توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک راه سودمند و هیجان انگیز برای یادگیری

بر خلاف تجربیات کلاس درس سنتی، دانشگاه کاپلان تمرکز خود را بر افزودن ارتباط انسان با تکنولوژی پیشرفته آموزش آنلاین می گذارد. ما متعهد به ارائه مراقبت شخصی و حمایت آموزشی شما هستیم وقتی که به آن نیاز دارید. انعطاف پذیری و تعامل پویا از آموزش آنلاین در دانشگاه کاپلان همچنین فرصت های یادگیری نوآورانه را فراهم می کند. برخی از نکات برجسته در اینجا وجود دارد:

امتحانات آنلاین - چندین کلاس در پایان هر واحد مسابقه دارند، که شما را با بازخورد فوری در مورد آنچه آموخته اید فراهم می کند.

صفحات جلسه - واحد هر هفته شامل تعامل بین دانش آموزان و مدرسان آنها در هیئت مدیره ما است. این فرصتی را برای یادگیری خود را از طریق گفتگوها فراهم می کند یا از یک استاد یا همتایان کلاس مشاوره بگیرید.

سفرهای آنلاین وب - دانشجویان تحقیقاتی را با استفاده از سایت های مختلف تحقیق در اینترنت انجام می دهند و از آنها خواسته می شود که در نشریات یادگیری آنلاین خود یادداشت های خود را برای بحث در مورد آن ها بخوانند.

سمینارها - دانشجویان در جلسات سمینار تعاملی با همکلاسی و مربی خود شرکت می کنند. این سمینارها به ایجاد یک تبادل قابل توجه و غنی در تجربه یادگیری آنلاین دانش آموزان کمک می کند.

مدرسه کسب و کار

پول کسب و کار دانش دنیای واقعی است و مدارک آنلاین کارشناسی دانشگاه کاپلان می تواند به شما در کسب دانش شناخته شده در دنیای واقعی کمک کند. در اینجا شما مهارت های تحلیلی را برای شناسایی و حل مسائل پیچیده کسب و کار، مهارت هایی که به شما در تصمیم گیری موثر کسب و کار کمک می کند، خواهید آموخت. شما دریافت خواهید کرد که دوره های آنلاین کسب و کار ما جامع هستند، و مربیان ما تمرکز کارشناسان در زمینه خود، هر یک حرفه ای مجرب برای آموزش دانش واقعی در جهان شما نیاز به اکسل.

کاپلان دارای برنامه های تجاری آنلاین است که متناسب با اهداف آموزشی و حرفه ای شما باشد. تمرکز بر بازاریابی، امنیت کسب و کار، و تضمین، مالی، مدیریت سیستم های اطلاعاتی، و یا یک منطقه دیگر که به شما علاقه مند است. با شروع برنامه های پیشرفته، می توانید مدرک کسب و کار آنلاین خود را به اندازه 12 ماه دریافت کنید.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: