James Madison University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما می دانیم که موفقیت نیاز به عقل و عمل بخش های مساوی دارد. در JMU ، این چیزی است که در حال تغییر است.

هنگامی که دانش آموزانی که از James Madison University فارغ التحصیل می شوند، با افتخار بر روی صحنه می روند تا دیپلم های خود را دریافت کنند، آنها بیش از حد تحصیل کرده اند. آنها اعضای فامیل هستند. آنها می دانند چطور اتفاق می افتد. آنها توانایی خود را برای فکر کردن به انتقادها را اصلاح کرده اند. آنها اهمیت یک اخلاق کار قوی را آموخته اند و در همکاری با دیگران متعهد و متخصص هستند. دیپلم در دست، آنها محوطه دانشگاه را مجبور به زندگی معنی زندگی می کنند و حرفه ای از هدف را دنبال می کنند.

JMU در زیبا دره Shenandoah دره ویرجینیا واقع شده است. جامعه مدیترانه ای از 22000 دانشجوی کارشناسی و فارغ التحصیل و 4،000 استاد و کارمند است که از سراسر کشور و سراسر جهان می آیند. فقط دو ساعت از واشنگتن دی سی، JMU به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از چراغ های برجسته کشور در آموزش عالی است. این به این دلیل است که دانش آموزان با روابط غیرمعمول روابط با استادان کلاس جهانی که در JMU هستند، از آنها لذت می برند زیرا آنها می خواهند دانش و دانش آموزان با استعداد را آموزش دهند.

این چه معنایی برای شما و آینده شماست؟ نظرسنجی سال 2014 گالوپ از بیش از 29،000 فارغ التحصیل کالج در ایالات متحده نشان می دهد که داشتن استاد در علاقه مندان به آنها در حالی که دانشجویان بود، منجر به درک صحیح از هدف و رفاه می شود. گالوپ همچنین دریافت که نمره امتحان JMU بسیار بالاتر از میانگین ملی در هر بعد از رفاه است و به طور قابل توجهی بالاتر از فارغ التحصیلان 100 کالج و دانشگاه در ایالات متحده است

دانشآموزان، دانشآموختگان و دانشآموختگان گروه JMU از عقل و عملکردهای مساوی برخوردارند تا بتوانند در هر نوع پیگیری موفق شوند: آنها نوآوری و کشف را افزایش می دهند، منجر به کسب و کار، پیشرفت فرهنگ، بهبود مراقبت های بهداشتی، اصلاح آموزش، ارتقاء جامعه مدنی، رقابت در ورزش می شود - آنها در حال تغییر ® در هر راه قابل تصور است.

مکان ها

هریسونبورگ

Address
91 East Grace Street
22807 هریسونبورگ, ویرجینیا, آمریکا

فلورانس

Address
Palazzo Capponi, Via dei Michelozzi, 2
50125 فلورانس, توسکانی, ایتالیا