The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CCAS

ما که هستیم

در کالج هنر و علوم کلمبیا GW ، تحقیقات رونق می گیرد ، تفکر انتقادی بومی است ، همکاری ثابت است و آموزش در دنیای واقعی همراه با یادگیری است. به دلیل قرار گرفتن در جایگاه قابل تأسف دانشکده در قلب پایتخت کشور ، مشارکت فعال در کلاس شروع می شود و در داخل سالن های دولت ، گالری های موزه ها ، آزمایشگاه های NIH ، ناسا ، و DOE ، سفارتخانه های دیپلمات های بین المللی و ادامه می یابد. اتاق های پشتیبان اسمیتسونیان و سایر موسسات ارجمند.

دانشکده ستون فقرات روشنفکری و خلاق دانشگاه است ، مکانی که هنرها ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی و علوم طبیعی گرد هم می آیند تا پیوند ایده ها و فرصت ها را تشکیل دهند. به عنوان یک رهبر در بین مؤسسات هنری لیبرال کشور به دلیل برنامه درسی نوآورانه که بر چشم اندازها ، تحلیل ها و ارتباطات تأکید دارد ، دانشجویان مقطع کارشناسی به شایستگی های لازم برای شهروندان مؤثر و مسئول قرن بیست و یکم مجهز شده اند. در سطح حرفه ای و دکترا ، دانشجویان فارغ التحصیل با دانشکده محققانی که شامل گیرندگان فولبرایت ، طنزپردازان برنده جوایز ، محققان منتشر شده و نویسندگان تحسین منتقدین هستند برای پیشبرد طیف تحقیق در زمینه موضوعات از کنترل گازهای گلخانه ای گرفته تا گشودن به اوتیسم ، شریک می شوند. علل ، شیوع و درمان.

موفقیت تلاشهای ما در 42 بخش دانشگاهی دانشکده و 27 مرکز تحقیقاتی بهترین نتیجه از دستاوردهای فارغ التحصیلان ما ، از جمله سناتور آمریکایی و فرماندار پیشین ویرجینیا ، جان وارنر ، بازیگر بین المللی فیلم کری واشنگتن ، و مدیرعامل و رئیس مرکز پزشکی الف است. زین مردم ما ، محدوده و موقعیت ما ، کالج کلمبیا را به مکان "یادگیری و کشف" در واشنگتن ، دی سی و جهان فراتر از آن تبدیل می کنند. CCAS

به تحصیلات تکمیلی کالج کلمبیا خوش آمدید

رقابتی متصل. همه جانبه.

  • 3،300 دانشجوی فارغ التحصیل
  • 55 مدرک کارشناسی ارشد
  • 26 مدرک دکترا
  • 18 گواهینامه تحصیلات تکمیلی

برنامه های تحصیلات تکمیلی در کالج علوم و علوم کلمبیا GW یک آهنربا برای دانشمندان برتر و یک کاتالیزور برای یادگیری و کشف در طیف گسترده ای از هنرها ، علوم انسانی و زمینه های اجتماعی و علوم سخت است. مدرکها و گواهینامه های ما بالاترین کالیبر آموزش ، از برنامه های مشهور جهان ما در موضوعاتی مانند تاریخ ، علوم سیاسی و سیاست های عمومی ، گرفته تا کارهای پیشگامانه ما در هنر درمانی ، علوم پزشکی قانونی و خط مشی و عملی بهداشت LGBT. مدرک پیشرفته ای از یکی از 82 هنر GW

نه تنها از مؤثرترین مؤسسات واشنگتن دی سی قدم برمی داریم ، بلکه شبکه های دانشکده و فارغ التحصیلان ما نیز شامل تعداد فوق العاده ای از رهبران شناخته شده بین المللی هستند. در کالج کلمبیا به شما ابزاری داده می شود تا هم از نظر فکری و هم از نظر حرفه ای شکوفا شوید.

درباره جورج واشنگتن چه می دانید؟ از GW Arts

مکان ها

برنامه ها