King's College - Pennsylvania, USA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج کینگ در مورد شماست.

دلیل این که شما اینجا هستیم ، شما هستید. ما در تلاش هستیم تا یک محیط شخصی و پذیرایی ایجاد کنیم که به شما ابزاری برای موفقیت می دهد در حالی که در اینجا هستید و مدت ها بعد از فارغ التحصیلی بودن. شما می توانید دروس سختگیرانه ، ورزش های رقابتی و فعالیتهای مختلفی را به آسانی پیدا کنید ، زیرا اساتید پشتیبان ، مربیان چشمگیر و دوستان را برای زندگی خواهید یافت.

کالج کینگ در مورد ارزش ها است.

King's یک کالج جامع کاتولیک و جامع در سنت هنرهای لیبرال است که در سال 1946 توسط جماعت صلیب مقدس از دانشگاه نوتردام تأسیس شد. دقایقی که پا در محوطه دانشگاه خواهید رفت ، احساس گرم و دوست داشتنی را احساس خواهید کرد. شما متوجه محیطی بیکران و امکانات چشمگیر خواهید شد. شما در محیط راحت و شهری در خانه احساس خواهید کرد. کالج کینگ خانه ای دور از خانه است - مکانی که سرشار از ارزش های آن برای یک عمر است.126906_17980-20191126-154946-Leoaddedsky.jpg

کالج کینگ در مورد فرصت است.

کلاس ها به طور متوسط 18 دانشجو را تشکیل می دهند ، و این یک محیط شخصی و پویا را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید با اساتید و همکلاسی های خود در تعامل باشید تا از نظر علمی ، اجتماعی و معنوی موفق شوید. کالج کینگ مدرسه شما ، برای زندگی است.

کالج کینگ در بین بهترین ها قرار دارد.

اخبار ایالات متحده

اعتبارنامه های ما صحبت می کند حجم.

برنامه های دانشگاهی ما بیش از احترام به دست می آورند. آنها همچنین شناخت ملی را دریافت می کنند. دانشکده بازرگانی ویلیام جی مک گاون یکی از تنها 53 مدرسه کارشناسی دانشگاه در سراسر کشور است که اعتبار انجمن را به عنوان دانشکده های پیشبرد دانشکده های بازرگانی (AACSB-International) دریافت می کند.

اثبات مثبت ، ما انتظار داریم همان موفقیت دانش آموزان خود را از موسسه خود داشته باشیم.

ما چیزی بیش از یک سنت تعالی ارائه می دهیم.

ما قدرت جامعه ای را که ریشه در جماعت صلیب مقدس از دانشگاه نوتردام دارد ، ارائه می دهیم. وقتی پا در محوطه دانشگاه می روید ، گرمای محیط مراقبت و پرورش ما را تجربه می کنید.

ما از اصول ایمان و اعتماد هدایت می شویم.

کینگ در سال 1946 برای آموزش فرزندان معدن کارگران و کارگران کارخانه تاسیس شد. در حالی که در طول سال ها تغییر بسیاری کرده است ، تعهد ما برای فراهم کردن پایه و اساس محکمی در هنرهای لیبرال ، به همراه ابزارهای حرفه ای برای لذت بردن از یک حرفه موفق در تعدادی از زمینه ها تا امروز ادامه دارد.

دانش آموزان از همه ایمان و سوابق تحصیلی از برنامه درسی بهره مند می شوند که همان روح را در ذهن متمرکز می کند.126907_17980-20191126-154941-Campusaerialnew2014.jpg

مأموریت

کالج کینگ یک مؤسسه آموزش عالی کاتولیک است که بصورت انیمیشن و هدایت آن توسط جماعت صلیب مقدس انجام می شود. کینگ تعالی در تدریس ، یادگیری و بورس تحصیلی را از طریق برنامه درسی هسته ای سخت ، برنامه های مهم در سراسر هنر و علوم لیبرال ، برنامه های حرفه ای معتبر ملی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و توجه شخصی به شکل گیری دانش آموزان در یک جامعه پرورش یافته دنبال می کند.

چشم انداز

کینگ از زمان تأسیس در سال 1946 ، به ایده آل صلیب مقدس برای تبدیل ذهن و قلب با غیرت در جوامع امید اختصاص یافته است. تعهد دانشکده به دانشجویان هم در برنامه درسی و هم در برنامه های درسی تشویق کننده خدمات ، تقویت تأمل و پرورش مهارت های رهبری بیان شده است. مسیح پادشاه با الهام از تدریس و نمونه ای از نام های خود ، که با مثال تدریس می کند و با عشق حاکم است ، فارغ التحصیلان کینگ را تشکیل می دهد که عزت ذاتی هر شخص را به دست می آورند و استعدادها و مهارت های حرفه ای خود را برای خدمت به منافع مشترک بسیج می کنند. به گفته رئیس بنیانگذار آن ، "کینگ" نه تنها به چگونه می تواند زندگی خود را تأمین کند ، بلکه چگونه می تواند زندگی کند.

مکان ها

Wilkes-Barre

Address
133 N River St
Wilkes-Barre, Pennsylvania 18711

Wilkes-Barre, پنسیلوانیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها