Grand Canyon University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

عکس فوری دانشگاه

پردیس اصلی

به گراند کانیون دانشگاه (GCU)، دانشگاه مسیحی خصوصی برتر آریزونا خوش آمدید. برای بیش از 65 سال، دانشگاه ققنوس ما دروازه موفقیت برای دانشمندان بی شماری و رهبران صنعت بوده است. تعهد ما به جهان بینی مسیحی ما این است که در راه عشق که وحدت بیشتری در سراسر دانشگاه فراهم می کند انجام، و اسناد بنیادی ما کمک بیان این عقاید و کسی که ما به عنوان یک جامعه می باشد. با جریب زمین های خوش منظره و زیبا و امکانات فوق العاده، ما نسل بعدی از دانش آموزان و کار حرفه ای دعوت به لذت بردن از تجربه کامل دانشگاه.

رشد دانشگاه

GCU سرعت در حال رشد است که با برنامه ریزی برای گسترش خود ادامه داد. از سال 2009، ما میلیون ها نفر به دانشگاه سرمایه گذاری کرده اند به بهبود کیفیت ارائه علمی و تجارب دانش آموزان است. این زیرساخت ها شامل کلاس های درس جدید، آزمایشگاه ها، کتابخانه ها، مراکز حمایت از دانشجویان، سالن های محل اقامت و امکانات تفریحی. در پاییز 2016، ما تعدادی سابقه ای از دانشجویان به دانشگاه ققنوس ما استقبال و ما برنامه ریزی برای گسترش جمعیت دانشجویی و دانشگاه امکانات ما رفتن به جلو.

دانشگاه ما نیز همچنان به جای رو به رشد آنلاین و شب جوامع دانش آموز ما. ما دهها هزار نفر از دانش آموزان آنلاین حضور در کلاس از سراسر جهان است. به نوبه خود، ما دائما در حال پالایش سیستم عامل های دیجیتال ما برای ارائه تجربه دانشگاه برجسته GCU به تنظیمات مجازی. ما همچنین ساخت مکان دانشگاه اضافی برای کمک به دانش آموزان تمام وقت و شب شرکت در کلاس به خانه نزدیک تر.

"جدید" در سراسر محوطه دانشگاه در حال رشد GCU را تزریق شده است. در پاییز 2016، ما ساخت و ساز در یک ساختمان مهندسی 173،447 مربع پا، دولت از هنر، طراحی شده به جای تعداد رو به رشد ما از دانش آموزان مشغول به تحصیل در رشته های STEM به پایان رسید. ما همچنین سه ساختمان های جدید در دانشگاه آپارتمان برای جلوش باز کرد. به عنوان بخشی از طرح ما به اضافه 10 امکانات جدید ورزشی به دانشگاه در دو سال آینده، ما با نام تجاری جدید پرده برداری کرد، 6000 صندلی GCU ورزشگاه در پاییز 2016، خانه را به NCAA بخش I تیم های فوتبال ما است.

GCU نیز در خارج از محوطه دانشگاه گسترش یافت و خواص جدید. GCU هتل نزدیک به محوطه دانشگاه واقع شده است و نرخ اتاق های مقرون به صرفه و اقامت بازسازی - محل مناسب برای خانواده به ماندن در هنگام بازدید از دانش آموز خود را. دره عمیق و باریک 49 جلو پنجره، واقع در هتل، خدمات گسترده ای را پاتوق کامل محلی، با غذای خوشمزه، جو خانواده پسند و مقدار زیادی از روح لوپه و مهمان نوازی. کشف هتل GCU با مراجعه به gcuhotel.com؛ در ناهار خوری به فهرست منوها کانیون 49 جلو پنجره کلیک کنید. گراند کانیون آشامیدنی شرکت، همچنین در این هتل و در محوطه دانشگاه قرار گرفته است، ارائه می دهد نوشیدنی های لذیذ، از جمله قهوه، چای و نوشیدنی های تخصصی.

تجربه دانشجویی در GCU

در GCU، شما همه چیز شما نیاز به لذت بردن از یک تجربه کامل کالج، از NCAA بخش من دو و میدانی به مجموعه سبک سالن های محل اقامت، گزینه های ناهار خوری محبوب، وقایع سرگرم کننده و باشگاه ها و سازمان پیدا سنتی، آنلاین و شب دانش آموزان به همان اندازه اعضای جامعه ما ارزش و دریافت دسترسی کامل به منابع دانشگاه GCU و حوادث.

رسالت و چشم انداز GCU است

چشم انداز

GCU یک دانشگاه مسیحی برتر است، آموزش دانش آموزان برای رهبری و خدمت می کنند.

ماموریت

گراند کانیون دانشگاه آماده را برای تبدیل شدن به شهروند جهانی، متفکران انتقادی، ارتباط برقرار موثر و رهبران مسئول با ارائه یک، برنامه درسی مبتنی بر ارزش های آکادمیک به چالش کشیدن از چهار چوب از میراث مسیحی ما است.جهان بینی مسیحی: فارغ التحصیلان GCU قادر به بیان جنبه های جهان بینی مسیحی، که ارزش انسانی و کرامت، تصمیم گیری اخلاقی، رشته های دانشگاهی و حرفه را تحت تاثیر قرار خواهد بود.

"برای وجود یک خدا است، و یک واسطه بین خدا و مردان، مرد عیسی مسیح وجود دارد." (1 تیموتاوس 2: 5)

شهروندان جهانی: شهروندان جهانی با همدلی یاد بگیرند، جلوگیری از قوم محوری و در آغوش این واقعیت است که افراد مختلف می باشد. آنها طیف وسیعی از دیدگاه ها در مورد تاریخ، مذهب، نظام های ارزشی و بسیاری از جنبه های دیگر زندگی قدردانی میکنیم. شهروندی جهانی بدان معنی است که با درک دیگران، ما یاد بگیرند که به خودمان را درک.

"خداوند همان خداوند همه است و غنی برکت همه کسانی که در او تماس بگیرید." (رومیان 10: 12B)

با ما موثر: ارتباط برقرار موثر در مهارت در زبان اکسل، درک کنند که چگونه نوشته شده است اثرات کلمه دیگر فکری و احساسی، و به چالش کشیده به کار سالن ها و حالت های ارتباطی جدید.

"ممکن است کلماتی را از دهان من و تفکر دل من و دل انگیز در چشم شما، ای پروردگار باشد." (مزمور 19:14)

رهبران مسئول: رهبران مسئول در واقعیت جهان دارد، قبول پیامد انتخاب و تلاش unselfishly برای کمک به دیگران را برآورده بالاترین پتانسیل خود را از طریق رهبری خدمتگزار.

"در عوض، هر کس می خواهد برای تبدیل شدن به بزرگ در میان شما باید خادم همه باشد." (متی 20:26)

متفکران منتقد: متفکران منتقد کار به استاد وضوح و منطق در اندیشه. آنها سوال بپرسید و دنبال دانش برای جلوگیری از پذیرش کور از ایده ها، جستجو برای راه حل به جای خانه در مشکلات.

"بهترین کار خود را به خودتان به خدا به عنوان یک مورد تایید، یک کارگر که نیازی به شرمنده و کسی که به درستی کلمه از حقیقت است." (2 تیموتاوس 2:15)

http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

https://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Online دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد » بازدید کنید Health دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Health دکترا » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید درجات دکترای آموزش » بازدید کنید DBA » بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

M.Ed. در مشاوره مدرسه (ITL)

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش Grand Canyon University در مدرک مشاوره (IL)، افرادی را با مدرک لیسانس برای پیگیری حرفه ای به عنوان یک مشاور مدرسه راهنمایی و به دنبال صدور گواهینامه آماده می کند. [+]

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش Grand Canyon University در مدرک مشاوره (IL)، افرادی را با مدرک لیسانس برای پیگیری حرفه ای به عنوان یک مشاور مدرسه راهنمایی و به دنبال صدور گواهینامه آماده می کند.

یک مدرک کارشناسی ارشد به عنوان گام بعدی برای پیشرفت حرفه ای در دو حوزه تاثیرگذار - آموزش و مشاوره می باشد. با تکمیل این مدرک، مدرسان مدرسه می توانند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و در کمک به مبارزه دانش آموزان جوان برای غلبه بر موانع، در حالی که آنها برای گام بعدی در سفر آموزشی خود و رسیدن به رویاهای شغلی خود را آماده می کنند.... [-]


Master Of Education In Secondary Education - Initial Teacher Licensure

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

[+]

بررسی اجمالی

پیشبرد کار خود را با کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش متوسطه

(GCU) کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در آموزش و پرورش متوسطه گراند کانیون دانشگاه برای آماده سازی شما برای تبدیل شدن به یک معلم دبیرستان و یا دبیرستان مجوز طراحی شده است. ارائه شده از طریق کالج آموزش و پرورش، این منطقه ای معتبر و انجمن ایالتی آریزونا آموزش و پرورش تایید کارشناسی ارشد در رشته آموزش و پرورش شما آماده برای اشتغال در هر کجا که پروانه مورد نیاز است، از جمله مدارس دولتی و خصوصی.... [-]


Master Of Education In Secondary Education - Non-Licensure

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

[+]

طراحی با حرفه گرا حرفه ای در ذهن، کلاس های آنلاین ما یک محیط صمیمی است که باعث تحریک بحثهای جذاب و چالش برانگیز فراهم می کند. را انتخاب کنید از برنامه های در سراسر کالج متمایز ما، در مناطق اشتغال با تقاضای بالا. کلاس شروع غالبا.

شب

برنامه شب گراند کانیون دانشگاه تهیه کردن به خواسته های کار حرفه ای که یک محیط یادگیری در شخص ترجیح می دهند. کلاس های شب ما فقط یک بار در هفته دیدار و ارائه تعامل و بحث از یک کلاس درس دانشگاهی معمولی است. کلاس های شب برای یک شماره خاص از دانش آموزان طراحی شده، ارائه یک محیط گرم و پرورش که یک تجربه جذاب پشتیبانی می کند. در کوهورت شب، شما را از طریق برنامه تحصیلی خود را با همان همکلاسی های حرفه ای متفکر پیشرفت، فراهم آوردن فرصت به شبکه و ایجاد روابط که فراتر از کلاس درس است. کلاس شروع اغلب در مکان های مختلف، از جمله پردیس اصلی ما.... [-]


Master Of Education In Special Education - Initial Teacher Licensure

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

[+]

درجه نتایج کودک و رشد نوجوانان اولیه و توسعه

کلاس های شب ما فقط یک بار در هفته دیدار و ارائه تعامل و بحث از یک کلاس درس دانشگاهی معمولی است. کلاس های شب برای یک شماره خاص از دانش آموزان طراحی شده، ارائه یک محیط گرم و پرورش که یک تجربه جذاب پشتیبانی می کند. در کوهورت شب، شما را از طریق برنامه تحصیلی خود را با همان همکلاسی های حرفه ای متفکر پیشرفت، فراهم آوردن فرصت به شبکه و ایجاد روابط که فراتر از کلاس درس است. ... [-]


استاد آموزش در رهبری آموزشی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد دانشگاه گراند کانیون در آموزش و پرورش در رهبری آموزشی، ارائه شده از طریق کالج آموزش و پرورش، شما فراهم می کند با ابزار لازم برای پیشرفت در زندگی حرفه ای خود را در رهبری آموزشی. [+]

برنامه پیشرفته برای آموزش مداوم حرفه

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

آماده برای تبدیل شدن به یک رهبر آموزشی

استاد دانشگاه گراند کانیون در آموزش و پرورش در رهبری آموزشی، ارائه شده از طریق کالج آموزش و پرورش، شما فراهم می کند با ابزار لازم برای پیشرفت در زندگی حرفه ای خود را در رهبری آموزشی. علاوه بر این، این استادان آنلاین در درجه رهبری آموزشی کمک می کند تا شما را در درک و آماده به استفاده از شیوه های حرفه ای و اخلاقی از طریق لنز از یک جهان بینی مسیحی.... [-]


استاد از آموزش و پرورش در آموزش و پرورش ابتدایی - اخذ مجوز معلم اولیه

Online Campus تمام وقت پاره وقت 30  September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

افراد با تمایل به تدریس و خارج مدرک کارشناسی آموزش و پرورش می تواند مهارت های به دست آوردن و دانش منجر به کلاس های درس ابتدایی. با یک برنامه آموزشی تایید شده توسط انجمن ایالتی آریزونا آموزش و پرورش، استاد ما از آموزش و پرورش (MED) در آموزش و پرورش ابتدایی شما آماده برای رسیدن به اخذ مجوز معلم اولیه خود را. [+]

برنامه اولیه - فرصت های اولیه معلم صدور پروانه

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

کسب مجوز تدریس خود را برای سر پرست از طریق هشتم درجه

افراد با تمایل به تدریس و خارج مدرک کارشناسی آموزش و پرورش می تواند مهارت های به دست آوردن و دانش منجر به کلاس های درس ابتدایی. با یک برنامه آموزشی تایید شده توسط انجمن ایالتی آریزونا آموزش و پرورش، استاد ما از آموزش و پرورش (MED) در آموزش و پرورش ابتدایی شما آماده برای رسیدن به اخذ مجوز معلم اولیه خود را. توسط کالج آموزش و پرورش ارائه آنلاین، این استادان در برنامه آموزش ابتدایی آموزش و نرم افزار به شما کمک کند تعامل و مدیریت جوانان در جوامع یادگیری قرن 21 فراهم می کند.... [-]


استاد از آموزش و پرورش در آموزش و پرورش ابتدایی - غیر پروانه

Online Campus تمام وقت پاره وقت 21  September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

بهبود و تازه کردن دانش خود را در پیشرو در کلاس درس مدرسه ابتدایی و راهنمایی با استاد معتبر منطقه ای آموزش و پرورش در آموزش ابتدایی. این برنامه آموزش و پرورش ابتدایی، ارائه شده توسط دانشگاه کالج گراند کانیون در آموزش و پرورش است، برای حرفه ای ها آموزش مجوز برای کمک به آنها روشهای آموزشی اصلاح و گسترش درک خود را از محتوای پیشرفته طراحی شده است. [+]

برنامه اولیه - آیا برای صدور پروانه معلم اولیه منجر نمی

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

بهبود مهارت های تدریس خود را برای اولین بار از طریق کلاس های درس کلاس هشتم

بهبود و تازه کردن دانش خود را در پیشرو در کلاس درس مدرسه ابتدایی و راهنمایی با استاد معتبر منطقه ای آموزش و پرورش در آموزش ابتدایی. این برنامه آموزش و پرورش ابتدایی، ارائه شده توسط دانشگاه کالج گراند کانیون در آموزش و پرورش است، برای حرفه ای ها آموزش مجوز برای کمک به آنها روشهای آموزشی اصلاح و گسترش درک خود را از محتوای پیشرفته طراحی شده است. برنامه درسی دقیق کار می کند به شما توسعه را به یک مربی آگاه آماده برای دیدار با خواسته های متنوع از هر دو تنظیمات مدرسه سنتی و غیر سنتی.... [-]


استاد از آموزش و پرورش در آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی - اخذ مجوز معلم اولیه

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

توسعه سفر یادگیری برای جوانان از بدو تولد تا هشت ساله در کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (MED) در برنامه آموزش دوران کودکی. [+]

برنامه اولیه - فرصت های اولیه معلم صدور پروانه

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

آماده نوزادان به کودکان پیش دبستانی برای موفقیت تحصیلی

توسعه سفر یادگیری برای جوانان از بدو تولد تا هشت ساله در کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (MED) در برنامه آموزش دوران کودکی. ارائه شده توسط (GCU) دانشگاه کالج گراند کانیون در آموزش و پرورش، این استادان در برنامه آموزش دوران کودکی تمرکز آموزش گسترده فراهم می کند. تحقیقات رشد کودک و مداخلات زودهنگام برای کودکان از بدو تولد تا قبل از K، و استاد دانش مورد نیاز برای K-3 آموزش اخذ مجوز خود را.... [-]


استاد از آموزش و پرورش در آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی - غیر پروانه

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

بهبود درک خود را از جوانان از بدو تولد تا هشت ساله در کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (MED) در برنامه آموزش دوران کودکی. [+]

