Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در دانشکده فارغ التحصیلان هنر

این بیانیه ماموریت منعکس کننده دو راه دیگر است که در آن مدرسه فارغ التحصیل ما منحصر به فرد است. اول، اعضای هیئت علمی و دانش آموزان از همه مدارس دانشگاه جورج تاون یک تشکل مشورتی برای همکاری برای اطمینان از کیفیت بالا هر یک از برنامه های تحصیلات تکمیلی ما تشکیل می دهند. بنابراین، ما از عقل جمعی جامعه استفاده می کنیم، نه مکانیزم های بالا به پایین، برای هدایت انتخاب های ما در آموزش عالی. ما یک جامعه از برنامه های فارغ التحصیل است، نه silos جداگانه.

علاوه بر این، ما انواع برنامه های بین رشته ای و دو رشته را ارائه می دهیم. این برنامه ها دانش آموزان به منابع دسترسی دارند تا منافع فکری و برنامه های شغلی خود را دنبال کنند. مهمتر از همه، جامعه ما متوجه می شود که مشکلات اجتماعی مهم و فوری پیچیده هستند و بنابراین نیازمند همکاری از رشته های مختلف برای مقابله با آن هستند. از این رو، مدرسه فارغ التحصیل ما در حال توسعه برنامه های ویژه فارغ التحصیل به منظور اجازه می دهد استادان از مدارس و رشته های مختلف برای همکاری در مقابله با این مشکلات است. این برنامه ها همچنین نسل جدیدی از رهبران را آموزش می دهد که می توانند مسائل پیچیده را از دیدگاه های مختلف درک کنند.

با این حال یکی دیگر از مزایای بسیاری از برنامه های فارغ التحصیل ما، محل تحصیل در دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی است. این مکان مخصوصا مهم است، زیرا بسیاری از فارغ التحصیلان ما در زمینه های اجتماعی و سیاسی-اقتصادی سهم مهمی را در تحقیق و تمرین می گذارند. این زمینه ها عبارتند از حکومتداری، بهداشت، توسعه، تجارت، ارتباطات، مراقبت های بهداشتی، و سیاست های داخلی و بین المللی. علاوه بر این، چند مکان در جهان به عنوان فرصت های بسیاری برای افرادی که علاقه مند به خدمت به جامعه هستند به عنوان واشنگتن ارائه می کنند.

به همین علت، تحصیلات تکمیلی برای دانشگاه جورج تاون بسیار مهم است. بنابراین حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های ما برای هویت ما مهم است. ما این دانش آموزان را به عنوان شرکایمان می بینیم و خواهان ارتباط آنها با همسایگان جوان هستند که می توانند جامعه خود را از طریق مشارکت و نمونه خود تقویت کنند.

ما از علاقه شما به دانشگاه جورج تاون و برنامه های آن استقبال می کنیم و امیدواریم که شما چیزی را پیدا کنید که از شما هیجان زده می شود.

بیانیه مأموریت

برای ارتقای رویکردهای همکاری و میان رشته ای برای تحصیلات و تحصیلات تکمیلی در خدمت جامعه

  • از طریق برنامه های دکترا و استاد، دانش پژوهان و متخصصان بسیار ماهر را آماده می کنیم.
  • ما برنامه هایی در هر دو رشته ای ایجاد شده و زمینه های بین رشته ای تازه توسعه یافته داریم.
  • ما آموزش و تحقیقات پیشرفته را به عنوان راهی برای توانمندسازی مردم جشن می گیریم.
  • ما در حال توسعه برنامه های بین رشته ای جدیدی هستیم که بر حل مشکلات فوری اجتماعی متمرکز است.

مکان ها

واشنگتن

Address
Car Barn, Suite 400
3520 Prospect St NW

20057 واشنگتن, منطقه کلمبیا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: