Hampton University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه های دیگر به سادگی به تاریخ درس می دهند. دانشگاه همپتون شما را در وسط آن قرار می دهد. از آنجا که، به زودی کشف خواهید شد، شما فقط بخشی از دانشگاه همپتون نیستید - دانشگاه همپتون بخشی از شماست.

در حالی که ریشه های ما رسیدن به اعماق تاریخ این ملت و تجربه آفریقایی-آمریکایی، مناظر ما - مثل مال شما - در حال مستقیما در افق جامعه جهانی در قرن 21 تنظیم شده است.

دانشگاه هامپتون یک دوره پویایی و پیشرفته در زمینه آموزش عالی است و طیف گسترده ای از هنرهای فنی، لیبرال و برنامه های تحصیلات عالی را در اختیار دارد. علاوه بر اینکه یکی از بالا دانشگاه به لحاظ تاریخی سیاه و سفید در جهان، دانشگاه همپتون یک جامعه را محکم گره از زبان آموزان و مربیان، به نمایندگی از 49 ایالت و 35 سرزمین و ملت است.

دانشگاه Hampton در امتداد ساحل شبه جزیره ویرجینیا واقع در نزدیکی دهانه خلیج چزاپیک قرار دارد. شهرستان های اطراف همپتون ویژگی های یک آرایه گسترده ای از کسب و کار و صنعتی، شرکت ها، مناطق خرده فروشی و مسکونی، اماکن تاریخی، و مایل از اسکله و سواحل. جاذبه هایی مانند فورت مونرو، مرکز تحقیقات ناسا لنگلی و مرکز هوا و فضا ویرجینیا به شکوه و جلال - و فقط سرگرم کننده ساده - از دانشگاه HU.

ماموریت

دانشگاه همپتون یک نهاد جامع از آموزش عالی، اختصاص داده شده به ترویج یادگیری، ساختمان از شخصیت و آماده سازی دانش آموزان امیدوار کننده برای موقعیت های رهبری و خدمات است. تاکید برنامه درسی خود را علمی و حرفه ای با هنرهای آزاد قوی تحت girding است. در انجام ماموریت خود، دانشگاه مستلزم آن است که همه چیز را که آن را با بالاترین کیفیت می باشد.

موسسه تاریخ سیاه و سفید، دانشگاه همپتون متعهد به چند فرهنگی است. دانشگاه دانش آموزان از پس زمینه های ملی، فرهنگی و اقتصادی متنوع است. شمال امریکا، جنوبی، امریکا، آفریقا، آسیا و اروپا - - از آغاز تا به حال، موسسه دانش آموزان از پنج قاره ثبت نام کرده است و بسیاری از کشورها از جمله گابن، کنیا، غنا، ژاپن، چین، ارمنستان، بریتانیا و روسیه، به عنوان همچنین جزایر هاوایی و کارائیب و متعدد ملت های سرخ. قرار دادن دانش آموزان خود را در مرکز برنامه ریزی آن، دانشگاه یک محیط آموزشی جامع فراهم می کند. یادگیری توسط طیف وسیعی از ارائه آموزشی، یک برنامه آموزشی دقیق، آموزش عالی، تجارب حرفه ای، فرصت های چندگانه رهبری و تاکید بر توسعه شخصیت که ارزش صداقت، احترام، نجابت، شرافت، و مسئولیت تسهیل می شود.

تحقیقات و خدمات عمومی بخش جدایی ناپذیر از ماموریت همپتون است. به منظور افزایش دانش و کشف، این دانشکده در نوشتن، پژوهش و ارایه سوبسید مشغول اند. استادان، کارکنان و دانشجویان ارائه رهبری و خدمت به دانشگاه و همچنین جامعه جهانی است.

در دستیابی به ماموریت خود، دانشگاه همپتون ارائه می دهد برنامه ها و فرصت های که فعال کردن دانش آموزان، استادان و کارکنان به رشد، توسعه و کمک به جامعه ما به شیوه ای سازنده و مفید نمونه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید Health کارشناسی » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد در مشاوره

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا Hampton + {تعداد} بیشتر

مدرک کارشناسی مشاوره، تمرکز مشاوره عمومی، یک نمای کلی از حرفه مشاوره را ارائه می دهد. این برنامه در پردیس اصلی و آنلاین ارائه می شود. [+]

مدرک کارشناسی مشاوره، تمرکز مشاوره عمومی، یک نمای کلی از حرفه مشاوره را ارائه می دهد. این برنامه در پردیس اصلی و آنلاین ارائه می شود. غلظت تنها دوره هایی را ایجاد می کند که پایه ای هستند اما ممکن است برای صدور گواهینامه در ویرجینیا به عنوان یک ارائه دهنده خدمات صحی معنوی استفاده شوند. این غلظت دانشجویان علاقه مند به معرفی یک حرفه مشاوره به عنوان جایگزین برای غلظت های در حال حاضر در مشاوره بهداشت روان جامعه، مشاوره های دانشجویی / دانشجویان و مشاوره مدرسه است. این برنامه شامل 30 نیمه ممتاز با نیاز به یک معاینه جامع است. ... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

Master in Biology

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Hampton

[+]

برنامه ها و سازمان های آموزشی

این گروه برنامه هایی طراحی می کند که به طور همزمان باعث افزایش یادگیری و تعامل دانش آموزان در خارج از محیط کلاس و آزمایشگاه می شود. اینها عبارتند از:

پیش برنامه بهداشتی؛ برنامه SEEDS (استراتژی برای آموزش و پرورش محیط زیست، توسعه و پایداری)؛ باشگاه MAPS (انجمن اقلیت های دانشجویان پیش دبستانی)؛ مجله زیست شناسی باشگاه؛ باشگاه زیست شناسی FDI. ... [-]

Master in Computer Sciences

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Hampton

به دنبال سنت همپتون، بخش علوم کامپیوتر یک محیط دوستانه ایجاد کرده است، با جیره کم دانشجویی / دانشکده و برنامه درسی که می تواند با نیازهای فردی سازگار باشد. برنامه های تحقیق تجربی، تعهد قوی دانش آموزان به آموزش و تحقیق و امکانات محاسباتی عالی، به یک محیط پربار که در آن درجه پیشرفته ای کسب می کند، به کار می رود. [+]

دانشگاه همپتون برنامهی کارشناسی ارشد علوم (MS) در زمینه علوم رایانه را ارائه میدهد که برای رشتههای علوم رایانه و همچنین کسانی که زمینههای میان رشته ای قوی دارند مناسب است. به دنبال سنت همپتون، بخش علوم کامپیوتر یک محیط دوستانه ایجاد کرده است، با جیره کم دانشجویی / دانشکده و برنامه درسی که می تواند با نیازهای فردی سازگار باشد. برنامه های تحقیق تجربی، تعهد قوی دانش آموزان به آموزش و تحقیق و امکانات محاسباتی عالی، به یک محیط پربار که در آن درجه پیشرفته ای کسب می کند، به کار می رود. برای کسانی که دارای زمینه قوی در علوم رایانه ای نیستند، مجموعه ای از دوره های پل فراهم می کند زمینه های لازم برای پذیرش منظم در برنامه MS. فارغ التحصیلان این برنامه به طور فعال استخدام شده و توسط شرکت های بزرگ نرم افزاری و سخت افزاری برای ایجاد موقعیت در توسعه نرم افزار، تست و بازاریابی استخدام شده اند.... [-]