Humboldt International University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بین المللی هومبولت متعهد به خدمت یادگیرندگان مادام العمر از طریق آموزش از راه دور، آماده سازی آنها برای دانش مشترک جهانی است. پنج اصل اساسی ما به دنبال وجود دارد:

 1. شایستگی، ارزش حرفه ای و اخلاق که اجازه می دهد فارغ التحصیلان به کارشناسی کارشناسی ارشد مجموعه ای از دانش و توانایی های انضباطی برای کمک به آنها دانش خود را اعمال می شود در تنظیمات در دنیای واقعی و توسعه یادگیری مادام العمر به بهبود حرفه خود.
 2. تفکر انتقادی و حل مشکل را به کمک به فارغ التحصیلان دست آوردن توانایی برای شناسایی و ارزیابی مسائل، توسعه مهارت های تفکر انتقادی، توصیه راه حل برای پیاده سازی تغییرات و سپس ارزیابی نتایج.
 3. یادگیری تیمی که بر روی توسعه، توانایی دانش آموزان را برای رهبری تیم از طریق ترکیبی از مهارت های فعالیتهای فردی و گروهی با هدف ترویج یادگیری فکری و فنی، و همچنین فراهم اعتبار سنجی و بررسی ایده های جدید تمرکز دارد.
 4. شرکت در یک فرایند یادگیری با هدف احترام به تنوع انسانی و رفتار به شیوه ای تحمل نسبت به همکاران و کسانی که آنها را در راه است که می توانید ایده در یک محیط باز بودن فکری ارتباط برقرار کنند.
 5. استفاده از اطلاعات در یک طیف گسترده ای از قابلیت های تحقیقاتی از طریق جمع آوری، تجزیه و تحلیل اعتبار و صحت اطلاعات جمع آوری شده، صرف نظر از منبع، در حالی که با استفاده از این اطلاعات برای رسیدگی به مسائل و یا به عمل آورند.

فاصله محیط زیست آموزش و پرورش

فاصله محیط زیست آموزش و پرورش است از تشکیل آموزش ماژول آموزشی، سیستم مدیریت تکیه (همزمان و ناهمزمان سیستم عامل) و سیستم اداری. دانش آموزان امکان دسترسی به سیستم ها 365 روز در سال, 24 ساعت شبانه روز. برای دسترسی به دانش آموزان دانشگاه آموزش از راه دور و مدرسان نیاز به کامپیوتر با دسترسی به اینترنت. دانش آموزان هر یک از نام کاربری و رمز عبور خود را برای دسترسی به پلت فرم. محیط زیست آموزش از راه دور است تا برای حداکثر تعامل بین دانش آموزان و مدرسان خود را تنظیم.

حداقل سیستم مورد نیاز برای دسترسی به دوره های آنلاین

نرم افزار

 • کامپیوتر با هر نوع سیستم عمل مانند مک OSX، ویندوز XP یا بالاتر، لینوکس و آندروید
 • مرورگر اینترنت: سافاری، اینترنت اکسپلورر 8X یا بعد، مایکروسافت لبه، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم (هر مرورگر دیگر ممکن است اما کار برخی از منابع به درستی نمی تواند کار کند)
 • دسترسی به اینترنت، اتصال با سرعت بالا شدت توصیه می شود
 • برنامه کلمه نرم افزار پردازش، مانند مایکروسافت ورد و یا از Apache آفیس اپن سورس نوشتن
 • برنامه Adobe Acrobat Reader برای باز کردن و ذخیره فایل های PDF و یا هر دیگر PDF بیننده مشابه
 • نرم افزار تشخیص ویروس است که باید نصب شود و به روز نگه داشته

سخت افزار

 • دسکتاپ کامپیوتر، تبلت یا لپ تاپ
 • CPU پردازنده دو هسته ای یا سریعتر
 • حافظه (RAM) 4 گیگابایت و یا بیشتر
 • اتصال به اینترنت WiFi و یا سیمی (دسترسی به اینترنت)
 • دوربین وب (1.3 مگاپیکسل یا بیشتر)
 • چاپگر (اختیاری)
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • اسپانیایی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید Online DBA » بازدید کنید Health کاردانی علوم » بازدید کنید کاردانی علوم » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید درجات دکترای آموزش » بازدید کنید مقطع کاردانی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در رهبری سازمانی

Online پاره وقت 18  September 2019 آمریکا USA Online

هدف از کارشناسی ارشد در رشته رهبری سازمانی است که دانش آموزان را قادر به کسب دانش و توسعه شایستگی های که آنها را رهبران موثر در هر سطح از یک سازمان است. استاد علوم در درجه رهبری سازمانی دانش آموزان آماده برای تبدیل شدن به رهبران به خدمت در سازمان پویا امروز. [+]

هدف از کارشناسی ارشد در رشته رهبری سازمانی است که دانش آموزان را قادر به کسب دانش و توسعه شایستگی های که آنها را رهبران موثر در هر سطح از یک سازمان است.

استاد علوم در درجه رهبری سازمانی دانش آموزان آماده برای تبدیل شدن به رهبران به خدمت در سازمان پویا امروز. دانش آموزان دانش، مهارت به دست آورید، و ابزار لازم برای رهبری سازمان خود را از طریق تغییرات پیچیده در جامعه جهانی ما به طور مداوم تبدیل سازمان خود را از طریق توسعه و فرآیندهای حرفه ای، و اجرای طرح های استراتژیک به منظور حفظ یک مزیت رقابتی. این برنامه درجه عمدتا در تعامل رهبر پیرو، ارتباطات میان فرهنگی، مربیگری، موثر، و تیم توسعه، منجر تغییرات سازمانی، تفکر استراتژیک، رهبری پروژه، و نظریه انگیزه رفتاری.... [-]


ویدئو ها

Por qué estudiar en Humboldt International University

تماس
آدرس محل سکونت
4000 W Flagler ST
USA Online, 33134 US
رسانه های اجتماعی