Jon M. Huntsman School of Business, Utah State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جان هانتسمن M. مدرسه کسب و کار، دانشگاه ایالتی یوتا هدف از جان هانتسمن M. مدرسه کسب و کار این است که یک شتاب دهنده حرفه ای برای دانش آموزان ما و یک موتور رشد برای جوامع ما، دولت، ملت و جهان است. آموزش و پرورش ما این است که حدود چهار ستون ما متمرکز:

با هفت رشته در مقطع کارشناسی و شش درجه کارشناسی ارشد، دانشجویان هانتسمن یک از گزینه های مختلف آموزشی در زمینه کسب و کار به مطالعه است. چشم انداز جهانی از دانش آموزان هانتسمن است که از طریق برنامه در خارج تحصیل که دانش آموزان به 20 کشور می فرستد، در سال گسترش یافته است. مدرسه هانتسمن نیز در بیش از 15 کشور در هر سال می بیند دانشجویان کارآموز آن است. این که آیا شما در مقطع کارشناسی که می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به شروع کسب و کار خود و یا یک مدیر اجرایی که می خواهم به گسترش ارتباطات جهانی خود را در حالی اخذ مدرک کارشناسی ارشد خود را، یک مکان برای شما در جان M. مدرسه هانتسمن از کسب و کار وجود دارد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت در سیستم های اطلاعاتی

Campus تمام وقت 12 - 16  September 2018 آمریکا Logan

برنامه MMIS در Huntsman School کسب و کار جان مون هانتسممن یک برنامه نوآورانه مبتنی بر پروژه است که برای حل مشکلات تجاری از طریق استفاده از فناوری طراحی شده است. آن را با نام STEM مشخص می کند (گزینه کاری 29 ماهه پس از فارغ التحصیلی) در مدیریت پایگاه داده و تجزیه و تحلیل، به طور مداوم جذب بسیاری از دانش آموزان با استعداد از سراسر جهان است. [+]

چرا MMIS؟

برنامه MMIS در Huntsman School کسب و کار جان مون هانتسممن یک برنامه نوآورانه مبتنی بر پروژه است که برای حل مشکلات تجاری از طریق استفاده از فناوری طراحی شده است. آن را با نام STEM مشخص می کند (گزینه کاری 29 ماهه پس از فارغ التحصیلی) در مدیریت پایگاه داده و تجزیه و تحلیل، به طور مداوم جذب بسیاری از دانش آموزان با استعداد از سراسر جهان است.

پایگاه داده گسترده و تجزیه و تحلیل داده ها

تمرکز اصلی برنامه MMIS مربوط به داده های بزرگ، مدیریت پایگاه داده و Data Analytics می باشد. به دست آوردن بینش در فرآیندهای کسب و کار که تسهیل تصمیم گیری را بهبود می بخشد، هدف همه چیز اطلاعات است. در واقع، داده ها سبب بهبود تصمیم گیری برای کسب و کار می شوند.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
3500 Old Main Hill
Business 515

Logan, Utah, 84322 US