Gratz College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آنلاین و در فرد

با تمرکز بر روی نوآوری و انعطاف پذیری، کالج Gratz برنامه های مدرک و گواهی آنلاین را ارائه می دهد. مدرک خود را با دوره هایی که تفکر شما را تحریک می کنند، حرفه ای خود را پیش ببرید و ارزش های خود را حفظ کنید. موسسه تابستانی شما را دعوت به تجربه دوره های شتاب در پردیس و در کلاس درس.

کالج گراتز شما را با یک تجربه یادگیری منحصر به فرد که به نیازها و منافع شما متصل است فراهم می کند. لذت بردن از یک برنامه آموزشی سفارشی، گزینه های یادگیری انعطاف پذیر، و یک جامعه حمایت کننده و مشارکت کننده از زبان آموزان.

کالج Gratz در حال تهیه دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران حرفه و جوامع خود را برای بیش از یک قرن است. Gratz از دانشکده های مشهور از سراسر جهان استخدام می کند تا دانش آموزان را در مطالعات دقیق و فکری تحریک کند.

GRATZ - Adina1 از SNPictures در Vimeo.

تاریخ و ماموریت

کالج گراتز نام یک خانواده یهودی باثبات است که تاریخ غنی آن با فیلادلفیا و در واقع کل ایالات متحده در هم آمیخته است. اهمیت نام Gratz فراتر از دیوار کالج، به زمان انقلاب آمریکا گسترش می یابد. تاریخچه خانواده Gratz یکی از وطن پرستی، موفقیت اقتصادی، بشردوستی و حمایت از آموزش یهودیان است.

شاید ربکا گراتز (1781 - 1869) یکی از اعضای برجسته و الهام بخش خانواده بود. در سال 1838، ربکا انجمن ادبی مدرسه ای عبری را در فیلادلفیا ایجاد کرد که به عنوان یک مرکز پرورش همه ی یهودیان در آمریکای شمالی تبدیل شد. او همچنین عمیقا نگران مسائل اجتماعی روز او بود. ربکا در خلق انجمن خیرخواه زنانه یهودی، یک خانه نگهبان یهودی، جامعه سوخت، جامعه دوخت و غیره، نقش مهمی داشت. با دستاوردهای بسیاری به نام او، دشوار است بدانیم که چرا ربکا گراتز شایع است که مدل ربکا، قهرمان در ایوانهو سر والتر اسکات بوده است.

بدون شک توسط ربکا الهام گرفته است، برادرش ایممان با همکاری انجمن آموزش زبان عبری در فیلادلفیا برای تأمین مالی کالج معلمان آموزش یهودی پیوست. به طور رسمی در سال 1895 به عنوان اولین کالج مستقل مطالعات یهودی در آمریکای شمالی تاسیس شد، کالج گراتز امروز ماموریت خانواده گراتز را ادامه می دهد، با تعهد به آموزش عالی و جامعه یهودی.

بیانیه ماموریت

کالج گراتز یک برنامه آموزشی متنوع و یکپارچه را برای دانش آموزان در زمینه فعالیت های حرفه ای و غنی سازی شخصی فراهم می کند. Gratz برنامه های تحصیلات تکمیلی و دوره های کارشناسی و برنامه های آموزشی و همچنین فرصت های یادگیری برای بزرگسالان و نوجوانان را ارائه می دهد. از طریق مشارکت های سازنده، کالج همچنین به دنبال حفظ و گسترش روابط نهادی و علمی خود در فیلادلفیا، آمریکای شمالی و سراسر جهان است.

بسیاری از برنامه های گروتز منعکس کننده تمرکز تاریخی کالج در مطالعات و آموزش یهودیان است. با تعهد وسیع به رشد فکری و حرفه ای حوزه های گوناگون، کالج دسترسی دانشجویان را در همه جا برای تبدیل شدن به رهبران حرفه ها و جوامع خود ایجاد می کند.

بیانیه چشم انداز

کالج گراتز در سطح بین المللی به عنوان یک رهبر در ایجاد مربیان مؤثر، حرفه ای، رهبران و محققان، در داخل و خارج از جامعه یهودی شناخته شده است؛ الهام بخش یادگیرندگان طول عمر؛ و کمک به ایجاد جوامع آگاه و قوی از طریق آموزش و پرورش مبتنی بر ارزش های یهودی.

ارزشهای اصلی

1. حفظ و توسعه منابع آموزشی و حرفه ای دیگر برای جامعه یهودی

2. ارتقای یادگیری درازمدت و عشق به دانش

3. مطالعه الهام بخش و برتری تحصیلی

4. پرورش تفکر انتقادی

5. حفظ یکپارچگی و اخلاق به عنوان پایه ای برای اجرای موسسه، پرسنل آن و فرایند آموزشی

6. پیشرفت حرفه ای و بورس تحصیلی

7. ترویج تنوع و احترام به فرد

8. ایجاد جوامع از زبان آموزان از طریق همکاری

9. کمک به چشم انداز یهودی به بازار ایده ها.

مکان ها

فیلادلفیا

Address
7605 Old York Rd.
Melrose Park

19027 فیلادلفیا, پنسیلوانیا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: