College of Business, Illinois State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده کسب و کار، دانشگاه ایالتی ایلینوی در مورد کالج به دانشکده کسب و کار در خوش آمدید ! ایالت ایلینوی این زمان مناسب برای کشف جهان از کسب و کار است - انقلابی در فن آوری، بازار جهانی، و یک روح جسورانه از کارآفرینی فرصت به چالش کشیدن و هیجان انگیز هستند اگر شما در حال آماده سازی به یک رهبر کسب و کار آینده است. و ایالتی ایلینوی جای مناسب برای است. چه تفاوت در کسب و کار در اینجا؟ دانشجویان و فارغ التحصیلان ما به ما بگویید تفاوت است:

ارتباطات شخصی با هیئت علمی و کارکنان با استعداد و مشتاق است.

پروژه های دنیای واقعی معنی دار و کارآموزی آماده سازی دانش آموزان برای چالش های موجود در کسب و کار و صنعت.

فرصت تعامل و شبکه با فارغ التحصیلان موفق و رهبران کسب و کار ثابت شده است.

برنامه های درسی جامع ارائه آماده سازی قوی برای کار گروهی، فن آوری، تجزیه و تحلیل، و دیگر مهارت های کلیدی شما نیاز به موفقیت در دنیای کسب و کار.

محیط یادگیری با تکنولوژی بالا جدید - در یک نسخه قرن 21st از مدل کالج آکسفورد، چهار داستان ساختمان در اطراف حیاط باز هوا بپیچید. این مرکز می آمیزد محیط زیست دانشگاه کوچک با حضور شرکت های بزرگ و دولت از هنر، فن آوری.

با ادامه حمایت از فارغ التحصیلان، رهبران کسب و کار، و دوستان، ما در حال اعمال نفوذ تاثیر کالج در دنیای کسب و کار و در زندگی شخصی و حرفه ای از دانش آموزان ما. نگاهی از نزدیک در تمام ابعاد از برنامه های کسب و کار ما است. شما را پیدا خواهد کرد که ایالت ایلینوی است در واقع یک مکان بسیار ویژه برای دانش آموزان با انگیزه و با استعداد! کالج دانشگاه ایالتی ایلینوی از کسب و کار یکی از بهترین انتخاب ها برای کسب یک MBA با توجه به نسخه 2012 از بهترین 294 مدارس کسب و کار، منتشر شده توسط پرینستون را نقد است. گنجاندن در بهترین 294 مدارس کسب و کار برجسته کیفیت برنامه MBA ایالت ایلینوی و چرا آن را انتخاب بالا برای دانش آموزان برای شرکت است. علاوه بر موسسه آسپن نیز رتبه 32 برنامه MBA دانشگاه ایالتی ایلینوی در میان فراتر از خاکستری پینستریپس بازارهای 100 برنامه برای آماده سازی دانش آموزان برای نظارت اجتماعی، اخلاقی و زیست محیطی در کسب و کار.

مکان ها

طبیعی

Address
College of Business Illinois State University Campus Box 5500
IL 61790-5500 طبیعی, ایلینویز, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: