ISDI USA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ISDI که در سال 2009 تاسیس شده است، تاریخ طولانی موفقیت جهانی را در برنامه های تجاری متمرکز بر تبدیل دیجیتال به ایالات متحده به ارمغان می آورد. محل دره سیلیکون اولین نوع خود در ایالات متحده است و توسط یک هیئت علمی اداره می شود که متشکل از برخی از مدیران دیجیتالی پیشرفته ترین منطقه است تا نسل بعدی رهبران دیجیتال را آموزش دهد.

ما که هستیم

پیشگام در بخش آموزش و پرورش

دانشگاه دیجیتال ISDI اولین مدرک جامع در کسب و کار اینترنتی (MIB) را که بر روی تحول دیجیتالی افراد متمرکز است، معرفی می کند.

مأموریت

ارائه دانش

ارتقاء دیجیتالی کردن افراد و سازمان ها. تعریف مجدد آموزش و پرورش و تغییر مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در دنیای دیجیتال.

چشم انداز

درک کنید که آینده دیجیتال است.

از طریق دیجیتالی سازی، موانع جهانی را مختل می کنیم و اوراق قرضه اجتماعی را تقویت می کنیم. ما کسب و کارهای بهتر، اقتصادهای قوی تر، و درک عمیق تر از افراد و فرهنگ ها را ایجاد خواهیم کرد. جهان دیجیتال است شما هم می توانید باشید

تجربه

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master in International Business (MIB Campus)

Campus تمام وقت November 2018 آمریکا San Jose

[+]

دانش آموزان در گروه هایی با تمرکز بر دیجیتال کردن یک شرکت شریک کار می کنند. در طول دوره، دانش آموزان مهارت های دیجیتالی جدید خود را در پروژه کسب و کار می گیرند. پروژه ستون فقرات تحت نظارت مربیان است که هر 3 هفته یک بار با گروه های دانشجویی ملاقات می کنند و هدایت توسعه پروژه را می دهند. طرح نهایی دیجیتال به صاحبان کسب و کار و یک هیئت اساتید در پایان دوره کارشناسی ارشد ارائه می شود.

[-]