Hamilton College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Hamilton College - مدرسه بین المللی بورلی هیلز

Hamilton College ، مدرسه بین المللی بلوری هیلز، مدرسه بین المللی قابل تحسین ترین است که در سراسر جهان به دانشجویان کمک می کند.

این مدرسه برای تبدیل دانش آموزانی است که انگلیسی یا انگلیسی کم صحبت می کنند و زبان را به صورت روان، به طور صحیح و موثر صحبت می کنند

هدف همه مربیان

برای کسانی که هرگز به بورلی هیلز نبوده اند، تجربه زندگی و تحصیل در بهترین حالت را در یکی از امن ترین و لوکس ترین شهر های لس آنجلس! در کنار UCLA، هالیوود، سانتا مونیکا، وستوود و غیره

تمام کارکنان مدرسه یک فلسفه موازی دارند. ابتدا تمام دانش آموزان در همه سطوح، بالاترین سطح آموزش، فضایی سرگرم کننده و دلسوز برای همه دانش آموزان را فراهم می کنند و مهمتر از همه، خاطراتی را ایجاد می کنند که عمر طول می کشد.

دانش آموزان به منظور تصمیم گیری های خلاقانه، به سرعت زبان، سریع و سریع می آموزند تا بتوانند زبان انگلیسی را در زندگی واقعی اعمال کنند.

دانش آموزان از بسیاری از تورها / سفرهای زمینی در سراسر ایالات متحده در طول اقامت خود لذت می برند. در مورد یوگا، Pilates، غواصی، استودیوهای جهانی، تورهای دیزنی لند و خیلی چیزها بیشتر بدانید.

مدرسه ما 2 سطح انگلیسی را ارائه می دهد:

  • ESL - Basic
  • ESL - پیشرفته


هر برنامه برای تقویت زبان انگلیسی خود، در سراسر برنامه درسی با دقت آماده شده طراحی شده است. بیشتر دانش آموزان یک مدرسه بین المللی HC Beverly Hills را برای یک سال تجربه می کنند.

دانش آموزان در برنامه های بعد از مدرسه بسیار سرگرم کننده هستند. ما انواع مختلفی از سفرهای حمایتی، تورها و حوادث داریم که همه آنها دلیل خوبی برای شبکه های دانشجویی، ملاقات با دوستان جدید و انجام تمرینات انگلیسی شما هستند.

ما گزینه های مسکن ایمن و راحت را برای دانش آموزانمان ارائه می دهیم که تمام دانش آموزان را به طور کامل ادغام می کند. در حال یادگیری زبان انگلیسی در حال تجربه فرهنگ آمریکایی، در Beautiful Beverly Hills، CA.

مکان ها

لس آنجلس

Address
8383 Wilshire Blvd
90211 لس آنجلس, کالیفرنیا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: