Indiana University Graduate School – Cybersecurity

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در IU Bloomington، ما چشم انداز آموزش عالی را نوآوریم

تحقیقات بین رشته ای و با کیفیت بالا توسط کمک های مالی و جوایزی از سازمان های فدرال، ایالتی و غیر انتفاعی حمایت می شود. در سال 2012، IU 533 میلیون دلار در جوایز پژوهشی خارجی دریافت کرد. تکنولوژی پیشرفته در اطراف هر گوشه ای از محوطه دانشگاه وجود دارد و 19 کتابخانه یو .و بلومینگتون دارای بیش از نه میلیون کتاب برای کمک به تلاش شما برای کشف و ایجاد زمینه های جدید دانش هستند.

به ما بپیوند. را انتخاب کنید از بیش از 190 برنامه فارغ التحصیلی و گواهینامه، و همکاری با بزرگترین دانشمندان امروز.Amigos em campus universitárioNaasom Azevedo / Unsplash

دربارهی ما

دانشکده تحصیلات تکمیلی، یک رهبر شناخته شده در زمینه ایجاد مفاهیم جدید و بهترین شیوه برای تحصیلات عالی است، که باعث می شود IU Bloomington یک مکان برتر برای کسب مدرک کارشناسی ارشد خود باشد.

ما به بخش ها در استخدام، حمایت، حفظ و فارغ التحصیلی از محققان برجسته کمک می کنیم. از طریق کار ما با سازمان های آموزش عالی ملی مانند شورای دانشکده های تحصیلات تکمیلی، کمیته همکاری های سازمانی، خدمات تست های آموزشی، برنامه محققان McNair، ما در مسیر پیشرفت تحصیلی فارغ التحصیل می کنیم.

از همه مهمتر، ما در تمام تلاشهای دانشگاهی خود از شما حمایت می کنیم - برای ایجاد یک محیط آموزشی که در آن شما می توانید افزایش یابد و برای حفظ مجموعه ای از استانداردهای که ارزش تحصیلات خود را از IU تضمین می کند.

مکان ها

بلومینگتون

Address
بلومینگتون, ایندیانا, آمریکا

برنامه ها