Georgia Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

رسالت دانشکده معماری جورجیا تکنیک این است که دانش آموزان ما را با کنجکاوی مادام العمر درمورد محیط ساخته شده ، قدردانی از معانی اجتماعی و فرهنگی آن و اشتیاق به پیشرفت آینده القا کند. ما در تلاشیم تا درک دانشجویی از طراحی معماری و شهری را به عنوان اهداف زیبایی شناختی ، فنی و تحقیقاتی محور توسعه دهیم که باید به صورت خلاقانه از مرزهای نظم و انضباطی سنتی عبور کند.

132749_pexels-photo-3815533.jpeg

تاریخ ما

این معماری به درخواست یک دانشجوی مهندسی عمران که دانشجویان دیگری را برای ورود به کلاس بیست استخدام می کند ، به عنوان یک رشته تحصیلی در جورجیا تکن تاسیس شد. در طول قرن مداخله ، گروه معماری با اضافه کردن رشته ها (به منظور استقرار) طراحی صنعتی (1940) ، برنامه ریزی شهر و منطقه ای (1952) ، ساخت و ساز ساختمان (1958) و موسیقی (1991) تکمیل شده است.

دانشکده معماری چند رشته ای (که اکنون دانشکده طراحی نامیده می شود) در سال 1975 تأسیس شد و نقطه عطف مهمی که به زودی به دنبال آن تأسیس شد ، تأسیس در سال 1982 دکتر فلسفه در رشته معماری و برنامه دکتری چند رشته ای دکتری ، بازتابی بود. از افزایش پیچیدگی محیط طراحی و ساخته شده و همچنین تاکید روزافزون بر تحقیقات برجسته در Georgia Tech. علاوه بر پنج مدرسه ، دانشکده شامل هفت مرکز تحقیقاتی است: مرکز رشد کیفیت و توسعه منطقه ای ، مرکز سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، مرکز فناوری کمک و دسترسی به محیط زیست ، مرکز دسترسی جایگزین رسانه ها ، آزمایشگاه ساختمان دیجیتال ، مرکز منابع ساختمانی و مرکز فناوری موسیقی.

دانشکده معماری در جورجیا تکنیک شامل پنج برنامه درجه مجزایی است ، انعکاس مأموریت های متعدد مدرسه در آموزش کارشناسی ، آموزش حرفه ای و مطالعات و تحقیقات پیشرفته. کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد معماری از طریق آموزش طراحی مبتنی بر استودیو در زمینه ماموریت آموزش عمومی جورجیا تکنسین کمک می کند که زمینه ای برای دانش لیبرال و فناوری فراهم می کند و بر خلاقیت و توانایی جستجوی و حل مشکلات مربوط به محیط ساخته شده و ساکن تأکید می کند. در قلب مدرسه درجه حرفه ای معماری قرار دارد ، استاد معتبر معماری ، که یک فرد را برای افرادی که قصد دستیابی به مجوز را دارند ، به عنوان معماران عملی برآورده می کند. برنامه M.Arch جورجیا تکنیک که در یک انستیتوی فناوری قرار دارد و در یک کلانشهر پر جنب و جوش واقع شده است ، طرحی را ارائه می دهد که از طرحی آگاهانه از طریق تحقیقات ، برانگیخته شده از تخیل ، و ایجاد شده توسط روحیه بنگاه اقتصادی ، نوآوری و دانش فنی بهره می برد.

با ایجاد ارتباط پیوندها با تمرین و صنعت ، این مدرسه چندین برنامه کارشناسی ارشد پس از حرفه ای را تدوین کرده است: کارشناسی ارشد تازه تاسیس در رشته طراحی شهری ، مشارکت با دانشکده شهر و برنامه ریزی منطقه ای ، که به چالش های ملی و جهانی مربوط به رشد شهری می پردازد. ؛ و دارای مدرک کارشناسی ارشد (با درجه اصلی در معماری) با تمرکز مشخص در زمینه های طراحی و ساخت دیجیتال ، ساختمان با کارایی بالا و بهداشت و طراحی می باشد. این غلظت ها آینه های تخصصی در دکتری ما را آینه می کنند. برنامه: محاسبات طراحی ، فن آوری ساختمان و عملکرد و معماری ، فرهنگ و رفتار که هر کدام دارای یک آزمایشگاه تحقیقاتی مرتبط و پایه بودجه قابل توجهی هستند. ما همچنین از کار در معماری ، تاریخ و جامعه پشتیبانی می کنیم. از نظر تاريخي ، توسعه فرهنگ پژوهشي سرمايه گذاري در زمينه معماري از رشته هاي خواهر در رشته هاي مهندسي و علوم عقب مانده است. با این وجود ، آنچه ما در دانشکده معماری می خواهیم انجام دهیم این است که از تنش های خلاقانه بین پژوهش و طراحی استفاده می کند که می تواند نوآوری را در این زمینه سوق دهد ، آینده بهتر را از طریق معماری ، طراحی و تحقیق تصور کند.

امکانات ما

امکانات اولیه که دانشجویان ، اساتید و کارکنان کالج طراحی را در خود جای می دهد شامل سه ساختمان است. ساختمان کالج طراحی شامل دو بال (شرق و غرب) است که به ترتیب در سال های 1952 و 1980 به پایان رسید و ساختمان تحقیقات هینمن ، که در سال 1939 ساخته شده و در سال 2011 بازسازی شده است.

دانشکده طراحی شرق و غرب

این مجموعه دارای دفاتر اداری برای مدرسه ، استودیوهای طراحی معماری در مقطع کارشناسی ، فضاهای داوری طراحی شده ، کلاسهای آموزشی به سبک سخنرانی در اندازه ها و ظرفیت های مختلف ، اتاق های سمینارها ، آزمایشگاه های رایانه ای و دفاتر اساتید است. سایر امکانات موجود در اینجا شامل شعبه ای از کتابخانه فناوری جورجیا می باشد که دارای مجموعه های مربوط به معماری ، گالری نمایشگاه ، کارگاه های ساخت مدل و منابع خروجی و چاپ می باشد.

ساختمان تحقیقاتی هینمن

این مرکز دارای استودیوهای طراحی شده برای کارشناسی ارشد معماری و برنامه های کارشناسی ارشد علوم ، فضاهای هیئت منصفه ، آزمایشگاه رایانه ، دفاتر دانشکده ها ، آزمایشگاه های تحقیقاتی محاسبات طراحی و فناوری ساختمانی است که دانشمندان تحقیقاتی و دکتری را در خود جای می دهد. فضاهای کاری دانشجویی.

هیچ مرکز دیگری از مدرسه بهتر از ساختمان تحقیق هینمن ، روح و مسیر مطالعات معماری در جورجیا تکنیک را نشان نمی دهد. این ساختمان که به واسطه تعالی طراحی خود با جوایز بی شماری حرفه ای و صنعتی شناخته شده است ، یک ترکیب توانبخشی حساس آزمایشگاه تحقیقاتی پرنعمت ، مدرن و سودمند را با یک سازه خلاقانه و تجربی غنی از لحاظ تجربی و غنی مجدداً برای طراحی و آموزش تحقیقات برنامه ریزی می کند. حرکات طراحی استراتژیک و یک پالت مواد ظریف به حداکثر تأثیر چشمگیر در فضای شبستان مانند می پردازند که مجدداً به تولید خلاق اختصاص یافته است. ساخت و سازهای جدید و موجود در یک تنش خلاق جمع شده اند که از همه امکانات شاعرانه مواد متشکل از فرآیندهای دیجیتال پرده برمی دارد.

ساختمان تحقیقات هینمن همچنین آزمایشگاه دیجیتال ساختمان است. آزمایشگاه دیجیتال ساختمان از طریق تدریس ، مشاوره و ایجاد کارآموزی و ایجاد فرصت های ارتباطی صنعت برای دانشجویان ، در ارتباط صنعت با تحقیقات و دانشکده آزمایشگاه و کارکنان از دانشجویان دانشکده معماری حمایت می کند.

دانشکده معماری اضافی

  • آزمایشگاه ساخت دیجیتال یک آزمایشگاه کالج طراحی است که از ابتکارات مدرسه در زمینه طراحی و ساخت دیجیتال پشتیبانی می کند و در لبه پردیس در خیابان Marietta قرار دارد. این مرکز دارای تجهیزات ساخت بالا ، ادارات و فضای کاری پروژه است.
  • آزمایشگاه طراحی SimTigrate ، واقع در مجاورت موسسه سیستم های سلامت ، یک آزمایشگاه کالج طراحی است ، یک آزمایشگاه بهداشتی و طراحی محور است که همچنین از طرح های تحقیقاتی دانشکده در زمینه طراحی مبتنی بر شواهد پشتیبانی می کند.

اعتباربخشی

در ایالات متحده ، اکثر تابلوهای ثبت نام نیاز به یک مدرک از یک برنامه معتبر حرفه ای معتبر به عنوان شرط لازم برای اخذ مجوز دارند. هیئت ملی اعتباربخشی معماری (NAAB) ، تنها آژانس مجاز به اعتبار برنامه های مدرک حرفه ای در معماری است که توسط موسسات دارای مجوز منطقه ای ایالات متحده ارائه می شود ، سه نوع مدرک را می شناسد: لیسانس معماری ، کارشناسی ارشد معماری و دکتر معماری. بسته به میزان انطباق آن با استانداردهای آموزشی تعیین شده ، یک برنامه ممکن است به مدت هشت سال ، سه ساله یا دو ساله اعتبارنامه اعطا شود.

دکتر معماری و برنامه های کارشناسی ارشد معماری ممکن است برای پذیرش به مدرک کارشناسی پیش دانشگاهی در رشته معماری نیاز داشته باشند. با این حال ، مدرک حرفه ای به خودی خود به عنوان یک مدرک معتبر شناخته نمی شود. "

Georgia Institute of Technology ، دانشکده معماری ، برنامه های معتبر معتبر NAAB را ارائه می دهد:

  • کارشناسی ارشد معماری ، دوره 3 ساله (مدرک غیر حرفه ای + 102 ساعت ترم)
  • کارشناسی ارشد معماری ، آهنگ 2 ساله (مدرک حرفه ای + 60 ساعت ترم)

بازدید بعدی برای اعتبارنامه برای هر دو برنامه: 2022

کار دانشجویان ما

در ترم پاییز 2017 ، دانشجویان استودیوی Advanced Design با ایجاد یک پل جدید برای Atlanta BeltLine مستقیماً بالاتر از خیابان شمالی به چالش کشیده شدند. دانش آموزان سه هفته فرصت داشتند که پروژه را به اتمام برسانند. برخی از قوانین عملی وجود دارد: حرکت در طول Pathway قابل قطع نیست. خیابان شمالی باید به طرز اندیشمندانه به BeltLine وصل شود و این طرح مجبور شد آب باران را به خود بگیرد.

مکان ها

آتلانتا

Address
School of Architecture
245 4th Street, NW, Suite 351
Atlanta, GA 30332-0155

آتلانتا, جورجیا, آمریکا

برنامه ها