Graceland University - Independence Campus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه گراسلند جامعه ای است که به آموزش عالی استثنایی اختصاص داده شده است

ما در هنرهای لیبرال مبتنی هستیم و به تأمین نیازهای مترقی دانشگاهی دانش آموز قرن بیست و یکم اختصاص یافته ایم.

دانشگاه گراسلند که در سال 1895 تأسیس و با حمایت انجمن مسیح ، بیش از فقط یک مدرسه است. این جامعه از افراد پرشور ، دلسوز و فداکار است که روابط خود را با دانشجویان در اولویت قرار می دهد. شبکه فعال فارغ التحصیلان Graceland فراتر از زمان دانشجویی در دانشگاه می رسد.

مکان ها

پردیس لامونی: پردیس اصلی و مسکونی در لامونی ایالت آیووا در حدود ساعتی جنوب دز ماینس واقع شده است. این یک پردیس زیبا و استقبال است که 170 هکتار در تپه های نورد جنوب آیووا به طول می انجامد. مجموعه ورزشی ما دارای یک زمین فوتبال چمن مصنوعی ، یک مسیر در فضای باز با کیفیت المپیک و یک مجتمع فوتبال برتر در کنفرانس است. مرکز هنرهای تجسمی Helene حسادت سایر مدارس است و تالار علوم و فناوری Resch امکانات عالی و تجهیزات استاندارد صنعتی را ارائه می دهد. مرکز هنرهای نمایشی منطقه ای ما ، مرکز شاو شامل یک سالن 500 صندلی ، یک سالن تلاوت 100 صندلی ، یک تئاتر جعبه سیاه کاملاً قابل تنظیم ، یک لابی و دهلیز زیبا و یک سالن زیبا و یک سالن آمفی تئاتر در فضای باز است. چهل و هشت آپارتمان دانشجویی که در پاییز سال 2011 در حاشیه دانشگاه افتتاح شده اند و اتحادیه دانشجویی Newcom که به تازگی بازسازی و گسترش یافته است ، دارای یک اتاق بازی اختصاصی ، آزمایشگاه رایانه و فضای گسترده ای برای نشست دانشجویی است.

پردیس استقلال: پردیس استقلال ما در استقلال میسوری واقع شده و محل مدرسه دانشکده پرستاری و جامعه علمیه مسیحی Graceland است. برنامه های آنلاین Graceland بر روی آی سی ، که در سال 1969 افتتاح شد ، اداره می شود. امکانات 55،000 فوت مربعی دوستانه دانشجویی با ابزار و منابع یادگیری برش از جمله یک شبکه جامع بی سیم ، آزمایشگاه مهارت های پرستاری مجهز به دوربین برای ضبط است. تظاهرات پخش ، و یک کتابخانه پرستار برنده جایزه. آی سی همچنین برنامه های آموزشی و تجاری معلمان را ارائه می دهد.

برنامه های آنلاین: Graceland پیشرو در زمینه یادگیری از راه دور با چندین دهه تجربه ارائه آموزش استثنایی در آسایش خانه دانش آموزان بوده است. در سال 2000 ، Graceland به چندین روش تحویل آنلاین برای چندین برنامه منتقل شد: کارشناسی ارشد علوم پرستاری ، RN به BSN ، RN به MSN 'Bridge' ، لیسانس هنر در مدیریت مراقبت های بهداشتی و دکتر عملی پرستاری.

Professor lecturing at the front of a class

چشم انداز ، ماموریت ، ارزش ها

دانشگاه گراسلند دانشجویان را برای تحصیل پیشرفته ، مشاغل تولیدی و زندگی غنی آموزش می دهد. کالج دانشجویی آن گروهی هدفمند و در عین حال گروه متنوعی است که شامل افراد در سنین مختلف ، پیشینه ها و ریشه های ملی است که در یادگیری مشترک هستند. برنامه درسی آن ، محکم ریشه در سنت هنرهای لیبرال و تقویت شده توسط تجربیات عملی گرا ، به شیوه های مختلف یادگیری تأیید می کند و دانش آموزان را برای تبدیل شدن به حرفه ای شایسته آماده می کند. این دانشکده دارای مهارت بالایی در امر تدریس است و درگیر فعالیتهای علمی ، خلاق و حرفه ای است. آنها به همراه اداره و کارکنان ، عمیقاً به دانشجویان اهمیت می دهند.

Graceland یک محیط یادگیری برای مسکونی و همچنین دانشجوی غیر مسکونی فراهم می کند که رشد شخصی را پرورش می دهد. برنامه دانشگاهی چالش برانگیز آن بر شادی یادگیری مادام العمر ، سختگیری نظم و انضباط روشنفکری و ارتباط هر دو با یک زندگی حرفه ای و شخصی رضایت بخش تأکید می کند. اندازه آن باعث ایجاد نگرانی واقعی در هنگام تأمین یاران و احساس تعلق خاطر برای فرد می شود. برای دانش آموز مسکونی ، برنامه غنی آموزشی مشترک گروههای ذی نفع ، دو و میدانی ، دولت دانشجویی ، زندگی مسکونی و فعالیتهای اوقات فراغت فرصتی برای رشد مهارت های بین فردی ، روابط ، خلاقیت و رهبری فراهم می کند.

بر اساس ارزش های مسیحی کرامت انسانی ، احترام متقابل و مسئولیت اجتماعی ، Graceland از افراد از همه ایمان استقبال می کند. این فعالانه از مشاوره فرقه حمایت مالی خود ، جامعه مسیح حمایت می کند ، "به دنبال یادگیری حتی با مطالعه ، و همچنین با ایمان" باشد و در واقع بیان ملموس تعهد کلیسا به دنبال آزاد و آزاد دانش را از طریق آموزش عالی ارائه می دهد.

Graceland با اقدام عملی و بینایی ، فرصت ، عدالت و صلح جهانی را ترویج می کند.

Group of nurses in Graceland nursing scrubs

چشم انداز

دانشگاه گراسلند تبدیل به یک رهبر شناخته شده آموزشی خواهد شد و از افراد برای خدمات و رهبری تحول آمیز الهام می گیرد.

مأموریت

Graceland جوامع یادگیری را ایجاد می کند که در آن دانش آموزان پتانسیل خود را برای زندگی معنادار و مثمر تولید می کنند.

ارزش های

Graceland ارزش یادگیری ، تمامیت و اجتماع را دارد. Graceland توسعه این ارزش ها را برای غنی سازی زندگی و بهسازی جهان ترغیب می کند.

یادگیری

ما به روند مادام العمر جستجوی آزاد و آزادانه حقیقت ایمان داریم.

تمامیت

ما معتقدیم که توسعه ابعاد فکری ، جسمی ، اجتماعی و معنوی همه افراد برای زندگی سالم و تحقق بخش ضروری است.

جامعه

ما از تنوع استقبال و استقبال می کنیم و به عنوان نهادی که تحت حمایت جامعه مسیح است ، به ارزش ذاتی همه افراد ابراز شده از طریق روابط ایجاد شده بر اساس عشق و پذیرش بی قید و شرط اعتقاد داریم.

مکان ها

Independence

Address
Graceland University
1401 W. Truman Rd.
Independence, MO 64050

Independence, میسوری, آمریکا

Lamoni

Address
Graceland University
1 University Place
Lamoni, IA 50140

50140 Lamoni, آیووا, آمریکا