برنامه اولیه - آیا برای صدور پروانه معلم اولیه منجر نمی

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

آماده نوزادان به کودکان پیش دبستانی برای موفقیت تحصیلی

بهبود درک خود را از جوانان از بدو تولد تا هشت ساله در کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (MED) در برنامه آموزش دوران کودکی. در برنامه آموزش و پرورش اوایل دوران کودکی ارائه شده توسط کالج GCU آموزش و پرورش، این MED فراهم می کند در عمق بررسی توسعه سواد، هدایت و رشد کودک. یادگیری مفاهیم به منظور ارتقاء آموزش و یادگیری خود را در مراقب ت قرن 21، کودکستان ها و مدارس ابتدایی.... [-]


استاد از آموزش و پرورش در آموزش و پرورش دوران اولیه کودکی و آموزش ویژه در اوایل دوران کودکی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

تخصص در نیازهای منحصر به فرد از کودکان جوان با توانایی های یادگیری متنوع با درآمد کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و آموزش دوران کودکی ویژه. [+]

برنامه اولیه - فرصت های اولیه معلم صدور پروانه

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

کسب خود را در اوایل دوران کودکی ویژه آموزش و پرورش درجه

تخصص در نیازهای منحصر به فرد از کودکان جوان با توانایی های یادگیری متنوع با درآمد کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و آموزش دوران کودکی ویژه. طراحی شده برای مربیان آینده نگر با مدرک کارشناسی در یک میدان غیر آموزش و پرورش، این برنامه منجر به اخذ مجوز اولیه معلم.... [-]


استاد از آموزش و پرورش در آموزش و پرورش دوران اولیه کودکی و آموزش ویژه در اوایل دوران کودکی - غیر پروانه

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

تبدیل شدن به یک مربی متخصص، مدافع و رهبر با استاد آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و درجه در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش ویژه در دانشگاه گراند کانیون (GCU). این برنامه شما را قادر به کمک به هر دانش آموز رشد به پتانسیل کامل خود را در حالی که دفاع از در سطح مدرسه و منطقه برای کودکان از توانایی های متنوع. [+]

برنامه اولیه - آیا برای صدور پروانه معلم اولیه منجر نمی

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

سرب آموزش و پرورش ویژه برای کودکان استثنایی جوان

تبدیل شدن به یک مربی متخصص، مدافع و رهبر با استاد آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و درجه در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش ویژه در دانشگاه گراند کانیون (GCU). این برنامه شما را قادر به کمک به هر دانش آموز رشد به پتانسیل کامل خود را در حالی که دفاع از در سطح مدرسه و منطقه برای کودکان از توانایی های متنوع.... [-]


استاد از آموزش و پرورش در آموزش و پرورش ویژه - غیر پروانه

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

با استاد دانشگاه گراند کانیون در آموزش و پرورش در آموزش و پرورش ویژه، شما می توانید دانش استاد به پشتیبانی استثنایی K-12 دانش آموزان است. در این M.Ed در ویژه برنامه آموزش و پرورش، شما کشف روش های جدید برای پرورش جمعیت دانش آموزی ویژه و نیازهای یادگیری خود را. [+]

برنامه اولیه - آیا برای صدور پروانه معلم اولیه منجر نمی

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

[-]

استاد از آموزش و پرورش در دولت های آموزشی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد دانشگاه گراند کانیون در آموزش و پرورش در مدیریت آموزشی برای کسانی که علاقه مند به دنبال مجوز مدیرمدرسه و کار در مدیریت آموزشی در قبل از K از طریق 12 تنظیم می باشد ایجاد شده. [+]

برنامه پیشرفته برای صدور پروانه اصلی

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

کسب استاد شما در مدیریت آموزشی

استاد دانشگاه گراند کانیون در آموزش و پرورش در مدیریت آموزشی برای کسانی که علاقه مند به دنبال مجوز مدیرمدرسه و کار در مدیریت آموزشی در قبل از K از طریق 12 تنظیم می باشد ایجاد شده. ارائه شده از طریق کالج آموزش و پرورش، این استادان در رشته مدیریت آموزشی به شما کمک میکند شیوه های حرفه ای و اخلاقی را یاد بگیرند که از طریق لنز از یک جهان بینی مسیحی دیده می شود.... [-]


کارشناسی ارشد(MA)

Ma در اختلالات طیف اوتیسم

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد هنر در اختلالات طیف اوتیسم (ASD)، ارائه شده توسط دانشگاه کالج گراند کانیون در آموزش و پرورش، تجزیه و تحلیل شدید از بهبود یادگیری و مهارت مبتنی بر مغز فراهم می کند. [+]

برنامه پیشرفته برای آموزش مداوم حرفه

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

تمرکز بر اختلالات طیف اوتیسم (ASD)

با شیوع اختلالات طیف اوتیسم ادامه به افزایش است، آن را ضروری است به اتخاذ یک دانش عمیق از توسعه عصبی و تجزیه و تحلیل کاربردی رفتار. کارشناسی ارشد هنر در اختلالات طیف اوتیسم (ASD)، ارائه شده توسط دانشگاه کالج گراند کانیون در آموزش و پرورش، تجزیه و تحلیل شدید از بهبود یادگیری و مهارت مبتنی بر مغز فراهم می کند. از طریق ترکیبی از نرم افزار، نظریه و پژوهش، مجوز مربیان ویژه آماده سازی برای دیدار با خواسته های روش های تدریس و استاد است که بهبود نتایج دانش آموز ASD.... [-]


Ma در برنامه درسی و آموزش

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

آموزش برای ساخت و پیاده سازی برنامه های درسی در سطح کلاس درس، مدرسه، منطقه و دولت با کارشناسی ارشد هنر در برنامه درسی و درجه آموزش. [+]

برنامه پیشرفته برای آموزش مداوم حرفه

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

کسب استاد خود را از هنر در برنامه درسی و آموزش

آموزش برای ساخت و پیاده سازی برنامه های درسی در سطح کلاس درس، مدرسه، منطقه و دولت با کارشناسی ارشد هنر در برنامه درسی و درجه آموزش. مجوز K-12 مربیان می توانند مهارت های به دست آوردن برای تبدیل شدن به رهبران آموزشی از طریق ترکیبی از تجربیات درسی، پژوهش و حوزه در کلاس درس. ارائه شده توسط دانشگاه کالج گراند کانیون در آموزش و پرورش، این برنامه یک رویکرد محقق پزشک به توسعه برنامه درسی، آموزش و ارزیابی تاکید می کند.... [-]


Ma در خواندن با تاکید در آموزش ابتدایی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد آنلاین هنر در خواندن با تاکید در آموزش ابتدایی، ارائه شده توسط کالج آموزش و پرورش، هم راستا با استانداردهای انجمن بین المللی سواد برای آماده سازی متخصصان و مداخله برای دیدار با چالش های جهانی توسعه سواد آموزی. [+]

برنامه پیشرفته برای آموزش مداوم حرفه

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

کسب استاد خود را از هنر در خواندن آنلاین

استانداردهای دولت و آموزش و پرورش فدرال نیاز به معلمان واجد شرایط که می تواند کیفیت خواندن برای نمرات K-8 بهبود افزایش یافته است. استاد آنلاین هنر در خواندن با تاکید در آموزش ابتدایی، ارائه شده توسط کالج آموزش و پرورش، هم راستا با استانداردهای انجمن بین المللی سواد برای آماده سازی متخصصان و مداخله برای دیدار با چالش های جهانی توسعه سواد آموزی. برنامه درسی دقیق جامعه خدمت می کند با ارائه دانش آموزان متنوع دسترسی عادلانه به آموزش با کیفیت بالا با یک پایه در سواد.... [-]


Ma در خواندن با تاکید در آموزش متوسطه

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

آماده نوجوانان با مهارت های سواد مورد نیاز برای کالج و یا یک حرفه ای آینده است. استاد دانشگاه گراند کانیون هنر در خواندن با تاکید در آموزش متوسطه، ارائه شده توسط کالج آموزش و پرورش، هم راستا با استانداردهای انجمن بین المللی سواد آموزی و آماده متخصصان برای مطالبات توسعه دانش آموز. [+]

برنامه پیشرفته برای آموزش مداوم حرفه

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

کسب استاد خود را از هنر در خواندن آنلاین

آماده نوجوانان با مهارت های سواد مورد نیاز برای کالج و یا یک حرفه ای آینده است. استاد دانشگاه گراند کانیون هنر در خواندن با تاکید در آموزش متوسطه، ارائه شده توسط کالج آموزش و پرورش، هم راستا با استانداردهای انجمن بین المللی سواد آموزی و آماده متخصصان برای مطالبات توسعه دانش آموز. برنامه درسی دقیق عمل می کند مدارس و مناطق با ارائه دانش آموزان متنوع دسترسی عادلانه به آموزش با کیفیت بالا با یک پایه در سواد.... [-]


MA در رهبری مسیحی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد هنرهای رهبری مسیحی برنامه ی منحصر به فرد چند رشته ای است که برای کسانی که مایل به رهبری مسیحیان در سراسر کلیسا، وزارت و دیگر تنظیمات هستند، طراحی شده است. [+]

استاد هنرهای رهبری مسیحی برنامه ی منحصر به فرد چند رشته ای است که برای کسانی که مایل به رهبری مسیحیان در سراسر کلیسا، وزارت و دیگر تنظیمات هستند، طراحی شده است.

این برنامه معرفتی رهبری مسیحی که توسط دانشکده الهیات گراند کانیون ارائه شده است، شما را از لحاظ علمی، معنوی و حرفه ای برای هدایت چالش های رهبری قرن بیست و یکم فراهم می کند. مهارت های اداری و دانش خود را افزایش دهید. تبدیل کلیسا یا جامعه محلی به وسیله توسعه اثر بخشی به عنوان رهبر شرکتی یا جامعه. گام به گرامیداشت کانون علم الهی و یادگیری شیوه های توسعه رهبری مسیحی لازم برای هدایت دیگران با حکمت در کلیسا و زمینه های جامعه.... [-]


MA در وزارت جوانان و خانواده

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

کارآیی وزارت خود را به جوانان، کودکان، خانواده ها و جماعت ها با استاد هنر در وزارت جوانان و خانواده تبدیل کنید. [+]

کارآیی وزارت خود را به جوانان، کودکان، خانواده ها و جماعت ها با استاد هنر در وزارت جوانان و خانواده تبدیل کنید. معاون حوزه علمیه گراند کانیون این برنامه آموزشی وزارت جوانان را برای وزرا، معاونان کشیشان، وزیران خانواده یا رهبران کلیسا که علاقمند به شاگردی در هر مرحله از توسعه انسانی هستند، فراهم می کند.

گام به جامعه روح ما پرتاب کنید و یاد بگیرید که یک وزارت قدرتمند و تحول ایجاد کنید که زندگی را تغییر دهد. با نیازهای ویژه جوانان و خانواده ها با یک وزارت بر انجیلی عیسی مسیح صحبت کنید.... [-]


در انگلستان با تاکید در آموزش و پرورش

Online Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استادیار دانشگاه دانشگاه گرند کانیون در انگلیس با تاکید بر برنامه آموزش عالی، دانشجویان را برای تدریس دوره های کارشناسی در موسسات آموزش عالی دو ساله یا چهار ساله برای هر دو دانشگاه و روش های آنلاین آماده می کند. [+]

دانشگاه گراند کانیون استاد هنر در انگليس با تاكيد بر آموزش برنامه تحصیلی دانشجویان را برای تدریس دوره های کارشناسی در موسسات آموزش عالی دو ساله یا چهار ساله برای هر دو دانشگاه و روش های آنلاین آماده می کند.

این برنامه توسط کالج علوم انسانی و علوم اجتماعی ارائه شده است، فرصتی عالی برای کسانی است که علاقمند به نوشتن و ادبیات هستند و از طریق تدریس تمایل دارند تا علاقه خود را با زبان آموزان به اشتراک بگذارند. دانش آموزان آموزش پیشرفته در زمینه انگلیسی را برای ایجاد تفاوت در کلاس درس کارشناسی دریافت خواهند کرد. شایستگی های اصلی این برنامه شامل آموزش و پرورش در سطح دانشگاه، تدریس نوشتن و ادبیات، تمرین نگارش حرفه ای و نظریه های نوشتن و سخن گفتن است. با یک بنیاد هنر لیبرال، این برنامه بر اساس شیوه های آموزشی مبتنی بر تحقیق، نظیر طراحی برنامه درسی استراتژیک و همکاری، نظریه های یادگیری بزرگسال بزرگسال و تکنولوژی در محیط های یادگیری از راه دور، بررسی می کند. این برنامه برای توسعه دانش آموزان به رهبران آموزشی که مهارت لازم برای اجرای این شیوه ها را برای تأثیر نتایج دانشجویان دارند، حرکت می کند.... [-]


ما در ارتباط با تاکید در آموزش و پرورش

Online Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استادیار دانشگاه هنر گرید کانیون در ارتباط با تمرکز بر برنامه تحصیلات، دانشجویانی را که علاقمند به ارتباط با فرصت برای پیروی از حرفه در تدریس هستند فراهم می کند. [+]

دانشگاه گراند کانیون استاد هنر در ارتباط با تاکید در آموزش و پرورش برنامه تحصیلی دانش آموزانی را که علاقمند به ارتباط با فرصت برای پیگیری حرفه ای در آموزش هستند فراهم می کند.

این استادان در برنامه های ارتباطات، که توسط دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی ارائه شده است، دانشجویان را برای تدریس دوره های کارشناسی در موسسه دو ساله یا چهار ساله آماده می کنند که متخصص در هر دو دانشگاه سنتی و روش های آنلاین است. دانش آموزان در تعادل محتوای ارتباط و تعلیم و تربیت با هدف به دست آوردن تخصص در فهم، نشان دادن و موثر آموزش همه جنبه های ارتباطات. این برنامه معلم مکاتب فوق لیسانس دانش آموزان را به متفکران انتقادی تبدیل می کند که نقش و تاثیر ارتباطات را بر فرهنگ و جامعه بررسی می کنند. انواع مختلف ارتباطات شامل ارتباطات بین فردی و ارتباطی، استراتژیک، بین فرهنگی و رسانه ای است.... [-]


من در تاریخ با تأکید در آموزش و پرورش

Online Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد هنر در تاریخ با تاکید در برنامه آموزش و پرورش، دانشجویان را برای تدریس دوره های کارشناسی برای هر دو دانشگاه و روش های آنلاین در موسسات دو ساله یا چهار ساله آماده می کند. [+]

این استاد هنر در تاریخ با تاکید در آموزش و پرورش برنامه تحصیلی دانشجویان را برای تدریس دوره های کارشناسی برای هر دو دانشگاه و روش های آنلاین در موسسات دو ساله یا چهار ساله آماده می کند.

این دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی دانشگاه گراند کانیون، این دانشکده ها در برنامه تاریخ، مطالب تاریخی را با آموزش و پرورش تعادل می کند تا مسیری را برای به دست آوردن آموزش پیشرفته در زمینه تاریخ و آموزش فراهم کند. دانش آموزان تکنیک های کلاس درس و جنبه های مختلف روش های آموزشی صحی را در سطح دانشگاه می شناسند. تظاهرات درک وقایع مهم تاریخی، تم ها، روایت ها، استدلال ها و تفسیر ها، دانش آموزان را برای ترقی در تدریس موضوع آماده می کند. این استاد هنر در تاریخ با تاکید در برنامه آموزش و پرورش یک فرصت عالی برای کسانی که پرشور در مورد آموزش با علاقه شدید و کنجکاوی برای تاریخ نیز. دانش آموزان حقایق کلیدی و اهمیت رویدادهای تاریخی را تجزیه و تحلیل می کنند، تحولات فرهنگی را ارزیابی می کنند و تاریخ های مختلف سیاسی، اقتصادی و نظامی را از سراسر جهان مشاهده می کنند.... [-]


کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دیگر (TESOL)

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

اگر شما یک معلم فعلی هستند و کسب استاد خود را از هنر در آموزش زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر (TESOL)، شما خواهد شد واجد شرایط برای آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان از دیگر کشورها و فرهنگ. [+]

برنامه پیشرفته برای آموزش مداوم حرفه

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

بررسی اجمالی

کسب کارشناسی ارشد خود را در TESOL

اگر شما یک معلم فعلی هستند و کسب استاد خود را از هنر در آموزش زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر (TESOL)، شما خواهد شد واجد شرایط برای آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان از دیگر کشورها و فرهنگ. شما همچنین می توانید به موقعیت رهبری آموزشی و TESOL پیشبرد به عنوان مناطق آموزش و پرورش قرن 21 فرهنگی متفاوتتر میشود. اشتغال در سواد زبان انگلیسی است که انتظار می رود افزایش در دهه آینده.... [-]


کارشناسی ارشد در وزارت شهری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد هنرهای شهری برای رهبر مسیحی با قلب برای خدمات فراتر از دیوارهای کلیسا طراحی شده است. برنامه ی منحصر به فرد معارف الهی گراند کانیون، کشیش ها، وزرا و رهبران غیر انتفاعی را برای ارائه خدمات مسیحی به محیط های پیشرفته شهری آماده می کند. [+]

استاد هنرهای شهری برای رهبر مسیحی با قلب برای خدمات فراتر از دیوارهای کلیسا طراحی شده است. برنامه ی منحصر به فرد معارف الهی گراند کانیون، کشیش ها، وزرا و رهبران غیر انتفاعی را برای ارائه خدمات مسیحی به محیط های پیشرفته شهری آماده می کند.

بیاموزید که پیام مسیحی را برای قرن بیست و یکم بدون آسیب رساندن به یکپارچگی انجیل تطبیق دهید. این برنامه یک تجربه بهینه برای کسانی است که به دنبال رسیدن به معاشرت و خدمت به همتایان کلیسای شهری یا شروع یک وزارتخانه غیر انتفاعی در یک محیط شهری هستند.... [-]


کارشناسی ارشد در وزارت مسیحی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد هنرهای معاصر در وزارت مسیحی، آموزش های الهیات در کلاس های عالی را برای افرادی که به دعوت خداوند برای خدمت به کلیسا پاسخ می دهند، ارائه می دهد. [+]

استاد هنرهای معاصر در وزارت مسیحی، آموزش های الهیات در کلاس های عالی را برای افرادی که به دعوت خداوند برای خدمت به کلیسا پاسخ می دهند، ارائه می دهد. دبیرستان الهیات گراند کانیون را وارد کنید و آمادگی فکری، معنوی و حرفه ای لازم را برای خدمت رسانی به انجیل پربار و تحریک کننده دریافت کنید. معاون حوزه علمیه گراند کانیون یک برنامه پیشرفته تحصیلی را در ریشه در بنیادهای کتاب مقدس، برای وزیران و معاونان خیریه که در خدمت کار تمام وقت، نیمه وقت، دو طرف حرفه ای یا خدمتی هستند، طراحی کرده است. بطور كلی كلام خدا را كوچك كنید، همانطور كه ​​در معرفت دكتری و بهترین شیوه ها برای خدمت رسانی به مؤسسه ای كه مؤثر و تحول آمیز است رشد می كنید.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

BSC در مدیریت فناوری اطلاعات

Online Campus پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد دانشگاه علوم و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی گرند کانیون در برنامه مدیریت فناوری اطلاعات طراحی شده است تا دانش آموزان را برای موقعیت های رهبری در فن آوری اطلاعات آماده سازد. [+]

ارائه شده توسط: کالج کولانگلو از کسب و کار

بررسی اجمالی

مرحله بعدی را در فناوری اطلاعات خود ببرید استاد دانشگاه علوم و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی گرند کانیون در برنامه مدیریت فناوری اطلاعات طراحی شده است تا دانش آموزان را برای موقعیت های رهبری در فن آوری اطلاعات آماده سازد. کارشناسی ارشد برنامه مدیریت فناوری اطلاعات شامل یک ترکیب منحصر به فرد از دوره های مدیریت است که شما را با دانش کسب و کار مورد نیاز برای مدیریت عملکرد فن آوری اطلاعات در طیف گسترده ای از صنایع فراهم می کند.... [-]


Master of Science in Biology with an Emphasis in Education

Online Campus September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

[+]

کلاس ها اغلب در مکان های مختلف، از جمله پردیس اصلی ما شروع می شود.

[-]

MSc در امنیت سایبری

Online Campus پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد Grand Canyon University در برنامه مدارک امنیتی سایبری فرصتی برای دانشآموزانی که در زمینه فناوری و زمینه های امنیتی قرار دارند، برای حرفه ای حرفه ای در زمینه امنیت سایبری ارائه می دهد. [+]

ارائه شده توسط: کالج علم، مهندسی،

بررسی اجمالی

امن، محافظت و مدیریت یک محیط مجازی کارشناسی ارشد علوم Grand Canyon University در برنامه مدارک امنیتی سایبری فرصتی برای دانشآموزانی که در زمینه فناوری و زمینه های امنیتی قرار دارند، برای حرفه ای حرفه ای در امنیت سایبری فرصت می دهد. برنامه کارشناسی ارشد GCU به عنوان یکی از معدود برنامه های امنیتی سایبری در کشور، دانش آموزان را برای استفاده از تکنیک های جاری، متن باز و پیشرفته در پرونده های پزشکی دیجیتال، آزمایش نفوذ، ارزیابی آسیب پذیری و تکنیک های بهره برداری، هماهنگ با نرم افزار و برنامه های دیگر، برای محافظت از یک سازمان آموزش می دهد. سیستم ها، داده ها، فرایندها و افراد.... [-]


MSc در رهبری سازمانی و کارآفرینی

Online Campus پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

غنی سازی نوآوری کارآفرینی خود را و ارگانیک رشد کسب و کار خود را با کارشناسی ارشد در رهبری سازمانی و درجه کارآفرینی. [+]

ارائه شده توسط: کالج کولانگلو از کسب و کار

بررسی اجمالی

پیشرفت مهارت های خود را با MS در رهبری سازمانی

غنی سازی نوآوری کارآفرینی خود را و ارگانیک رشد کسب و کار خود را با کارشناسی ارشد در رهبری سازمانی و درجه کارآفرینی. ارائه شده توسط کالج کولانگلو از کسب و کار، یادگیری استراتژی که رشد کسب و کار و افزایش درآمد. این استادان در برنامه رهبری سازمانی بر رویکردهای بازاریابی و فروش تمرکز می کنند تا به رشد محصول یا کسب و کار شما کمک کنند.... [-]


Msc در مدیریت فناوری اطلاعات

Online Campus پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد دانشگاه علوم و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی گرند کانیون در برنامه مدیریت فناوری اطلاعات طراحی شده است تا دانش آموزان را برای موقعیت های رهبری در فن آوری اطلاعات آماده سازد. [+]

ارائه شده توسط: کالج کولانگلو از کسب و کار

بررسی اجمالی

مرحله بعدی را در فناوری اطلاعات خود ببرید استاد دانشگاه علوم و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی گرند کانیون در برنامه مدیریت فناوری اطلاعات طراحی شده است تا دانش آموزان را برای موقعیت های رهبری در فن آوری اطلاعات آماده سازد. کارشناسی ارشد برنامه مدیریت فناوری اطلاعات شامل یک ترکیب منحصر به فرد از دوره های مدیریت است که شما را با دانش کسب و کار مورد نیاز برای مدیریت عملکرد فن آوری اطلاعات در طیف گسترده ای از صنایع فراهم می کند.... [-]


MS در بهداشت و سلامت روانی با تاکید در وزارت مسیحی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

Grand Canyon University در زمینه بهداشت روان و سلامت با تاکید بر برنامه وزارت معارف مؤسسه، دانش پایه ای در دانش کتاب مقدس و دانش خردشناسی برای دانش آموزانی دارد که می خواهند وزارت بهداشت را در سلامت روانی دنبال کنند و به عنوان یک کارمند مسیحی به خوبی تمرکز کنند. [+]

Grand Canyon University در زمینه بهداشت روان و سلامت با تاکید بر برنامه وزارت معارف مؤسسه، دانش پایه ای در دانش کتاب مقدس و دانش خردشناسی برای دانش آموزانی دارد که می خواهند وزارت بهداشت را در سلامت روانی دنبال کنند و به عنوان یک کارمند مسیحی به خوبی تمرکز کنند.

شما یک درک عمیق از انجیل را برای بحث در مورد مسائل مربوط به یک دیدگاه مسیحی توسعه خواهید داد. اکتشاف سلامت معنوی، رشد، توسعه شخصیت و نواحی طبیعت انسانی، شما را در زندگی و تمرین دانش خود برای کمک به افرادی که به دنبال حمایت و تشویق در یک چارچوب مسیحی هستند فراهم می کند. این سطح وزارت مسیحی منجر به صدور مجوز نمی شود.... [-]


MS در رهبری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد علوم Grand Canyon University در برنامه رهبری، دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت های حرفه ای را توسعه دهند و اعتماد به نفس خود را در سبک های رهبری خود به دست آورند. [+]

استاد علوم Grand Canyon University در برنامه رهبری، دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت های حرفه ای را توسعه دهند و اعتماد به نفس خود را در سبک های رهبری خود به دست آورند. دانش آموزان یاد می گیرند یک بنیاد مفهومی را برای نقش رهبری اجرایی ادغام کنند که بر فوریت استفاده از مهارت های رهبری اخلاقی و عملی و همچنین توانایی ایجاد، ارتباط و تأثیر تصمیم گیری با استفاده از تفکر انتقادی و مهارت های حل مساله که در تئوری و پژوهش. این برنامه بر ایجاد و حفظ روابط مبتنی بر مهارت های ارتباطی بین فردی و بین فردی تاکید می کند تا سازمان های متنوع و جهانی را رهبری کند.... [-]


MS در رهبری: آمادگی فاجعه

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد علوم دانشگاه رهبر Grand Canyon University با تاکید در آمادگی فاجعه و رهبری فوری اجرایی، دانش آموزان را با مهارت هایی برای توسعه حرفه ای و کسب اعتماد به نفس در سبک های رهبری خود، فراهم می کند. [+]

استاد علوم دانشگاه رهبر Grand Canyon University با تاکید در آمادگی فاجعه و رهبری فوری اجرایی، دانش آموزان را با مهارت هایی برای توسعه حرفه ای و کسب اعتماد به نفس در سبک های رهبری خود، فراهم می کند.

این برنامه فرصتی برای فارغ التحصیلان برنامه آتش نشانی اجرایی (NFA-EEOP) آکادمی ملی آتش نشانی را برای تکمیل مدرک کارشناسی ارشد می دهد. دانش آموزان می آموزند که یک پایه مفهومی برای نقش رهبری اجرایی را بکار گیرند که بر فوری استفاده از مهارت های رهبری اخلاقی و عملی، و نیز تهیه فاجعه و مدیریت بحران، تأکید دارد. مسائل مربوط به محیط زیست به طور مستقیم به توسعه مهارت های رهبری و محتوای مورد نیاز رهبران در زمینه اورژانسی امنیت عمومی و آمادگی برای فاجعه نیز اشاره شده است.... [-]


MS در رهبری سازمانی و کارآفرینی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد علمی در رهبری سازمانی و کارآفرینی طراحی شده است تا رهبران کسب و کار، کارآفرینان و کارآفرینان را با دانش و مهارت برای تمرکز بر شرکت در رشد ارگانیک از طریق نوآوری، تجاری سازی نوآوری و فروش و بازاریابی محصولات و خدمات بعدی طراحی کند. توسعه یافته. [+]

کارشناسی ارشد علمی در رهبری سازمانی و کارآفرینی طراحی شده است تا رهبران کسب و کار، کارآفرینان و کارآفرینان را با دانش و مهارت برای تمرکز بر شرکت در رشد ارگانیک از طریق نوآوری، تجاری سازی نوآوری و فروش و بازاریابی محصولات و خدمات بعدی طراحی کند. توسعه یافته.

طیف گسترده ای از موضوعات مربوط به نوآوری، بازاریابی و فروش مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اصول اثبات شده رهبری خدمت و مدیریت مبتنی بر ارزش در طول برنامه، برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای توسعه و پرورش روحیه کارآفرینی در سازمان های خود است. دانش آموزان در مورد تشکیل و اجرای استراتژی های رشد در سازمان ها و نحوه حفظ رقابت در بازار جهانی بحث خواهند کرد.... [-]


MS در روانشناسی: روانشناسی عمومی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد علوم روانشناسی با تاکید در روانشناسی عمومی برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقای و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند. [+]

استاد علوم روانشناسی با تاکید در روانشناسی عمومی برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقای و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند.

این برنامه بر توسعه تفکر انتقادی و کیفیت رهبری متمرکز است. فارغ التحصیلان این ویژگی ها از طریق رهبری، تحقیقات عملی و معرفی تغییرات جامعه برنامه تاثیر می گذارند در حالی که آنها از دیدگاه معلمان، متخصصان یا محققان عمل می کنند.

[-]

MS در روانشناسی: صنعتی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد علوم روانشناسی با تاکید در روانشناسی سازمانی، برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند. [+]

استاد علوم روانشناسی با تاکید در روانشناسی سازمانی ، برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند.

این برنامه بر توسعه تفکر انتقادی و کیفیت رهبری متمرکز است. فارغ التحصیلان این ویژگی ها می توانند به شرکت ها و سازمان هایی که علاقه مند به ایجاد محیط کاری خود باشند، در این زمینه ها نفوذ کنند و به اهداف سازمان کمک کنند.

[-]

MS در روانشناسی با تاکید بر عوامل انسان

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد علوم روانشناسی با تاکید بر عوامل انسانی روانشناسی برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند. [+]

استاد علوم روانشناسی با تاکید بر عوامل انسانی روانشناسی برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند.

عوامل روانشناختی روانشناسی ادغام رشته های روانشناسی و مهندسی است. این رشته علمی مربوط به درک متابولیسم میان انسان ها و سایر عناصر سیستم است. این حرفه، تحقیق، نظریه، اصول، داده ها و روش های دیگر را برای طراحی به منظور بهینه سازی عملکرد سیستم کلی اعمال می کند. این زمینه تلاش می کند تا فناوری را آسان تر و امن تر برای مردم برای استفاده و بهبود زندگی روزمره.... [-]


MS در روانشناسی با تاکید در روانشناسی بهداشتی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد رشته روانشناسی با تاکید در روانشناسی بهداشتی برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند. [+]

استاد رشته روانشناسی با تاکید در روانشناسی بهداشتی برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند. مدرک کارشناسی ارشد با تاکید در روانشناسی بهداشتی بر عوامل روانی، بیولوژیکی و اجتماعی تأثیرگذار بر سلامت و بیماری متمرکز است. دانش آموزانی که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد با تاکید در روانشناسی بهداشت کمک می کند افراد یا گروه ها در جلوگیری از بیماری و ارتقاء رفتار سالم.... [-]


MS در روانشناسی با تاکید در روانشناسی قانونی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد رشته روانشناسی با تاکید در روانشناسی قانونی برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند. [+]

استاد رشته روانشناسی با تاکید در روانشناسی قانونی برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند. این برنامه یک مطالعه جامع، دقیق و تحلیلی از جنایات و پاسخ های جامعه به آن را فراهم می کند. تمرکز بر استفاده از روش های تئوری و تحقیق در توسعه ابتکار، سیاست ها و عمل قرار می گیرد. دانش آموزان یک درک قوی و توسعه اخلاق عدالت جنایی، مسائل تنوع، تفکر انتقادی، تحلیلی و مهارت های رهبری را توسعه خواهند داد.... [-]


MS در روانشناسی با تاکید در زندگی مربیگری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد رشته روانشناسی با تمرکز بر زندگی، برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند. [+]

استاد رشته روانشناسی با تمرکز بر زندگی، برنامه ای است برای افرادی که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند.

مربیگری زندگی یک حوزه در حال ظهور است که شامل حوزه های جامعه شناسی، روانشناسی و مشاوره می شود. دانشجوی تحصیلات تکمیلی در رشته روانشناسی با تاکید در مربیگری زندگی، مهارتهای لازم برای کمک به دیگران را در تسهیل تغییر در زندگی خود و همچنین تکنیک ها و استراتژی های مربوط به کمک به دیگران برای دستیابی به توانایی های شخصی و حرفه ای خود را یاد می گیرد. چشم انداز اشتغال در این زمینه شامل کار با طیف وسیعی از افراد، گروه ها و سازمان های حرفه ای است. ایجاد یک کسب و کار، استفاده از منابع برای تغییر شغل، یادگیری ایجاد و حفظ تعادل در زندگی و همچنین افزایش و افزایش سطح انگیزه، تنها چند موضوع است که فارغ التحصیل از این برنامه استاد است. موضوعات مهم در این حوزه مطالعه عبارتند از: ساختن روابط پیشرفته و راهبردهای ارتباطی، شناسایی سازوکارهای ناسازگار، اکتشاف تئوری ها و مدل های رهبری موثر، مصاحبه و تکنیک های مشاهده و تحلیل داده ها. این برنامه فارغ التحصیلان را برای حرفه ای غیر مجاز آماده می کند تا بعد از اتمام برنامه به حرفه کمک کند.... [-]


MS در عدالت کیفری: اجرای قانون

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد علوم عدالت قضایی با تاکید در اجرای قانون برای دانش آموزانی که قصد دارند درک خود را از قانون، نظم اجتماعی و عدالت گسترش دهند، طراحی شده است. [+]

استاد علوم عدالت قضایی با تاکید در اجرای قانون برای دانش آموزانی که قصد دارند درک خود را از قانون، نظم اجتماعی و عدالت گسترش دهند، طراحی شده است. این برنامه به ویژه برای پرسنل اجرای قانون مناسب است که مایل به پیشرفت در زمینه خود، و همچنین اصلاح، امتحان و مأموریت های امدادرسانی هستند. کارمند قانون و دیگر تصمیم گیرندگان که به مسائل مربوط به سیاست عمومی، تحقیقات اجتماعی و اجرای عدالت در حوزه عمومی پاسخ می دهند.... [-]


MS در عدالت کیفری: مطالعات حقوقی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد علوم عدالت قضایی با توجه به مطالعات حقوقی، برای دانش آموزانی که به دنبال گسترش درک خود از قانون، نظم اجتماعی و عدالت هستند، طراحی شده است. [+]

استاد علوم عدالت قضایی با توجه به مطالعات حقوقی ، برای دانش آموزانی که به دنبال گسترش درک خود از قانون، نظم اجتماعی و عدالت هستند، طراحی شده است. این برنامه همچنین دانشجویان را برای کار در زمینه های قانونی آماده می کند که در آن تحقیقات جامع در مورد مسائل حقوقی و اجتماعی انجام می شود.

[-]

MS در مشاوره اعتياد

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد علوم در مشاوره اعتياد. همانطور که جامعه بیشتر درباره اعتیاد درک می کند، بیشتر مردم به دنبال درمان هستند و مجرمان بیشتر مواد مخدر به جای برنامه های درمانی به برنامه های درمانی فرستاده می شوند. [+]

استاد علوم در مشاوره اعتياد. همانطور که جامعه بیشتر درباره اعتیاد درک می کند، بیشتر مردم به دنبال درمان هستند و مجرمان بیشتر مواد مخدر به جای برنامه های درمانی به برنامه های درمانی فرستاده می شوند.

در نتیجه، تقاضای مشاوران مواد مخدر انتظار می رود که نسبت به تقاضا برای اکثر مشاغل دیگر تا سال 2018 سریعتر از تقاضا باشد. این برنامه درجه ای در سطح بعدی طراحی شده است تا نیازهای یادگیرندگان را که مایل به انجام حرفه ای به عنوان مشاور حرفه ای اعتقادات هستند، طراحی کند. این برنامه دانشجویان را برای درمان سوء مصرف مواد و اختلالات وابستگی آماده می کند. دوره های آموزشی ارائه یک نظرسنجی جامع از نظریه های مشاوره، مشاوره گروهی، مسائل اجتماعی و فرهنگی، روانشناسی، مسائل خانوادگی و غیره است. علاوه بر این، کارآموزی تحت نظارت 150 ساعت فرصت برای دانش آموز فراهم می کند تا مهارت های مشاوره خود را توسعه دهد. در بسیاری از ایالت ها، مدرک کارشناسی ارشد برای بالاترین سطح مجوز و صدور گواهینامه مورد نیاز است. فارغ التحصیلان این برنامه برای پاسخگویی به الزامات علمی برای صدور مجوز در آریزونا، به عنوان مشاور مشاوره مواد مخدر وابسته (LASAC) و یک مشاور مجاز از مواد سوء استفاده مستمر (LISAC) آماده شده اند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان برنامه های بسیاری از کشورهای دیگر از لحاظ علمی آمادگی خود را برای شروع پروسه صدور گواهینامه و صدور مجوز در کشور خود خواهند داشت. شرایط صدور مجوز و صدور گواهینامه ممکن است از حالت دولتی متفاوت باشد. این مسئولیت دانشجو برای... [-]


MS در مشاوره مسیحی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

برنامه های مشاوره ی مسیحیان انتقالی GCU فرصتی برای ادغام اصول مسیحی را در یک عمل مشاوره حرفه ای ایجاد می کنند. استاد علوم در مشاوره مسیحی، فارغ التحصیلان را برای خدمت به مشتریان ارائه می دهد که خدمات مشاوره ای را با عناصر ایمان مسیحی یکپارچه می کنند. [+]

برنامه های مشاوره ی مسیحیان انتقالی GCU فرصتی برای ادغام اصول مسیحی را در یک عمل مشاوره حرفه ای ایجاد می کنند.

کارشناسی ارشد علوم در مشاوره مسیحی فارغ التحصیلان را برای خدمت به مشتریان ارائه می دهد که خدمات مشاوره ای را با عناصر مسیحی ایمان تلفیق می کنند. این برنامه یک پایه قوی در دانش کتاب مقدس و خرد الهیات دارد که می تواند در یک مشاوره مبتنی بر مشتری استفاده شود. این شامل اکتشاف سلامت معنوی، رشد و توسعه شخصیت برای مشاور در زندگی و عمل است.... [-]


MS در مشاوره مسیحی از مصرف مواد و اختلالات اعتیاد آور

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد علوم Grand Canyon University در مشاوره مسیحی در زمینه استفاده از مواد مخدر و اختلالات وابستگی به شما کمک می کند تا ارزش های مسیحی را به شیوه های مشاوره حرفه ای مورد استفاده برای اختلالات اعتیاد آور ادغام کنید. [+]

هنگامی که از شما دعوت شده است که در هنگام خدمت به افرادی که با اعتیاد به مواد مخدر مبارزه می کنند، کلمه خدا را تقسیم کنید، یک مبنای آموزشی قوی در اصول مسیحی، نظریه روانشناسی و روش های مشاوره ضروری است.

استاد علوم Grand Canyon University در مشاوره مسیحی در زمینه استفاده از مواد مخدر و اختلالات وابستگی به شما کمک می کند تا ارزش های مسیحی را به شیوه های مشاوره حرفه ای مورد استفاده برای اختلالات اعتیاد آور ادغام کنید.... [-]


استاد مدیریت بازرگانی و استاد علم در رهبری

Online Campus پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

سفر خود را به رهبری کسب و کار با مهارت های پیشرفته در عملیات و مدیریت عملکرد حمایت کنید. مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک لیسانس (MSL) به شما امکان می دهد تا اصول مالی، اقتصاد و بازاریابی را با ارزش های رهبری خدمتکار ترکیب کنید. [+]

ارائه شده توسط: کالج کولانگلو از کسب و کار

بررسی اجمالی

افزایش کسب و کار شما با MBA و MS در رهبری سفر خود را به رهبری کسب و کار با مهارت های پیشرفته در عملیات و مدیریت عملکرد حمایت کنید. مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک لیسانس (MSL) به شما امکان می دهد تا اصول مالی، اقتصاد و بازاریابی را با ارزش های رهبری خدمتکار ترکیب کنید. این برنامه توسط کالج کالج کالج کسب و کار ارائه شده است، این برنامه مناسب برای کار حرفه ای است.... [-]


استاد مدیریت دولتی با تاکید در دولت و سیاست

Online Campus پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

با استاد مدیریت دولتی با تاکید در دولت و سیاست کالج علوم انسانی و دانشگاهی دانشگاه گرند کانیون می توانید مهارت های اداری در زمینه های رهبری، توسعه سرمایه انسانی، سیاست و حکومت در دولت، غیر انتفاعی و جامعه آموخت. عرصه ها [+]

ارائه شده توسط: دانشکده علوم انسانی و اجتماعی

بررسی اجمالی

چالش های سیاست عمومی را رفع کنید با استاد مدیریت دولتی با تاکید در دولت و سیاست کالج علوم انسانی و دانشگاهی دانشگاه گرند کانیون می توانید مهارت های اداری در زمینه های رهبری، توسعه سرمایه انسانی، سیاست و حکومت در دولت، غیر انتفاعی و جامعه آموخت. عرصه ها

شما به چالش کشیدن برای شناسایی و ارائه راه حل برای مسائل منحصر به فرد با سازمان های بخش دولتی امروز. روابط میان دولت فدرال، دولت و شهرداری، همراه با تاریخ فدرالیسم ایالات متحده و رقابت بین سطوح و شاخه های دولت مورد بررسی قرار می گیرد.... [-]


روانشناسی کارشناسی ارشد با تاکید بر جراحی بینی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد علوم روانشناسی با تاکید در علوم انسانی، یک برنامه برای افرادی است که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند. [+]

استاد علوم روانشناسی با تاکید در علوم انسانی ، یک برنامه برای افرادی است که تمایل به ارتقاء و / یا ادامه تحصیل در رشته روانشناسی را دارند.

جورپسچولوژی یک رشته تخصصی در زمینه روانشناسی است که بر جنبه های روانشناختی و عصبی پیری تمرکز دارد. دانشآموزی که مدرک کارشناسی ارشد را با تأکید بر جراحی پزشكی دنبال میكند، اعمال نظریه و تحقیقاتی را انجام خواهد داد تا از طریق روانشناختی تغییرات روانشناختی تغییرات در سالمندان انجام شود.... [-]


مسی در جامعه شناسی با تاکید در آموزش و پرورش

Online Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استادیار دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه گرند کانیون با تاکید در آموزش و پرورش، دانشجویان را برای تدریس دوره های کارشناسی در موسسه 2 ساله یا 4 ساله در هر دو حالت زمین و اینترنت آماده می کند. [+]

دانشگاه گراند کانیون استاد علوم در جامعه شناسی با تاکید در آموزش و پرورش دانشجویان را برای تدریس دوره های کارشناسی در موسسه 2 ساله یا 4 ساله در هر دو حالت زمین و اینترنت آماده می کند.

این برنامه منحصر به فرد متعادل کردن محتوای جامعه شناسی با آموزش و تکنیک های کلاس درس، مسیری را برای به دست آوردن آموزش پیشرفته در زمینه جامعه شناسی ارائه می دهد، در حالیکه رضایت بخش بودن شرایط لازم برای توسعه حرفه ای در حال انجام است. فارغ التحصیلان این برنامه قادر خواهند بود تا شرایط لازم برای دوره های تحصیلات تکمیلی را در دوره های پس از دوره متوسطه مورد نیاز خود بدست آورند.... [-]


کارشناس ارشد حسابداری

Online Campus پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

این کالج تجاری Colangelo ارائه شده توسط این کالج فارغ التحصیل MSA به شما اجازه می دهد مهارت های خود را در گزارشگری مالی، مالیات و حسابرسی در حالی که آماده شدن برای آزمون CPA واحد خود را. [+]

ارائه شده توسط: کالج کولانگلو از کسب و کار

بررسی اجمالی

کسب مدرک علمی در حسابداری (MSA) و آمادگی برای CPA خود را آماده شدن برای پیشرفت حرفه ای در حسابداری شرکت یا عمومی با استاد دانشگاه گراند کانیون (GCU) در حسابداری. این کالج تجاری Colangelo ارائه شده توسط این کالج فارغ التحصیل MSA به شما اجازه می دهد مهارت های خود را در گزارشگری مالی، مالیات و حسابرسی در حالی که آماده شدن برای آزمون CPA واحد خود را. این شیوه ی شتاب دهنده ی یادگیری برای دانش آموزانی که دارای حسابداری در لیسانس هستند طراحی شده است و پایه ای قوی دارد که عمل حسابداری و اخلاقی را برای حسابداران و مدیران مرتبط با سیاست های قانون Sarbanes-Oxley (SOX) تشویق می کند.... [-]


کارشناسی ارشد در تکنولوژی آموزشی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

استاد دانشگاه گراند کانیون علوم در آموزش برنامه فناوری است برای تمرین حرفه ای آموزش که علاقه در تبدیل شدن به طراحی شده یک متخصص فن آوری و یا مربی و یا مربیان که تلاش برای افزایش دانش خود را از تکنولوژی در کلاس درس. [+]

برنامه پیشرفته برای آموزش مداوم حرفه

ارائه شده توسط: کالج آموزش و پرورش

[-]

کارشناسی ارشد علوم در شیمی با تاکید در آموزش و پرورش

Online Campus پاره وقت September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد علوم شیمی در Grand Canyon University با تاکید در برنامه آموزش و پرورش یک مسیر شغلی در آموزش و پرورش برای افرادی است که علاقمند به شیمی هستند. [+]

بررسی اجمالی

متخصص در شیمی و آموزش و پرورش

کارشناسی ارشد علوم شیمی در Grand Canyon University با تاکید در برنامه آموزش و پرورش یک مسیر شغلی در آموزش و پرورش برای افرادی است که علاقمند به شیمی هستند. آمادگی برای آموزش دوره های کارشناسی در شیمی در یک موسسه دو ساله یا چهار ساله در هر دو دانشگاه و روش های آنلاین.

برنامه درسی برنامه آموزش شیمی متعادل محتوای شیمی با شیوه های آموزشی است، به طوری که دانش آموزان می توانند درک مفاهیم شیمی خود را پیش ببرند و همچنین به یک معلم موثر تبدیل شوند. یکی از جنبه های منحصر به فرد برنامه درسی صنایع GCU ادغام ایمان است که منعکس کننده ارزش های اصلی جهان بینی مسیحی دانشگاه است. سوالاتی درباره فلسفه اخلاقی در ارتباط با علم، شیمی و نوآوری های تکنولوژیکی در بحث های کلاس درس بوجود می آیند. کشف این چالش ها و درگیری ها، باعث می شود تا رهبران این عرصه را پرورش دهند که آماده اند با اعتقادات اخلاقی قوی تفاوت ایجاد کنند.... [-]


کارشناسی ارشد علوم پزشکی

Online Campus September 2019 آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + {تعداد} بیشتر

علوم انسانی سلامت یک رشته سریع در حال ظهور است که مرزهای جدیدی را برای رهبری نوآورانه ارائه می دهد. تکنولوژی در حال ظهور، درک ارزش ارزش اطلاعات پزشکی و چگونگی کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی، افزایش دسترسی و ایمنی بیماران و بهبود کیفیت خدمات بهداشتی می باشد. استادان Grand Canyon University رایانه ای از دانشکده پرستاری و بهداشت حرفه ای Grand Canyon University می توانند به شما در استفاده از فناوری اطلاعات، هر دو سخت افزار و نرم افزار، برای تصمیم گیری بهتر و نتایج بهتر بیماران کمک کنند. [+]

در باره

علوم انسانی سلامت یک رشته سریع در حال ظهور است که مرزهای جدیدی را برای رهبری نوآورانه ارائه می دهد. تکنولوژی در حال ظهور، درک ارزش ارزش اطلاعات پزشکی و چگونگی کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی، افزایش دسترسی و ایمنی بیماران و بهبود کیفیت خدمات بهداشتی می باشد. استادان Grand Canyon University رایانه ای از دانشکده پرستاری و بهداشت حرفه ای Grand Canyon University می توانند به شما در استفاده از فناوری اطلاعات، هر دو سخت افزار و نرم افزار، برای تصمیم گیری بهتر و نتایج بهتر بیماران کمک کنند.... [-]


ویدئو ها

2016: Welcome to Grand Canyon University

Spirit :60 Commercial

تماس
آدرس محل سکونت
3300 W. Camelback Rd.
Phoenix, AZ 85017

Phoenix, Arizona, US
رسانه های اجتماعی
آدرس محل سکونت
6700 Jefferson St. NE, Suite D-2
Albuquerque, NM 87109

Albuquerque, New Mexico, US
رسانه های اجتماعی
آدرس محل سکونت
10484 W. Thunderbird Blvd., Suite 102
Sun City, AZ 85351

Sun City, Arizona, US
رسانه های اجتماعی
آدرس محل سکونت
350 W. Thomas Road
Phoenix, AZ 85013

Phoenix, Arizona, US
رسانه های اجتماعی
آدرس محل سکونت
9201 E. Mountain View Rd., Suite 100
Scottsdale, AZ 85258

Scottsdale, Arizona, US
رسانه های اجتماعی