Grambling State University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

دانشگاه ایالتی Grambling ترکیبی از نقاط قوت علمی یک دانشگاه بزرگ با مزایای یک کالج کوچک، ترکیبی است که دانش آموزان ما را قادر می سازد به رشد و یادگیری در یک محیط آرام و مثبت است. ما ارائه می دهیم بیش از 800 دوره ها و برنامه 68 درجه در پنج کالج، از جمله کالج برتری ها، دو مدرسه حرفه ای، یک فارغ التحصیل مدرسه، و یک بخش از آموزش مداوم است. کارفرمایان ملی و محلی استخدام فارغ التحصیلان از پرستاری Grambling عالی، علوم کامپیوتر، آموزش و پرورش معلم و برنامه های دیگر.

علاوه بر اینکه یکی از تولید کنندگان برتر کشور از فارغ التحصیلان آمریکایی آفریقایی تبار و تولید کننده برتر فارغ التحصیلان کامپیوتر علم اطلاعات در لوئیزیانا، Grambling خانه از مشهور بین المللی ببر راهپیمایی باند و "پرافتخارترین" مربی در فوتبال کالج، فوتبال افسانه ای است ادی رابینسون مربی، پدر، که تصدی در موزه دانشگاه یادبود، بودجه و اداره شده توسط دولت لوئیزیانا است. غرق در تاریخ، با یک سنت دیرین برتری، دانشگاه ایالتی Grambling همچنان بر ارزش و اهمیت هر دانش آموز، نمونه های شعار ما: در آن همه است کسی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در توسعه آموزش

Campus تمام وقت August 2019 آمریکا Grambling

وزارت رهبری آموزشی است به حمایت از و پیشبرد ماموریت ها و اهداف دانشگاه اختصاص داده شده، و برای این منظور، آن [+]

وزارت رهبری آموزشی است به حمایت از و پیشبرد ماموریت ها و اهداف دانشگاه اختصاص داده شده، و برای این منظور، هدف اصلی آن این است که آماده صالح، پرسنل حرفه ای برای اشتغال در مدارس، سازمان های خدمات، تنظیمات عالی آموزشی، کسب و کار، صنعت، و سازمان های دولتی. اهداف آن شامل، اما نه محدود به:

آماده سازی حرفه ای در زمینه آموزش و پرورش توسعه برای آموزش و رهبری نقش در کالج / دانشگاه ها، صنایع خصوصی، دولت، کسب و کار و تنظیمات سرویس انسان است. آماده سازی متخصصان برای نقش در تنظیمات مدرسه ابتدایی، میانی و ثانویه. ارائه آموزش در مدیریت آموزشی و نظارت برای دانش آموزان به دنبال صدور گواهینامه در principalship و نظارت آموزشی رشته ها وزارت رهبری آموزشی است مسئولیت چهار برنامه های تحصیلات تکمیلی: کارشناسی ارشد (MS) و دکتر آموزش و پرورش (Ed.D.) در آموزش و پرورش رشد. کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در رهبری آموزشی. و ارسال کارشناسی ارشد گواهی در آموزش و پرورش رشد. توصیف بیشتر از مناطق عمده دانشگاهی به شرح زیر است: آموزش و پرورش رشد این برنامه طراحی شده است برای آماده سازی محققان، پزشکان و رهبران برای آموزش عالی، کسب و کار، صنعت، دولت، و خدمات انسانی است. مربیان رشد کار هر دو در کلاس درس سنتی و در محل کار، با استفاده از انواع مهارت ها، از جمله مشاوره، مدیریت، مدیریت، و طراحی آموزشی و آموزش برای کمک به یادگیرنده غیر سنتی در آموزش عالی.وزارت رهبری آموزشی مسئول اداره از سه برنامه کارشناسی ارشد در... [-]