Harrisburg University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره HU

چیزهای بسیار خوبی در مورد Harrisburg University . انتخاب بهترین دلیل برای حضور در دانشگاه در اینجا دشوار است. موارد زیر چند مورد از دانش آموزان ما است که آنها در مورد Harrisburg University بیشترین ارزش را دارند:

 1. ما به دلیل برنامه های برجسته علمی و فن آوری متمرکز دانشگاهی که منجر به مشاغل عالی می شود شناخته شده ایم.
 2. ما یکی از کمترین شهریه برای آموزش دانشگاه خصوصی در پنسیلوانیا و کمک هزینه های تحصیلی عالی و سایر کمک های مالی را ارائه می دهیم.
 3. با استقبال دانشجویان از 110 کشور جهان ، کالج دانشجویی ما یکی از متفاوت ترین قومی در کالج های خصوصی است. مهم نیست که چه کسی باشید ، در خانه احساس راحتی خواهید کرد.
 4. هر اصلی نیاز به کارآموزی دارد ، بنابراین شما می توانید تجربه دنیای واقعی را دریافت کنید که توسط کارفرمایان ارزش دارد.
 5. پردیس ما در قلب مرکز شهر هریسبورگ ، پایتخت پر رونق پنسیلوانیا واقع شده است ، جایی که فرصت های گسترده ای برای کارآموزی ، شغل و سرگرمی در آن وجود دارد.
 6. ما برنامه هایی را ارائه می دهیم که دانشجویان خود را برای مربیگری و ایجاد شبکه به جامعه تجاری متصل می کند - یک سرمایه عالی.
 7. در بین کالج های خصوصی به دلیل ارائه بورس تحصیلی ، رتبه 1 در کشور را کسب کرد.
 8. نامگذاری شده توسط دانشگاه سال سال توسط شرکت LiveWire.
 9. خانه های جدید و به سبک آپارتمان در سراسر خیابان از کلاس های شما.
 10. دانشکده تجارب شرکت و صنعت خود را با پروژه های مفید ادغام می کند.
 11. در سال اول کلاس های خود را در کلاس های اصلی خود شروع کنید.

تاریخچه مختصری از Harrisburg University

Harrisburg University علم و فناوری هریسبورگ در 12 دسامبر سال 2001 در مشترک المنافع پنسیلوانیا گنجانیده شد ، و این نخستین دانشگاه مستقل علمی متمرکز و غیر محور ، غیرانتفاعی بود که در بیش از 100 سال در پنسیلوانیا تأسیس شد. Harrisburg University برای رفع نیاز منطقه پایتخت به افزایش فرصتهای تحصیلی در مشاغل علمی ، فناوری ، مهندسی و ریاضی (STEM) ایجاد شد و این یک گام بزرگ برای جذب ، آموزش و حفظ نیروی کار متنوع دانش بنیان قرن بیست و یکم پنسیلوانیا است. .

نیاز به دانشگاه جدید

در سال 1981 ، هریسبورگ یک شهر صنعتی بود که بخش تولید آن در حال کاهش است و به عنوان دومین شهر مضطرب کشور شناخته شد. مشاغل با مهارت بالا و دستمزد دیگر مانند گذشته ایجاد نمی شدند ، و منطقه فاقد نیروی کار تحصیل کرده ای بود که بتواند در رشد اقتصادی دانش بنیان منطقه رونق ببخشد. علاوه بر این ، علی رغم 20 کالج دیگر در مجاورت ، منطقه دچار فرار مغزی فنی شد.

رهبران جامعه تشخیص دادند كه جهت جدیدی برای منطقه لازم است. با استفاده از قدرت هریسبورگ به عنوان یک سرمایه ایالتی ، این رهبران تصمیم گرفتند با ایجاد یک موسسه آموزش عالی خود که برای پرداختن به نیازهای تکنولوژیکی و علمی یک نیروی کار قرن بیست و یکم ایجاد کرده است ، یک پایگاه اشتغال پایدار ایجاد کرده و اقتصاد آن را احیا کنند. این گروه از مشاغل ، دولت و رهبران دانشگاهی نیازهای خاص این اقتصاد جدید را از آموزش و صنعت گرفته تا مالیات و حمل و نقل ارزیابی کردند. آنچه آشکار شد اهمیت پیوند آموزش و توسعه با توسعه اقتصادی بود.

برای این گروه مشخص بود که آموزش عالی و مجموعه مهارتهای جدید برای رشد شغلی مورد نیاز است زیرا سن پیشرفت فن آوری در حال ظهور و مواد جدید محصولات و فرایندهای پیشرفته تری را به صنعت ، دفتر تجاری و خرده فروشی وارد می کند. تولید دیگر یک فرایند تکراری با مهارت و مهارت کم بود ، بلکه شامل سطح بالایی از دانش فنی همراه با تصمیم گیری و مهارت های تیم سازی قدرتمند بود. قلاده ها دیگر آبی یا سفید نبودند و کارگران برای ادامه مهارت های جدید و شکوفایی در محل کار باید آموزش های مادام العمر را در آغوش بگیرند.

با وجود تعداد کمی از کارگران دارای تحصیلات فن آوری ، رشد اقتصادی منطقه به بخش هایی با مشاغل کم درآمد و چشم انداز بلند مدت تیره تر وابسته است. ما در معرض خطر قرار گرفته ایم که یکی از رهبران تجارت به عنوان "اقتصاد انبار" توصیف کند.

آموزش و پرورش نیاز به تأکید بر علم و فناوری دارد ، از کلاس های متوسطه تا کالج و سالن سخنرانی دانشگاه. اما در منطقه دو میلیون نفری که هریسبورگ بزرگترین شهر و همچنین پایتخت ایالتی بود ، هیچ موسسه چهار ساله ای وجود نداشت که در درجه اول روی علوم و فناوری تمرکز داشته باشد. این منطقه از حضور دانشگاهی قوی در دانشگاه برخوردار بود و چندین مؤسسه هنری لیبرال بسیار مورد توجه ، اما هیچ کدام روی موضوعات اصلی که یک اقتصاد رو به رشد و در حال تغییر نیاز دارد ، متمرکز نبودند: STEM - علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضی. علاوه بر این ، دانشگاه های منطقه علاقه چندانی به ارائه برنامه هایی ندارند که به طور انحصاری روی موضوعات STEM متمرکز شده اند ، و چاره ای جز ایجاد دانشگاه کاملاً جدید از ابتدا ندارند.122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg StockSnap / Pixabay

پیوند آموزش عالی به توسعه استراتژیک اقتصادی

وارد Harrisburg University علوم و فنون Harrisburg University ، یک موسسه آموزشی شهری خصوصی شوید که صلاحیت هایی را فراهم می کند که ناوبری موفقیت آمیز حرفه های STEM توسط همه دانشجویان را تشویق می کند. Harrisburg University در 25 آگوست درهای خود را افتتاح کرد و از نخستین کلاس 113 دانشجویی خود استقبال کرد. دانشگاه نمایانگر توسعه اقتصادی مبتنی بر STEM است و به یک طرح برای اتاق های بازرگانی در سراسر کشور تبدیل شده است تا سود سهام استعدادیابی خود را برآورده سازند.

مأموریت اصلی Harrisburg University پیوند دادن آموزش به نیازهای تجاری در منطقه است. مدتها قبل از پذیرش یک درخواست واحد ، مدیریت ارشد با بیش از 100 مدیر ارشد اجرایی شرکت هایی در سراسر کشورهای مشترک المنافع برای تعیین نیازهای نیروی کارشان ملاقات کرد. براساس پاسخ ها ، دانشگاه برنامه درسی خود را طراحی کرده است. اعضای صنعت منطقه ای همچنین در تدوین برنامه درسی دوره دانشگاه و شرکت به عنوان اعضای هیئت علمی و مشاوران برنامه شرکت می کنند. علاوه بر این ، چندین دوره کارآموزی الزامی است.

مکان دانشگاه در نزدیکی بسیاری از مشاغل است که دانشجویان HU در آن دوره کارآموزی را انجام می دهند. این رابطه متقابل به دانشجویان این امکان را می دهد تا تجربه واقعی کار را در بخش فناوری کسب و کار و شرکت ها بدست آورند تا کارمندان دارای مهارت های قبلی را بدست آورند که بتوانند برای نیازهای خاص صنعت خود آموزش و آموزش دهند. HU با هماهنگی درجات کارشناسی سنتی با توسعه نیروی کار مبتنی بر علم و فناوری ، HU به تحریک رشد اقتصاد دانش بنیان در مرکز پنسیلوانیا کمک می کند ، نیروی کار منطقه را برای شرکت در موفقیت در اقتصاد دانش بنیان قرن بیست و یکم قرار می دهد.

این دانشگاه پشتیبانی خارجی از بخش شرکت ها ، افراد خصوصی و دولت ایالتی و فدرال دریافت می کند. شرکت های Fortune 500 و سایر شرکت های برجسته مانند شرکت Hershey ، شرکت پزشکی پزشکی ، PPL ، Gannett Fleming ، شرکت تجهیزات برادران Cleveland ، Tyco Electronics و بیمه ملی Penn همگی از این دانشگاه حمایت کرده اند.

الگوی یادگیری تجربی دانشگاه ، همراه با آماده سازی و پیشرفت شغلی ، منجر به مشارکت همگام با رسالت و چشم انداز دانشگاه شده است. Harrisburg University با داشتن یک هیئت امنای بصری و یک تیم مدیریتی با تجربه ، از نظر موقعیت ، در رشد ، پیشرفت و پاسخگویی به فراخوان مشترک المنافع برای نیروی کار مستقر در STEM موقعیت مناسبی دارد.

اعتباربخشی

 • Harrisburg University علم و فناوری Harrisburg University توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده ، خیابان 3624 Market Street ، فیلادلفیا ، پنسیلوانیا 19104 معتبر شناخته شده است. کمیسیون آموزش عالی ایالت های میانه یک آژانس اعتباربخشی نهادی است که توسط وزیر آموزش و پرورش ایالات متحده و شورای عالی شناخته شده است. اعتبارنامه آموزش.
 • برنامه های ارائه شده توسط وزارت آموزش پنسیلوانیا ، دفتر پس از آموزش و آموزش بزرگسالان ، خیابان 333 Market ، هریسبورگ ، پنسیلوانیا 17126 مجاز است.
 • کمیسیون آموزش عالی مریلند مجوز فعالیت در مرکز آموزش عالی مریلند جنوبی برای کارشناسی ارشد علوم در فن آوری های یادگیری و کارشناسی ارشد علوم در مهندسی سیستم های اطلاعاتی و برنامه های مدیریت را صادر کرد.
 • تأیید شده برای شرکت در برنامه های فدرال چهارم ، کمک های دانشجویی HEA توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده ، هفتم
 • تأیید شده توسط وزارت آموزش پنسیلوانیا برای جانبازان و افراد وابسته واجد شرایط برای به دست آوردن مزایای آموزش از طریق دولت جانباز (VA).
 • تصویب شده توسط اداره جانبازان برای شرکت در برنامه "روبان زرد".
 • طبق قانون فدرال توسط وزارت امنیت داخلی - مهاجرت و اجرای گمرک ایالات متحده (DHS-USICE) به عنوان یک نهاد واجد شرایط برای سیستم اطلاعات بازدید کنندگان دانشجویی و تبادل (SEVIS) برای ثبت نام از دانشجویان غیر مهاجر مجاز است.
 • توافق نامه بندي با يك موسسه آموزش عالي نيز به دانشجويان مجاز به ثبت نام در برنامه هاي مقطع كارشناسي ارشد اجازه مي دهد اعتبارات را به برنامه هاي خاص درجه در دانشگاه منتقل كنند. این دانشگاه با موسسات زیر توافق نامه ای دارد: کالج جامعه ای منطقه هریسبورگ؛ کالج جامعه ای از شهرستان بالتیمور؛ کالج جامعه لیب کربن؛ دانشکده هنر هوسیا. موافقت نامه های اضافی برای ارائه با موسسات مختلف آموزش عالی دنبال می شود.
 • توافق نامه کنسرسیوم با یک موسسه دیگر آموزش عالی اجازه می دهد تا یک دانشجو در ضمن ثبت نام در این موسسه ، در دانشگاه ثبت نام کند. این دانشگاه برای برخی از دوره های نانوبیوتکنولوژی با دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا با دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا توافق نامه کنسرسیومی دارد و این دانشگاه برای برخی از دوره های علوم رایانه با دانشگاه سنت فرانسیس موافقت نامه کنسرسیومی دارد.
 • کارشناسی ارشد علوم مدیریت پروژه وی توسط مرکز جهانی اعتبار سنجی از انستیتوی مدیریت پروژه معتبر است. برنامه MS HU در مدیریت پروژه یکی از تنها 110 برنامه در سراسر جهان برای دستیابی به این اعتبارنامه است. مرکز اعتبار سنجی جهانی برای برنامه های آموزش مدیریت پروژه (GAC) یک نهاد معتبر و معتبر دانشگاهی است که دارای سیاست ها ، رویه ها و استانداردهای مربوط به پروژه ، برنامه ، مدیریت پورتفولیو و برنامه های مرتبط در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا است.

مکان ها

هریسبورگ

Address
326 Market St
17101 هریسبورگ, پنسیلوانیا, آمریکا