توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در IU Bloomington، ما چشم انداز آموزش عالی را نوآوریم

تحقیقات بین رشته ای و با کیفیت بالا توسط کمک های مالی و جوایزی از سازمان های فدرال، ایالتی و غیر انتفاعی حمایت می شود. در سال 2012، IU 533 میلیون دلار در جوایز پژوهشی خارجی دریافت کرد. تکنولوژی پیشرفته در اطراف هر گوشه ای از محوطه دانشگاه وجود دارد و 19 کتابخانه یو .و بلومینگتون دارای بیش از نه میلیون کتاب برای کمک به تلاش شما برای کشف و ایجاد زمینه های جدید دانش هستند.

به ما بپیوند. را انتخاب کنید از بیش از 190 برنامه فارغ التحصیلی و گواهینامه، و همکاری با بزرگترین دانشمندان امروز.Amigos em campus universitárioNaasom Azevedo / Unsplash

دربارهی ما

دانشکده تحصیلات تکمیلی، یک رهبر شناخته شده در زمینه ایجاد مفاهیم جدید و بهترین شیوه برای تحصیلات عالی است، که باعث می شود IU Bloomington یک مکان برتر برای کسب مدرک کارشناسی ارشد خود باشد.

ما به بخش ها در استخدام، حمایت، حفظ و فارغ التحصیلی از محققان برجسته کمک می کنیم. از طریق کار ما با سازمان های آموزش عالی ملی مانند شورای دانشکده های تحصیلات تکمیلی، کمیته همکاری های سازمانی، خدمات تست های آموزشی، برنامه محققان McNair، ما در مسیر پیشرفت تحصیلی فارغ التحصیل می کنیم.

از همه مهمتر، ما در تمام تلاشهای دانشگاهی خود از شما حمایت می کنیم - برای ایجاد یک محیط آموزشی که در آن شما می توانید افزایش یابد و برای حفظ مجموعه ای از استانداردهای که ارزش تحصیلات خود را از IU تضمین می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Indiana University Graduate School – Cybersecurity

فقط MS در مدیریت ریسک امنیت سایبری از دانشگاه ایندیانا به شما توانایی منحصر به فرد و با ارزش برای شناسایی و تعدیل طیف گسترده ای از تهدیدات اینترنتی را در مسیر کاری خود ان ... [+]

در مبارزه با حملات سایبری تفاوت ایجاد کنید

حملات سایبری اخیر اهمیت امنیت سایبری را برجسته کرده است. سازمانها نیازمند حرفه ای ها در همه سطوح هستند نه فقط در بخش فناوری اطلاعات - که درک جنبه های فنی، حقوقی و تجاری مدیریت ریسک امنیت سایبری و همچنین نحوه محافظت از حریم خصوصی را می دانند.

فقط MS در مدیریت ریسک امنیت سایبری از دانشگاه ایندیانا به شما توانایی منحصر به فرد و با ارزش برای شناسایی و تعدیل طیف گسترده ای از تهدیدات اینترنتی را در مسیر کاری خود انتخاب می کند.... [-]

آمریکا نوتردام
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی