توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در IU Southeast، شما تمام مزایای یک دانشجوی IU را می گیرید

IU Southeast به عنوان یکی از 8 دانشگاه دانشگاه ایندیانا، شما را از هیجان یک دانشگاه بزرگ دهم، درجه بسیار محترم و منابع جهانی برخوردار می کند. به علاوه شما توجه شخصی شما را برای موفقیت لازم می دانم. اساتیدتان را می شناسید و آنها را می شناسند.

تمرکز ما در IU Southeast متفاوت است. تمرکز ما بر روی شماست ما به شما کمک میکنیم تا بیش از یک مدرک را کامل کنید. ما به شما کمک میکنیم تا از انتظارات خود فراتر بروید و به پتانسیل واقعی خود برسید. شما حتی ممکن است خودتان را متعجب کنید.

فناوری هیچکس نمیتواند مطابقت کند

منابع اطلاعاتی مؤثر و امکانات مربوطه 24/7 در دسترس هر دانش آموز جنوب شرقی یو.اس. همه چیزهایی که برای کلاس های خود نیاز دارید، در نوک انگشتان شماست. نسبت 8 تا 1 دانش آموز به کامپیوتر یکی از بهترین ها در کشور است و فن آوری بی سیم گسترده دانشگاه ما اجازه می دهد تا ایمیل ها را از تقریبا هر جا در محوطه دانشگاه، هر دو در داخل و خارج، بررسی کنید.

برنامه های آموزشی نوآورانه بدون خروج از خانه

  • Informatics - عشق خود را از فن آوری با علاقه خود به کسب و کار، هنرهای زیبا، روانشناسی، عدالت کیفری، علوم رایانه و یا اطلاعات بهداشتی ترکیب کنید. ثبت نام در این برنامه درجه، فقط در این منطقه در IU Southeast موجود است.
  • دادرسی کیفری - اگر شما نمیتوانید به اندازه کافی قانون و نظم و CSI دریافت کنید، متوجه شوید که چگونه نظام عدالت کیفری واقعی در این حوزه مطالعه منحصر به فرد و محبوب کار می کند.
  • کسب و کار - دریافت پایه محکم و دانش آن طول می کشد تا جلوتر زمانی که شما انتخاب یکی از مناطق ما تمرکز است که از اقتصاد تا بازاریابی را انتخاب کنید. شما یک برنامه کاری بهتر از ما پیدا نخواهید کرد.
  • برنامه های پیش حرفه ای - اگر می خواهید یک دکتر، دندانپزشک، وکیل یا دستیار پزشک باشید، می توانید از سطح حرفه ای خود نزدیک به خانه شروع کنید.
  • آموزش و پرورش - دانش آموزان آموزش ابتدایی ما در کلاس درس های واقعی از قبل از برنامه های دیگر، در حال یادگیری در زمینه های مختلف هستند.
  • علوم زمین - آیا شما لذت بردن از مطالعه چگونه اکوسیستم های زمین اتصال و چگونه می توانید از داده ها برای حفظ محیط زیست استفاده کنید؟ در IU Southeast، شما می توانید این فرصت را برای کشف جهان در نسخه ما از این علوم طبیعی استفاده کنید.
  • افتخار برنامه - مانند یک چالش؟ سپس در این برنامه شرکت کنید که به شما اجازه خواهد داد که در یک پروژه گروهی از طراحی خود با بهترین استاد دانشگاه در محوطه دانشگاه شرکت کنید.
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Indiana University Southeast School of Business

دانشگاه ایندیانا جنوب شرقی فراهم می کند کارشناس ارشد امور مالی استراتژیک (MSF) رشته برای دانش آموزان علاقه مند در آموزش مداوم کارشناسی ارشد خود را در زمینه حسابداری و تجز ... [+]

دانشگاه ایندیانا جنوب شرقی کارشناسی ارشد در امور مالی استراتژیک (MSF) رشته برای دانش آموزان علاقه مند در آموزش مداوم کارشناسی ارشد خود را در زمینه حسابداری و تجزیه و تحلیل مالی را فراهم می کند. این برنامه به مسائل است که از اهمیت به حسابداری و امور مالی شرکت های بزرگ حرفه ای می باشد.

این برنامه معاصر است منحصر به فرد طراحی به نفع کسانی که به دنبال فرصت های شغلی در حسابداری عمومی، و برای امور مالی و حسابداری حرفه ای به دنبال فرصتهای شغلی در بخش خصوصی. به عنوان مثال، MSF حسابداران عمومی و متخصصان امور مالی شرکت آماده با نیاز ترم در امور مالی شرکت ها، techology اطلاعات، مدیریت پروژه، مالیات، تجزیه و تحلیل کسب و کار و ارزیابی، حسابداری، و استراتژی کسب و کار. از طریق فاز انتخابی، دانش آموزان فرصت به دنبال دوره های حسابداری سنتی، و کار البته در مناطق دیگر است که آماده سازی حرفه ای خود را افزایش داشته باشد.این برنامه اجازه می دهد تا حرفه ای حسابداری عمومی و متخصصان امور مالی شرکت برای دریافت آماده سازی در تجزیه و تحلیل مالی، برنامه ریزی مالی، گزارشگری مالی، مشاوره استراتژیک، و سیستم های مشاوره.... [-]

آمریکا New Albany
درخواست اطلاعات
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی