توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما

کاپلان دانشگاه یک موسسه آموزش عالی اختصاص داده شده به ارائه دوره کارشناسی نوآورانه، کارشناسی ارشد، و آموزش مستمر حرفه ای است. برنامه های ما دانش آموز پرورش یادگیری با فرصت برای راه اندازی، افزایش، و یا تغییر شغل در جامعه جهانی متنوع امروز. * این دانشگاه به آموزش و پرورش به طور کلی، یک رویکرد خدمات و پشتیبانی دانشجو محور متعهد، و بورس تحصیلی در یک محیط عملی استفاده می شود.

درباره دانشگاه کاپلان

آیا شما برای دستیابی به اهداف تحصیلی و شغلی خود را متعهد؟ کاپلان دانشگاه ارائه می دهد اینترنتی، مبتنی بر دانشگاه، و برنامه های مخلوط در زمینه هایی مانند کسب و کار، سیستم های اطلاعات و فناوری، عدالت کیفری، آموزش، مطالعات حقوقی، علوم اجتماعی و رفتاری، علوم سلامت، و پرستاری. دانش آموزان می توانند در کاردانی، کارشناسی، و کارشناسی ارشد و همچنین گواهی و دیپلم به دست آورند.

ما که هستیم

کاپلان دانشگاه بخشی از کاپلان، شرکت، فراهم می کند که طیف گسترده ای از خدمات آموزشی در سراسر جهان، از جمله آموزش عالی و آموزش های حرفه ای، آمادگی آزمون، و برنامه های آموزشی برای بچه ها و مدارس است. هر یک از ارائه کاپلان کمک می کند تا دانش آموزان در رسیدن به نقطه عطف مهمی در آموزش و پرورش و حرفه خود.

هدف ما

کاپلان دانشگاه یک شریک مادام العمر برای توسعه حرفه ای، ارائه یک تجربه آموزشی بهترین در کلاس با یک تعهد بی بدیل به موفقیت دانش آموز. اهداف ما عبارتند از:

ارائه برنامه های علمی که در حال توسعه و ارزیابی شده توسط استادان، کارکنان شده است، و اعضای آموزشی، حرفه ای، و جوامع کسب و کار ارائه فشرده، جامع آنلاین و در محل آموزش طراحی شده برای تقویت پیشرفت تحصیلی دانش آموزان القا در دانش آموزان ارزش یادگیری مادام العمر با تحریک کنجکاوی فکری، تفکر خلاق و انتقادی، و آگاهی از فرهنگ و تنوع برنامه ریزی و ارائه امکانات و منابع است که به نیازهای دانش آموزان پاسخ می دهند، استادان و کارکنان کمک به دانش آموزان در حال توسعه حرفه ای نگرش ها، ارزش ها، مهارت ها و روش هایی که کمک به موفقیت پرورش در حرفه خود و در زندگی آماده سازی دانش آموزان برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر جوامع خود

ارزش های ما

ارزش های اصلی دانشگاه کاپلان فرهنگ ما تعریف و ارائه چارچوبی برای آنچه که ما به دانش آموزان و کارکنان ما ارائه هر روز.

صداقت - ما خود را به بالاترین استانداردهای اخلاقی در همه چیز ما را نگه دارید. پشتیبانی - ما به شما ابزار شما نیاز به موفقیت بیانجامد. دانش - پیشنهاد ما منابع متخصص برای کمک به شما در دستیابی به شغل دانشگاهی و خود را با بهترین. فرصت - ما به شما کمک درهای باز و افزایش دسترسی به آموزش و پرورش. نتایج - ما در حال کمک به شما در دستیابی به اهداف خود اختصاص داده. ما موفقیت شما هنگامی که موفق می شوند.

تاریخ ما

به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو در جهان از آموزش مادام العمر با عملیات در سراسر جهان، کاپلان فراتر از ریشه های تاریخی ما در آماده سازی آزمون تکامل یافته است. ما در حال حاضر دانش آموزان در همه سنین از طریق یک آرایه گسترده ای از ارائه آموزشی خدمت می کنند. این خدمات عبارتند از برنامه ها برای تحصیلات دانشگاهی، آموزش های حرفه ای، و بیشتر.

از زمان تاسیس موسسه بازرگانی آمریکا در سال 1937، دانشگاه کاپلان استراتژی های نوآورانه در پاسخ گویی به خواسته اشتغال، نیازهای کارفرما، روش های تدریس، و استفاده از منابع آموزشی پذیرفته است.

درپوش شهریه ما

کاپلان دانشگاه به طور مداوم راه هایی برای کمک به دانش آموزان به دنبال آینده ای روشن تر جستجو، و که شامل مطمئن شهریه ما را به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است. به همین دلیل است ما در حال معرفی درپوش شهریه دانشگاه کاپلان.

چگونه کار می کند: هنگامی که شما در یک برنامه درپوش شهریه شرکت در کاپلان دانشگاه ثبت نام، شهریه خود را پوش خواهد کرد، اطمینان حاصل کرد که شما فقط پرداخت یک مقدار ثابت برای آموزش و پرورش خود را. هنگامی که شما کلاه خود را، شما دیگر نمی خواهد به هر گونه پرداخت برای بقیه آموزش خود را در دانشگاه کاپلان، حتی اگر شما برای پس گرفتن یک دوره، تا زمانی که شما ملاقات و حفظ تمام نیازهای ثبت نام برای کلاه شهریه دانشگاه کاپلان برنامه است.

و چرا از آن کمک می کند تا: اگر شما در یک برنامه کمک درسی و مهره با اعتبارات آموزش قبل ثبت نام، شهریه خود را به یک 33٪ صرفه جویی در مقایسه با هزینه های دیگر درجه کاپلان دانشگاه منعکس † این بخشی از وعده ما برای کمک به ایجاد آموزش و پرورش دانشگاه های قابل دسترس بیشتر و مقرون به صرفه تر. اینجا کلیک کنید برای پاسخ به سوالات معمول پرسید. برای کاپلان دانشگاه منفعت اشتغال اطلاعات برنامه افشا، اینجا کلیک کنید.

(*) کاپلان دانشگاه می تواند اشتغال و یا پیشرفت شغلی را تضمین نمی کند.

(†) ثبت نام در برنامه های واجد شرایط برای قیمت گذاری کمک درسی درپوش خواهد شد که هزینه شهریه همان در هر سه ماهه ساعت اعتباری و هزینه به عنوان برای برنامه های دیگر under¬graduate / ثبت نام به علاوه 200 $ در هر مدت هزینه های اداری و هزینه های دیگر پرداخت. کل هزینه برنامه، هر چند، پوش خواهد شد. پس انداز بر اساس مقدار اعتبار انتقال، در صورت وجود، تعلق می گیرد. دانش آموزانی که انتقال اعتبار دریافت به طور معمول برای شرایط طور قابل توجهی کمتر مطالعه و برای حداکثر صرفه جویی واجد شرایط نیست. یک مشاور پذیرش برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی