Harrisburg University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Harrisburg University علم و فناوری Harrisburg University : کشف از اینجا آغاز می شود

نوآوری باعث می شود دنیا به دور خود بگردد و Harrisburg University علوم و فنون Harrisburg University چرخش خود را می چرخد. در اینجا ، تخیل و علم در جوجه کشی ایده ها و شکل گیری پیشرفت های در حال تغییر زندگی ادغام می شوند.

اساتید و دانشجویان HU ، شور و اشتیاق خود را برای سفر به سفر کشف می کنند. دستور العمل آنها برای موفقیت آمیزه ای از تحقیقات دقیق ، خرد دانشگاهی و دانش دنیای واقعی است. آنها با هم ، فن آوری های دلپذیر ذهن ، به دنبال محصولات تجاری ، فرایندهای کارآمد و ویژگی های ارزشمند معنوی را توسعه می دهند.

people, girls, women

چرا تحصیل در Harrisburg University ؟

مبتکرانه با طراحی

بسیاری از مشاغل پر سرعت در اقتصاد بخش فناوری و به دلایل خوبی است: مشاغل ، سازمانهای دولتی و افراد بیش از هر زمان دیگری به فناوری وابسته هستند. Harrisburg University علم و فناوری Harrisburg University شما را آماده می کند تا از طریق برنامه های کارشناسی ارشد که به شما آموزش می دهد ، در این زمینه همیشه در حال تحول باشید.

 • جدیدترین تئوری ها و مفاهیم در حوزه شما
 • استراتژی های عملی برای استفاده از آن مفاهیم
 • قابلیت های همکاری مشترک
 • مهارت های تجزیه و تحلیل کمی پیشرفته
 • تصمیم گیری در سطح مدیریتی

________________________________________

تأکید بر تجربه

بخش عمده ای از مأموریت Harrisburg University این است که برنامه های آموزشی ما را به نیازهای خاص دنیای حرفه ای متصل کنیم. به همین دلیل ما بر ارائه برنامه های مدرک تجربی تمرکز می کنیم که به شما کمک می کنند مفاهیمی را که در سراسر برنامه درسی یاد می گیرید تلفیق کنید و آنها را عملی کنید.

مدرسان ما در زمینه هایی که تدریس می کنند دارای مدرک تحصیلی پیشرفته و تجربه شغلی پیشرفته ای هستند ، بنابراین شما حتی از زمانی که خود را تشکیل می دهید از بینش های فصلی آنها بهره مند خواهید شد

________________________________________

محتوای دوره تأیید شده توسط کارفرما

علاوه بر این ، ما می دانیم که برنامه های مدرک ما مهارت ها و توانایی هایی را که کارفرمایان اصلی این رشته می خواهند آموزش می دهند. به این دلیل است که ما از ورودی آنها خواسته ایم. هیئت مشاوره کارفرمایان ما شامل شرکت هایی مانند IBM و LinkedIn می شود.

تفسیر آنها به ما کمک می کند تا تمرکز دوره های خود را برای اطمینان از شما فارغ التحصیل شده برای پاسخگویی به نیازهای محل های کار فناوری امروز ، تأمین کنیم.

________________________________________

قابلیت استثنایی

علاوه بر مطالب درسی پیشرفته و ارتباط پیشرفته به دنیای کار ، Harrisburg University مایل اضافی را برای اطمینان از اینکه دانشجویان ما در حال سرمایه گذاری مقرون به صرفه هستند ، می رود. قیمت شهریه بسیار رقابتی ما با بسیاری از کالج های خصوصی دیگر مطلوب مقایسه می شود.

138934_pexels-photo-3182765.jpeg

دستیابی به موفقیت

در Harrisburg University متولد شده است ، جایی که تحقیقات باعث ایجاد نوآوری می شود و پیشرفت در دانشجویان ، دانشکده ها ، جامعه و جهان را به دنبال دارد.

ما داستانهای الهام بخش برای گفتن داریم:

 • بهبود بشریت از طریق علم و فناوری. ما در حال ایجاد یک آزمایش زمینی برای تشخیص زوال عقل در مراحل اولیه آن هستیم. برخی از دانش آموزان برای کشف پرده های اعتیاد به بازی های ویدئویی با مؤسسات معتبر ملی بهداشت همکاری می کنند.
 • افزایش تولید مواد غذایی و تقویت محیط زیست. یکی از راه اندازی های استاد HU با استفاده از فناوری سنجش آب برای افزایش بازده محصول ، 2.3 میلیون دلار سرمایه گذاری را به خود جلب کرده است. داشبورد دیجیتال از داده های با کیفیت آب به مباشران محیط زیست اطلاعات تازه ای در مورد اطلاعاتی ارائه می دهد که تصمیمات آنها را هدایت می کند.
 • غلبه بر موانع نژادی ، جنسیتی و اقتصادی اقتصادی برای یادگیری. بازی موبایل منحصر به فرد ایجاد شده توسط دانشجویان HU و اساتید آنها نجوم را آموزش می دهد حتی در حالی که اختلافاتی را که دانش آموزان از طریق دستگاه های تلفن همراه به یادگیری می آورند تحقیق می کند.

اینها فقط چند مورد از پیشرفت های هیجان انگیز است که هر روز در Harrisburg University اتفاق می افتد.

رتبه های علمی 2019-2020

 • شماره 1 دانشگاه STEM در ایالات متحده آمریکا (مجله Livewire شرکت)
 • شماره 1 دانشگاه بین المللی سال (مجله بینش دانشگاهی ایالات متحده)
 • شماره 1 بهترین برای یادگیری مبتنی بر تیم در مدیریت پروژه (OnlineMasters.com)
 • شماره 2 بهترین کالج های ایالات متحده برای دانشجویان هند (بررسی آموزش عالی)
 • # 8 بهترین کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه (OnlineMasters.com)
 • شماره 8 مقرون به صرفه ترین کارشناسی ارشد آنلاین در علوم داده (DataScienceDegreePrograms.net)
 • # 10 برنامه برتر مدیریت پروژه معتبر جهانی (PMI: موسسه مدیریت پروژه)
 • # 21 نوآورانه ترین دانشگاه منطقه ای شمال (اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی)
 • # 25 بهترین برنامه های رشته علوم داده

داستان Harrisburg University

Harrisburg University علم و فناوری Harrisburg University یک موسسه آموزشی خصوصی ، غیرانتفاعی ، کاملاً معتبر است که برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در زمینه های STEM ارائه می دهد. Harrisburg University در 25 آگوست 2001 ، درهای خود را افتتاح کرد و آن را به جوانترین دانشگاه پنسیلوانیا تبدیل کرد. هریسبورگ از کلاس اول خود با 113 دانش آموز استقبال کرد و امروز در آن بیش از 6000 دانش آموز از بیش از 100 کشور جهان زندگی می کنند.

مکان ها

هریسبورگ

Address
326 Market St
17101 هریسبورگ, پنسیلوانیا, آمریکا