Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حل مسائل که ماده است

کالج تجاری رابینسون، یک جامعه دانشجویی، مدرس و متخصص است که در کشف بینش هایی که تصمیمات کسب و کار هوشمندانه ای را در اختیار دارند، تخصص دارد.

با سابقه غنی در شهر ، کالج رابینسون در مرکز آتلانتا واقع شده است ، یک رهبر با شرکای تجاری محلی و جهانی است و از یک شبکه فارغ التحصیلان با بیش از 60 000 نفر پشتیبانی می کند که به نقاط بسیار گسترده - از مشاغل کوچک تا جهانی شرکت ها ما ارتباطات محکمی در سراسر جهان داریم - و از دانشجویان ما نیز اطمینان حاصل می کنیم.

برنامه های ما ساخته شده است تا دانش آموزان را فراتر از کلاس قرار دهد و تجربیاتی را ارائه دهد که شکاف بین آموزش و پرورش کسب و کار و دنیای کسب و کار را برطرف می کند. استادان شناخته شده بین المللی ما نه تنها کارشناسان در زمینه های خود هستند بلکه نویسندگان پرشکوه، محققان برجسته و رهبران برنده جایزه هستند.

دانش آموزان رابینسون از آن خارج می شوند

دانشجویان ما را به عنوان مشاور برای مشاغل محلی و ارائه برنامه های تجاری ، تحقیقات بازار و ارزیابی محصولات مشاهده خواهید کرد. آنها برای حل مشکلات واقعی داده های بزرگ و ارائه راه حل های صحیح با شرکای تجاری همکاری می کنند. دانشجویان ما با کسب و کارهایی که در سطح جهانی فعالیت می کنند ، به جهان سفر می کنند. آنها برای کسب رتبه های برتر در صورت رقابت ، هکاتون و چالش های کارآفرینی رقابت می کنند. فارغ التحصیلان ما در حال رسیدن به موقعیت های برتر ، کسب درآمد و ایجاد نام برای خود و کالج رابینسون هستند.

نزدیکتر به کسب و کار شوید

 • همایش های رهبری مالی.
  سمپوزیوم نیمه ساله رهبری مالی از پانل هایی از مدیران C ، مجموعه ، کارآفرینان و متخصصان امور مالی تشکیل شده است که دانشجویان را در معرض بهترین شیوه های تجاری ، روندهای نوظهور و آینده تجارت قرار می دهند . با مدیریت مجری در Residence ما ، یک مدیر C-suite در دو شرکت Fortune 500 و در یک چرخش سهام خصوصی ، موضوعات گذشته سمپوزیوم شامل M&A ، آینده بانکداری ، سهام خصوصی ، FinTech ، مدیریت دارایی / ثروت و تنوع در دارایی، مالیه، سرمایه گذاری. پس از بحث پنل ، دانشجویان در یک پذیرش شبکه با مهمانان ما ارتباط برقرار می کنند.
 • برنامه منتور.
  دانشجویان می توانند یک مشاور اجرایی برای ارائه مشاوره شغلی و ارتباطات تجاری دریافت کنند. مربیان شامل مدیران C-suite در شرکت هایی مانند Georgia Pacific ، Turner Broadcasting ، BlueLynx ، Churches Chicken ، Printpack و Oglethorpe Power هستند .
 • شبکه رهبری مالی.
  شبکه رهبری مالی (FLN) ، وابسته به وزارت دارایی ، دسترسی دانشجویان به شرکتهای برجسته در آتلانتا مانند Equifax ، صنایع Mohawk ، گروه هتلهای بین قاره ای ، جورجیا پاسیفیک ، وستروک ، محصولات آب مولر ، PrimeRevenue و آلوارز و مارسال را برای دانشجویان فراهم می کند. . FLN یک مجرا برای جامعه مالی و منبع مربیان ، ارتباطات و فرصت های شغلی است.
 • جوایز رهبر مالی سال (FLY).
  وزارت دارایی ، FLY Awards ، یک رویداد سالانه را که رهبران برجسته جامعه مالی را به رسمیت می شناسد و به ارتباط دانشجویان با "محرک ها و تکان دهنده ها" در امور مالی آتلانتا کمک می کند ، حمایت مالی می کند.
 • دوره رهبری مالی.
  دوره رهبری مالی با هدایت مدیر اجرایی ما در اقامت ، بر توسعه شغلی و سرمایه انسانی از طریق راهنمایی ، آزمایش ارزیابی شغلی و تعامل با سخنرانان اجرایی تمرکز دارد.

