Idaho State University College of Nursing

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

این مأموریت و چشم انداز از طریق اهداف استراتژیک دانشکده پرستاری انجام می شود که شامل افزایش تحقیقات و بهره وری علمی و همچنین ایجاد فرصت های نوآورانه خدمات برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی برای بهبود سلامت جمعیت های روستایی و متنوع است.

مأموریت

دانشکده ماموریت پرستاری این است که رهبران پرستار نمونه ای را که از طریق تمرین و تحقیق ، آموزش ، خدمات و بورس تحصیلی را ادغام می کنند ، برای افزایش کیفیت زندگی برای جمعیت های روستایی و متنوع آماده کند.

چشم انداز

دانشکده چشم انداز پرستاری دانشکده پرستاری برجسته ای است که متعهد به انسان گرایی و دلسوز بودن است ، همانطور که علمی و نوآور هستیم.

فلسفه

اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری دارای یک فلسفه مشترک در مورد انسان ، پرستاری و آموزش پرستاری هستند که هر دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد را شامل می شود. دانشکده تلاش می کند تا در نقش خود به عنوان مربی پرستار ، مصرف کننده و طرفدار مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی و متخصصان بهداشت ، رهبر و بینا باشد.

انسان ها پویا ، کل نگر و چند بعدی هستند. آنها دارای ارزش و نیازهای ذاتی هستند که به طور منحصر به فرد تجربه می شوند و در کل محیط آنها بیان می شوند. نحوه تأمین این نیازها از طریق چرخه زندگی بر رشد ، رشد و نمو فرد ، خانواده و جامعه تأثیر می گذارد. انسان ها از نظر سلامتی و رفاهی خود حق و مسئولیت دارند. علاوه بر این ، آنها حق دسترسی به خدمات اساسی برای ارتقا health سلامت ، پیشگیری از بیماری و درمان بیماری های حاد یا مزمن را دارند. برای این منظور ، دانشکده مسئولیت اجتماعی و شغلی خود را برای تحریم دسترسی به مراقبت های بهداشتی از طریق فعالیت های آموزشی ، رهبری ، سیاسی و خدمات عمومی به رسمیت می شناسد.

تحصیل یک مسئولیت جامعه است که توسط گیرندگان و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ، دانشجویان و اعضای هیئت علمی تقسیم می شود. دانشکده متعهد به خلاقیت در فرایند یادگیری و بهبود مستمر کیفیت در برنامه درسی و توسعه برنامه است. دانشکده فرآیند آموزشی را تسهیل می کند ، محیطی را برای استفاده موثر از ادغام دانش ، تحریک تفکر انتقادی و حرفه ای را ارتقا می دهد. یادگیری یک فرایند مادام العمر است. دانش آموزان در تحصیلات خود شرکت کنندگانی فعال هستند و در زمینه رشد دانش شخصی و حرفه ای پاسخگو هستند.

پرستاری حرفه ای آموزشی ، تسهیل کننده و مراقب است. عملكرد حرفه ای پرستاری مبتنی بر دانش علمی و انسانی كامل است كه از یك زمینه مطالعه پیچیده و متنوع حاصل می شود. علاوه بر این ، تمرین پرستاری یک کار مشترک است ، که به روش ها و تنظیمات مختلف سلامتی و سلامتی را ارتقا می دهد. پرستاران از طریق انتقال هنجاری و غم انگیز ، هنرهای شفابخشی را اداره می کنند و از خانواده حمایت می کنند. پرستاران حرفه ای برای برنامه ریزی و ارائه مراقبت های جامع از مشتری از ادغام دانش تئوری ها ، تحقیق و عمل استفاده می کنند. فرایندهای تصمیم گیری ، یادگیری ، یادگیری ، تحقیق ، ارتباط درمانی و تفکر انتقادی توسط پرستاران حرفه ای استفاده می شود.

استفاده از دانش پرستاری تمرکز اصلی در برنامه درسی دوره کارشناسی در توسعه پزشکان سطح ابتدایی است. برنامه کارشناسی فارغ التحصیلان را برای پاسخگویی به نگرانی های بهداشت جامعه در شرایط محلی و جهانی آماده می کند. در طول توسعه نقش حرفه ای ، دانشجویان یاد می گیرند که دریافت کنندگان مراقبت های پرستاری را به عنوان افراد ، خانواده ها ، گروه ها یا جوامع در زمینه های فرهنگی و زیست محیطی مشاهده کنند. توزیع جمعیت و ماهیت جغرافیایی آیداهو حکم می کند که فارغ التحصیلان در پرستاری روستایی و مرزی مهارت داشته باشند.

تحصیلات تکمیلی بر پایه تحصیلات دوره کارشناسی بنا شده است. دانش آموزان آماده هستند تا با توسعه دانش پرستاری از طریق تحقیق ، تئوری و عمل ، نقش های پیش از عمل را به عهده بگیرند. در سطح تحصیلات تکمیلی ، اعضای هیئت علمی و دانشجویان در توصیف ، توضیح ، پیش بینی و درک پدیده های پرستاری به کاربرد و شرح نظریه های پرستاری کمک می کنند. تحصیلات تکمیلی محیط یادگیری را تسهیل می کند که در آن دانش آموزان می توانند ادغام دانش خود را در سطح پیشرفته ایجاد کنند. پرستاران پیشرفته و پیشرفته دانش و تجربه گسترده ای را برای تسهیل یا ارائه مراقبت های بهداشتی جامع شخصی به مشتریان در طول عمر در محیط های مختلف با تأکید بر عملکرد روستایی ایجاد می کنند.

مکان ها

پوکاتلو

Address
South 8th Avenue,921
83209 پوکاتلو, آیداهو, آمریکا

آبشار آیداهو

Address
Science Center Drive,1784
83402 آبشار آیداهو, آیداهو, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید