توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره مدرسه

به مدرسه کسب و کار و مدیریت Graziadio University Pepperdine خوش آمدید.

این که آیا شما به دنبال یک مدرک تمام وقت هستید یا مایل به تکمیل مدرک کارشناسی ارشد یا لیسانس خود را به عنوان یک حرفه حرفه ای، مدرسه کسب و کار و مدیریت Graziadio در دانشگاه Pepperdine انتخاب عالی است.

برنامه های ما بر برنامه های کاربردی واقعی در کلاس های کوچک و تعاملی تمرکز دارند. اعضای هیات علمی پرفدرین تجربه کسب و کار موفق را با مدارک تحصیلی بسیار عالی ترکیب می کنند تا یادگیری خود را تسهیل کنند. هفت دانشگاه فارغ التحصیل در کالج کالیفرنیا و کلاسهای شبانه و آخر هفته، این امکان را برای شما فراهم می کند که تمام وقت خود را کامل کنید. این مزایا از مأموریت ما برای توسعه رهبران از طریق یک برنامه درسی است که از نظر روحی، اخلاقی در تمرکز و جهانی در جهت گیری، حمایت می کند.

Pepperdine فرهنگ مثبت و فرهنگی کارآفرینانه توسط دو رهبر کسب و کار بسیار موفق، بنیانگذار ما، جورج پپپرین و جورج ل. گرزیادیو جونیور، به عنوان یک دانش آموز، از این سنت کارآفرینی غنی بهره می برند که راهکارهای ابتکاری برای کسب و کار را تشویق می کند. چالش ها. در فارغ التحصیلی، شما به شبکه جهانی نفوذ بیش از 30،000 فارغ التحصیل، از جمله بسیاری از کسانی که در حال حاضر سازمان ها را در سرتاسر جهان به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت هدایت می کنند، پیوست.

ما شما را تشویق می کنیم از طریق سایت ما فهرست کنید و با ما تماس بگیرید تا کشف کنیم که چگونه دنیای واقعی در دانشگاه پپدرین تسلط دارد.

بیانیه مأموریت مدرسه Graziadio

بنیانگذار این دانشگاه، جورج پپپدین، با تمایل به کمک به مردان و زنان، خود را برای زندگی مفید در یک دنیای رقابتی متقاعد کرد. او به ویژه از آموزش و پرورش کسب و کار، همراه با توسعه شخصیت مسیحی حمایت کرد. این چشم اندازش است که ماموریت مدرسه کسب و کار را به عهده دارد.

مأموریت مدرسه کسب و کار جورج L. گرازیادویو، ایجاد رهبران ارزشمند محور در فعالیت های تجارتی معاصر از طریق آموزش و پرورش است که به لحاظ روحی، اخلاقی و جهانی در جهت گیری کارآفرین است. به عنوان یک مکتب حرفه ای که از سنت یک دانشگاه مسیحی در حال رشد است، ما به دنبال آن هستیم تا به طور مثبت در هر دو جامعه به طور گسترده ای و سازمان ها و جوامع که اعضای دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما هستند، تاثیر بگذاریم. بنابراین، ما قصد بالاتر برای عمل کسب و کار را نسبت به پیگیری منحصر به فرد ثروت سهامداران تایید می کنیم. ما بر این باوریم که مدیریت موفق به دنبال سود منفرد همراه با سود شخصی است و در ارزشهای اصلی مانند یکپارچگی، مدیریت، شجاعت و محبت استوار است.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

The Graziadio School of Business and Management, Pepperdine University

بیشتر بدانید پویایی پشت کار در گروه و چه اثرات فرهنگ سازمانی به منظور ایجاد یک پایه برای افزایش نفوذ مدیریتی خود را. ... [+]

اهداف کلیدی از MS در مدیریت و برنامه رهبری شامل توسعه:

درک شخصی از سبک رهبری خود را، از جمله چگونگی ایجاد اتحاد، افزایش مهارت های نفوذ خود را، مدیریت استرس، و تراز اهداف شخصی و حرفه ای شما. دانش قوی از نظریه ها و استراتژی های مدیریتی و رهبری است. توانایی خود را به طور موثر در سازمان های دولتی و خصوصی مدیریت مردم و تیم. برای قدردانی محل کار متنوع و توانایی مدیریت موثر سازمانها چند فرهنگی و جهانی است. ' ... [-]
آمریکا Los Angeles Malibu Long Beach Pasadena Westlake Village Irvine  + 3 بیشتر
The Graziadio School of Business and Management, Pepperdine University

اگر می خواهید برای راه اندازی یک حرفه ای در امور مالی، اما فاقد تجربه علمی و یا کار را به ایجاد تغییر، پپرداین ارائه می دهد یک استاد درجه 'ثانیه برای شما طراحی شده. ... [+]

دروازه های خود را به یک حرفه ای در کسب و کار - اگر می خواهید برای راه اندازی یک حرفه ای در امور مالی، اما فاقد تجربه علمی و یا کار را به ایجاد تغییر، پپرداین ارائه می دهد یک استاد درجه 'ثانیه برای شما طراحی شده. 12 ماه MS در امور مالی ارائه می دهد کاربردی کالج فارغ التحصیلان اخیر اعتبار و مهارت به رقابت در بازار کسب و کار و دنبال یک حرفه ای در امور مالی.

انتخاب پپرداین بهترین از هر دو جهان ارائه می دهد ... [-]

آمریکا Malibu Los Angeles Long Beach Pasadena Westlake Village Irvine  + 3 بیشتر
The Graziadio School of Business and Management, Pepperdine University

پپرداین 'ثانیه MSOD یکی از برنامه های توسعه سازمان معتبر ترین در جهان دلیل خوب است. ... [+]

پپرداین 'ثانیه MSOD یکی از برنامه های توسعه سازمان معتبر ترین در جهان دلیل خوب است. مزایای استفاده از این برنامه عبارتند از:

در دست، نرم افزار در دنیای واقعی. فراتر رفتن از یادگیری کتاب درسی، دانش آموزان به طور مستقیم کار با کسب و کار داخلی و بین المللی برای کمک به شناسایی و حل مشکلات توسعه سازمان فعلی خود را. OD از منظر کسب و کار. برنامه MSOD نه تنها در منابع انسانی و یا ساختمان تیم، اما در استفاده از مدیریت تغییر استراتژیک به بالا بردن سلامت کلی و طول عمر کسب و کار به عنوان یک کل، تمرکز دارد. برنامه طراحی شده برای حرفه ای ها. این برنامه دو ساله شامل چهار جلسه یک هفته ای در سال در مکان های مختلف در شمال کالیفرنیا، کالیفرنیای جنوبی و خارج از کشور. این طراحی برنامه را ممکن می سازد در این برنامه شرکت از هر نقطه در جهان است. شبکه فارغ التحصیلان.پپرداین 'ثانیه فارغ التحصیلان MSOD شامل یک شبکه بسیار فعال پزشکان در توسعه سازمان که ارائه اتصالات کسب و کار بی نظیر و یادگیری مادام العمر. پیشگامان تغییر دهید. از زمان آغاز آن 30 سال پیش، پپرداین 'برنامه MSOD نظر گرفته شده است یکی از پیشگامان در این زمینه و همچنان به لذت بردن از شهرت تعالی. ... [-]
آمریکا Los Angeles Malibu Long Beach Pasadena Westlake Village Irvine  + 3 بیشتر
The Graziadio School of Business and Management, Pepperdine University

پپرداین 'ثانیه MSدر جهان برنامه کسب و کار ارائه می دهد کالج فارغ التحصیلان اخیر اعتبار و مهارت های مورد نیاز برای رقابت در بازار های بین المللی ... [+]

گذرنامه خود را به یک حرفه ای در کسب و کار بین المللی

پپرداین 'ثانیه MS در جهان برنامه کسب و کار ارائه می دهد کالج فارغ التحصیلان اخیر اعتبار و مهارت های مورد نیاز برای رقابت در بازار بین المللی است. فشرده، برنامه تمام وقت گویا درک کامل از اقتصاد جهانی و بازارهای خود را در یک حمایتی، فرمت کوچک کلاس.

انتخاب پپرداین بهترین از هر دو جهان ارائه می دهد ... [-]

آمریکا Malibu Los Angeles Long Beach Pasadena Westlake Village Irvine  + 3 بیشتر