Gannon University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما

گنون یک دانشگاه کاتولیک، وابسته به قلمرو اسقف در آموزش، تحقیقات و خدمات به تعالی اختصاص داده شده است. اساتید و کارکنان آماده سازی دانش آموزان به صورت شهروندان جهان از طریق برنامه های که ریشه در علوم انسانی و علوم و تخصص حرفه ای است. با الهام از سنت کاتولیک فکری، ما ارائه می دهیم، ارزش محور تجربه جامع یادگیری است که بر ایمان، رهبری، شمول و مسئولیت اجتماعی است.

بزرگ محل سکونت گانن

ما در چهارم بزرگترین شهرستان پنسیلوانیا و یکی از شلوغ ترین بنادر دریاچه های بزرگ واقع شده است. دانشگاه شهری گنون، در وسط مرکز شهر ایری، در یک درایو دو ساعت از کلیولند، بوفالو، و پیتسبورگ. محل و امکانات منحصر به فرد ما ایجاد یک فضای خاص منجر به یادگیری، کمک هزینه تحصیلی، پژوهش، خدمات، و رشد شخصی است.

تاریخ دانشگاه گنون

کالج گنون هنر و علوم، به عنوان کالج کلیسای جامع تحت 1925 منشور ویلا ماریا کالج تاسیس شد، در آن زمان، اسقف اعظم جان مارک گنون، که در سال 1941 خریداری شده یکی از ساختمان های زیبا ترین در مرکز شهر ایری-عمارت قوی (در حال حاضر شناخته شده تاسیس شد به عنوان "قدیمی اصلی" گانن) - به عنوان سایت مرکزی پردیس فعلی. تغییر نام کالج گنون در سال 1944، آن منشور خود به عنوان یک چهار ساله کالج مردان را دریافت کرد. در سال 1964، گنون شرکت آموزشی تبدیل شد و از مدرسه فارغ التحصیل شد. در سال 1979، کالج به دست آمده وضعیت دانشگاه.

خصوصی، کاتولیک، جامع موسسه آموزشی، گنون به عنوان برتر دانشگاه کاتولیک شمال غربی پنسیلوانیا پدید آمده است و یک جامعه ارزشمند و منابع منطقه است.

کلید ماموریت گانن توسعه شخصی و حرفه ای دانش آموزان است. رهبری طریق طیف وسیعی از سازمان ها و فعالیت که به افزایش منافع علمی و همچنین فعالیت های داوطلبانه و جامعه خدمات، و که فرصت هایی برای رشد فکری، اخلاقی و معنوی را فراهم دانشگاه، پرورش داد.

امروز، دانشگاه گنون به ساخت و ساز در تاریخ موفقیت آمیز آن آماده کردن رهبران با تمرکز بر آینده پویا تغییر و فرصت های جدید متعهد است. گنون بر تعهد به برتری علمی متمرکز شده است، به هویت کاتولیک آن، رشد مالی آینده آن از منابع خارجی، توسعه تقویت آن از آموزش دانشکده و دانش، نقش آن در و خدمت به جامعه محلی و منطقه ای، در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت نام، و افزایش آن از فن آوری.

کشف ایری

Erie، پنسیلوانیا، یک شهرستان ساخته شده برای دانشجویان است. مرکز شهر، درست در کنار پردیس گانن شما فرصت های فراوان برای کارآموزی و مشاغل تعاونی با سازمان های دولتی، کسب و کارهای محلی و بیمارستان را پیدا و هنگامی که روز مدرسه خود را انجام داده است، شما مقدار زیادی از سرگرم کننده است، و همچنین. کاوش موزه ها، گالری، تئاتر و رستوران ها درست در قلب این شهرستان، تمام مراحل به دور از گنون. فقط دقیقه دور، استراحت در سواحل شنی از پرسک آیل دولت پارک، گنون پاتوق دانش آموز محبوب، یا تشویق هاکی، بیس بال و بسکتبال تیم حرفه ای وابسته ایری. دانش آموزان به ما بگویید ایری فقط به اندازه مناسب باشد: به اندازه کافی بزرگ به ارائه مقدار زیادی از فرصت های حرفه ای و تفریحی، اما به اندازه کافی کوچک به راحتی به مکان و احساس امنیت کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در رشته مهندسی برق

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Erie USA Online + {تعداد} بیشتر

دنیای مهندسی برق و کامپیوتر همیشه در حال تغییر است. پیشرفت در فن آوری بیش از کار حرفه ای فارغ التحصیل جدید از حدود 40 سال فوق العاده خواهد بود. در حالی که دوره کارشناسی قرار می دهد یک پایه محکم در ریاضیات، علوم مهندسی، و علوم انسانی، و همچنین توانایی برای مقابله و حل مسائل جدید را به شیوه ای صریح، [+]

مروری بر برنامه دنیای مهندسی برق و کامپیوتر همیشه در حال تغییر است. پیشرفت در فن آوری بیش از کار حرفه ای فارغ التحصیل جدید از حدود 40 سال فوق العاده خواهد بود. در حالی که دوره کارشناسی قرار می دهد یک پایه محکم در ریاضیات، علوم مهندسی، و علوم انسانی، و همچنین توانایی برای مقابله و حل مسائل جدید را به شیوه ای صریح، دانشکده تحصیلات تکمیلی گام بعدی در یک عمر یادگیری برای هر دو فارغ التحصیلان جدید و با تجربه است کار حرفه ای. گروه برق و مهندسی کامپیوتر گانن ارائه می دهد دو برنامه های تحصیلات تکمیلی برای کسانی که مایل به ادامه تحصیل در افراد پیشرفته و اقامت پهلو به پهلو از جهان فن آوری سرعت در حال تغییر: کارشناسی ارشد در مهندسی برق (MSEE) درجه و کارشناسی ارشد در نرم افزار جاسازی شده فنی و مهندسی (MSE ها) درجه. هدف از این برنامه این است که به یک فارغ التحصیل مهندسی برق و کامپیوتر در آموزش و پرورش ضروری به یک طراحی و یا سیستم های مهندس موثر است. دانش آموز باید یک برنامه آموزشی با / مشاور خود به دنبال دانش در تئوری پیشرفته کنترل، مدل سازی سیستم، الکترونیک، ارتباطات، سیستم های مهندسی، و نرم افزار تعبیه شده تدبیر. دانش آموز باید حداقل 9 واحد از دروس این برنامه مهندسی برق تکمیل و برآوردن نیاز پروژه / پایان نامه مهندسی برق. چه چیزی ما را مختلف مسیر حرفه ای ESGP ما برنامه درسی تنها در منطقه به طور کامل توسط GE حمل و... [-]

کارشناسی ارشد در مهندسی مکانیک

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Erie USA Online + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک طراحی شده است به ارائه مطالعات پیشرفته برای مهندس فارغ التحصیل که مایل به ادامه آماده سازی برای مشارکت موثر در حرفه مهندسی مکانیک. این برنامه همچنین آموزش مداوم در افراد پیشرفته برای مهندس مشغول به کار که نیاز به ماندن پهلو به پهلو از دنیای فن آوری سرعت در حال تغییر اذعان فراهم می کند. [+]

مروری بر برنامه برنامه کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک طراحی شده است به ارائه مطالعات پیشرفته برای مهندس فارغ التحصیل که مایل به ادامه آماده سازی برای مشارکت موثر در حرفه مهندسی مکانیک. این برنامه همچنین آموزش مداوم در افراد پیشرفته برای مهندس مشغول به کار که نیاز به ماندن پهلو به پهلو از دنیای فن آوری سرعت در حال تغییر اذعان فراهم می کند. تاکید بر توسعه ظرفیت مهندس را برای مطالعه مستقل و رشد حرفه ای ادامه قرار داده است. چه چیزی ما را مختلف برنامه دارای یک پایان نامه یا پروژه گزینه برای تکمیل دوره، جهت مناسب ارزیابی شده توسط مدیر مسیر حرفه ای، و یا گزینه کار مطالعه برای دانش آموزان، به دانشگاه در برنامه اکسل شخصا با مشاور خود را به کار برای پیدا کردن یک مسیر است که به بهترین وجه مناسب مناطق مورد علاقه خود و قدرت پذیرش مورد نیاز متقاضیان باید مدرک لیسانس مهندسی مکانیک از یک برنامه ABET معتبر یا معادل آن با QPA 2.5 و یا بهتر به دست آورده اند. متقاضیان بدون درجه مهندسی مکانیک مناسب ممکن است پذیرفته و مورد نیاز را به کار دوره های اضافی به عنوان مدیر برنامه تعیین می شود. متقاضیان باید زیر را ارسال کنید: درخواست تکمیل شده رونوشت برای همه کار دوره کالج قبل سه توصیه نامه تافل / نمرات دیگر اگر زبان انگلیسی زبان اول نیست. [-]

ویدئو ها

Archbishop John Mark Gannon