Georgetown University School of Continuing Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

دانشکده مطالعاتی دانشگاه جورج تاون (SCS) برنامه های فارغ التحصیل در مطالعات حرفه ای و لیبرال، بیش از 30 برنامه گواهینامه حرفه ای، آموزش های سفارشی و شرکت های بزرگ، مدرسه تابستانی و برنامه های ویژه و دوره کارشناسی نیمه کارشناسی دانشگاه را ارائه می دهد.

SCS با متصل کردن محققان و تمرینکنندگان با برنامه های نوآورانه آموزشی، شما را با مهارت هایی که برای موفقیت در چشم انداز کسب و کار امروز در حال پیشرفت است، آماده می کند.

به عنوان یک دانش آموز در SCS، شما به یک جامعه دانشگاهی متشکل از متشکل از:

  • نزدیک به 300 دانشجوی نظامی
  • 45 درصد زنان و مردان رنگ
  • دانش آموزان از بیش از 45 صنایع
  • بیش از 300 دانشجوی بین المللی که 75 ملیت دارند
  • دانش آموزان بین 20 تا 88 ساله

ماموریت SCS

مأموریت: ارائه یک آموزش جهانی مبتنی بر ارزش ها به مجموعه ای متنوع از جوامع و افراد در سراسر حرفه های علمی و حرفه ای خود. برای بهبود اشتغال و توسعه نیروی کار؛ و کمک به ایجاد یک جامعه شهری مدون، آگاهانه و جهانی آگاهانه.

چشم انداز: برای ایجاد زندگی و شغلی از فراگیران فراگیر فراگیر با ارائه دسترسی به آموزش حرفه ای لیبرال و حرفه ای برای همه به صورت حرفه ای و شخصی.

پردیس ما

کاوش DC

مدرسه مطالعات مداوم در قلب پایتخت کشور قرار دارد. در داخل کلاس درس، شما از رهبران صنعت یاد بگیرید، با دانشمندان معروف آشنا شوید و با همسالان خود از سراسر کشور و سراسر جهان همکاری کنید. در اطراف گوشه، موزه ها، آثار تاریخی، رستوران ها و جاذبه های فرهنگی خواهید یافت.

بی حد و حصر بیاموزید

دانشگاه دولتی مدرن مرکز شهر DC دارای بیش از 95،000 فوت مربع کلاس، دفتر، و فضای جلسه با تکنولوژی یکپارچه است. این امکانات شامل 30 کلاس درس، 14 اتاق مطالعه گروهی، یک سالن دیدنی 125 نفره، آزمایشگاه رسانه های دیجیتال و استودیوی پخش، کلیسای مذهبی، کتابخانه، کافی نت و چندین اتاق سالن است.

ارتباط با صنعت

یک جزء اصلی از دیدگاه استراتژیک SCS این است که همکاری های قوی و روابط با کارشناسان و سازمان های صنعتی از جامعه محلی را مهیا سازد. محله مرکز شهر ما صدها نفر از شرکت ها و سازمان هایی است که صنایع و بخش های وسیع را شامل می شوند، از جمله شرکت های روابط عمومی؛ روزنامه نگاری، ارتباطات، و سازمان های رسانه ای؛ شرکت های صنعت ورزشی؛ آژانس منابع انسانی؛ سازمان های دولتی؛ سازمان های غیر انتفاعی؛ و خیلی بیشتر.

مکان ها

واشنگتن

ایالات متحده آنلاین

Address
ایالات متحده آنلاین, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: