Indiana University Southeast School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در IU Southeast، شما تمام مزایای یک دانشجوی IU را می گیرید

IU Southeast به عنوان یکی از 8 دانشگاه دانشگاه ایندیانا، شما را از هیجان یک دانشگاه بزرگ دهم، درجه بسیار محترم و منابع جهانی برخوردار می کند. به علاوه شما توجه شخصی شما را برای موفقیت لازم می دانم. اساتیدتان را می شناسید و آنها را می شناسند.

تمرکز ما در IU Southeast متفاوت است. تمرکز ما بر روی شماست ما به شما کمک میکنیم تا بیش از یک مدرک را کامل کنید. ما به شما کمک میکنیم تا از انتظارات خود فراتر بروید و به پتانسیل واقعی خود برسید. شما حتی ممکن است خودتان را متعجب کنید.

فناوری هیچکس نمیتواند مطابقت کند

منابع اطلاعاتی مؤثر و امکانات مربوطه 24/7 در دسترس هر دانش آموز جنوب شرقی یو.اس. همه چیزهایی که برای کلاس های خود نیاز دارید، در نوک انگشتان شماست. نسبت 8 تا 1 دانش آموز به کامپیوتر یکی از بهترین ها در کشور است و فن آوری بی سیم گسترده دانشگاه ما اجازه می دهد تا ایمیل ها را از تقریبا هر جا در محوطه دانشگاه، هر دو در داخل و خارج، بررسی کنید.

برنامه های آموزشی نوآورانه بدون خروج از خانه

  • Informatics - عشق خود را از فن آوری با علاقه خود به کسب و کار، هنرهای زیبا، روانشناسی، عدالت کیفری، علوم رایانه و یا اطلاعات بهداشتی ترکیب کنید. ثبت نام در این برنامه درجه، فقط در این منطقه در IU Southeast موجود است.
  • دادرسی کیفری - اگر شما نمیتوانید به اندازه کافی قانون و نظم و CSI دریافت کنید، متوجه شوید که چگونه نظام عدالت کیفری واقعی در این حوزه مطالعه منحصر به فرد و محبوب کار می کند.
  • کسب و کار - دریافت پایه محکم و دانش آن طول می کشد تا جلوتر زمانی که شما انتخاب یکی از مناطق ما تمرکز است که از اقتصاد تا بازاریابی را انتخاب کنید. شما یک برنامه کاری بهتر از ما پیدا نخواهید کرد.
  • برنامه های پیش حرفه ای - اگر می خواهید یک دکتر، دندانپزشک، وکیل یا دستیار پزشک باشید، می توانید از سطح حرفه ای خود نزدیک به خانه شروع کنید.
  • آموزش و پرورش - دانش آموزان آموزش ابتدایی ما در کلاس درس های واقعی از قبل از برنامه های دیگر، در حال یادگیری در زمینه های مختلف هستند.
  • علوم زمین - آیا شما لذت بردن از مطالعه چگونه اکوسیستم های زمین اتصال و چگونه می توانید از داده ها برای حفظ محیط زیست استفاده کنید؟ در IU Southeast، شما می توانید این فرصت را برای کشف جهان در نسخه ما از این علوم طبیعی استفاده کنید.
  • افتخار برنامه - مانند یک چالش؟ سپس در این برنامه شرکت کنید که به شما اجازه خواهد داد که در یک پروژه گروهی از طراحی خود با بهترین استاد دانشگاه در محوطه دانشگاه شرکت کنید.
مکان ها

آلبانی جدید

Address
4201 Grant Line Road

4715 آلبانی جدید, ایندیانا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: