توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ISDI که در سال 2009 تاسیس شده است، تاریخ طولانی موفقیت جهانی را در برنامه های تجاری متمرکز بر تبدیل دیجیتال به ایالات متحده به ارمغان می آورد. محل دره سیلیکون اولین نوع خود در ایالات متحده است و توسط یک هیئت علمی اداره می شود که متشکل از برخی از مدیران دیجیتالی پیشرفته ترین منطقه است تا نسل بعدی رهبران دیجیتال را آموزش دهد.

ما که هستیم

پیشگام در بخش آموزش و پرورش

دانشگاه دیجیتال ISDI اولین مدرک جامع در کسب و کار اینترنتی (MIB) را که بر روی تحول دیجیتالی افراد متمرکز است، معرفی می کند.

مأموریت

ارائه دانش

ارتقاء دیجیتالی کردن افراد و سازمان ها. تعریف مجدد آموزش و پرورش و تغییر مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در دنیای دیجیتال.

چشم انداز

درک کنید که آینده دیجیتال است.

از طریق دیجیتالی سازی، موانع جهانی را مختل می کنیم و اوراق قرضه اجتماعی را تقویت می کنیم. ما کسب و کارهای بهتر، اقتصادهای قوی تر، و درک عمیق تر از افراد و فرهنگ ها را ایجاد خواهیم کرد. جهان دیجیتال است شما هم می توانید باشید

تجربه

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

ISDI USA

دانش آموزان در گروه هایی با تمرکز بر دیجیتال کردن یک شرکت شریک کار می کنند. در طول دوره، دانش آموزان مهارت های دیجیتالی جدید خود را در پروژه کسب و کار می گیرند. پروژه ست ... [+]

دانش آموزان در گروه هایی با تمرکز بر دیجیتال کردن یک شرکت شریک کار می کنند. در طول دوره، دانش آموزان مهارت های دیجیتالی جدید خود را در پروژه کسب و کار می گیرند. پروژه ستون فقرات تحت نظارت مربیان است که هر 3 هفته یک بار با گروه های دانشجویی ملاقات می کنند و هدایت توسعه پروژه را می دهند. طرح نهایی دیجیتال به صاحبان کسب و کار و یک هیئت اساتید در پایان دوره کارشناسی ارشد ارائه می شود.

[-]
آمریکا سن خوزه
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی