HAC Leadership & Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با ما آشنا شوید

رهبری HAC

127231_2.png

علاوه بر این ، HAC با روحیه لابی گری در ایالات متحده آمریکا عمل می کند و باعث تقویت و تقویت پیشرفت جامعه اسپانیایی در صحنه بین المللی می شود. به همین دلیل ، مهمتر از همه ، یک شبکه بین المللی شبکه در بالاترین سطح است.

HAC در زمینه روابط بین الملل و توسعه لابی اسپانیایی در ایالات متحده چندین جوایز دریافت کرده است ، از این طریق در رم "جایزه بین المللی مدرسه رم کسب و کار" ، در اسپانیا "جایزه ملی امیلیو کاستلار" را بدست آورده ایم. و "جایزه ویژه بنیاد هفته زنان مادرید".

وی گفت: "ما از نیاز به ایجاد چالش برای رهبران جهان انگیزه داریم. این امر با متعهد ساختن آنها به چالش های جدیدی كه جامعه مطرح می كند ، محقق می شود و نسل های جدید را تحت كنترل قرار می دهد. یک چشم انداز جهانی از جهانی که در آن زندگی می کنیم ، ما را قوی تر کرده و باعث می شود درک کنیم که به کجا می خواهیم. " ری Cazorla ، مدیرعامل - HAC Leadership

استراتژی HAC

"استراتژی HAC" نقشه راه طراحی شده برای توسعه خطوط اقدام به عنوان فعالیتهای جهت گیری و سازمانی است. یک چارچوب استراتژیک که به عنوان یک نتیجه از تحولات طبیعی و آینده یک مدرسه تجارت جوان طراحی شده است که می خواهد وجود خود را بهبود و تثبیت کند.128614_rsz_icons8-team-m0oste_mjsi-unsplash.jpg

چهار محور HAC

  • قابلیت کارکرد
  • تعالی آموزشی
  • جذب استعداد
  • درونی کردن

آموزش ارزشهای انسانی

تعلیم و تربیت اومانیستی از دیدگاه شخصی و فکری غنی سازی می کند ، تفکر انتقادی را تغذیه می کند و فاصله لازم را برای شکل گیری نظر شخصی و درک پیچیدگی دنیای امروز ارائه می دهد.

با این آموزش اومانیستی ، ما به دانش آموزان کمک می کنیم تا امکانات جدید را کشف کنند و خلاقیت خود را تقویت کنند ، این به آنها فرصتی می دهد تا در دنیایی جهانی شده نقش ابتکاری و کارآفرینی را اتخاذ کنند تا آنها نیز به محورهای تغییر تبدیل شوند.

درونی کردن

HAC در مأموریت خود ، به عنوان یک مدرسه تجارت ، حرفه ای بین المللی تعریف شده است. بین المللی یکی از ابزارهای دستیابی به اهداف کیفی آن در آموزش ، تحقیق و انتقال دانش است.

استراتژی بین المللی سازی ما از طریق سه خط اساسی عمل عبور می کند: (تحرک ، همکاری و همکاری و کسب استعداد).

تحرک باید این امکان را برای دانشجویان ، اساتید و کارمندان دولت فراهم آورد تا در دانشگاه های معتبر ، عمدتاً از طریق برنامه های تبادل کار ، فعالیت کنند.

همکاری با سایر موسسات باید به دانشجویان و اساتید اجازه دهد تا تجربیات جدید در زمینه تدریس را تجربه کرده و زمینه های جدید تحقیق را با دانشگاه های معتبر باز کنند. همکاری با کشورهای در حال توسعه به ساختن دانشگاه کمک می کند که از واقعیت های اجتماعی بیشتر حمایت و متعهد باشد.

هدف از جذب استعدادهای درخشان ، انتخاب بهترین دانش آموزان ، به ویژه در برنامه های آموزشی اجرایی ما ، و جذب بهترین معلمان است.

برای پیشبرد این اهداف ، ما به اتحادهای استراتژیک با نهادهای دیگر از طریق کنسرسیوم و شبکه ها اهمیت ویژه ای می دهیم.128611_rsz_bruce-mars-xj8qrwvuoes-unsplash.jpg

فلسفه HAC

رهبری HAC

رهبری HAC

بنابراین ، از مدرسه ما ، در بعد دانشگاهی و از شکل گیری مبتنی بر ارزش ها ، اقدامات مولد را ایجاد و توسعه می دهیم. ما همیشه می گویم و به بزرگترین گنج ما مردم ، کسانی که بخشی از HAC و کل پروژه هستند افتخار می کنیم. متعهدانی که هدف آنها تنها انتقال دانش نیست بلکه ترک میراث برای انسان است .

وی گفت: "رفاه جمعیت به مراتب بیشتر از زندگی بالاتر از زیر خط فقر است. و پیشرفت بسیار بیشتر از پولی است که کشورها ایجاد می کنند. "

از طریق MBA ، برنامه های اجرایی ، برنامه های نوآوری اجتماعی و تحقیقات توانمندسازی جوانان ، به زبانها و برنامه کنفرانس رهبری ما ، سعی در ارتقاء اشتغال ، نوآوری ، خلاقیت و کارآفرینی ، ترسیم و اجرای برنامه هایی برای اقدامی که نیازهای جامعه و بازارها را برطرف کند.

مردم می توانند با آموزش ، مهارت و اشتغال از فقر خارج شوند. همه چیز در مورد بستن شکاف های تاریخی جنسیت ، قومیت ، نژاد و دسترسی به عدالت است. خلاصه اینکه ، با عزت و دسترسی به فرصتها زندگی کنیم.

127228_4.jpg

یک هدف برای سال 2020 کاهش قابل توجهی نسبت به جوانانی است که شاغل نیستند و تحصیل نمی کنند و آموزش نمی گیرند. برای رسیدن به این هدف ، باید بنیادها ، دولتها و سازمانها را درگیر کنیم که به افرادی با منابع کم فرصت می دهند و به استعداد شرط می بندند.

هدف برای سال 2030 دستیابی به اشتغال کامل برای همه زنان و مردان ، از جمله جوانان و معلولین و همچنین حقوق برابر برای کارهایی با ارزش برابر است.

و ما قاطعانه معتقدیم که از یک طرف امکان ایجاد اتحاد بین مدارس و مشاغل وجود دارد. و از سوی دیگر ، متخصصان آموزش قادر به ایجاد عوامل تغییر و تولید ثروت برای خود .

اما برای این امر ، لازم است که هر فرد نیز در جامعه خود رهبری کند و سازمان ها و نهادها در توانمندسازی جوامع سهیم باشند. به این معنا ، ما معتقدیم که باید از شخصی شروع کنیم ، به سمت کلی.

شروع از رهبری شخصی ، به سمت جمعی: توانمندسازی جوانان ، زنان و گروههایی که به دلایل اقتصادی - آموزشی یا معلولیت در معرض خطر محرومیت هستند. بنابراین ، ماموریت کالج اسپانیایی-آمریکایی آموزش و آموزش در همه سطوح برای ایجاد رهبرانی است که محورهای تغییر در جوامع خود هستند.

ما قاطعانه معتقدیم وقتی شرط آزادی همه ملت ها و آموزش های دانشگاهی و ارزشها را می گیرید ، می توانید کارهای بزرگی حاصل کنید. این رسالت این مکتب و سهم اندک ما در جهان است.

وقتی کالج آمریکایی اسپانیایی سفر خود را آغاز کرد ، آنها به ما گفتند که "تغییر جهان" چیزهای رهبران تأثیرگذار است. اکنون ، مدتی بعد ، می دانیم که اگر همه ما اقدامات کوچک انجام دهیم ، می توانیم دانه شن خود را برای انجام این کار سهیم کنیم. ارزشش را دارد ، به شما اطمینان می دهم!

127227_6.jpg

مکان ها

نیویورک

Address
228 East 45th Street
New York, 10017

نیویورک, نیویورک, آمریکا

مادرید

Address
Avenida Córdoba 15, 4º Planta
Madrid

مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

سویل

Address
Calle Leonardo Da Vinci 20
Sevilla

سویل, اندلس, اسپانیا

مورسیا

Address
Calle Frutos Baeza 3, 2ºC
Murcia

مورسیا, منطقه مورسیا, اسپانیا

مالاگا

Address
Cortina del Muelle, 23
Málaga

مالاگا, اندلس, اسپانیا

بوینس آیرس

Address
Galvan Street 3256
Autonomous City of Buenos Aires
Argentina

بوینس آیرس, بوینس آیرس, آرژانتین

واشنگتن

Address
McDonough School of Business,
Georgetown University,
Washington DC

واشنگتن, منطقه کلمبیا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: