ITT Technical Institute Online, School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مؤسسه فنی ITT در سال 1969 تأسیس شد. بیش از 85 دانشگاه در بیش از 30 ایالت وجود دارد. تمرکز اصلی مدرسه در صنایع فناوری است. این مدرسه در کرمل، ایندیانا مستقر است. این پردیس اصلی است که فرصت های تحصیلی و تحصیلی آنلاین را ارائه می دهد.

برنامه های آنلاین ارائه شده توسط ITT Technical شامل مدرک لیسانس در مدیریت ساخت و ساز از مدرسه طراحی و طراحی و مدرک لیسانس در سیستم های امنیتی اطلاعات و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات از دانشکده فناوری اطلاعات می باشد. مدرسه کسب و کار ارائه می دهد طیف گسترده ای از همکاران در حسابداری و مدیریت به درجه کارشناسی در مدیریت، بازاریابی و حسابداری به مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار. دانشکده عدالت کیفری، همکاران و مدرک لیسانس در عدالت کیفری ارائه می دهد.

دانش آموزانی که در برنامه های آنلاین دخیل هستند، از طریق ایمیل، بحث های انجمن و چت های مبتنی بر وب ارتباط برقرار می کنند. آنها از طریق وب، ایمیل و تلفن به تمام خدمات دانشجویی دسترسی دارند. آنها از کتاب های درسی، منابع آنلاین، کتاب الکترونیکی الکترونیکی استفاده می کنند و همه ی راهنمایی ها و انتظارات یکسان را به عنوان دانش آموزان سنتی دارند. تنها چیزی که دانش آموزان سنتی آن را دارند، انعطاف پذیری نیستند. با ثبت نام مجدد برای کلاس های آنلاین و توانایی انجام کلاس ها در زمان خود تمام وقت بزرگسالان کار و دیگر دانشجویان غیر متعارف می توانند دوره های آموزشی خود را در قالب زمان خود و از راحتی خانه های خود را کامل کنند.

هر محوطه مدرسه توسط دولت ایالتی که در آن واقع شده است مجاز است. اکثر آنها توسط آژانس های اعتبار دهنده مختلف منطقه مورد تایید قرار گرفته اند یا در حال تغییر در اعتبار هستند. تمام مدارس واجد شرایط شرکت در برنامه های کمک مالی دانشجویان فدرال می باشند. کمک های مالی فدرال شامل وام های مختلف دانشجویی و والدین، کمک های مالی (مانند پله گرانت) و تحصیل در کار است. بورس تحصیلی، برنامه های جایگزین دانشجویان و برنامه های بازپرداخت هزینه تحصیل کارفرمایان برای مدارک تحصیلی دانشجویان وجود دارد. دانش آموزان تشویق می شوند که با مشاوران کمک مالی خود برای پیدا کردن بهترین منابع برای تامین مالی تحصیلات خود، کار کنند. همچنین برنامه های ویژه ای برای جانبازان و کارکنان نظامی فعال وجود دارد.

مکان ها

Torrance

Address
ITT Technical Institute
20050 S. Vermont Avenue
Torrance, CA 90502

9050 Torrance, کالیفرنیا, آمریکا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: