توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اعتبار برای 30 سال

سی سال پیش HCOB یکی از معدود مدارس تجاری معتبر در کشور شد. امروز ما یکی از تنها چهار مدرسه کسب و کار معتبر در مینه سوتا و یکی از 443 ملی است.

با 75 دانشکده واجد شرایط، 10 مدرک کارشناسی، برنامه MBA، فرصت تحصیل در خارج از کشور و یک کتابخانه در سطح جهانی، ما دانشجویان را برای آموزش کسب و کار معاصر در یک محیط کوچک و دانش آموز آماده می کنیم.

نوسازی برای احیای HCOB

تالار سنتنیال خانه جدیدی برای کالج تجاری GR Herberger است. امکانات جدید توانایی HCOB را برای آموزش دانشجویان و خدمت به جامعه کسب و کار افزایش می دهد.

ویژگی های کلیدی

  • پشتیبانی از تمرکز بر روی دانش آموزان
  • فراهم می کند امکانات حرفه ای
  • شامل کلاس های چند منظوره برای ارائه سنتی و جلسات شکستن است
  • فای (بی سیم) قادر است

تاریخ

در سال 1938، کالج معلم سنت Cloud یک دفتر کسب و کار و دفتر اداری اداری را که توسط دو عضو هیئت علمی تشکیل شده بود ایجاد کرد. تا سال 1948 این برنامه به یک برنامه مدیریت کسب و کار تبدیل شد که شش هیئت تجاری را به کار گرفت. در طول دهه 1960، بخش به یک کالج با یک برنامه MBA و کارآموزی تبدیل شد.

در سال 1976، با پنج بخش و 42 دانشکده تمام وقت، کالج اعتبار نامه AACSB را به دست آورد، و خود را از دیگر کالج های کسب و کار، به عنوان ارائه تجربه کسب و کار با کیفیت آموزشی کسب و کار قابل مقایسه با موسسات لیگ Ivy.

در سال 1999، خانواده هربرگر به کالج اعطا شد و آن را به کالج تجاری GR Herberger تغییر نام داد.

مأموریت

ما یک کالج کسب و کار در یک دانشگاه جامع مینه سوتا هستیم که عمدتا این ایالت را خدمت می کند، به عنوان یک دانشگاه منطقه ای در غرب میانه قرار دارد و دانشجویان کشورهای دیگر را جذب می کند. مأموریت ما این است که آموزش و پرورش کسب و کار حرفه ای را از طریق تلاش های مشترک یک جامعه مشارکت دانش آموزان، استادان، کارکنان، متخصصان کسب و کار و سایر سهامداران، توسعه و ارائه دهیم. در حین ایجاد یک محیط محترم، ما بر روی یادگیری دانش آموزان از محتوای و صلاحیت ها تمرکز می کنیم، ترویج و تعهد به فعالیت علمی را متمرکز می کنیم، و از لحاظ تحصیلی و اقتصادی، افرادی را که خدمت می کنیم، کمک می کنیم.

در انجام این مأموریت، کالج با اهداف زیر هدایت خواهد شد:

  • تمرکز بر برتری تحصیلی برای حفظ اعتباربخشی بین المللی AACSB
  • قرار دادن دانش آموز در ابتدا در هر کاری که انجام می دهیم
  • پرورش یک محیط محترم برای همه اعضای جامعه ما
  • فناوری یکپارچه سازی برای بهبود آموزش و یادگیری و فرآیندهای اداری
  • مشارکت در ارتقاء تحصیلی و اقتصادی مینه سوتا و فراتر از آن

چشم انداز کالج تجاری GR Herberger برای الهام بخشیدن و آماده سازی رهبران کسب و کار جهانی است که جامعه را از طریق دانش و کارآفرینی خود بهبود می بخشد.

ارزش ها و اهداف استراتژیک

طرح استراتژیک HCOB مبتنی بر پایه ای از ارزش های اصلی زیر است: برتری تحصیلی، با دانش آموزان به عنوان تمرکز اصلی ما؛ همکاری لذت بردن، تحقق و لذت؛ صداقت، صداقت و رفتار اخلاقی؛ و احترام به افراد.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

G. R. Herberger College of Business, Saint Cloud State University

اهداف SCSU افرا گراو MBA گروه های کاری برای تسهیل کار و برنامه ریزی مدرسه و دانش آموزان فراهم می کند با یک برنامه آموزشی بالا با ارزش و منحصر به فرد. ... [+]

برنامه

برنامه SCSU افرا گراو MBA است هدف قرار برای پاسخگویی به نیازهای مردم کار تمام وقت در شهرهای دوقلو منطقه شهری. گروه گروهی از 20-25 دانش آموزان را به یک سری از یازده دوره. نه از دوره هشت هفته طولانی، و دو تن از مدت زمان هفته شانزده می باشد. کلاس های یک بار در هفته در شب را تامین کند. به منظور تسهیل در کار و برنامه ریزی مدرسه، ما معمولا جلسه کلاس تاریخ برای تمام برنامه حتی قبل از برنامه آغاز می شود فراهم می کند. این برنامه می تواند در 26 ماه به پایان رسید. ... [-]

آمریکا Maple Grove St. Cloud
سپتامبر 2019
26 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی