Hagan School of Business, Iona College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار هگان ، تعهد به آموزش عالی کاتولیک در سنت برادران مسیحی همراه با AACSB ما - مجوز بین المللی اطمینان می دهد که دانش آموز در هسته ای از همه چیز ما انجام می شود. میراث غنی ما تعهد ما را به برتری تحصیلی، تحقیق فکری و ارزش های عدالت، صلح و خدمت به دیگران تکرار می کند. ما به دنبال ایجاد حرفه ای های مطمئن، صالح و کاملی هستیم که در جوامع محلی و جهانی در خدمت دیگران هستند.

توسعه علمی و فکری دانش آموزان ما تمرکز 38 دانشکده تمام وقت هگان است که به پنج بخش تقسیم می شوند: حسابداری؛ امور مالی، اقتصاد کسب و کار و مطالعات حقوقی؛ سیستم های اطلاعاتی؛ مديريت و مديريت بازرگاني؛ و بازاریابی و تجارت بین الملل. دانش آموزان سن سنتی یکی از هفت رشته کارشناسی را انتخاب می کنند که منجر به رشته مدیریت کارآموزی می شود. بازگشت دانشجویان بالغ که کلاس های آنها در شبانه روز در قالب سه ماهه ارائه می شود، می توانند مدرک کارشناسی علوم عمومی کسب و کار را کسب کنند. کارآموزی برای دانش آموزان در دسترس است تا بتوانند تجربیات واقعی در رابطه با آنچه که در کلاس درس آموخته اند مرتبط شوند. دانش آموزان می توانند از برنامه تحصیلی ما در خارج از کشور استفاده کنند که در آن می توانند در مورد فرهنگ های غیر از ما یاد بگیرند. حرفه ای های تمرین کننده ای که به تعدادی از دانشجویان بسیار فعال در محوطه دانشگاه دعوت شده اند، به طور مرتب برای گفتگو با دانش آموزان در موضوعات مهم اهمیت می دهند.

دوره کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار مبتنی بر سه ماهه، پاره وقت، برای دانش آموزانی که در حال کار هستند، اما برای ادامه تحصیل خود تلاش می کنند. دانشجویان MBA می توانند از یکی از پنج غلظت انتخاب کنند. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند گواهینامه های کسب و کار بین المللی یا تجارت الکترونیک را بخشی از برنامه خود کسب کنند. گواهینامه های کارشناسی ارشد نیز گزینه ای برای کسانی است که قبلا مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرده اند. کلاس ها در پردیس اصلی ما در New Rochelle، NY یا در مرکز تحصیلات تکمیلی Rockland ما در Pearl River نیویورک ارائه می شود. بسیاری از کلاسها از طریق آموزش از راه دور ارائه می شوند.

برنامه تحسین شده توسط MBA توسط خبرهای ایالات متحده و جهان به عنوان یکی از "بهترین مدارس تحصیلات تکمیلی آمریکا" در سال 2006 به رسمیت شناخته شده است. این سال، پرینستون نقد هگان را به عنوان یکی از "بهترین 237 دانشکده بازرگانی 2006" شناخت.

دانشکده مدرسه هگان به طور مداوم تلاش می کند که معلمان عالی باشد. تعالی تدریس می گوید که هیات علمی یک برنامه علمی فعال دارند. بورس تحصیلی دانش آموزی اغلب بر یادگیری دانش آموزان یا پیشرفت دانش در رشته ی عضو هیئت علمی تمرکز دارد.

بیانیه مأموریت

برای دانشجویان، هدف این است که آموزش عالی کارآموزی کارآموزان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی را برای دانش آموزان سنتی و غیر سنتی که در یک محیط علمی چالش انگیز دنبال می شوند و در عمل و تئوری کسب و کار متمرکز شده است، ارائه دهیم. مدرسه فارغ التحصیلان و رهبران آینده را تشخیص می دهد که کسب و کار و مسئولیت های اجتماعی خود را درک می کنند، کارآمد در جامعه با تکنولوژی پیشرفته و متنوع فرهنگی، آگاهی از ویژگی های جهانی کسب و کار و عضویت در استانداردهای اخلاقی بالا.

برای دانشکده، مدرسه، یک محیط کالج را تقویت می کند که تسلط و پرورش تعالیم تدریس را ترویج می دهد. اعضای هیئت علمی ما دارای معلمهای با عمق و وسعت آموزش و پرورش، زمینه تغییر و نوآوری هستند، متعهد به ادامه آموزش حرفه ای و پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان هستند. مشاغل آموزشی و فکری به عنوان فعالیت های مکمل شناخته می شوند. دانشکده پیگیری کمک های آموزشی و کاربردی و همچنین بورس تحصیلی اساسی است.

برای دانشآموزان، مدرسه هیگان تلاش می کند تا با همکاری فارغ التحصیلان خود از طریق نشریات دوره ای، فرصت های بازخورد فارغ التحصیلان به مدرسه، فرصت های یادگیری فراگیر و فرصت های ویژه فارغ التحصیلان، ایجاد شود.

برای جامعه، به ویژه شرکت های در منطقه شهری نیویورک، سازمان های غیر انتفاعی، و دولت محلی، هدف این است که از منابع مدرسه برای تعهد به خدمات اجتماعی - از طریق کارآموزی دانشجویی در سازمان های محلی، آموزش خدمات، تحقیقات علمی محلی و منطقه ای، و سخنرانی ها و فعالیت های ویژه ای که برای عموم مردم است.

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا New Rochelle Nyack + {تعداد} بیشتر

این برنامه برای داوطلبانی که مایل به دنبال مدرک MBA در تمام وقت یا پاره وقت اساس طراحی شده است، ارائه می دهد و پنج غلظت. [+]

این برنامه برای داوطلبانی که مایل به دنبال مدرک MBA در تمام وقت یا پاره وقت اساس طراحی شده است. برنامه های درسی مختلف 57 اعتبار نیاز قبل از چشم پوشی و انتقال اعتبار استفاده شده است. کار مناسب در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد ممکن است در برابر الزامات برنامه درسی استفاده شود. محدودیت شش سال برای تکمیل درجه MBA وجود دارد. یک دانش آموز MBA معمولی 45 اعتبارات را و کامل برنامه در سه سال بر اساس پاره وقت یا دو سال به طور تمام وقت. ... [-]