The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

CCAS

ما که هستیم

در کالج کلمبیایی GW از هنر و علوم، تحقیق رشد، تفکر انتقادی بومی است، همکاری ثابت است، و آموزش دنیای واقعی دست در دست با یادگیری است. از آنجا که از محل دلخواهی کالج در قلب پایتخت کشور، تعامل فعال در کلاس درس آغاز می شود و در سالن های دولت همچنان، گالری های موزه ها، آزمایشگاه های NIH، ناسا، و DOE، سفارتخانه های دیپلمات های بین المللی، و پستوها اسمیتسونیان و دیگر نهادهای محترم.

این کالج ستون فقرات فکری و خلاق از دانشگاه، جایی که در آن هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی، و علوم طبیعی گرد هم می آیند به شکل یک پیوند با ایده ها و فرصت است. به عنوان یک رهبر در میان هنرهای نهادهای لیبرال این کشور به دلیل برنامه درسی نوآورانه که بر دیدگاه ها، تجزیه و تحلیل، و ارتباطات، دانشجویان مقطع کارشناسی با صلاحیت های مورد نیاز به شهروندان موثر و مسئول از قرن 21 مجهز شده است. در سطح حرفه ای و دکتری، شریک دانش آموزان فارغ التحصیل با دانشکده دانشمندان که شامل دریافت کنندگان فولبرایت، طراحان رقص برنده جایزه، محققان و نویسندگان تحسین منتقدان منتشر شده برای پیشبرد یک طیف از پژوهش در موضوعات مختلف از کنترل انتشار گازهای گلخانه ای به تعمق در اوتیسم است علل، شیوع، و درمان است.

موفقیت تلاش های ما در سراسر کالج 42 گروه های دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی 27 بهتر است از طریق دستاوردهای دانش آموختگان ما، از جمله سناتور آمریکایی و جان وارنر، فرماندار سابق ویرجینیا، بازیگر فیلم بین المللی کری واشنگتن، و مدیر عامل شرکت و رئیس جمهور از مرکز پزشکی تافتز الن زین منعکس شده است. مردم ما، دامنه های ما، و محل ما را به کالج کلمبیایی "به" جایی برای یادگیری و کشف در واشنگتن دی سی، و جهان فراتر از آن.

CCAS

به کلمبیایی کالج تحصیلات تکمیلی خوش آمدید

رقابتی. متصل. جامع.

  • 3300 دانش آموزان فارغ التحصیل
  • 55 درجه کارشناسی ارشد
  • 26 درجه دکترا
  • 18 فارغ التحصیل گواهینامه

برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کلمبیایی GW از هنر و علوم یک آهن ربا برای دانشمندان بالا و یک کاتالیزور برای یادگیری و کشف در یک طیف گسترده ای از هنر، علوم انسانی، و زمینه های علوم اجتماعی و سخت است. درجه و گواهی ما ادغام بالاترین کالیبر آموزش و پرورش، از برنامه های مشهور جهان ما در موضوعاتی مانند تاریخ، علوم سیاسی و سیاست عمومی، به کار پیشگام در هنر درمانی، علوم قانونی و سیاست های بهداشتی دگرباشان جنسی و عمل.

درجه پیشرفته از یکی از برنامه های هنر و علوم 82 GW است بر خلاف هر تجربه در مقطع تحصیلات تکمیلی است. ما نه تنها قدم از نهادهای تأثیرگذار در واشنگتن، دی سی، اما دانشکده ما و شبکه های فارغ التحصیلان شامل یک تنوع فوق العاده ای از رهبران شناخته شده بین المللی. در کالج کلمبیایی، به شما خواهد شد ابزار داده شده به رشد هر دو از لحاظ فکری و حرفه ای.

مکان ها