توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تجربه ما ما را بزرگ می کند. تصور کنید که چه چیزی می تواند برای شما انجام دهد.

تقریبا 100 سال برتری، بدان معنی است که ما می دانیم که چگونه می توان تأثیرات تجاری پایدار و معنی دار را ایجاد کرد.

Goizueta فراتر از: پیش بینی آینده کسب و کار

کسب و کار یک وسیله نقلیه است که میتواند تأثیر معنی دار و پایدار بر جامعه را تأمین کند. در نظر گرفتن این دیدگاه، توانایی جمعی ما برای نوآوری در مهم ترین شیوه ها در موضوعات پر اهمیت، را باز می کند. برای مدتی نزدیک به 100 سال، Goizueta Business School ای برای رهبران اصولی و یک آزمایشگاه برای بینش های قدرتمند است. تاریخ ما شامل اخلاق تجارت اخلاقی است و همه ما را در تلاش برای پیشرفت مادام العمر می کند. با مرور وابستگی پیچیده کسب و کار و جامعه، ما به دنبال ایجاد درخشانترین ذهنها برای حل بزرگترین مشکلات با یکپارچگی، خلاقیت و گرایش است. این Goizueta فراتر از.

تاریخچه شکل گیری آینده.

Roberto Goizueta از طریق رانندگی، پشتکار و ایده های جسورانه توانست از نردبان مدیریت به سمت بالا در شرکت کوکا کولا صعود کند و منجر به رونق بی سابقه ای شود. تحت رهبری او، ارزش بازار کوکا کولا از 4 میلیارد دلار در سال 1981 به 145 میلیارد دلار در سال 1997 افزایش یافت.

روبرتو سی گیزوتا

همسر ما یکی از رهبران کسب و کار بزرگ قرن بیست و یکم بود. Roberto Goizueta در طی 16 سال سابقه شرکت The Coca-Cola، ارزش خود را از 4 میلیارد دلار به 145 میلیارد دلار افزایش داد - حصول اطمینان از جایگاه آن در میان شرکت های محبوب "آمریكا" كه توسط فورچون ذكر شده است. Goizueta در حین ساختن این کسب و کار نیز به پیشرفت Emory و مدرسه کسب و کار کمک زیادی کرد.

در طول زندگی او، Goizueta توسط کنجکاوی، شجاعت فکری و یکپارچگی هدایت شد. ما افتخار می کنیم نامش را به اشتراک بگذاریم و ارزش های خود را حفظ کنیم که پایه ای از رویکرد آموزشی ماست و اساس ماموریت ما برای آموزش بهترین رهبران فردا است.

تاثیر Goizueta Business School در Goizueta Business School

رابرت C. Goizueta صحبت در مورد اهمیت انجام کسب و کار با صداقت، افتخار و افتخار است. پسرش یک نقل قول مورد علاقه را به اشتراک می گذارد که نشان می دهد چه چیزی باعث می شود یک رهبر خوب.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Goizueta Business School

به طور خاص برای افرادی که مایل به صحبت در زبان ترکیبی فناوری، کسب و کار و داده هستند ساخته شده است - برنامه تازه ایجاد شده ما دانشمندان داده های کسب و کار را در خدمت هر گ ... [+]

تبدیل تحلیلها به بینش.

MS Goizueta MSA در تجزیه و تحلیل کسب و کار (MSBA) آموزش های فنی و کمی قوی به همراه مزایای جامع کسب و کار را در تمام مدرسه کسب و کار در سطح بالا قرار می دهد.

به طور خاص برای افرادی که مایل به صحبت در زبان ترکیبی فناوری، کسب و کار و داده هستند ساخته شده است - برنامه تازه ایجاد شده ما دانشمندان داده های کسب و کار را در خدمت هر گونه عملکرد، سازمان و یا زمینه تولید می کند. MSBA نوآورانه ما به شما پیشنهاد می کند:... [-]

آمریکا Atlanta
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Clifton Road,1300
30322 Atlanta, Georgia, آمریکا