IPSL Institute for Global Learning

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IPSL Institute for Global Learning تعریف مجدد آموزش عالی در قرن بیست و یکم را فراهم می آورد - استفاده از مشارکت های بین المللی که بین مرزهای بین دانشگاه ها و جامعه را از بین می برند و عمدتا تجربیات یادگیری دانش آموزان را به چالش ها و فرصت های جهان امروز هدایت می کند. محیط آموزشی منحصر به فرد ما با استحکام فکری، باز بودن، متقابل، خلاقیت و مهارت و عزم و اراده برای توانمندسازی مشخص می شود.

IPSL، که در سال 1982 تأسیس شد، به عنوان "مشارکت بینالمللی خدمات یادگیری ™ و رهبری" شناخته شده است، یک سازمان آموزشی است که در خدمت دانش آموزان، کالج ها، دانشگاه ها، موسسات غیر انتفاعی و سایر سازمان های خدماتی در سراسر جهان با حمایت از برنامه هایی است که خدمات داوطلبانه را به جامعه و تحصیلات دانشگاهی.

با توجه به سنت ما به عنوان پیشگامان آموزشی، IPSL به تازگی جدیدترین ابتکار خود را در سال 2017 راه اندازی کرده است ... سازماندهی و فعالیت اجتماعی و یا به سادگی "COSA".

چه چیزی IPSL را انگیزه می دهد؟

IPSL با ایجاد تسهیل روابط و یادگیری بین دانشجویان و عوامل تغییر اجتماعی در سراسر جهان اقدامات بین المللی را اخلاق، قابل دسترس و پایدار تر می کند. بر خلاف کارآموزی، IPSL دانشجویان را «جایگزین نمیکند»، بلکه به جای فرصتی برای دانش آموزان برای ارتباط با سازمانهای تغییر اجتماعی ما (شرکای ما) در 4 کشور ارائه می دهد.

امروز ، IPSL ، برنامه های تحصیلات تکمیلی کاملاً معتبر و برنامه های آموزش کارآموزی دارای اعتبار ، در ملل سراسر جهان را ارائه می دهد — که در آن بیش از 4000 دانشجو از بیش از 400 دانشگاه یا کالج در ایالات متحده و 25 کشور دیگر شرکت کرده اند. IPSL بیش از 83٪ از درآمدهای برنامه خود را مستقیماً به جوامعی که در آن خدمت می کنند برمی گرداند.

مکان ها

پورتلند

Address
4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200
97214 پورتلند, اورگان, آمریکا

کوسکو

Address
کوسکو, کوسکو, پرو

مدلان

Address
مدلان, آنتیکویا, کلمبیا

هانوی

Address
هانوی, هانوی, ویتنام

تسالونیکی

Address
تسالونیکی, تسالونیکی, یونان

کارتاژنا

Address
کارتاژنا, بولیوار, کلمبیا

San Lucas Tolimán

Address
San Lucas Tolimán, بخش Sololá, گواتمالا