Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حل مسائل که ماده است

کالج تجاری رابینسون، یک جامعه دانشجویی، مدرس و متخصص است که در کشف بینش هایی که تصمیمات کسب و کار هوشمندانه ای را در اختیار دارند، تخصص دارد.

کالج رابینسون در مرکز آتلانتا قرار گرفته است ، با رهبری با شرکای تجاری محلی و جهانی، و با حمایت از یک شبکه فارغ التحصیلی با بیش از 60،000 نفر که به گستردگی و گسترده دسترسی پیدا می کند - از کسب و کارهای کوچک تا شرکت های جهانی . ما ارتباطات قوی در سرتاسر جهان داریم - و ما مطمئن هستیم که دانشجویان ما نیز انجام می دهند.

برنامه های ما ساخته شده است تا دانش آموزان را فراتر از کلاس قرار دهد و تجربیاتی را ارائه دهد که شکاف بین آموزش و پرورش کسب و کار و دنیای کسب و کار را برطرف می کند. استادان شناخته شده بین المللی ما نه تنها کارشناسان در زمینه های خود هستند بلکه نویسندگان پرشکوه، محققان برجسته و رهبران برنده جایزه هستند.

دانش آموزان رابینسون از آن خارج می شوند

شما دانشجویان ما را به عنوان مشاوران کسب و کارهای محلی و ارائه برنامه های تجاری، تحقیقات بازار و ارزیابی محصولات خواهید یافت. آنها با همکاری شرکای تجاری برای حل مشکلات داده های واقعی بزرگ و ارائه راه حل های صحی کار می کنند. دانش آموزان ما در مورد کسب و کارهایی که در سطح جهانی کار می کنند یاد می گیرند. آنها برای رتبه بندی برتر در مسابقات، هکاتون ها و چالش های کارآفرینی رقابت می کنند. فارغ التحصیلان ما موقعیت های بالا را به دست می آورند، درآمد بالا می برند و نام خود و کالج رابینسون را به خود اختصاص می دهند.

نزدیکتر به کسب و کار شوید

  • سمپوزیوم مالی رهبری. سمینار آموزشی رهبری مالی نیمه ساله شامل گروه هایی از مدیران C-suite، کارآفرینان و متخصصین امور مالی است که دانشجویان را به بهترین شیوه های کسب و کار، روند نوظهور و آینده کسب و کار قرار می دهد. مدیر اجرایی در دو شرکت Fortune 500 و در یک معامله خصوصی سرمایه، موضوعات گذشته سمپوزیوم شامل M می باشد
  • مربیان برنامه می توانند مدرک اجرایی را برای ارائه مشاوره شغلی و ارتباطات تجاری دریافت کنند. مربیان شامل مدیران C-suite در شرکت هایی نظیر گرجستان اقیانوس آرام ، ترنر رادیو ، BlueLynx ، Churches Chicken ، Printpack و Oglethorpe Power هستند .
  • شبکه رهبری مالی. شبکه رهبری مالی (FLN)، وابسته به وزارت مالیه، دانش آموزان را به دسترسی به شرکت های برجسته در آتلانتا از جمله Equifax، Industries Mohawk ، گروه هتل بین کانتیننتال ، جورجیا اقیانوس آرام ، Westrock ، محصولات آب میرل، PrimeRevenue، و آلوارز
  • مدیر مالی سال جاری (FLY). وزارت مالیه حامی جوایز پرواز ، یک رویداد سالانه است که رهبران برجسته در جامعه مالی را به رسمیت می شناسد و کمک می کند دانش آموزان را با "حرکت و شیکر" در امور مالی آتلانتا.
  • دوره رهبری مالی. تحت مدیریت اجرایی ما در محل اقامت، دوره رهبری مالی تمرکز بر توسعه حرفه ای و سرمایه انسانی از طریق مشاوره، آزمون ارزیابی حرفه ای و تعامل با سخنرانان اجرایی است.

چشم انداز پیشرو 2020

پیشرفت چشم انداز 2020 برنامه ریزی استراتژیک 5 ساله رابینسون است که خواستار سرمایه گذاری در دانشکده استخدام می شود، افزایش تعداد فرصت های یادگیری همه جانبه و تجربی برای دانش آموزان، ایجاد همکاری های عمیق تر بین همکاران دانشگاهی و شرکای تجاری، ارتقاء امکانات و فن آوری، منابع موجود و درآمدهای جدید. این طرح در 2015 نشست فکین 2015 رابرتسون در تاریخ 18 نوامبر 2015 تصویب شد.

چشم انداز

هیچ کس به کسب و کار نزدیک تر از رابینسون نزدیک نیست.

کالج تجاری رابینسون در قلب آتلانتا، که متعلق به شرکت های Fortune 500 و شروع کارآفرینی است به طور یکسان، روابط تجاری عمیق و پایدار را به وجود می آورد که در سراسر تحقیقات، آموزش و ماموریت های خدمات ما به منظور تسهیل توسعه ما نسل بعدی رهبران . ما در حال توسعه استعدادهای آینده از طریق برنامه های تحصیلی در حالی که پیوسته دانشجویان را به کسب و کار و جامعه متصل می کنیم، و از رهبران فعلی از طریق آموزش اجرایی و همچنین روابط همکاری و تحقیقات حمایتی حمایت می کنیم. این به ما اجازه می دهد تا به کسب و کار نزدیک تر شویم تا بتوانیم چالش های بازار را بهتر درک کنیم و به طور مؤثرتر راه حل ها را با کسب و کار هماهنگ کنیم.

سه هدف برای دستیابی به این دیدگاه تا سال 2020 ضروری است:

  1. توانمند ساختن دانشجویان برای دستیابی به فرصت های انقلاب تکنولوژیکی
  2. ترویج محیط تحقیقاتی لازم برای تولید رهبران بازرگانی متفکر
  3. رهبری یک جامعه هدفمند

مأموریت

اطمینان از ایجاد یک دانشجوی متنوع دانشجویی برای ارائه ارزش در کسب و کار، دولت و سازمان های غیر انتفاعی.

ما این کار را با مشارکت محققان و متخصصان انجام می دهیم که فهم ما را در مورد چگونگی به کارگیری افراد، سازمان ها و بازار ها به طور موثر بر سلامت اجتماعی افزایش می دهد. ما این دانش را با همتایان ما و رهبران کسب و کار فعلی و آینده به اشتراک می گذاریم تا توان بالقوه خود را برای تأثیر بر افراد، خانواده ها، جوامع و جامعه جهانی به حداکثر برسانیم.

ارزشهای اصلی

چهار ارزش ما را تعریف می کند و نتایج ما را هدایت می کند.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

باز بودن

رضایت و ارتباط

همکاری

قدرت بازارها.

ما به طور آشکار متعهد به دنبال ایده های خلاقانه و راه های انجام آنچه دیگران ادعا می کنند ممکن نیست. ما قهرمانان فعلی و آینده از همه زمینه ها را قهرمان می کنیم.

ما تحقیقات دقیق و مرتبط انجام می دهیم که دنیای آکادمیک را تحریک می کند و ما را قادر می سازد تا تجربیات آموزشی را که الهام بخش رهبران فعلی و آینده ای برای پیشبرد، نوآوری و تبدیل کسب و کار هستند، ارائه دهند.

ما ایجاد و ارزش گذاری روابط همکاری که به ما امکان می دهد تا دانش آکادمیک، تکنیک ها و روش ها را به عملکرد کسب و کار بهتر تبدیل کنیم. مشكلات تجاری كه روشی اثبات نكرده اند، تقاضای مشتق شده برای تحقیقات علمی جدید و فرصت هایی برای تولید ارزش ایجاد می كنند. تقویت روابط همکاری کلیدی برای ایجاد این حلقه فضیلت است.

ما بر این باوریم که یک سیستم بازار گرا، بهترین رشد و ارتقاء شأن فردی، آزادی و مسئولیت شخصی را تقویت و پشتیبانی می کند و کارآمدترین وسیله برای غنی سازی زندگی مردم است. ما ارزش حصول اطمینان از این دارد که رهبران فعلی و آینده، به نحوی اخلاقی و مسئولانه، هر دو بازار و زمینه اجتماعی را که در آن فعالیت می کنند برای ایجاد ارزش دراز مدت، به کار می گیرند.

مکان ها

آتلانتا

Address
33 Gilmer Street SE
30303 آتلانتا, جورجیا, آمریکا

برنامه ها