Kennesaw State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به جدید KSU خوش آمدید

دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی: یک دانشگاه جامع رسمیت شناخته شده برای روحیه کارآفرینی خود، تعامل جهانی و حس اجتماعی است. دانشگاه سومین گرجستان و یکی از پنجاه بزرگترین دانشگاه های دولتی کشور، Kennesaw نشانی: دولت ارائه می دهد بیش از 100 کارشناسی و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی، از جمله افزایش تعداد برنامه های دکترا. Kennesaw نشانی: دولت به تبدیل شدن به یک نهاد علمی در سطح جهانی می چرخاند به گسترش ماموریت علمی و پژوهشی خود و گسترش دامنه آن در سطح محلی، ملی و جهانی است.

برای بیش از 50 سال، دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی: شده است برای روحیه کارآفرینی و حس اجتماعی شناخته شده است. ارائه دانشگاه در Marietta و Kennesaw نشانی، دانشگاه شمال آتلانتا واقع شده و ترکیبی از یک محیط حومه با دسترسی به یکی از شهرستانها پویا ترین کشور است. دانشگاه سومین گرجستان، Kennesaw نشانی: دولت ارائه می دهد بیش از 150 کارشناسی و کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی، از جمله برنامه دکترا در حال رشد. تعیین شده توسط هیئت رجنت از سیستم دانشگاه گرجستان به عنوان یک دانشگاه جامع، Kennesaw نشانی: دولت به تبدیل شدن به یک نهاد علمی در سطح جهانی می چرخاند به گسترش ماموریت علمی و پژوهشی خود و گسترش دامنه آن در سطح محلی، منطقهای و ملی متعهد است.

دو نهاد بزرگ - یکی در سطح جهانی دانشگاه

در 6 ژانویه سال 2015، هیئت رجنت از سیستم دانشگاه گرجستان تحکیم Kennesaw نشانی: دولت و دانشگاه ایالتی جنوب پلی تکنیک تایید شده است. این نشان دهنده تثبیت پنجمین و بزرگترین یو اس جی در تداوم تعهد خود را برای افزایش بازده و کارآیی به دانش آموزان و دولت بهتر خدمت می کنند.

دانشگاه جدید Kennesaw نشانی: دولت ترکیبی از بهترین از دو نهاد های محترم ترین گرجستان در آموزش عالی. یک دانشگاه جامع، Kennesaw نشانی: دولت یک دانشگاه مقصد ارائه دانش آموزان طیف گسترده ای از دانشگاهیان کیفیت، رو به رشد و زندگی در محوطه پر جنب و جوش، امکانات ناهار خوری برنده جایزه، و یک آرایه گسترده ای از ارائه های ورزشی است. با درجه ملی رتبه بندی در برنامه های کسب و کار، مهندسی و سال اول، و همچنین آموزش برتر، پرستاری، معماری، برنامه های علمی و ریاضی، دانشگاه جدید Kennesaw نشانی: دولت آماده است برای تبدیل نهاد در سطح جهانی بعدی گرجستان است.

دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی: - با شماره های

  • مجموع ثبت نام: 33،000 (بر اساس پاییز 2015)
  • برنامه های درجه ها: بیش از 150 کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا
  • در دانشگاه ظرفیت مسکن: حدود 5200 و هشت سالن های محل اقامت
  • تعداد فارغ التحصیلان: بیش از 100،000
  • تاثیر اقتصادی: $ 1.2 میلیارد - هیئت رجنت از سیستم دانشگاه گزارش گرجستان 2012
  • کشورهایی که در بدن دانش آموز: 130
  • دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های آموزش مداوم: 17،210
  • تیم های ورزشی: 18 NCAA بخش من، از جمله فوتبال (پاییز 2015)

دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی توسط انجمن جنوبی کمیسیون مدارس و کالجها در کالج به جایزه کارشناسی، کارشناسی ارشد، متخصص، و دکترا معتبر. تماس با کمیسیون کالج در 1866 جنوب لین، Decatur، گرجستان 30033-4097 تماس بگیرید و یا 404-679-4500 برای سوال در مورد مجوز رسمی از دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی.

بیانیه ماموریت KSU

دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی ارائه می دهد با کیفیت بالا و در مقطع کارشناسی مولد، کارشناسی ارشد، آموزش مداوم، و برنامه های شرکت برنامه. این خدمات عبارتند از فرصت های یادگیری در معماری، هنر، کسب و کار، محاسبات، آموزش و پرورش، مهندسی و فناوری، مهندسی، بهداشت و خدمات انسانی، افتخارات تجارب، علوم انسانی و علوم اجتماعی، مطالعات میان رشته ای، توسعه رهبری، علوم طبیعی و فیزیکی، تحصیل در خارج، و دیگر رشتههای مرتبط. پژوهش، بورس تحصیلی این دانشگاه، فعالیت های خلاق، و طرح های خدمات عمومی گسترش و استفاده از دانش، کمک به توسعه اقتصادی و بهبود کیفیت زندگی در جوامع محلی، گرجستان، کشور، و جهان است.

ارزش جامعه KSU باز، صادقانه و متفکرانه پرس و جو فکری، حل مسئله های نوآورانه و خلاق، حرفه ای، تخصص، همکاری، صداقت و رفتار اخلاقی، شهروندی درگیر، درک جهانی، پایداری، احترام متقابل، و قدردانی از بشر و تنوع فرهنگی. جامعه دانشگاه تلاش به طور مستمر به منظور افزایش موفقیت دانش آموز، بهبود کیفیت نهادی، و پاسخ به تقاضای عمومی برای آموزش عالی است.

بیانیه چشم انداز KSU

دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی خواهد بود یک دانشگاه جامع در سطح جهانی برای برتری خود را در آموزش و پرورش، کشف، نوآوری، فناوری، و تعامل اجتماعی در تمام سطوح به رسمیت شناخته شده از محلی به جهانی است. تجربه KSU خواهد اعضا و فارغ التحصیلان جامعه دانشگاهی توانمند سازی به چشم انداز، توانایی و شجاعت برای تبدیل آینده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

MS آمار کاربردی

Campus تمام وقت 22  September 2017 آمریکا Kennesaw Marietta + {تعداد} بیشتر

استاد علوم در آمار کاربردی (MSAS) برنامه در Kennesaw نشانی: دانشگاه ایالتی (KSU) یک برنامه درجه حرفه ای است که به دنبال آماده سازی بدن دانش آموز متنوع به استفاده از روش های آماری برش لبه برای استنتاج معتبر و معنی دار از کسب و کار، صنعت، دولت است و خدمات بهداشتی داده است. [+]

کارشناسی ارشد در آمار کاربردی (MSAS) برنامه در دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی (KSU) یک برنامه درجه حرفه ای که به دنبال آماده سازی یک بدن دانش آموز متنوع به استفاده از روش های آماری برش لبه برای استنتاج معتبر و معنی دار از کسب و کار، صنعت، دولت و خدمات بهداشتی داده است. با استفاده از انواع نرم افزار های تجاری، انتظار می رود فارغ التحصیلان به تجزیه و تحلیل داده ها در دنیای واقعی مناسب و برقراری ارتباط یافته های خود را به طور موثر. درجه MSAS برنامه شب زود 22 ماه طراحی شده برای متخصصان و یا دانش آموزان با مدرک کارشناسی در علوم و یا کسب و کار است. عنوان دوره عبارتند از: مقدمه ای بر ریاضیات برای آمار آمار ریاضی محاسبات آماری و شبیه سازی روش های آماری برنامه نویسی پیشرفته در SAS کنترل کیفیت و فرآیند بهبود کاربردی طراحی تجربی طراحی از مطالعات انسانی حل مشکل شش سیگما تحلیل رگرسیون کاربردی زمان تجزیه و تحلیل SERIES تجزیه و تحلیل طولی داده ها استفاده داده کاوی تجزیه و تحلیل داده ها استفاده طبقه روش چند متغیره کاربردی مباحث کاربردی در طبقه بندی دودویی پروژه تجزیه و تحلیل اعمال تاکید از برنامه MSAS در روش های آماری مورد استفاده در صنعت و دولت برای فرآیند و بهبود کیفیت استفاده می شود. تمرکز اصلی آموزش مستمر و عمل با استفاده از شش سیگما روش بهبود فرایند است. این تکنیک در تقاضا در صنعت با توجه به صرفه جویی در هزینه معمولا ناشی از فعالیت های بهبود فرایند می باشد. پس از اتمام برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود تا: اعمال روش های آماری مناسب برای حل مشکلات تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده چندین بسته آماری شناسایی فرصت های بهبود کیفیت و بهره وری تاسیس سیستم های کنترل فرآیند سرب تیم حل مسئله ارتباط نتایج پروژه به صورت خوراکی و در نوشتن پذیرش مورد نیاز برای اینکه برای این برنامه در نظر گرفته MSAS، متقاضیان باید داشته باشد: تکمیل حساب دیفرانسیل و انتگرال 1 و 2 GRE گزارش امتیاز رونوشت کالج ادامه تمام شرایط دیگر KSU برنامه تحصیلی دوره های آموزشی مورد نیاز (12 اعتباری ساعت) آمار 7010 - آمار ریاضی من آمار 7020 - محاسبات آماری و شبیه سازی آمار 7100 - روش های آماری آمار 8210 - تجزیه و تحلیل رگرسیون کاربردی یکی از موارد زیر (3 ساعت اعتباری) را انتخاب کنید: آمار 8120 - کاربردی طراحی تجربی آمار 8125 - طراحی و تجزیه و تحلیل از مطالعات انسانی حداقل دو نفر از زیر (6 ساعت اعتباری) را انتخاب کنید: آمار 8120 - کاربردی طراحی تجربی (در صورت بالا انتخاب نشده است) آمار 8125 - طراحی و تجزیه و تحلیل از مطالعات انسانی (در صورت بالا انتخاب نشده است) آمار 8220 - زمان پیش بینی سری آمار 8225 - تجزیه و تحلیل کاربردی طولی داده آمار 8240 - داده کاوی آمار 8310 - تجزیه و تحلیل کاربردی طبقه داده آمار 8320 - تجزیه و تحلیل چند متغیره کاربردی داده آمار 8330 - کاربردی دودویی بندی هر دوره دیگر با یک پیشوند STAT (به استثنای STAT 9100 و آمار 9200) ممکن است مورد استفاده برای تکمیل الزامات درجه. آمار 7900 - مباحث ویژه آمار 8020 - برنامه نویسی پیشرفته در SAS آمار 8030 - برنامه نویسی در R آمار 8110 - کنترل کیفیت و فرایند بهبود آمار 8140 - شش سیگما حل مسئله آمار 8940 - پروژه تجزیه و تحلیل کاربردی نکته: تا نه ساعت ممکن است جایگزین، با کسب اجازه از هماهنگ کننده برنامه. برنامه ها (36 اعتباری ساعت) [-]

MS زیست شناسی یکپارچه

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Kennesaw Marietta

برنامه درسی کارشناسی ارشد Kennesaw نشانی امور خارجه در رشته علوم در زیست شناسی یکپارچه (MSIB) پیشرفت درک با ارائه دوره های یکپارچه و تجارب به طور خاص طراحی شده برای ترویج ارتباطات در سراسر طیف علوم زندگی است. این رویکرد دانش آموزان ما به عنوان دانشمندان مجهز به مسائل مبرم در علوم زیست شناسی آماده می شود. [+]

چرا زیست شناسی یکپارچه؟ زیست شناسی یکپارچه یک پارادایم در حال ظهور مشخص شده توسط آکادمی ملی علوم است. از آنجا که سیستم های بیولوژیکی بسیار پیچیده هستند، حل مشکلات زندگی علم نیاز به ارتباط مفاهیم و اطلاعات بین رشته ها و مقیاس سازمانی است. برنامه درسی استاد Kennesaw نشانی امور خارجه در رشته علوم در زیست شناسی یکپارچه (MSIB) پیشرفت درک با ارائه دوره های یکپارچه و تجارب به طور خاص طراحی شده برای ترویج ارتباطات در سراسر طیف علوم زندگی است. این رویکرد دانش آموزان ما به عنوان دانشمندان مجهز به مسائل مبرم در علوم زیست شناسی آماده می شود. چرا MSIB Kennesaw نشانی: دولت خبر؟ هر چه به اهداف خود - تحصیلات تکمیلی بیشتر، ورود به مدرسه حرفه ای، فرصت های شغلی و یا پیشرفت شغلی - برنامه ما ادغام اصول اساسی بیولوژیکی با انعطاف پذیری را به خیاط آموزش خود را به نیازها و منافع خود را. ما ترم هسته ای خود را برنامه ریزی شده ایم که شامل نه تنها مفاهیم علم زندگی اساسی بلکه جنبه های عملی که آماده خواهد شد شما را به عمل در دنیای واقعی از علم است. دانش آموزان ما مرکز تجربه خود را در یک پایان نامه با تمرکز بر یک سوال پژوهشی خاص، کار با یک مشاور پایان نامه آنها از یک گروه از اعضای هیئت علمی که در یک تنوع گسترده ای از موجودات از جمله حیوانات، گیاهان و میکروارگانیسم ها کار را انتخاب نمایید. مشاور پایان نامه شما خواهد بود در آزمایشگاه و یا درست انجام آزمایش با شما، به شما توجه شخصی شما نیاز به موفقیت. با امکانات و تجهیزات ما مجهز پژوهش، بودجه تحقیقات خارجی و داخلی، و سابقه انتشار با کیفیت بالا، برنامه MSIB Kennesaw نشانی: دولت ارائه می دهد یک ترکیب منحصر به فرد از نام بزرگ عالی پژوهشی با 'مدرسه کوچک مشاوره تحقیقات، به طوری که شما آماده برای می شود گام بعدی خود را. دوره های آموزشی دوره های آموزشی مورد نیاز (12 اعتباری ساعت) نام درس تعداد دوره BIOL 7100 جنبه حرفه ای در زیست شناسی BIOL 7200 یکپارچه زیست شناسی BIOL 7300 روش تحقیق در سراسر زیست شناسی BIOL 7500 مباحث جاری در سمینار زیست شناسی یکپارچه دروس اختیاری (10-14 ساعت اعتباری) نام درس تعداد دوره BIOL 6100 ژنتیک مولکولی BIOL 6350 مقایسه مهره داران آناتومی BIOL 6399 سمینار BIOL 6410 سلولی و مولکولی BIOL تحلیل 6413 و جوی پیشرفته تکاملی BIOL فیزیولوژی 6420 کارخانه BIOL اکولوژی 6422 کارخانه BIOL 6460 میکروب شناسی پزشکی BIOL 6465 ایمونولوژی BIOL 6475 ویروس شناسی BIOL 6486 اخلاق زیستی BIOL 6490 مباحث ویژه BIOL 6610 مطالعات پیشرفته در آناتومی و فیزیولوژی BIOL 6620 مطالعات پیشرفته در زمینه اکولوژی و تکامل BIOL 6630 مطالعات پیشرفته در سلولی و مولکولی BIOL 6800 تشخیصی میکروبیولوژی BIOL 7333 فیزیولوژی محیط زیست BIOL 7400 چند رشته روشهای سوالات زیست شناسی BIOL 7478 مولکولی و میکروبی روشهای پاتوژنز BIOL سیگنالینگ 7634 همراه BIOL 7638 زیست شناسی محاسباتی BIOL 7950 مطالعه کارگردان هر سطح 6000 یا بالاتر البته از خارج از دانشجویان 1A Biology1 ممکن است شامل تا 2 دوره از خارج از زیست شناسی تا زمانی که آنها 6000 یا بالاتر می باشد. دوره های آموزشی در خارج از کالج باید تایید را از هماهنگ کننده برنامه MSIB دارند. پایان نامه (10-14 اعتباری ساعت) تعداد دوره درس نام BIOL 7990 تحقیقات استاد برنامه ها (36 اعتباری ساعت) [-]

MS طراحی اطلاعات و ارتباطات

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Kennesaw Marietta

برنامه MS در طراحی و ارتباطات در پاسخ به نیاز رو به رشد برای حرفه ای ها در زمینه گسترش حوزه طراحی اطلاعات، معماری اطلاعات، توسعه محتوا، مدیریت ارتباطات، و ارتباط تصویری را توسعه داده است. [+]

برنامه MS در طراحی و ارتباطات در پاسخ به نیاز رو به رشد برای حرفه ای ها در زمینه گسترش حوزه طراحی اطلاعات، معماری اطلاعات، توسعه محتوا، مدیریت ارتباطات، و ارتباط تصویری را توسعه داده است. اهداف اصلی برنامه عبارتند از: برای آموزش افراد با زمینه های علمی و کار متنوع که به دنبال آغاز به حرفه خود در زمینه طراحی اطلاعات و ارتباطات، و به ارائه یک گواهی نامه مفید برای طراحان اطلاعات در حال حاضر و ارتباط برقرار فنی که نیاز آموزش پیشرفته تا به جلو حرکت در حرفه خود، یا به عنوان کارکنان و یا مدیران یک شرکت یا مشاوران به عنوان مستقل است. اطلاعات طراحی و برنامه های ارتباطی ارائه می دهد دانش آموزان کارشناسی ارشد با انتخاب سه گزینه های این برنامه - یک گزینه کارآموزی، یک گزینه پایان نامه، و تمام دوره های کار. گواهی فارغ التحصیل در ارتباطات فنی، و چهار گواهینامه پیشرفته در تجربه کاربر، مدیریت، ارتباط تصویری، و تجربه کاربر. نکته مهم در مورد کارشناسی ارشد علوم در طراحی و ارتباطات درجه هیچ رشته جدید در حال به برنامه در این زمان قابل قبول است. تمام اطلاعات در این کاتالوگ است برای استاد فعلی علوم در اطلاعات و تنها رشته طراحی آموزشی. درجه مورد نیاز دانش آموزان MSIDC ملزم به شرکت در دوره های زیر: IDC 6001 - شیوه های حرفه ای ارتباطات (3 ساعت اعتباری) IDC 6002 - اطلاعات طراحی (3 ساعت اعتباری) IDC 6030 - استراتژی طراحی بصری (3 ساعت اعتباری) IDC 6004 - روش تحقیق (3 ساعت اعتباری) IDC 6110 - ارتباطات مدیریت پروژه (3 ساعت اعتباری) IDC دروس اختیاری - انتخاب 5 دوره های انتخابی با یک پیشوند IDC (15 ساعت اعتباری) IDC گزینه - (یکی از گزینه های ذکر شده در زیر را انتخاب کنید) (6 ساعت اعتباری) گزینه کارآموزی 3 ساعت کارآموزی به همراه دو دوره یا 6 ساعت کارآموزی به علاوه یک دوره: کارآموزی (IDC 7601-IDC 7603) در حالی که مصرف کارآموزی، دانش آموزان ممکن است در حداکثر 9 ساعت در هر ترم ثبت نام. گزینه پایان نامه پایان نامه (IDC 7801-IDC 7803، حداقل شش ساعت) هنگام گرفتن پایان نامه، دانش آموزان ممکن است در حداکثر 9 ساعت در ثبت نام ترم به شامل بیش از 3 ساعت از پایان نامه در هر ترم. تمام ترم های موجود اضافی 2 دوره های انتخابی (6 ساعت) با یک پیشوند IDC را انتخاب کنید. نکته: IDC 6001، IDC 6002 و IDC 6030 باید توسط تمام دانش آموزان قرار گرفته است. این دوره ارائه زمینه های ضروری برای برنامه و یک حرفه ای در طراحی اطلاعات. IDC 6001 باید ترم اول که در آن یک دانش آموز ثبت نام است گرفته شده است. توجه: دانش آموزان به یک دوره در ترم اول خود را محدود برای اطمینان از موفقیت در گرفتن جریان با برنامه است. دروس اختیاری برای IDC گزینه IDC 6005 - ویژوال تفکر (3 ساعت اعتباری) IDC 6010 - نوشتن در سراسر رسانه (3 ساعت اعتباری) IDC 6015 - ارتباطات استراتژیک (3 ساعت اعتباری) IDC 6035 - اطلاعات گرافیک (3 ساعت اعتباری) IDC 6042 - کاربردی گرافیک دیجیتال (3 ساعت اعتباری) IDC 6045 - مبانی چند رسانه ای (3 ساعت اعتباری) IID 6050 - نرم افزار آموزشی طراحی چند رسانه ای (3 ساعت اعتباری) IDC 6060 - استراتژی برای ارتباطات جهانی (3 ساعت اعتباری) IDC 6071 - کمک کاربر (3 ساعت اعتباری) IDC 6080 - ارائه شفاهی حرفه ای (3 ساعت اعتباری) IDC 6090 - ارتباطات پزشکی (3 ساعت اعتباری) IDC 6120 - تست قابلیت استفاده (3 ساعت اعتباری) IDC 6135 - طراحی وب سایت (3 ساعت اعتباری) IID 6140 - آموزش طراحی سیستم (3 ساعت اعتباری) IID 6145 - فناوری عملکرد انسان 3 واحد IID 6155 - آنلاین توسعه آموزشی 3 واحد IDC 6150 - ارتباطات بازاریابی 3 واحد IDC 6175 - بلاغت دیجیتال 3 واحد IDC 6180 - معماری اطلاعات 3 واحد IDC 6210 - تجزیه و تحلیل کسب و کار 3 واحد IDC 6220 - تجربه کاربر تلفن همراه 3 واحد IDC 6240 - استراتژی محتوا 3 واحد IDC 6903 - مباحث ویژه 1 تا 3، اعتبار IDC 7503 - مطالعه مستقل 3 واحد برنامه ها (36 اعتباری ساعت) نکته: دانشجویان تحصیلات تکمیلی ممکن است تا 9 ساعت طول بکشد تا در خارج از برنامه با تصویب قبلی از هر دو هماهنگ کننده ارشد و صندلی وزارت. نمره "B" و یا بهتر در تمام دوره که به فارغ التحصیلی (به استثنای کارآموزی و پایان نامه، که نیاز به یک "S") استفاده مورد نیاز است. [-]

سیستم های اطلاعات MS

Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Kennesaw Marietta + {تعداد} بیشتر

گام به نقش رهبری طراحی شده توسط آنالیز و هوش کسب و کار را به استراتژی کسب و کار به پروژه های فن آوری، و IT نوآوری به چالش کسب و کار. [+]

رهبری MSIS معنی گام به نقش رهبری طراحی شده توسط آنالیز و هوش کسب و کار را به استراتژی کسب و کار به پروژه های فن آوری، و IT نوآوری به چالش کسب و کار. توسعه قابلیت های طیف گسترده ای به درک، تجزیه و تحلیل و مدیریت مسائل سازمانی از محاسبات کاربر نهایی به اثرات استراتژیک پروژه های فن آوری و ترکیب دانش تجربی خود را از مشتریان، بازار، و چرخه درآمد با مهارت های تجزیه و تحلیل ترافیک برای تبدیل شدن به یک تصمیم گیرنده کسب و کار قانع کننده . صرف نظر از اینکه تجربه و آموزش و پرورش خود را در فن آوری و یا کسب و کار - یک کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی (MSIS) از کالج کولز شما را به بیش از مهارت های امروز به دنبال برای کمک به شما حرکت رو به جلو در زندگی حرفه ای خود و تبدیل شدن به یک عضو تیم ارزش تر است. کولز کالج MSIS ارائه می دهد راحتی، قیمت، و انعطاف پذیری. همچنین اساتید با تجربه و متعهد که تدریس و تعامل فعال با شما پیدا کنید، حصول اطمینان از جای خود را در خط مقدم تکنولوژی کسب و کار. برنامه تحصیلی سرب و با یک کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی (MSIS) اکسل. این مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای در چالش هایی که مربوط به حرفه ای در این زمینه است امروز، از جمله داده کاوی برای هوش کسب و کار، داده محور تصمیم گیری کسب و کار، اخلاق، سیاست و استراتژی می باشد متمرکز است، مدیریت اسناد پروژه، ادغام IT سیستم های کاربردی در سراسر شرکت ، پایان برای پایان دادن امنیت سیستم های اطلاعاتی، و جهانی مدیریت. از طریق این برنامه MSIS، یاد می گیرید به توسعه کسب و کار و فن آوری راه حل ها با برنامه های عملی مانند داده محور CRM-راه حل هایی که شما می توانید بلافاصله در سازمان فعلی خود را پیاده سازی و است که قابلیت های خود را در نقش های آینده گسترش دهد. دروس دوره های هسته ای شما را از تخصص و کسب و کار فنی دیدگاه به رهبری در یک سازمان جهانی آن می دهد. شروع با انفورماتیک در ترم اول خود را و ادامه از طریق 10 دوره اصلی دیگر (33 ساعت اعتبار اصلی). دوره های Capstone دوره CAPSTONE خود را نسبت به پایان برنامه تحصیلی خود را. حداکثر سه (3) ساعت از لیست سمت مورد نیاز مدرک خود را حساب می کند. شما می توانید دوره های متعدد CAPSTONE از جمله 1-در 1 موضوع خاص مذاکره، پروژه های خاص، و دوره های پایان نامه را به حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را از قدرت حرفه ای و یا اضافه کردن عمق و وسعت به دانش و مهارت پایگاه خود را. مزایا کالج کولز از کسب و کار ارائه می دهد مزایای بسیاری به عنوان شما فشار حرفه ای خود را به جلو، در حال حرکت به رهبری بیشتر در پروژه های فن آوری و سازمان تکنولوژی محور: AACSB معتبر-مجوز رسمی بین المللی برتر برای کالج کسب و کار رویکرد مدیریت کسب و کار به چالش های فن آوری استراتژیک آشنایی و تجربه با روش معاصر و فن آوری از جمله پایگاه داده، داده کاوی، هوش کسب و کار، و داده محور CRM. کلاس های کوچک و اعضای هیئت علمی پوشش کامل امنیتی است و تضمین از جمله برنامه ریزی تداوم کسب و کار - آموزش داده شده توسط ما شناخته شده ملی استادان امنیت و اطمینان است ترین کلاس های ترکیبی (50/50 چهره به چهره و در خط تعامل)، برخی از کلاس های آنلاین در دسترس مربیگری حرفه ای - بیش از یک مرکز حرفه ای، مربی حرفه ای کولز خود را به شما از طریق یک طرح استراتژیک عملی شخصی برای حرکت حرفه ای خود را هدایت دو MBA-MSIS تنها با چند کلاس بیش از MSIS خود را به تنهایی گواهی تحصیلات تکمیلی در امنیت و اطمینان در دسترس است، با بسیاری از دوره های شمارش به سمت MSIS خود را و تمام کلاس های در دسترس آنلاین [-]

علوم شیمی MS

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 3  September 2017 آمریکا Kennesaw Marietta + {تعداد} بیشتر

استاد علوم در علوم شیمی (MSCB) یک برنامه مبتنی بر پایان نامه با آهنگ در شیمی و بیوشیمی است. MSCB ارائه می دهد یک برنامه آموزشی انعطاف پذیر، به صورت جداگانه به منافع پس زمینه و پژوهش دانش آموز طراحی شده است. این برنامه 33-اعتباری-ساعت درسی با فرصت های تحقیقاتی در تمام زمینه های شیمی و بیوشیمی است، از شیمی آلی مصنوعی به enzymology. [+]

کارشناسی ارشد در علوم شیمی (MSCB) یک برنامه مبتنی بر پایان نامه با آهنگ در شیمی و بیوشیمی است. MSCB ارائه می دهد یک برنامه آموزشی انعطاف پذیر، به صورت جداگانه به منافع پس زمینه و پژوهش دانش آموز طراحی شده است. این برنامه 33-اعتباری-ساعت درسی با فرصت های تحقیقاتی در تمام زمینه های شیمی و بیوشیمی است، از شیمی آلی مصنوعی به enzymology. MSCB آماده خواهد شد دانش آموزان به تفکر در مد میان رشته ای در مورد مشکلات در شیمی، بیوشیمی و بسیاری دیگر از زمینه های مرتبط با مطالعه است. این برنامه طراحی شده است تا دانش آموزان به تکمیل کار و پژوهش پایان نامه در دو سال تحصیلی. به اندازه کافی متقاضیان آماده باید صلاحیت اصلی توسط رکورد ترم در مقطع کارشناسی در زیست شناسی، شیمی، فیزیک و ریاضیات منعکس شده است، با تمرکز در رشته یکی از این مناطق نشان می دهد. متقاضی است که در یک یا دو دوره توسط کمیته پذیرش کمبود تلقی ممکن است به برنامه تحت شرایط است که به دوره های کارشناسی از دست رفته علاوه بر برنامه های مورد نیاز کارشناسی ارشد گرفته اعتراف کرد. این را نمی خواهد به سمت درجه دفعات مشاهده شده و واجد شرایط برای فتور شهریه نیست. برنامه تحصیلی هسته مشترک (8 ساعت اعتباری) CHEM 6620 - مباحث پیشرفته در شیمی فیزیک CHEM 7000 - مهارت های تحقیقات و اخلاق CHEM 7100 - فارغ التحصیل سمینار آهنگ و دوره فردی از دروس اختیاری مطالعه (12 اعتباری ساعت) CHEM 6430 - مباحث پیشرفته در شیمی آلی CHEM 6510 - مباحث پیشرفته در بیوشیمی CHEM 7300 - روش مصنوعی CHEM 7500 - شیمی زیست شناسی CHEM 7600 - فیزیکی و تحلیلی روش مباحث پیشرفته / دیگر دوره صلیب ذکر شده پایان نامه کارشناسی ارشد (13-34 اعتباری ساعت) 13-34 ساعت پس از تحقیق پایان نامه. 13-16 ساعت برای طرح 2 سال. 31-34 ساعت برای طرح 3 سال. تا 13 ساعت حداکثر شمارش به سمت ساعت درجه. اطلاعات اضافی دانشجویان واجد شرایط مراجعه کننده به برنامه اهدا خواهد شد assistantship تدریس، کمک به آموزش دانشجویان مقطع کارشناسی در کلاس های آزمایشگاه شیمی عمومی. این جایزه شامل یک چشم پوشی شهریه و مقرری از 12،000 $ برای 10 ماه اول در برنامه است. آنها دوره های تحصیلات تکمیلی را، شرکت در سمینارها و شروع به کار با مربیان توسعه علمی در پروژه هایی که نشان دادن ماهیت میان رشته ای و چند رشته ای از پرس و جو در علوم شیمیایی. در سال دوم، دانش آموزان از نزدیک با مربیان خود در پروژه های پایان نامه خود کار خواهد کرد. داوطلبان موفق خواهد الزامات مورد نیاز برای مدرک کارشناسی در یک کالج معتبر توسط انجمن اعتبارگذاری منطقه به رسمیت شناخته شده در داخل ایالات متحده را تکمیل کرده اند، یا در یک موسسه معادل خارج از ایالات متحده (معتبر توسط مؤسسه معتبر به رسمیت شناخته شده) است که مجاز به طرف دولت متبوع خود به کار گیرند یا به عنوان سازمان های دولت و یا به عنوان سازمان های خصوصی (غیر دولتی). داوطلبان موفق خواهد استدلال کمی و بخش استدلال کلامی در امتحان Graduate Record Examination (GRE) صورت گرفته است. داوطلبان موفق معمولا یک معدل حداقل 3.0 (در مقیاس 4.0). [-]

مدیریت بهداشت و درمان MS و انفورماتیک

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Kennesaw Marietta

تقاضا برای رهبران فناوری اطلاعات ماهر در مراقبت های بهداشتی در حال رشد است هر روز. کارشناسی ارشد علوم در مدیریت بهداشت و درمان و انفورماتیک (MS-HMI) است که برای اولین بار از این نوع در گرجستان، و ادغام فن آوری اطلاعات، محاسبات، تجزیه و تحلیل داده ها، فرآیندها ارائه خدمات بهداشتی، همراه با اصول رهبری و مدیریت. [+]

تقاضا برای رهبران فناوری اطلاعات ماهر در مراقبت های بهداشتی در حال رشد است هر روز. کارشناسی ارشد در مدیریت بهداشت و درمان و انفورماتیک (MS-HMI) برای اولین بار است از این نوع در گرجستان، و ادغام فن آوری اطلاعات، محاسبات، تجزیه و تحلیل داده ها، فرآیندها ارائه خدمات بهداشتی، همراه با اصول رهبری و مدیریت. رویکرد مشترک ما به مراقبت های بهداشتی IT اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان ما به درک پیچیدگی روابط است که باید در هنگام تصمیم گیری فن آوری در یک سازمان ارائه مراقبت در نظر گرفته شود، و آنها را برای رهبری آماده می کند. تنها MS در HMI در گرجستان کارشناسی ارشد علوم در مدیریت بهداشت و درمان و انفورماتیک برنامه های میان رشته ای پوشا کالج کولز از کسب و کار، دانشکده علوم و ریاضیات، کالج WellStar بهداشت و علوم انسانی و دانشکده علوم کامپیوتر و مهندسی نرم افزار است. رویکرد میان رشته ای ما به دانش آموزان درک خوب گرد از ارتباط بین مدیریت مراقبت های بهداشتی و انفورماتیک. درک ترکیب از این زمینه ها به ارائه موثر و عمل از مراقبت های بهداشتی در قرن 21 بسیار مهم است، و ضروری برای رهبری در این صنعت در حال رشد است. فرصت های شغلی در مدیریت بهداشت و درمان و انفورماتیک فارغ التحصیلان ما آماده است تا در یک آرایه متنوع از نقش به عنوان رهبران و مدیران بهداشت و درمان، از جمله ترک خواهد کرد: افسر ارشد انفورماتیک پزشکی افسر ارشد اطلاعات مدیران پروژه معاونت فناوری اطلاعات توسعه دهندگان تحلیلگران برنامه تحصیلی کارشناسی ارشد علوم در مدیریت بهداشت و درمان و انفورماتیک (MS-HMI) یک برنامه میان رشته ای 36 ساعت است. دوره های هسته ای (30 اعتباری ساعت) ارائه قابلیت در: مراقبت های بهداشتی انفورماتیک و تجزیه و تحلیل داده (SAS، R، SPSS) مدیریت، حکومت، اخلاقی، حقوقی، و امنیت پایگاه داده، توسعه نرم افزار (C ++ / JAVA)، داده کاوی CAPSTONE دوره (3 ساعت اعتباری) هدف از این دوره CAPSTONE است که به دانش آموزان فرصت به ادغام دانش در کلاس درس با مسائل دنیای واقعی به دست آورد. دانش آموزان در تیم کار را برای شناسایی و حل یک مشکل دنیای واقعی مربوط به مدیریت بهداشت و درمان و انفورماتیک، و اعمال دانش آموخته شده در کلاس به طراحی یک راه حل بالقوه. دروس اختیاری (3 ساعت اعتباری) مراقبت های بهداشتی انفورماتیک تجزیه و تحلیل داده کامپیوتر و سیستم های اطلاعات مدیریت و حاکمیت امنیت برنامه با استانداردهای CAHIIM: به منظور حصول اطمینان از کیفیت برنامه های تحصیلات تکمیلی، طراحی و اجزای برنامه بر روی استانداردهای ملی پذیرفته توسط کمیسیون اعتباربخشی برای انفورماتیک بهداشت، اطلاعات در مدیریت آموزش و پرورش (CAHIIM) و ورودی از های مشورتی ما تنظیم شده است. [-]

مدیریت تعارض MS

Campus تمام وقت 16  September 2017 آمریکا Kennesaw Marietta + {تعداد} بیشتر

برنامه مستر دانش آموزان آماده برای شناسایی و دنبال فرصت برای یک شغل جدید بر اساس تخصص مدیریت جنگ است. MSCM همچنین دانش آموزان با اعتبار افزایش یافته به دنبال پیشرفت شغلی در محیط کار موجود است. [+]

برنامه MSCM باشرکت مدیریت تعارض آموزش مسائل که جهان ما را تقسیم تشویق ارتباطات، پرورش روابط مثبت و در حال توسعه راه حل های جامع، بلند مدت است. این افزایش ایمنی و نشاط از گروه خانواده، جامعه و محل کار. مدیریت تعارض همچنین مجموعه ای از ابزارها و راه و روش تفکر است که می تواند یک بار آن را مطرح می شود کمک کند نه تنها جلوگیری از درگیری، اما به طور موثر درگیر آن است. آموزش مدیریت تعارض از راه های مختلف مردم را انتخاب کنید واکنش نشان می دهند زمانی که با شرایط درگیری و اثر آن واکنش ها در نتایج بالقوه مواجه می آموزد. مطالعه درگیری است که واقعا در مورد مهارت های است که می تواند توانایی پاسخ در راه است که کمک به پیشگیری و مدیریت تعارض با کاهش پاسخ های بی اثر ارائه یادگیری. هدف اصلی از MSCM است که برای تولید دانش آموزانی که: درک ماهیت جنگ از دیدگاه رشته های متعدد درک زنجیره پاسخ به درگیری دارای مهارت های لازم برای تسهیل مدیریت انواع مختلفی از درگیری نشان دادن توانایی تجزیه و تحلیل و درگیری پژوهش در یک محیط سازمانی نشان دادن توانایی طراحی و مداخلات جنگ و استراتژی های مناسب به یک وضعیت خاص یا محیط نشان دادن توانایی به منظور ارزیابی اثر مداخله داده شده و یا سیستم از مداخلات موفقیت در مدیریت تعارض شرکت در یک سطح خاص در یک یا چند محیط. برنامه مستر دانش آموزان آماده برای شناسایی و دنبال فرصت برای یک شغل جدید بر اساس تخصص مدیریت جنگ است. MSCM همچنین دانش آموزان با اعتبار افزایش یافته به دنبال پیشرفت شغلی در محیط کار موجود است. فرمت گروهی محیط زیست و اجرایی مدولار MSCM به اجرا در مدل یادگیری گروهی را برای مطالعه درگیری، اعتراف تعداد محدودی از دانش آموزان به هر گروه ورودی هر سقوط. در نظر گرفتن کلاس با همان گروه از دانش آموزان از شروع برنامه تا پایان ایجاد یک منحصر به فرد و غنی سازی یادگیری همسالان environment.Cohort یکی دیگر را به چالش بکشد و به اشتراک گذاری بینش از مربوطه پس زمینه حرفه ای های گوناگون خود برای کمک به یادگیری در کلاس درس. در یک MSCM گروهی معمولی، بیش از 20 پس زمینه تحصیلی در مقطع کارشناسی هستند، بیان، تعدادی از دانشجویان در حال حاضر برگزاری یک مدرک پیشرفته، حدود 20 درصد از دانشجویان بین المللی (که اغلب نیاز به با ما به طور مستقیم از منطقه درگیری آمده است) هستند، و زبان های متعدد و قومیت های نشان داده شده است . این تنوع در کلاس درس فرصت فراهم می کند برای غنی سازی بحث و گفتگو. این برنامه MSCM تمام وقت، 16 ماه دوره های تحصیلات تکمیلی از مطالعه است، اما برآورده سازد به برنامه حرفه ای. 3:30 PM - کلاس ها در هر آخر هفته دیگر 3-8 بعد از ظهر و شنبه از ساعت 8:30 صبح برگزار می شود، جمعه. کوهورت طول می کشد یک کلاس در یک زمان برای کل از 9 ساعت اعتباری هر ترم. به عنوان مثال، دانش آموزان دوره نظریه تعارض کامل در 2.5 تعطیلات آخر هفته، و سپس به دوره بعدی، تئوری مذاکره پیشرفت. یادگیری تجربی Kennesaw نشانی: استاد دولت علم در مدیریت تعارض اعضای هیات علمی در تحقیق و عمل مناطق خود، از جمله محیط زیست، سیاست عمومی، بین المللی، مربوط به دادگاه، محل کار، عرصه های غیر انتفاعی و بیشتر بسیار متنوع است. دانشکده ما را تسهیل بحث پر جنب و جوش و تعامل در کلاس درس، و نظریه لینک به تمرین با استفاده از "زندگی واقعی" نمونه هایی از کار خود، و دانشجویان در پروژه های پژوهشی و کاربردی شامل هر زمان که ممکن است. علاوه بر این، MSCM ایجاد شده در بیش از 100 ساعت اعمال کلینیک آموزش مهارت، به برنامه درسی. این کلینیک به دانش آموزان فرصت بیشتر تئوری به عمل ترجمه ارائه می کنند. دانش آموزان MSCM هستند این فرصت را برای به دست آوردن تجربه دست اول در کار جنگ در هر دو محیط داخلی یا بین المللی از طریق دوره درست تجربه در ترم آخر فراهم. گزینه های داخلی برای این سفر فرصت برای سفر به یک کنفرانس، آموزش یا تجربه میان فرهنگی فراهم می کند. گزینه های گذشته برای این سفر شامل حضور در انجمن حل تعارض کنفرانس سالانه، بخش کانون وکلای آمریکا در اختلاف قطعنامه کنفرانس، بازدید از دفاتر مدیریت تعارض در واشنگتن دی سی، و آموزش بازرس. گزینه های بین المللی در گذشته شامل بازدید از مدرسه سازمان ملل برای صلح در کاستاریکا، حضور در کلاس در موسسه صلح اروپا در Stadtschlaining، اتریش، یک سفر بین فرهنگی به مصر، سفر-ADR متمرکز به باربادوس، یک مطالعه از میانه درگیری بین شرق در اسرائیل و فلسطین، و مطالعه گفت: "مشکلات" در ایرلند شمالی و ایرلند. جزئیات در مورد گزینه های سفر برای هر گروهی در طول ترم دوم از برنامه های موجود ساخته شده است. گزینه های داخلی به طور کلی 4-5 روز در طول، و سفرهای بین المللی معمولا 7-10 روز است. پذیرش مورد نیاز برای اینکه برای ورود به برنامه در نظر گرفته MSCM، متقاضیان باید برنامه الکترونیکی برای پذیرش در مقطع تکمیلی تکمیل و ارسال مدارک زیر توسط مهلت اولویت تاریخ 1 مارس سال 2017 یا مهلت نهایی 2017 ژوئیه 1: 1. متن ریز نمرات رسمی برای تمام دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد باید ارائه شود. این باید یک متن رسمی برای مدرک کارشناسی از کالج یا دانشگاه معتبر باشد. 2. آزمون رسمی امتیاز تست امتیاز: متقاضیان باید یک نمره آزمون از 280 (سیستم نمره دهی جدید) و یا 800 (سیستم نمره دهی قدیمی) در بخش نوشتار تحلیلی از عمومی ارائه در آزمون عمومی از آزمون فارغ التحصیلی (GRE) (کلامی، کمی) و 3.5 تست؛ 475 در پذیرش آزمون تحصیلات تکمیلی مدیریت (GMAT)؛ و یا 151 در آزمون پذیرش دانشکده حقوق (آخر). * الزامات آزمون برای متقاضیانی که مدرک پیشرفته به دست آورده اند چشم پوشی کند. دانش آموزان درجه دو باید امتحان GMAT است. دو MSCM / MBA برای اطلاعات بیشتر ببینید. 3. نامه ای از قصد نامه ای منافع خود را در و اهداف برای MSCM و همچنین به استفاده بالقوه برای درجه مورد نیاز است. در این نامه باید نشان دهد که چرا شما یک کاندیدای خوب برای برنامه MSCM هستند و باید حداقل 1 صفحه، تک فاصله باشد. 4. رزومه رزومه فعلی مورد نیاز است. 5. توصیه نامه دو توصیه نامه از منابع حرفه ای و یا دانشگاهی مورد نیاز است. در حالت ایده آل حروف باید از کارفرمایان، سرپرستان، و یا اساتید با توانایی های خود را آشنا باشد. حروف باید توانایی خود را برای تکمیل کار در سطح کارشناسی ارشد و پتانسیل خود را برای برتری در زمینه مدیریت تعارض را بررسی کنید. 6. مورد نیاز اضافی برای دانشجویان بین المللی علاوه بر مدارک ذکر شده در بالا، دانشجویان بین المللی باید ارزیابی متن برای همه دانشگاه غیر آمریکایی و دانشگاه ها و TOEFL یا IELTS نمرات رسمی را ارسال کنید. مدارک مورد نیاز توسط قوانین مهاجرتی ایالات متحده، مانند استشهاد حامی، به عنوان بخشی از روند درخواست ضروری نیست اما باید ارائه شود قبل از دانش آموزان ممکن است ثبت نام و یا شرکت در دوره های. [-]

مدیریت ساخت و ساز MS

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Kennesaw Marietta

هر فارغ التحصیل مدیریت ساخت و ساز برنامه های تحصیلات تکمیلی باید قادر به آماده مناقصه و تخمین می زند برای پروژه های ساختمانی [+]

در مورد برنامه هر فارغ التحصیل مدیریت ساخت و ساز برنامه های تحصیلات تکمیلی باید قادر باشد: آماده مناقصه و برآورد برای پروژه های ساخت و ساز. آماده برنامه ساخت و ساز و مدیریت ریسک پروژه می باشد. حمل کردن وظایف مربوط مدیریت پروژه. انجام تحقیقات و انتشار یافته از طریق نشریات. دنبال برنامه های مدرک پیشرفته. نرم افزار و سند ویکی فهرست اصطلاحات شروع دسترس و مهلت سند را مشاهده کنید. لطفا توجه داشته باشید که برنامه های کاربردی تکمیل شده و تمام اعتبار مورد نیاز باید تا مهلت شده ارسال گردد. شرایط پذیرش آنلاین کارشناسی ارشد نرم افزار - یک غیر قابل استرداد 60 $ هزینه برنامه وجود دارد. رونوشت - ریز نمرات رسمی از هر دانشکده و / یا دانشگاه شما حضور داشتند. باید در یک پاکت مهر و موم شده از موسسه باشد یا الکترونیکی از موسسه به ksugrad@kennesaw.edu ارسال به طور مستقیم. معدل کارشناسی 2.75 یا بهتر در مقیاس 4.0 GRE امتیاز را گزارش دهید - درخواست پاسخ به که نمرات خود را به صورت الکترونیکی به KSU ارسال می شود (کد مدرسه 5359). بدون کد بخش ضروری است. حداقل نمره 291 (ترکیب کلامی و کمی). -یا- GMAT امتیاز را گزارش دهید - درخواست پاسخ به که نمرات خود را به صورت الکترونیکی به KSU ارسال می شود. حداقل 500 نمره. نرم افزار نامه (را می توان به نرم افزار آنلاین آپلود) - باید علاقه و اهداف برای MPA و به استفاده بالقوه از درجه خود را بیان کند. رزومه - (را می توان به نرم افزار آنلاین آپلود) توصیه نامه (3) (می توان بصورت الکترونیکی از طریق نرم افزار آنلاین ارسال) - تکمیل شده توسط سرپرستان، استادان، و یا همکاران حرفه ای، که یکی از آنها باید از سرپرست فعلی باشد. [-]

مطالعات سال اول MS

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Kennesaw Marietta

استاد علوم در مطالعات سال اول (MSFYS) یک برنامه کارشناسی ارشد به طور کامل آنلاین است که شامل تئوری و مطالعه عوامل موثر بر تجربه کالج اولیه، از جمله پایه های تجربه انتقالی دانشجویان و پژوهش در برنامه های مختلف است که ترویج انتقال موفقیت آمیز است. [+]

کارشناسی ارشد در مطالعات سال اول (MSFYS) برنامه فوق لیسانس به طور کامل آنلاین است که شامل تئوری و مطالعه عوامل موثر بر تجربه کالج اولیه، از جمله پایه های تجربه انتقالی دانشجویان و پژوهش در برنامه های مختلف است که ترویج انتقال موفقیت آمیز است. ریشه در دهه پژوهش، این تنها برنامه تکمیلی اختصاص داده شده به نظم و انضباط مطالعات سال اول است. از طریق یک برنامه درسی نوآورانه، دانش آموزان در برنامه MSFYS فارغ التحصیل مهارت ها و دانش مورد نیاز برای ایجاد و مدیریت برنامه های درسی و شرکت برنامه، و شرکت در تحقیقاتی که از شناخت جمعی مطالعات انتقال سال اول و گسترش توسعه. این برنامه MSFYS است برای هر کسی که علاقه مند به کار با و یا آموزش دانشجویان سال اول، از جمله محل اقامت مدیران سالن، استاد راهنما، آموزش کارکنان، استادان و مدیران طراحی شده است. دربارهی ما گروه سال اول و مطالعات انتقال خانه را به برنامه تکمیلی به طور کامل آنلاین در مطالعات سال اول است. کارشناسی ارشد در سال اول مطالعات شرکت کنندگان را با آگاهی از انتقال است که دانش آموزان سال اول به صورت چهره به آنها را آماده برای طراحی، مدیریت و ارائه هر دو برنامه درسی و شرکت برنامه برای کمک به دانشجویان سال اول موفق تجهیز. این مدرک کارشناسی ارشد را به تئوری و مطالعه عوامل موثر بر تجربه کالج اولیه، از جمله پایه های تجربه انتقالی دانشجویان و پژوهش در برنامه های مختلف است که ترویج انتقال موفقیت آمیز را شامل شود. عواقب نشان دادن دانش از نظریه های پیشرو در برنامه درسی، آموزش، و ارزیابی نسبت به دانش آموزان سال اول. توسعه توانایی اعمال مفاهیم منی به ایجاد طرح های برنامه موثر و سازمان عملی از برنامه های سال اول. درک استفاده از هر دو پژوهش کمی و کیفی / تجزیه و تحلیل به بررسی و حل مشکلات مربوط به حوزه سال اول مطالعات در حالی که پیشرفت تحقیق و تدریس در این رشته است. نشان دادن شایستگی در چند فرهنگی، به طور خاص به عنوان آن را به خدمت اولین جمعیت دانشجویی سال های متنوع مربوط. درست ارزیابی نتیجه و پروتکل ارزیابی برنامه برای پشتیبانی از بررسی مستمر برنامه ها و تجارب سال اول. انجام تحقیقات اولیه در این منطقه از سال اول مطالعات و یا در منطقه از انتقال دانشجوی سال اول از طریق طراحی و تجزیه و تحلیل از یک مطالعه تحقیقاتی مستقل است که با موفقیت در پایان این برنامه از مطالعه دفاع کرد. شرایط پذیرش بالقوه دانش آموزان نیاز به تکمیل یک برنامه به برنامه های تحصیلات تکمیلی از طریق کالج تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی. آنلاین نرم افزار کالج فارغ التحصیل، ریز نمرات رسمی در مقطع کارشناسی، نمره GRE (یا معادل آن)، دو توصیه نامه ها، و نامه ای از نرم افزار (شخصی): متقاضیان باید در بر داشت زیر ارسال کنید. همه متقاضیان باید شرایط لازم برای پذیرش کالج تحصیلات تکمیلی در دیدار به برای ورود به MS در برنامه مطالعات سال اول در نظر گرفته شود. برنامه تحصیلی مورد نیاز و رشته های انتخابی FYS 5000 - مقدمه ای بر مطالعات سال اول FYS 5100 - روش ها و ارزیابی برنامه های سال اول FYS 5200 - تاریخچه سال اول مطالعات FYS 5300 - اصول طراحی برنامه های سال اول و تجارب FYS 5400 - شناختی دانشجویان سال اول کالج FYS 5500 - توسعه و سازمان برنامه سال اول FYS 5600 - سال اول دانشجویی موفقیت: نظریه و عمل FYS 5700 - چند فرهنگی از دانش آموزان سال اول FYS 5900 - کارگردانی مطالعه (انتخابی) FYS 6000 - عملی: آموزش و سمینار سال اول (انتخابی) FYS 6100 - سمینار در مورد موضوعات جاری در مطالعات سال اول (انتخابی) FYS 6200 - پایان نامه [-]

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد مطالعات آمریکا

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Kennesaw Marietta

به استاد هنرهای برنامه در مطالعات آمریکا متشکل از 36 ساعت اعتباری و نیاز زبان خارجی است. [+]

کارشناسی ارشد هنر برنامه در مطالعات آمریکا شامل 36 ساعت اعتبار و نیاز زبان خارجی است. دوره های آموزشی مورد نیاز (6 واحد) البته تعداد عنوان دوره ساعت های اعتباری AMST 7000 مطالعات آمریکا بورس تحصیلی 3 AMST 7100 مطالعات آمریکا روش 3 برنامه درسی (12 واحد) دنباله ای از دوره های AMST انتخاب برای رسیدگی به اهداف حرفه ای از هر دانش آموز، با یک دوره از هر یک از چهار خوشه موضوعی و روش مبتنی بر. مطالعات تاریخی خوشه - انتخاب یکی البته تعداد عنوان دوره ساعت های اعتباری AMST 7200 جنبش های اجتماعی آمریکایی 3 AMST 7210 دوره تاریخی 3 AMST 7230 تاریخ عمومی و فرهنگ 3 AMST 7240 شرکت و کار در فرهنگ آمریکایی 3 محل و خوشه هویت - انتخاب یکی البته تعداد عنوان دوره ساعت های اعتباری AMST 7300 شهرهای آمریکا، حومه و حومه 3 AMST 7310 مطالعات منطقه 3 AMST 7330 هویت ها و گروه های دسته جمعی 3 خوشه تولید فرهنگی - انتخاب یکی البته تعداد عنوان دوره ساعت های اعتباری AMST 7410 ادبیات و عملکرد در فرهنگ آمریکایی 3 AMST 7420 فرهنگ عامه در امریکا 3 AMST 7450 آمریکا فرهنگ بصری 3 AMST 7460 جنبش در آمریکا فرهنگ 3 فراملی مطالعات آمریکا خوشه - انتخاب یکی البته تعداد عنوان دوره ساعت های اعتباری AMST 7510 معابر به امریکا 3 AMST 7520 امریکا در زمینه فراملی 3 هر تایید فارغ التحصیل سطح تحصیل در خارج برنامه 3 دروس اختیاری (9 واحد) هر دوره اضافی را از بالا و یا هر مورد تایید البته در سطح کارشناسی ارشد ارائه شده در دانشگاه ایالتی Kennesaw نشانی و یا در داخل سیستم دانشگاه گرجستان است. کارآموزی (3 واحد) البته تعداد عنوان دوره ساعت های اعتباری AMST 7700 کارآموزی و یا پروژه های تحقیقاتی کاربردی 3 هر تایید فارغ التحصیل سطح تحصیل در خارج برنامه 3 CAPSTONE تجربه (6 اعتبار) البته تعداد عنوان دوره ساعت های اعتباری AMST 7900/01 کاپستون 1 - ادبیات نظر 3 AMST 7900/02 کپ استون 2 - تحقیق و پژوهش 3 شرط دانستن زبان ممکن است توسط یک آزمون زبان توسط وزارت زبانهای خارجی، ترم از طریق زبان خارجی 2002 در مقطع کارشناسی با درجه C و یا بهتر، فارغ التحصیل سطح درسی اداره نشان می دهد مهارت در زبان، یا معادل ملاقات به عنوان مدیر تایید مطالعات آمریکا. نیاز زبان خارجی ممکن است یا قبل یا در حالی که ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد مطالعات آمریکا دیدار کرد. غلظت فراملی: غلظت فراملی انتخابی متمرکز برای دانش آموزان علاقه مند ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد مطالعات آمریکا است. دانشجویان نیاز ندارند به دنبال یک تخصص در مطالعات آمریکا بین المللی است. این غلظت متشکل از نه ساعت اعتباری انتخابی در دوره با تاکید فراملی، نیاز زبان خارجی پیشرفته، و یک مطالعه در خارج از کشور نیاز به شرح زیر: نه ساعت اعتباری انتخابی: دانش آموزان باید نه ساعت اعتباری انتخابی خود را از مقطع تحصیلات تکمیلی در دوره های فراتر از نیاز خوشه فراملی کامل است. دوره هایی که رسیدن به اهداف دوره فراملی هستند: AMST 7510، AMST 7520، فارغ التحصیل سطح مطالعه برنامه در خارج از کشور، و یا دوره های تعیین شده به عنوان فراملی در ارائه دوره است. دوره های آموزشی که قبلا به عنوان فراملی در محتوای مورد تایید نیست باید توسط مدیر برنامه تایید شده است. دانش آموزان باید حداقل شش ساعت از این اعتبار در دوره AMST کامل است. مورد نیاز زبان: هر دانش آموز در غلظت فراملی باید یک آزمون مهارت در سطح 3000 که توسط گروه زبان های خارجی عبور می کند، تکمیل یک دوره زبان سطح 3000 با درجه "C" و یا بهتر، یا کامل در سطح کارشناسی ارشد ترم نشان می دهد مهارت. زبان مادری از زبان غیر از انگلیسی ممکن است به مدیر برنامه برای چشم پوشی از این شرط اعمال می شود. مطالعه مورد نیاز در خارج از کشور: دانش آموزان در غلظت فراملی باید در شرکت و دریافت یک درجه "B" و یا بهتر در هر مقطع تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور مورد تایید برنامه است. همه مقطع تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور دوره های توسط اعضای هیات علمی AMST وابسته در KSU ارائه می توانید این نیاز به انجام برسانند. دیگر مطالعه فارغ التحصیل دوره های خارج از کشور ارائه شده در KSU یا با نهادهای دیگر باید توسط مدیر برنامه تایید شده است. برنامه مشورت ربکا هیل - فارغ التحصیل مدیرعامل و هماهنگ کننده در مقطع کارشناسی، برنامه مطالعات آمریکا حداقل سیستم مورد نیاز پذیرش دانش آموزانی که شرایط زیر را دارا نمی شود برای ورود به دوره های تحصیلات تکمیلی در مطالعات آمریکا در نظر گرفته نشده است. مدرک کارشناسی از کالج یا دانشگاه معتبر حداقل 2.75 معدل (معدل). دریافت نمرات رسمی GRE الکترونیکی از ETS گزارش شده است. هیچ حداقل نمره مورد نیاز برای ورود به برنامه مطالعات آمریکا وجود دارد. ما چشم پوشی از این نیاز GRE برای برنامه های کاربردی که دکترا کارشناسی ارشد و یا از یکی از موسسات معتبر با حداقل معدل 3.0 به دست آورده اند. نمونه نوشتن است که نشان می دهد که متقاضی قادر به تکمیل دوره در سطح کارشناسی ارشد موفقیت است. ما دانش آموزان با جایگاه موقت اعتراف نیست، و نه دانش آموزان وضعیت غیر درجه جویی. دانشجویان پذیرفته اند تا یک سال به آغاز دوره خود در برنامه است. [-]

تماس
آدرس محل سکونت
1000 Chastain Road
Kennesaw, Georgia, 30144 US
رسانه های اجتماعی
آدرس محل سکونت
1100 South Marietta Pkwy
Marietta, Georgia, 30060 US