدمات مالی و IT آزمایشگاه. هنر و صنعت درجه خود را با دوره های در سرمایه گذاری بانکی، واسطه گری مالی در بازارهای نوظهور، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری، و بیشتر. و آماده شدن برای گواهی نامه های حرفه ای مانند تحلیلگران خبره مالی (CFA) و خبره جایگزین سرمایه گذاری تحلیلگر (CAIA)، در میان دیگران. سرمایه شبکه و فرصت های شغلی با میزان موفقیت بالا برای اشتغال تمام وقت، برنامه به شما موقعیت خود را برای حرفه ای شما می خواهید. در یک شهرستان با تقاضای بالا برای کارکنان با مهارت های مالی درجه یک، شما به سرعت با درجه MSF ما پیشرفت. نخست واشنگتن AU است، DC، محل ارائه می دهد دسترسی به فرصت های شبکه و کارورزی ارزشمند در سراسر بخش های شرکت های بزرگ، نه برای سود، و دولت است. دانش آموزان، چه تمام وقت یا کار حرفه ای، یادگیری و شبکه با فارغ التحصیلان و اعضای هیئت علمی که در پیوند با تنظیم بازار مالی و سیاست به کار گیرند. آیا شما می خواهید به صعود از نردبان شرکت، به نوبه خود مهارت های رهبری خود را به بازار، و یا آماده سازی امتحانات کلید، شما را با تمام ابزار شما نیاز به رقابت و موفق راه اندازی. که در آن فارغ التحصیلان MSF استخدام می شوند؟ کارفرمایان از فارغ التحصیلان MSF ما شامل، اما نه محدود به: بانک جهانی کمبریج همکاران فردی مک مریل لینچ دریانوردی مشاوره / دریانوردی مشاوران سرمایه Stacklimited صخره سیاه بلومبرگ استاندارد و پور 3M شرکت Deloitte مشاوره مالی گروه کارلایل آیا این برنامه MSF غلظت درجه؟ فارغ التحصیلان MSF این فرصت را به دوره های تخصصی در سرمایه گذاری بانکی، واسطه گری مالی در بازارهای نوظهور، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری، و بیشتر. با انتخاب دوره های متمرکز شده است، دانش آموزان می توانند تخصص مالی لازم پرورش برای توفیق در مشاغل خاص، مانند حکومت، مدیریت ریسک، امور مالی شرکت و بسیاری دیگر. چه منابع مناقصه و استخدام برای دانش آموزان است؟ دسترسی به مرکز Kogod برای توسعه حرفه ای فراهم می کند دانش آموزان با فرصت های MSF به شبکه، حضور در نمایشگاه های شغلی، و درگیر در در دانشگاه استخدام. محل منحصر به فرد این برنامه را در پیوند با تنظیم بازار مالی و سیاست در واشنگتن دی سی، فرصت های زیادی برای کارآموزی و اشتغال تمام وقت در میان فارغ التحصیلان فراهم می کند. [-]

املاک و MS املاک

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا District of Columbia

استاد علوم در رشته املاک و مستغلات (MSRE) آماده ورود به املاک و مستغلات بازار کار در زمینه های گوناگون تخصصی، مانند توسعه تجاری و سرمایه گذاری بانکی، تامین مالی وام مسکن، توسعه بین المللی، و بیشتر. [+]

در یک نگاه 30 ساعت اعتباری می توان بر اساس تمام وقت یا پاره وقت به پایان دنبال انتخابی در رشته های دیگر کسب و کار کارشناسی ارشد در رشته املاک و مستغلات (MSRE) آماده برای ورود به املاک و مستغلات بازار کار در زمینه های گوناگون تخصصی، مانند توسعه تجاری و سرمایه گذاری بانکی، تامین مالی وام مسکن، توسعه بین المللی، و بیشتر. در حالی که در Kogod، دانش آموزان فرصت به شبکه با و پیوستن به انجمن های حرفه ای املاک و مستغلات، از جمله انجمن ملی حرفه ای صنعتی و اداری (NAIOP)، املاک و مستغلات تجاری زنان (CREW)، شورای بین المللی مراکز خرید (ICSC)، و از موسسه زمین شهری (موصوف). این برنامه MSRE اغلب ترتیب حوادث شبکه، سازماندهی شرکت و سایت پروژه بازدیدکننده داشته است، و سخنرانان میزبان متخصص در محوطه دانشگاه. بسیاری از برجسته واشنگتن دی سی و منطقه ای توسعه دهندگان املاک و مستغلات و حرفه ای فارغ التحصیلان Kogod هستند، و نشستن بر روی شورای مشورتی املاک و مستغلات، هیئت مدیره فعال اختصاص داده شده به توسعه برنامه. علاوه بر این، بانی خیر مدرسه، رابرت Kogod، سابق شرکت رئیس / مدیر عامل شرکت از چارلز اسمیت شرکت املاک و مستغلات است. این برنامه MSRE در 30 بالا در سراسر جهان در میان موسسات تحقیقاتی رتبه بندی شده است. [-]

بازاریابی MS

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا District of Columbia

این برنامه مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی (MSMKTG) در مدرسه Kogod از کسب و کار می دهد یک مزیت رقابتی به دانش آموزان به دنبال شغلی در بازاریابی است. این درک درستی از ابزارهای بازاریابی و مفاهیم است که فارغ التحصیلان را به ایستادگی کردن از همسالان خود، سهم قابل توجهی از روز اول در کار، و سرعت بخشیدن به پیشرفت آنها فراهم می کند. [+]

30 ساعت اعتباری؛ برنامه های مبتنی بر گروه تمام وقت، تکمیل ظرف یک سال برنامه قفل مرحله سری سخنران اجرایی کارشناسی ارشد در رشته بازاریابی (MSMKTG) در مدرسه Kogod از کسب و کار می دهد یک مزیت رقابتی به دانش آموزان به دنبال شغلی در بازاریابی است. این درک درستی از ابزارهای بازاریابی و مفاهیم است که فارغ التحصیلان را به ایستادگی کردن از همسالان خود، سهم قابل توجهی از روز اول در کار، و سرعت بخشیدن به پیشرفت آنها فراهم می کند. منحصر به فرد به این برنامه MS بازاریابی، دانش آموزان در تیم متقابل کارکردی در کنار RedPeg بازاریابی، یک آژانس بازاریابی برنده جایزه در واشنگتن دی سی، منطقه را از طریق پروژه مشتری کاربردی ما کار خواهد کرد. پروژه مشتری کاربردی یک تجربه CAPSTONE طراحی شده برای به دانشجویان تمام جنبه های توسعه، اجرا و ارزیابی یک کمپین بازاریابی است. دانش آموزان پروژه از آغاز تا پایان منجر شود، شامل تحقیقات بازار، برنامه ریزی استراتژیک، اجرای خلاق، و در نهایت، ارزیابی نتایج مبارزات انتخاباتی است. [-]

تجزیه و تحلیل ترافیک MS

Campus or Online تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا District of Columbia

استاد علوم در برنامه آنالیز (MSAN) در مدرسه Kogod از کسب و کار دانش آموزان آماده به کارشناسان در تجزیه و تحلیل داده ها، به تصمیم گیری های سازمانی، و برای حل مشکلات کسب و کار پویا. [+]

در یک نگاه 33 ساعت اعتبار تمام وقت و پاره وقت، تکمیل بین 12 تا 24 ماه انتخاب کنید و از هفت تخصص یا یک طیف گسترده ای از دروس انتخابی کارشناسی ارشد در برنامه آنالیز (MSAN) در مدرسه Kogod از کسب و کار دانشجویان به کارشناسان در تجزیه و تحلیل داده ها، به تصمیم گیری های سازمانی، و برای حل مشکلات کسب و کار پویا. این برنامه طیف کاملی از تجزیه و تحلیل ترافیک بهترین شیوه مورد نیاز به منظور افزایش عملکرد مالی یک سازمان و اثربخشی عملیاتی فراهم می کند. این برنامه MSAN در مهارت های مورد نیاز برای شناسایی و جمع آوری اطلاعات مربوط به تدوین و فرموله تصمیمات عملی از طریق مدل سازی و تجزیه و تحلیل، ارائه یک مزیت رقابتی به کارفرمایان، تمرکز دارد. فارغ التحصیلان آماده به دنبال فرصتهای شغلی به عنوان تحلیلگران اطلاعاتی کسب و کار، تحلیل گران مالی، حسابداری پزشکی قانونی متخصصان، کسب و کار تجزیه و تحلیل مشاوران، و دیگر موقعیت خود را در تقاضا است. در قلب این برنامه تجربه CAPSTONE است. دانش آموزان با همکاری سازمان های محلی به کار بر روی پروژه های تجزیه و تحلیل در دنیای واقعی و راه حل. توسعه حرفه ای دانش آموزان MSAN دسترسی به طیف گسترده ای از خدمات حرفه ای ارائه شده توسط مرکز Kogod برای توسعه حرفه ای، از جمله مربیگری یک در یک حرفه، رویدادهای شبکه و دسترسی به مزایای در حال آنلاین داریم. آنلاین MS تجزیه و تحلیل ترافیک اینترنتی MS تجزیه و تحلیل ترافیک Kogod است برنامه تحصیلی ارائه می دهد انعطاف پذیری دانش آموزان در حالی که ارائه یک پایه محکم در تجزیه و تحلیل داده ها و شیوه های کسب و کار. رویکرد میان رشته ای تولید فارغ التحصیلان خوب گرد آماده برای پاسخگویی به چالش با داده محور تصمیم گیری است. [-]

مدیریت توسعه پایدار MS

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا District of Columbia

کارشناسی ارشد در رشته مدیریت توسعه پایدار (MSSM) از مدرسه Kogod از کسب و کار طراحی شده است به ادغام آموزش کسب و کار با علوم زیست محیطی و سیاست عمومی است. [+]

36 ساعت اعتباری تخصص در کسب و کار، علوم، و یا سیاست می توان به صورت تمام یا پاره وقت به اتمام کارشناسی ارشد در مدیریت توسعه پایدار برنامه تحصیلی (MSSM) از مدرسه Kogod از کسب و کار طراحی شده است به ادغام آموزش کسب و کار با علوم زیست محیطی و سیاست عمومی است. این دانشجویانی که می خواهند به بخشی از نسل اول از کارشناسان پایداری حرفه ای آموزش دیده و مدیران آماده می شود. MSSM تنها میان رشته ای درجه مبتنی بر کسب و کار در نوع خود در کشور است، و توسط یکی از سبزترین دانشگاه ها در دانش آموختگان آمریکا از برنامه ارائه خواهد شد و آماده به موفقیت در توسعه و اجرای راه حل های چند وجهی به زیست محیطی منجر شود ، اجتماعی و دیگر مشکلات متقابل بخش در سازمان کسب و کار، نه برای سود، یا دولت. دانشکده از سراسر رشته دانشگاه آمریکایی را به یک چشم انداز متنوع به کلاس درس. دوره های آموزشی توسط اعضای هیات علمی برجسته از دانشکده Kogod از کسب و کار و همچنین از کالج هنر و علوم، دانشکده خدمات بین المللی، و دانشکده امور دولتی ارائه شده است. [-]

کارشناسی ارشد در مالیات (MST)

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا District of Columbia

کارشناسی ارشد Kogod در برنامه مالیات (MST) یک برنامه درجه بسیار منحصر به فرد فراهم می کند که پزشکان با فرصت های بی نظیر به از صاحبنظران یادگیری است، چاشنی مدیران در محل اقامت، و بازیکنان بزرگ صنعت. [+]

در یک نگاه 30 ساعت اعتباری می توان بر اساس تمام وقت یا پاره وقت به پایان شبکه فارغ التحصیلان گسترده کارشناسی ارشد Kogod در برنامه مالیات (MST) برنامه درجه بسیار منحصر به فرد فراهم می کند که پزشکان با فرصت های بی نظیر به از صاحبنظران یادگیری است، چاشنی مدیران در محل اقامت، و بازیکنان بزرگ صنعت. این برنامه MST توسعه شایستگی دانش آموزان در کد مالیاتی و دولت مالیات ایالات متحده، و گویا تخصص جامع است که مکان Kogod فارغ التحصیلان در میان اکثر استخدام در تقاضا و کارکنان بسیار با ارزش در این زمینه. نتایج حرفه مرکز Kogod برای توسعه حرفه ای دانش آموزان با فرصت به شبکه، حضور در نمایشگاه های شغلی و استخدام در دانشگاه به منظور تسهیل یک نتیجه حرفه مثبت است. دانشکده مالیات و مالیات مرکز Kogod کارگاه فرصت دیگری برای دانش آموزان MST برای ارتباط با کارفرمایان بالقوه ارائه می کنند. 99 درصد از فارغ التحصیلان MST گزارش یک نتیجه حرفه مثبت، * این معنی که آنها یک موقعیت جدید پذیرفته شده است،، ترویج شد آغاز شده یک شرکت جدید، و یا تصمیم به ادامه تحصیل خود را. [-]

تماس

Kogod School of Business, American University

آدرس Massachusetts Avenue Northwest 4400
20016 Washington, United States
وب سایت http://www.american.edu/kogod/
تلفن +1 202-885-1000