International Center of Photography

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هر سال خدمت به بیش از 5000 دانش آموزان بزرگسال و نوجوان، مدرسه ICP ارائه می دهد آموزش عکاسی برای هر سطح، از کلاس ها و کارگاه به گواهی و برنامه های کارشناسی ارشد.

ما شما را با مهارت ها و چشم انداز پشتیبانی برای انتقال مفهوم از طریق تصاویر خود را و ساخت یک بدن از کار متعهد به ساخت یک تفاوت.

دانشکده ICP است به پرورش استعداد های جدید اختصاص داده شده و نشان دهنده برخی از پزشکان انجام شده ترین و نوآورانه در جهان، ارائه راهنمایی متخصص و دیدگاه های داخل را در زمینه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در عکاسی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Hell's Kitchen

برنامه وزارت امور خارجه ICP-بارد ارائه می دهد یک اکتشاف دقیق از تمام جنبه های عکاسی از طریق یک برنامه درسی یکپارچه از حرفه ای و استودیو عمل، مطالعه انتقادی، و پروژه های رزیدنت هنرمند. [+]

برنامه پذیرش برای پاییز 2017 برنامه وزارت امور خارجه ICP-بارد ارائه می دهد یک اکتشاف دقیق از تمام جنبه های عکاسی از طریق یک برنامه درسی یکپارچه از حرفه ای و استودیو عمل، مطالعه انتقادی، و پروژه های رزیدنت هنرمند. در مورد برنامه این برنامه ICP-بارد وزارت امور خارجه ارائه می دهد یک اکتشاف به راه هایی که در عکس عمل در جامعه است. از 60 واحد مورد نیاز برای کارشناسی ارشد در رشته هنرهای زیبا پوشش تولید یک نمایشگاه انفرادی نهایی آثار هنری اصلی، شرکت در نمایشگاه گروهی نهایی، یک نشریه تجمعی، و همچنین از اتمام تکالیف کلاس و کارآموزی. روش ICP-بارد بر دید خلاقانه و باز بودن به بررسی تکرار بسیاری از تصویر، از عکاسی را به تصویر برداری دیجیتال، نصب و راه اندازی، و تصویری. با در نظر گرفتن چگونه عکس ایجاد می کند، ارائه شده است، مورد بحث قرار گرفته، استفاده می شود، و مستند، دانش آموزان دانش صمیمی از راه هایی که تصاویر به طور فزاینده ساختار جامعه مدرن و آگاهی به دست آورید. سمینارها فارغ التحصیل، که توسط دستگاه ICP-بارد اعضای هیات علمی اصلی منجر شد، ترکیب در عمق مطالعه، بحث فشرده، و کار فردی است. دانش آموزان همچنین درک درستی از نقش مورخان هنر از طریق همکاری با تیم نگهداری ICP و آرشیو گسترده موزه به دست آورید. در انجام این کار، دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه نمایشگاه ها سرپرستی، آرشیو نگهداری می شوند، و تحقیقات انجام شده است. در پروژه های هنرمند مقیم و کارآموزی، دانش آموزان دست اول از هنرمندان... [-]

ویدئو ها

Take a Virtual Tour of the ICP School

تماس
آدرس محل سکونت
1114 6th Ave,
New York, NY 10036

Newside, Pennsylvania, US
آدرس محل سکونت
Hell's Kitchen, New York, US