International School of Advanced Learning

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تیم ما

تیم ما شامل سه مربی و مدرسان بین المللی است که توسط یک درایو مشترک برای ارائه برنامه های ESL با کیفیت بالا برای هر دو نوجوان جوان و متخصصان کسب و کار در منطقه بوستون تشکیل شده است.

آلما مادری ما شامل دانشگاه Brandeis، دانشگاه بوستون، دانشگاه ایالتی بلوروس، کالج Skidmore و La Sorbonne IV است. بین سه نفر از ما 10 زبان ترکی را داریم که شامل زبان های اسلاوی، آلمانی و رومانسی هستند.

به عنوان مهاجران خودمان، ما معتقدیم که ما به طرز منحصر به فردی برای درک و کمک به دانش آموزان ESL به عنوان موانع یادگیری انگلیسی به عنوان بزرگسالان می آیند. با تمرینات آموزشی متنوع و گسترده ما و تقویت آن با تجربه ESL دست اول مهاجر ما قادر به ایجاد یک مدرسه ای هستیم که هر دو انگلیسی زبان را تدریس می کند و دانش آموزان ما را در ساخت زندگی برای خود در آمریکا و یا یافتن موفقیت به عنوان یک حرفه ای دو زبانه در خارج از کشور.

فلسفه ما

ما درک می کنیم که چقدر سخت است که به دنبال یک شغل خوب و تحریک کننده بگردیم، به ویژه هنگامی که دانش زبان انگلیسی شما پیشرفته نیست زیرا شما آن را دوست دارید. ما همچنین می دانیم که چگونه می تواند مهارت های عملی و قابل فروش را از بین ببرد و در عین حال از داشتن ابزار مناسب برای بیان آنها جلوگیری کند.

فلسفه ما هدایت است.

با ارائه یک چارچوب قابل اعتماد از طریق آموزش حرفه ای گویا، ما به شما کمک می کنیم تا مسیر شغل رویاهای خود را حرکت دهید. آیا شما قبلا زبان را درک کرده اید و نیاز به کمک دارید که خودتان را به سوی اهداف خود برسانید یا اینکه نمی دانید که چه مسیری را که می خواهید زندگی خود را تحمل کنید - اما می دانید که به انگلیسی نیاز دارید که به آنجا برسید - ما کار خواهیم کرد با شما برای هدایت زندگی خود به جلو.

ما از طریق آموزش و اطمینان به کیفیت توانایی های راهنمایی اعتقاد داریم. با کمک به فرآیند یافتن کار ایده آل یا مسیر شغلی خود، می توانید از مهارت ها، پس زمینه و شور و شوق خود برای موفقیت استفاده کنید.

تفاوت ما

دانش قدرت است. هدف ما ارائه یک رویکرد منحصر به فرد و مهم و مقرون به صرفه برای آموزش زبان است.

هر دانش آموزی که از طریق درهای ما راه می رود نیازهای خاصی دارد. روشی متمایز "بلوک ساختمان" به دانش آموزان اجازه می دهد تا آموزش های خود را با توجه به سفر یادگیری شخصی خود و به اهداف شخصی خود ترغیب کنند.

هیچ راهی برای آموزش بزرگسالان وجود ندارد و بنابراین ما سخت تلاش کردیم تا مجموعه ای از برنامه ها را به وجود آوریم تا بتوانیم هر کسی که در درهای ما راه می رود فرصتی برای یادگیری به نحوی که برای آنها مناسب باشد. یک کارگر حرفه ای با یک برنامه شلوغ از یک دوره فشرده کوتاه مدت بهره مند خواهد شد، در حالی که یک بزرگسال جوان که با برنامه انعطاف پذیر می تواند از یک برنامه غرق درازمدت بهره مند شود.

در عین حال ما می خواهیم مدرسه ما نیز یک پناهگاه امن باشد - مرکز کمک و آموزش برای همسایگان خارجی ما که تمام وقت در بوستون زندگی می کنند و دانشجویان موقت ما که از شهر دیدن می کنند. پیشنهاد گسترده ما برای خدمات دانشجویی برای زندگی در بوستون و کمک به تمام دانش آموزان ما تنظیم شده است.

ماموریت ما

ماموریت ما این است که ارائه آموزش زبان انگلیسی با کیفیت و همچنین مهارت های اساسی زبان و دانش فرهنگی که دانش آموزان ما را در دستیابی به اهداف دانشگاهی، حرفه ای و شخصی خود قرار دهند.

دانش آموزان را فرصتی برای بهبود مهارت های زبان خود و ارتقاء قدردانی زبان انگلیسی آمریکایی و فرهنگ را در محیط آموزشی فراهم می کند.

نگه داشتن یک تیم از مدرسان و مدیران اختصاص داده شده به کمک به دانش آموزان جذب و ادغام به راحتی به فرهنگ ایالات متحده و زندگی روزمره است.

ارائه آموزش رسمی تحصیلی و همچنین آموزش عملی برای زندگی روزمره.

برای ارائه دانش شخصی به دانشجویان از طریق روش بلوک های ساختمان منحصر به فرد ما.

برای ارائه برنامه هایی که به لحاظ آموزشی، صحیح، به روز، با کیفیت بالا و قابل اثبات موثر هستند.

مکان ها

بوستون

Address
20 Linden Street - 2nd Floor, Allston
MA 02134 بوستون, ماساچوست, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: