توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هر دستاورد بزرگ با رویا شروع می شود. ما می دانیم، چون رویاها را هر روز یکبار واقعی می بینیم. هر آنچه که به نفع شماست، هرچه اهداف خود را میطلبید، به هر فرصتی برای موفقیت آنها در Holy Family University .

Holy Family University که در سال 1954 توسط خواهران خانواده مقدس ناصر تاسیس شده است، یک Holy Family University جامع چهار ساله در فیلادلفیا است. حدود نیمی از 3500 دانشجوی دانشگاه در یک دوره کامل یا نیمه وقت در برنامه سنتی کارشناسی ثبت نام می شوند. دانش آموزان باقیمانده بزرگسالانی هستند که در برنامه های فارغ التحصیل یا برنامه های درجه بندی شده سریع برای بزرگسالان کار می کنند.

بیش از 45 برنامه درسی از چهار مدرسه در دسترس است: هنر

این دانشگاه در پردیس شمال شرقی فیلادلفیا واقع شده است که به عنوان خانه برنامه کارشناسی سنتی کار می کند و دوره های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد. پردیس شمال شرقی فیلادلفیا نیز مسکن دانشجویی را برای کارشناسی تمام وقت ارائه می دهد.

خانواده مقدس - Newtown در Newtown Township، Bucks County واقع شده است ، و برنامه های کارشناسی در برنامه های آموزش و پرورش، برنامه های فارغ التحصیل، و دوره های آموزشی در برنامه های شتاب را انتخاب می کند.

به خصوص برای دانش آموزان بالغ طراحی شده است، خانواده مقدس - Woodhaven در شهرستان Bensalem، Bucks شهرستان ، خدمت به عنوان بخش آموزش گسترده و آموزش مداوم و برنامه های درجه شتاب. MBA شتابی دانشگاه نیز در کلیسای جنوب غربی فیلادلفیا در کلیسای Gloria Dei (Old Swedes) واقع شده است که در خیابان کلمبوس و خیابان مسیحی واقع شده است.

احترام به فرد، عزت نفس انسان. با الهام از خواهران خانواده مقدس ناصری که این دانشگاه را تاسیس کردند، این ارزشها در هسته نهاد ما قرار دارد. آنها ارزش هایی هستند که در اینجا آموزش داده می شوند، اما حتی بیشتر، آنها ارزش هایی هستند که در اینجا زندگی می کنند. نگرانی ما نسبت به ارزش های اخلاقی و عدالت اجتماعی، برنامه های ما را هدایت می کند و همه چیز را که ما انجام می دهیم غنی می کند.

چشم انداز

با الهام از سنت آموزش و پرورش کاتولیک و ارزش های خواهران خانواده مقدس ناصره، مدرسه مدیریت بازرگانی به منظور ارائه آموزش و پرورش کسب و کار با کیفیت بالا، که به دانش آموزان به رهبران اجتماعی و ارائه دهنده خدمات به دیگران تبدیل می شود، به صورت منطقه ای و ملی شناخته می شود.

مأموریت

مأموریت مدرسه بر پایه ای از هنرهای لیبرال ساخته شده است تا آموزش و پرورش کسب و کار با کیفیت بالا را در یک محيط دانش آموز محور، که رهبری، آگاهی جهانی و چند فرهنگی و مسئولیت اجتماعی را تقویت کند، فراهم کند.

فارغ التحصیلان مدرسه دارای دانش کاربردی در رشته های کسب و کار و توانایی:

 • رهبری اخلاقی،
 • به طور موثر ارتباط برقرار کنید
 • فکر کنید به طور انتقادی
 • استفاده از تکنولوژی کسب و کار
 • حل مشکلات،
 • کار در تیم ها و
 • مدیریت تغییر

مدرسه متعهد به پیشرفت تحصیلی و بهبود مستمر است.

ارزش های

ما به نحوی عمل می کنیم که نشان دهنده تعهد عمیق و اعتقاد ما به:

 • صداقت، صداقت و اخلاق در تمام تلاش ها
 • محبت، مهربانی و احترام به همه،
 • آموزش و یادگیری مرتبط و مشارکتی و تجربی در همه برنامه ها،
 • مشاوره و ارائه راهنمایی دانشجویان،
 • بورس تحصیلی کاربردی و آموزشی
 • ادامه کار حرفه ای و
 • تعهد و مسئولیت پذیری به جامعه آموزشی

ما خودمان را برای زندگی این ارزش ها و تمرین آنچه که ما آموزش می دهیم برگزار خواهیم کرد.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Holy Family University

برنامه مدیریت سیستم های اطلاعاتی برای یک حرفه ای کار با مدرک کارشناسی در هر زمینه که مایل به پیشبرد / حرفه ای خود را در زمینه مدیریت سیستم های اطلاعاتی طراحی شده است. ... [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت سیستم های اطلاعاتی

برای حرفه ای، که نیاز به درک و مدیریت سیستم های اطلاعاتی و کسی که به دنبال پیشبرد / کار خود را به او، این برنامه فارغ التحصیل در مدیریت سیستم های اطلاعاتی ارائه می دهد یک فرصت برای مطالعه مناطق جدیدی از سیستم های مدیریت اطلاعات و به دست آوردن درک گسترده در این زمینه.

برنامه مدیریت سیستم های اطلاعاتی برای یک حرفه ای کار با مدرک کارشناسی در هر زمینه که مایل به پیشبرد / حرفه ای خود را در زمینه مدیریت سیستم های اطلاعاتی طراحی شده است. ... [-]

آمریکا فیلادلفیا
سپتامبر 2020
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Holy Family University

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی ارائه می دهد یک فرصت برای مطالعه مناطق جدیدی از مدیریت و به دست آوردن درک گسترده ای از زمینه و یا تلاش می کنند. ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی

برای منابع انسانی حرفه ای به دنبال پیشبرد حرفه خود و افرادی که به دنبال پیشرفت حرفه ای در حرفه های مدیریتی، برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی ارائه می دهد یک فرصت برای مطالعه مناطق جدیدی از مدیریت و به دست آوردن درک گسترده ای از زمینه و یا تلاش می کنند.

نکته مهم این برنامه این است برای به دست آوردن دانش از شیوه های فعلی در مدیریت منابع انسانی. ... [-]

آمریکا فیلادلفیا
سپتامبر 2020
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی