Georgetown University’s McDonough School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد مدرسه

واقع در تقاطع از کسب و کار، دولت، و روابط بین الملل، مدرسه مک دونا دانشگاه جورج تاون کسب و کار توسعه رهبران اصولی متعهد به خدمت هر دو کسب و کار و جامعه است. از طریق چشم انداز جهانی ما، ما دانش آموزان به رقابت در محیط کسب و کار بین المللی امروز آماده کند.

تفاوت GEORGETOWN MCDONOUGH

چشم انداز جهانی

اکنون بیش از همیشه، جهان متفکران جهانی نیاز دارد. ما آماده سازی دانش آموزان به آمار زمین در حال اجرا در محیط کسب و کار بین المللی امروز است. از طریق سطح جهان ما برنامه درسی، استادان از سراسر جهان، فرصت غنی سازی در خارج از کشور، و تنها راه دسترسی واشنگتن دی سی متمرکز شده است، می تواند ارائه دهد، ما اطمینان حاصل دانش آموزان ما آماده رقابت در صحنه جهانی است.

آکادمی Rigorous

برنامه درسی به چالش کشیدن ما این است که توسط یک هیئت علمی متنوع که شامل دانشمندان در سطح جهانی فعال در زمینه تحقیقات پیشگام، حرفه ای ها که تجربه رهبری شرکت های بزرگ، غیر انتفاعی و دولتی، و کارآفرینان که مربی دانش آموزان به دنبال شروع کسب و کار نظارت می شود. ما ارائه طیف گسترده ای از برنامه های به جای انواع مختلف دانش آموزان، از فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر تنها با وارد کردن دنیای کسب و کار به حرفه ای چاشنی به دنبال تبدیل حرفه خود.

فرهنگ همکاری

ساخت و ساز در میراث یسوعیون ما، ما تاکید همکاری در رقابت، و در نتیجه یک محیط حمایتی که دانش آموزان تحکیم دوستی نزدیک و گسترش یادگیری خود را فراتر از کلاس درس تشویق می کند. این فضای منحصر به فرد توسعه رهبران متفکر که در تلاش نه تنها برای موفقیت در کسب و کار، بلکه به یک تاثیر مثبت در جامعه است.

GEORGETOWN جامعه

تاسیس در سال 1789، جورج تاون قدیمی ترین دانشگاه کاتولیک و یسوعیون کشور است. جورج تاون بر اساس اصول یسوعیون از برابری، احترام، و personalis CURA، و یا آموزش و پرورش از همه افراد تاسیس شد، و آن ارزش ها همان امروز تعریف مدرسه. مدرسه مک دونا از کسب و کار در خارج از دانشکده خارجه سرویس در سال 1957 رشد کرد و جشن 60 سالگرد خود را.

با پیوستن به جامعه جورج تاون مک دونا، به شما امکان دسترسی به بیش از 179،000 فارغ التحصیلان جورج تاون به دست آورید. این که آیا شما در حال خدمت به جامعه از طریق فعالیت های داوطلبانه، شبکه از طریق برنامه هایی مانند Hoyas کمک Hoyas، و یا مصاحبه با فارغ التحصیلان برای حرکت بعدی حرفه ای، شبکه های حرفه ای ما خواهد شد فرصت های خود را گسترش دهد. با بیش از 220 سال از برتری در آموزش و پرورش، تمام مدارس در دانشگاه جورج تاون لذت بردن از به رسمیت شناختن فوری و شهرت ستاره ای در سراسر جهان است.

رهبری

مدرسه مک دونا از کسب و کار است محققان برجسته و حرفه ای که به عنوان مقامات خود را در زمینه به رسمیت شناخته شد.

دیدار رئیس ویلیامسون

روهان ویلیامسون رئیس موقت از مدرسه مک دونا دانشگاه جورج تاون کسب و کار، و همچنین استاد امور مالی و بولتون سالیوان و توماس دین صندلی بین المللی کسب و کار است. یکی از اعضای هیئت علمی مک دونا برای نزدیک به 20 سال، ویلیامسون بازی کرده است نقش اساسی در رشد و توسعه از مدرسه، به عنوان عضو شورای رهبری علمی، به عنوان هماهنگ کننده منطقه برای امور مالی، و به عنوان رئیس طراحی برنامه درسی MBA کمیته و دانشکده مک دونا از کمیته برنامه درسی کسب و کار کارشناسی.

یک جامعه قوی در پردیس و فراتر از

سنت برتری آکادمیک و متنوع، حمایت یادگیری پرورش جامعه در داخل و خارج از کلاس درس. جامعه جورج تاون McDonough یکی از احترام، دوستی و مفهوم مشترک مأموریت است که فراتر از واشنگتن دی سی، پردیس با یک شبکه جهانی از حدود 178،000 فارغ التحصیل، گسترش می یابد.

تبدیل خود به تغییر جهان

برنامه تحصیلی دقیق جورج تاون مک دونا است که توسط یک فرهنگ قوی است که دانش آموزان را تشویق می کند به همکاری، تحکیم دوستی نزدیک، و گسترش آنها در یادگیری خارج از کلاس درس و فراتر از آن دانشگاه حمایت می شود. به عنوان قدیمی ترین موسسه کاتولیک این کشور را از آموزش عالی، جورج تاون بر اساس اصول یسوعیون از برابری، احترام، و personalis cura، یا آموزش و پرورش از کل فرد تاسیس شد، و آن ارزش ها همان امروز مدرسه را تعریف کنیم.

یک گروه متنوع از دانش آموزان این فرصت را به پیوستن و یا منجر بسیاری از سازمان های دانشگاه، از رهبران کسب و کار و سیاست گذاران که دانشگاه بازدید را بشنود، و به دنبال فرصت های خدمات. از آنجایی که برنامه درسی مدرسه کسب و کار در گروه های و یادگیری تجربی تمرکز دارد، دانش آموزان فرصت های متعدد برای همکاری در حالی که مشغول به کار در گروه های کوچک و تحصیل در خارج. آنها را تشویق به حمایت از یکدیگر در کاوش اهداف جدید و دستیابی به آنها.

سنتی، 104 هکتاری دانشگاه جورج تاون واقع در قلب پایتخت یک کشور را به یک مکان از هر دو بازتاب آرام و قرار گرفتن در معرض از شرکتهای معروف، نمایندگان مجلس، سازمان های غیر انتفاعی و موسسات سیاستگذاری است. این تنظیم یک راه را برای دانش آموزان به گسترش آموزش و پرورش خود با پیگیری های کارآموزی و فرصت های شغلی در واشنگتن فراهم می کند.

فرهنگ مک دونا همچنین به شبکه جهانی خود را از برخی 160000 فارغ التحصیلان جورج تاون که یک شبکه نزدیک از همکاران، دوستان، مربیان و رهبران فرم گسترش می یابد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Master of Arts in International Business and Policy

Online & Campus Combined پاره وقت January 2019 آمریکا Washington شیلی Santiago آلمان Frankfurt + {تعداد} بیشتر

[+]

پذیرش

به طور معمول، نامزدها در کسب و کار، دولت، سازمان مالی، شرکت های چند ملیتی و یا سازمان های غیر دولتی کار می کنند.

مدت زمان

[-]