Kent State Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا ایالت کنت آنلاین؟

سنت غنی ما

از زمان تاسیس آن در سال 1910، ایالت کنت به عنوان یک موتور برای نوآوری اقتصادی، فرهنگی و نیروی کار بوده است. شما ممکن است ایالت کنت به عنوان دومین دانشگاه دولتی در اوهایو، با بیش از 44،000 دانش آموزان ثبت نام در هشت دانشگاه و آنلاین در سراسر 280 رشته مطمئن شوید.

شما ممکن است سنت خود را از نوآوری و رهبری را نمی دانم.

تکنولوژی کریستال مایع در ایالت کنت متولد شد، و هنوز هم به طور فعال تحقیق. مدرسه مد در ایالت کنت یک رهبر مشهور جهان، با دانشگاه، مشارکت و فارغ التحصیلان اشاره کرد که از اقصا نقاط جهان است. دانشکده کتابداری و اطلاع رسانی در کشور توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی رتبه بندی # 18، و خانه را به چند برنامه های تحصیلات تکمیلی آنلاین است. در حالی که ثبت نام در دانشگاه های دیگر کاهش یافته است، دانشگاه ایالتی کنت بالاترین تا به حال ثبت نام خود را در پاییز 2012 گزارش در حالی که افزایش کیفیت دانش آموز. کلاس های دریافتی از پاییز 2013 افتخار معدل بالاترین در تاریخ دانشگاه کنت. ایالت کنت پیشگام در آموزش آنلاین و فاصله است، بیش از 15 سال پیش ارائه اولین برنامه آنلاین است. ایالت کنت در حال حاضر ارائه می دهد بیش از 30 درجه و گواهی برنامه های آنلاین، بی بدیل شده توسط بسیاری از دانشگاه ها همکار.

جامعه جهانی

در هنگام ثبت نام آنلاین، شما در کنار یک شبکه جهانی از همسالان یاد بگیرند. شما از دانشکده صنعت پیشرو یاد بگیرند. بیش از 2000 دانشکده های تمام وقت و پاره وقت در ایالت کنت درجات از بیش از 150 نهاد های ملی و بین المللی است. آنها از شش قاره مختلف تگرگ. بیش از 70 درصد به بالاترین درجه خود را در زمینه به دست آمده است. و هنگامی که شما از Kent دولت فارغ التحصیل، شما 214،000 فارغ التحصیلان به نمایندگی از تمام 50 ایالت و بیش از 100 کشور بپیوندند.

آینده ای روشن را

دانشگاه ایالتی کنت در حال حرکت است به جلو. مشاهده ایالت کنت، و شما یک دانشگاه احیا است که دوباره متصل به یک جامعه پر رونق محلی را پیدا کنید. ثبت نام آنلاین، و شما برنامه های نوآورانه که پیش بینی تغییرات در بازار جهانی، از جمله پیدا خواهید کرد:

یکی از برنامه های اولین و تنها کارشناسی ارشد در تجربه کاربر طراحی کارشناسی ارشد و برنامه گواهی در زمینه رشد انفورماتیک بهداشت A-RE پیش بینی کارشناسی ارشد در جرم شناسی و عدالت کیفری، با غلظت در مناطق پر تقاضا از جمله امنیت جهانی و بزه

ما باور داریم که ایده های جدید مهم است. و ما در حال قرار دادن ایده های جدید به کار هر روز. آیا شما آماده برای خودتان در یک محیط از دستاوردهای همفکر به چالش بکشد؟ برای آماده سازی خود را به عنوان یک رهبر نسل بعدی؟ برای حرکت حرفه ای خود را - و خود را - به جلو؟ ایالت کنت برای شما آماده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس
آدرس محل سکونت
Lincoln Building
120 North Lincoln Street
Kent State University
PO Box 5190

Kent, Ohio, OH 44242-0001 US
رسانه های اجتماعی