توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

منطقه طراحی، یکی از مناطق پرجمعیت مایای، طی چند دهه گذشته، به شهرت جهانی به عنوان یک مقصد اصلی برای هنر، طراحی و مد تبدیل شده است. این بخش در حال حاضر بخشی از بوینا ویستا و همسایه های وینوود و مناطق بالای اوستیای جنوبی است که در حال حاضر بیش از 130 گالری هنری، نمایشگاههای خلاق و معماری بالا، خانه های مد لوکس، نمایندگی های قدیمی، رستوران ها و کافی نت ها دارند.

Istituto Marangoni به عنوان بخشی از این جامعه جوان و هیجان انگیز، مد استعدادهای درخشان است که می خواهند خلاقیت خود را در حین یادگیری مهارت های کلیدی صنایع در ساختمان 21،900 متر مربع / فوت در قلب منطقه طراحی میامی (MDD )

مدرسه با یک مدرسۀ عالی تحصیلی که متشکل از معلمان اروپایی و حرفه ای های برجسته محلی است، مدرک دکترای دو ساله در مطالعات مدرن، چهار ساله دوره های کارشناسی هنر در مد طراحی، مد طنز و مد کسب و کار، مدرن مد

مدرسه به دقت طراحی شده بود تا نیازهای خاص دانشجویان، استادان و کارکنان را برآورده کند. کلاس های درس مجهز به دستگاه های پیشرفته تکنولوژیکی و صوتی و تصویری برای ارائه دانش آموزان با تجربه آموزشی برجسته است.

امکانات مدرسه شامل کلاس های مختلف، از جمله:

 • کلاس های طراحی: طراحی شده برای دیدار با نیازهای دانشجویان ما برای طراحی و طراحی.
 • استودیوهای برش الگو: از کجا شروع کنیم. استودیوها با ماشین های دوخت، آهن، و مانکن ها، در میان ویژگی های دیگر به منظور ارتقاء مهارت، یادگیری تجربی، مجهز شده اند.
 • کلاس های تئوری: جایی که چهره به چهره آموزش و سخنرانی انجام می شود.
 • آزمایشگاه های کامپیوتری: مجهز به بهترین دستگاه های کامپیوتری و نرم افزاری برای ارائه دانش آموزان ما به دسترسی به منابع فراوان.

تیم علمی

مطمئنا، هیچ کس مناسب تر از کارشناسان است که در مورد دنیای واقعی مد و طراحی پرشور هستند تا راهنمایی های درجه یک را برای مد و طراحی آموزش ارائه دهند.

از زمان تأسیس آن در سال 1935، Istituto Marangoni بر ترکیبی از تجارب صنعت و تجمع علمی همراه با ترکیب خلاقیت در استودیوهای طراحی و درک نیازهای بازار واقعی متمرکز شده است. به عنوان یک نتیجه، مدرسه هر دو توسعه یافته و با موفقیت تعداد زیادی از استادان حرفه ای استخدام شده است. به استثنای مدرسان دائمی برجسته، ده ها تن از طراحان، عکاسان، طراحان و رهبران صنعت تجارت مانند Armani، Versace، Gucci، Dolce

چنین حرفه ایان با Istituto Marangoni برای انجام پروژه های متعدد در حال غرق شدن دانش آموزان با درک دست اول خود از شرکت های مد جدید مد، استودیو های طراحی، شرکت های مشاوره، آژانس های چاپ و نشر، و از جمله دیگر. این متخصصان ارزش قابل توجهی را در زندگی دانشجویان ما به ارمغان می آورند، که درک درستی از ویژگی های کسب و کار در صنعت مد و طراحی را در حین ارتقاء شبکه های حرفه ای خود به دست می آورند.

ماموریت و اهداف

برای پیشرفت به عنوان یک مرکز آموزش حرفه ای و خلاق در صنایع مد، هنر و طراحی و برای حفظ صنایع بین المللی با توسعه دانشجویان با استعداد Istituto Marangoni Miami از سراسر جهان است. ما در تلاش برای رسیدن به این ماموریت هستیم:

 • ارائه نمونه کارهای آموزشی گسترده و دقیق.
 • رسیدن به استانداردهای دانشگاهی با برنامه های درسی مدرن و پویا متمرکز بر نتایج است.
 • یکپارچه کردن روحیه "ایتالیایی" به تجربه دانشجویان به صورت روزانه از طریق برنامه های درسی و تجربه مدرسه.
 • جشن جهانی و چند فرهنگی فرهنگ ایتالیایی از طریق مد، هنر و طراحی.
 • حمایت و توسعه پتانسیل تدریس و کارکنان اداری ما، با آموزش دائمی و تکمیلی.
 • قرار دادن Istituto Marangoni میامی در مرکز فرهنگ مد، هنر و طراحی، با حمایت و همکاری شبکه Istituto Marangoni از مکان های مدرسه بین المللی در پایتخت های فرهنگی جهان برجسته از: میلان، Firenze، پاریس، لندن، شانگهای * و شنژن * (* مراکز آموزشی).
 • تقویت بیشتر ارتباطات تاریخی و اخیر با مهمترین شرکت ها و شخصیت ها در بازار لوکس مد، هنر و طراحی.

از سال 1935 این مأموریت Istituto Marangoni بوده است، که از مد و گسترش به طراحی و مد کسب و کار، همیشه با هدف ارائه کسانی که موسسات مؤسسه دانشگاه Marangoni، مدارس و مراکز برای آموزش خود را برای بیان خلاقانه خود را انتخاب کنید. امروزه همه مدارس Istituto Marangoni بخشی از آزمایشگاه زیبایی شناسی تاسیس و شناخته شده فرهنگ اروپایی با یک اثر خاص ایتالیایی هستند.

چشم انداز

در پی پیاده سازی شبکه بین المللی مدارس و مراکز آموزشی Istituto Marangoni در سراسر جهان از سال 1935 به منظور افزایش استعدادهای درخشان، دیدگاه Istituto Marangoni Miami همیشه در مرکز توجه قرار گرفته است تا جاه طلبی و رویایی دانشجویان را از طریق خلاقیت و نوآوری، به منظور حمایت از صنایع خلاق در سراسر جهان، و ارائه یک رویکرد جامع و متقابل انضباط برای آموزش و پژوهش، تحقیقات و راه حل های کسب و کار در جهان مد، طراحی و هنر.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Istituto Marangoni - Miami

برنامه کارشناسی ارشد (MA) در مد ... [+]

در باره

وظیفه مدیر نام تجاری نه تنها جذب و حفظ مصرف کنندگان بلکه بهبود مدیریت عملی و سازمانی یک نام تجاری در سازمان مد میباشد - این درس در هر دو حوزه به کار می رود؛ نام تجاری لوکس همراه با مدیریت کسب و کار و مهارت های سازمان.

شرکت کنندگان یاد می گیرند چگونگی تطبیق ارتباطات، بازاریابی و تکنیک های تبلیغاتی برای رسیدن به اهداف و اهداف فروش، و به طور کامل از استراتژی های کلیدی کسب و کارهای لوکس استفاده کنند. علاوه بر تمرکز بر عناصر نامشهود: روابط مشتری، تاثیر رسانه های اجتماعی و تجربه مصرف کننده، این دوره تحلیل انتقادی از عناصر محتمل تر نام تجاری را ایجاد می کند؛ ویژگی های محصول (کیفیت، ویژگی ها و طراحی)، و تفاوت بین تصویر برند و هویت برند، بسته بندی و برچسب زدن.... [-]

آمریکا Miami
سپتامبر 2019
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Istituto Marangoni Miami * The School of Fashion