چشم انداز پیشرو 2020

پیشرفت چشم انداز 2020 برنامه ریزی استراتژیک 5 ساله رابینسون است که خواستار سرمایه گذاری در دانشکده استخدام می شود، افزایش تعداد فرصت های یادگیری همه جانبه و تجربی برای دانش آموزان، ایجاد همکاری های عمیق تر بین همکاران دانشگاهی و شرکای تجاری، ارتقاء امکانات و فن آوری، منابع موجود و درآمدهای جدید. این طرح در 2015 نشست فکین 2015 رابرتسون در تاریخ 18 نوامبر 2015 تصویب شد.

چشم انداز

هیچ کس به کسب و کار نزدیک تر از رابینسون نزدیک نیست.

کالج تجاری رابینسون در قلب آتلانتا، که متعلق به شرکت های Fortune 500 و شروع کارآفرینی است به طور یکسان، روابط تجاری عمیق و پایدار را به وجود می آورد که در سراسر تحقیقات، آموزش و ماموریت های خدمات ما به منظور تسهیل توسعه ما نسل بعدی رهبران . ما در حال توسعه استعدادهای آینده از طریق برنامه های تحصیلی در حالی که پیوسته دانشجویان را به کسب و کار و جامعه متصل می کنیم، و از رهبران فعلی از طریق آموزش اجرایی و همچنین روابط همکاری و تحقیقات حمایتی حمایت می کنیم. این به ما اجازه می دهد تا به کسب و کار نزدیک تر شویم تا بتوانیم چالش های بازار را بهتر درک کنیم و به طور مؤثرتر راه حل ها را با کسب و کار هماهنگ کنیم.

سه هدف برای دستیابی به این دیدگاه تا سال 2020 ضروری است:

 1. توانمند ساختن دانشجویان برای دستیابی به فرصت های انقلاب تکنولوژیکی
 2. ترویج محیط تحقیقاتی لازم برای تولید رهبران بازرگانی متفکر
 3. رهبری یک جامعه هدفمند

مأموریت

اطمینان از ایجاد یک دانشجوی متنوع دانشجویی برای ارائه ارزش در کسب و کار، دولت و سازمان های غیر انتفاعی.

ما با درگیر کردن دانشمندان و پزشکان که درک ما از چگونگی تقویت موثر رفاه اجتماعی در افراد ، سازمان ها و بازارها را افزایش می دهند ، این مهم را به دست می آوریم. ما این دانش را با همتایان خود و رهبران فعلی و آینده کسب و کار به اشتراک می گذاریم تا حداکثر توانایی خود را برای تأثیرگذاری بر افراد ، خانواده ها ، جوامع و جامعه جهانی به حداکثر برسانیم.

ارزشهای اصلی

چهار ارزش ما را تعریف می کند و نتایج ما را هدایت می کند.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

باز بودن

رضایت و ارتباط

همکاری

قدرت بازارها.

ما به طور آشکار متعهد به دنبال ایده های خلاقانه و راه های انجام آنچه دیگران ادعا می کنند ممکن نیست. ما قهرمانان فعلی و آینده از همه زمینه ها را قهرمان می کنیم.

ما تحقیقات دقیق و مرتبطی را تولید می کنیم که دنیای دانشگاهی را تحریک می کند و به ما امکان می دهد تجربیات آموزشی را تحریک کنیم که رهبران فعلی و آینده کسب و کار را به پیشرفت ، نوآوری و تغییر رویه تجارت تحریک می کند.

ما ایجاد و ارزش گذاری روابط همکاری که به ما امکان می دهد تا دانش آکادمیک، تکنیک ها و روش ها را به عملکرد کسب و کار بهتر تبدیل کنیم. مشكلات تجاری كه روشی اثبات نكرده اند، تقاضای مشتق شده برای تحقیقات علمی جدید و فرصت هایی برای تولید ارزش ایجاد می كنند. تقویت روابط همکاری کلیدی برای ایجاد این حلقه فضیلت است.

ما بر این باوریم که یک سیستم بازار گرا، بهترین رشد و ارتقاء شأن فردی، آزادی و مسئولیت شخصی را تقویت و پشتیبانی می کند و کارآمدترین وسیله برای غنی سازی زندگی مردم است. ما ارزش حصول اطمینان از این دارد که رهبران فعلی و آینده، به نحوی اخلاقی و مسئولانه، هر دو بازار و زمینه اجتماعی را که در آن فعالیت می کنند برای ایجاد ارزش دراز مدت، به کار می گیرند.

مکان ها

آتلانتا

Address
33 Gilmer Street SE
30303 آتلانتا, جورجیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها