Read the Official Description

AACSB Accredited

دانشگاه ایالتی Grambling ترکیبی از نقاط قوت علمی یک دانشگاه بزرگ با مزایای یک کالج کوچک، ترکیبی است که دانش آموزان ما را قادر می سازد به رشد و یادگیری در یک محیط آرام و مثبت است. ما ارائه می دهیم بیش از 800 دوره ها و برنامه 68 درجه در پنج کالج، از جمله کالج برتری ها، دو مدرسه حرفه ای، یک فارغ التحصیل مدرسه، و یک بخش از آموزش مداوم است. کارفرمایان ملی و محلی استخدام فارغ التحصیلان از پرستاری Grambling عالی، علوم کامپیوتر، آموزش و پرورش معلم و برنامه های دیگر.

علاوه بر اینکه یکی از تولید کنندگان برتر کشور از فارغ التحصیلان آمریکایی آفریقایی تبار و تولید کننده برتر فارغ التحصیلان کامپیوتر علم اطلاعات در لوئیزیانا، Grambling خانه از مشهور بین المللی ببر راهپیمایی باند و "پرافتخارترین" مربی در فوتبال کالج، فوتبال افسانه ای است ادی رابینسون مربی، پدر، که تصدی در موزه دانشگاه یادبود، بودجه و اداره شده توسط دولت لوئیزیانا است. غرق در تاریخ، با یک سنت دیرین برتری، دانشگاه ایالتی Grambling همچنان بر ارزش و اهمیت هر دانش آموز، نمونه های شعار ما: در آن همه است کسی.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Grambling State University

وزارت رهبری آموزشی است به حمایت از و پیشبرد ماموریت ها و اهداف دانشگاه اختصاص داده شده، و برای این منظور، آن ... [+]

وزارت رهبری آموزشی است به حمایت از و پیشبرد ماموریت ها و اهداف دانشگاه اختصاص داده شده، و برای این منظور، هدف اصلی آن این است که آماده صالح، پرسنل حرفه ای برای اشتغال در مدارس، سازمان های خدمات، تنظیمات عالی آموزشی، کسب و کار، صنعت، و سازمان های دولتی. اهداف آن شامل، اما نه محدود به:

آماده سازی حرفه ای در زمینه آموزش و پرورش توسعه برای آموزش و رهبری نقش در کالج / دانشگاه ها، صنایع خص... [-]
آمریکا Grambling