توضیحات رسمی را مطالعه کنید

* IPSL Institute for Global Learning هیجان زده است که به صورت خودکار USD 8000 کمک هزینه تحصیلی برای همتایان بهار 2019 اعلام شود.

IPSL Institute for Global Learning تعریف مجدد آموزش عالی در قرن بیست و یکم را فراهم می آورد - استفاده از مشارکت های بین المللی که بین مرزهای بین دانشگاه ها و جامعه را از بین می برند و عمدتا تجربیات یادگیری دانش آموزان را به چالش ها و فرصت های جهان امروز هدایت می کند. محیط آموزشی منحصر به فرد ما با استحکام فکری، باز بودن، متقابل، خلاقیت و مهارت و عزم و اراده برای توانمندسازی مشخص می شود.

IPSL، که در سال 1982 تأسیس شد، به عنوان "مشارکت بینالمللی خدمات یادگیری ™ و رهبری" شناخته شده است، یک سازمان آموزشی است که در خدمت دانش آموزان، کالج ها، دانشگاه ها، موسسات غیر انتفاعی و سایر سازمان های خدماتی در سراسر جهان با حمایت از برنامه هایی است که خدمات داوطلبانه را به جامعه و تحصیلات دانشگاهی.

با توجه به سنت ما به عنوان پیشگامان آموزشی، IPSL به تازگی جدیدترین ابتکار خود را در سال 2017 راه اندازی کرده است ... سازماندهی و فعالیت اجتماعی و یا به سادگی "COSA".

چه چیزی IPSL را انگیزه می دهد؟

IPSL با ایجاد تسهیل روابط و یادگیری بین دانشجویان و عوامل تغییر اجتماعی در سراسر جهان اقدامات بین المللی را اخلاق، قابل دسترس و پایدار تر می کند. بر خلاف کارآموزی، IPSL دانشجویان را «جایگزین نمیکند»، بلکه به جای فرصتی برای دانش آموزان برای ارتباط با سازمانهای تغییر اجتماعی ما (شرکای ما) در 4 کشور ارائه می دهد.

امروزه IPSL، یک شرکت اجتماعی مزایده ثبت شده (B-Corp) ، برنامه های فارغ التحصیل شده و اعتباردهنده، برنامه های یادگیری دوره های کارشناسی در سراسر جهان را ارائه می دهد که شامل بیش از 4،000 دانش آموز از بیش از 400 دانشگاه یا کالج در ایالات متحده و 25 کشور دیگر شرکت کرده اند. IPSL بیش از 83 درصد از درآمد برنامه های ما را به طور مستقیم به جوامعی که در خدمت ما هستند، سرمایه گذاری می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

IPSL Institute for Global Learning

از طریق سمینارهای انعکاسی مستقل و طراحی شده توسط IPSL، "سازماندهی جامعه و فعالیت اجتماعی (COSA)" دانش آموزان پایه ای از تاریخ و شیوه های کلیدی ایجاد جامعه و مشارکت مدنی، ... [+]

کارشناسی ارشد در سازماندهی جامعه و فعالیت اجتماعی (COSA) دارای شرایطی است که در خارج از کشور تحصیل می کند و برای پاسخگویی به تقاضای بین المللی برای رهبران اخلاقی است که می توانند به طور مؤثر مشارکت و تسهیل جوامع را درگیر و تسهیل کنند.

شبیه به IPSL Institute for Global Learning در زمینه توسعه بین المللی است

فارغ التحصیلان اخیر در موضوعات زیر متمرکز شده اند:

توسعه مبتنی بر جامعه،مسائل بهداشت جهانی،عدالت محیط زیستحمایت از معلولیت،آموزش بین المللیصلح و آشتی،حقوق بومیتوسعه پايدار، ... و دیگر زمینه های هیجان انگیز در توسعه بین المللی است... [-]
آمریکا پورتلند پرو کوسکو کلمبیا مدلان ویتنام هانوی تانزانیا آروشا یونان تسالونیکی ساموتراکی  + 9 بیشتر
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
13 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IPSL Institute for Global Learning

برنامه درسی مستقل طراحی و سرپرستی که به مسائل اجتماعی فعلی پاسخ می دهد، هماهنگ با فرصت های خدمات و تحقیق و منعکس کننده منافع دانش آموزان و آخرین روند در زمینه توسعه بین ا ... [+]

استاد هنرهای توسعه بین المللی

شبیه به IPSL Institute for Global Learning در سازماندهی جامعه و فعالان اجتماعی (COSA)، دانش آموزان برای کار با سازمان های غیر انتفاعی، دولت و سازمان های اجتماعی، از طریق یک برنامه بین رشته ای آماده می شوند که آموزش آکادمیک دقیق را با توسعه مهارت های مهارت خدمات داوطلبانه در چندین کشور. دانش آموزانی که دنبال برنامه IDS هستند، حداقل تعداد دوره های نظریه توسعه را در خارج از کشور می گیرند. *... [-]

آمریکا پورتلند پرو کوسکو کلمبیا مدلان کارتاژنا ویتنام هانوی تانزانیا آروشا یونان تسالونیکی ساموتراکی  + 10 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
13 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی