توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج هواشناسی و مهندسی

کالج Aeronautics و Engineering (CAE) یکی از یازده دانشکده دانشگاه ایالت کنت است که حدود 1000 دانش آموز دارد و در سال های اخیر رشد تقریبا دو رقمی داشته است. این دانشگاه به عنوان یکی از کالجهای سریعترین رشد خود، متعهد قوی برای گسترش برنامه های خود است. دولت کنت یک ساختمان جدید 55000 فوت مربع برای کالج ایجاد کرده است. ساختمان Aeronautics and Technology (ATB) در 1400 لپتون اسپلاناد واقع شده است.

85387_pexels-photo-668137.jpeg

تاریخ کالج

برنامه های تکنولوژیکی در کنت در سال 1913 آغاز شد، زمانی که فضا در محوطه دانشگاه برای "آموزش دستی" به عنوان جزء جدایی ناپذیر برای آماده سازی معلمان در دانشکده عادی استان کنت، اختصاص یافت. در سال 1995، دانشکده مستقل فناوری به عنوان یک واحد دانشگاهی دانشگاه هشتپایین تاسیس شد. دانشکده مستقل فناوری شامل سه واحد دانشگاهی بود: بخش حمل و نقل هوایی، بخش عملیات و تکنولوژی کاربردی و بخش علوم و تکنولوژی کاربردی. در سال 2006، دانشکده فناوری به کالج تبدیل شد و به کالج فناوری تبدیل شد. در سال 2011، تمام برنامه های فناوری مرتبط با پردیس های منطقه ای از پردیس کنت جدا شد و بخشی از کالج منطقه ای تازه تشکیل شد. در ژوئیه 2012، نام دانشکده فناوری به کالج مهندسی کاربردی، پایداری و فناوری تغییر یافت تا منعکس کننده مأموریت تغییر کالج به منظور توسعه برنامه های کاربردی مهندسی و برنامه های پایدار استفاده شود. در ژوئیه 2017 نام دانشکده هوا و مهندسی انتخاب شد.

85374_pexels-photo-1438072.jpeg

بیانیه مأموریت

برای درک همکاری منحصر به فرد از هوافضا، مهندسی و فن آوری، به طور مثبت تغییر مسیر جامعه منطقه ای، ملی و جهانی توسط: ارائه یک تجربه آموزشی پویا است که باعث یادگیری تجربی؛ پرورش تحقیقات ابتکاری که ایده ها را به واقعیت تبدیل می کند؛ و تولید متخصصان روانشناسانه که برای غلبه بر محدودیت و بهبود زندگی اختصاص داده شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ارائه می دهد برنامه درسی است که دانش آموزان فراهم می کند دانش فنی و مدیریت پیشرفته و مهارت های که نیازهای نیروی کار فنی در صنعت و کسب و ... [+]

مدرک کارشناسی (MTEC) درجه نیاز به تمام دانش آموزان برای تکمیل حداقل 33 اعتبار ساعت فارغ التحصیل. از 33 ساعت اعتباربخشی فارغ التحصیل، حداقل 18 ساعت از این ساعت باید در سطح 60000 باشد و حداقل 21 ساعت در دوره های ارائه شده توسط کالج مهندسی هوا و مهندسی (پیشوند AERN یا TECH TECH) باشد.

شرح

مدرک کارشناسی ارشد فناوری برنامه درسی ارائه می دهد که دانش و مهارت های فنی پیشرفته و مدیریتی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد که نیازهای نیروی کار فنی در صنعت و تجارت را برآورده می کند. این برنامه به دانش آموزان امکان انعطاف پذیری در انتخاب رشته را می دهد تا خواسته های متنوعی از مشاغل در زمینه های با سرعت در حال تغییر در تجارت ، مهندسی و فناوری را برآورده سازد.... [-]

آمریکا کنت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
33 ساعت
پردیس دانشگاهی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی