توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

مدل آموزشی منحصر به فرد

فقط در مورد هر کالج اخیرا در مورد آموزش تجربی صحبت می شود. این به این دلیل است که کار می کند. در جانسون

ما یک ترکیب مطلوب از توسعه های فکری، آموزش متمرکز بر صنعت، تجارب کاری، فرصت های جامعه و رهبری و عمیق بودن خدمات حرفه ای ارائه می دهیم.

در جانسون

این روش یک روش موثر برای یادگیری است. از طریق این تجربیات، شما به طور منحصر به فرد برای تغییر صنایع آماده خواهید شد و انعطاف پذیری را برای دنبال کردن مسیرهای شغلی و سرمایه گذاری های کارآفرینی خواهید داشت.

اعتباربخشی

JWU از طریق کمیسیون موسسات آموزش عالی (CIHE) توسط انجمن صنفی مدارس و کالج های نیوانگلند (NEASC) تأیید شده است. قدیمی ترین انجمن ملی اعتباربخشی ملی، NEASC به موسسات آموزشی بین المللی اعتبار می دهد. این اعتباربخشی شامل چهار محوطه دانشگاه می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Johnson & Wales University

در یک جهان به وسیلۀ داده های روزافزون و پیچیده، کارمندان برای تجزیه و تحلیل اطلاعات سریع و کارآمد برای کمک به شرکت ها تصمیم گیری های کسب و کار آگاهانه تر و تعیین فرصت های ... [+]

بررسی اجمالی برنامه

در یک جهان به وسیلۀ داده های روزافزون و پیچیده، کارمندان برای تجزیه و تحلیل اطلاعات سریع و کارآمد برای کمک به شرکت ها تصمیم گیری های کسب و کار آگاهانه تر و تعیین فرصت های جدید برای مزیت رقابتی نیاز دارند.

مدلهای پنهان، ارتباطات نامعلومی، روند بازار، ترجیحات مشتری و سایر اطلاعات مفید را در مقطع کارشناسی ارشد علوم JWU در تجزیه و تحلیل داده ها کشف کنید.

شما مدل های و مدل های آماری را برای حل مشکلات دنیای واقعی اعمال می کنید. مهارت های خود را در زمینه داده کاوی، تجزیه و تحلیل، مدیریت و تجسم، پیش بینی، مدل سازی و بهینه سازی و شبیه سازی به منظور آماده سازی شما برای چالش های فنی و تجاری مطرح شده توسط داده های بزرگ به دست بیاورید.... [-]

آمریکا Providence
سپتامبر 2019
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Providence Campus
وب سایت
تلفن
800-342-5598
Miami Campus
تلفن
866-598-3567
Denver Campus
تلفن
877-598-3368
Charlotte Campus
تلفن
866-598-2427